Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 59 od 59

Tema: Bezpelenaštvo - odjeća

  1. #51
    katepe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    206

    Početno

    u tl na tresnjevackom placu imaju najmanje gace na svijetu. sad neki dan su ih opet dobili (prvu rundu smo mi pokupovali ). na snizenju po pet komada nekih 40 kn

  2. #52

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    22

    Početno

    Ako nekoga još zanimaju male gaćice-slipovi za muškiće, nek mi se javi na pp.

  3. #53
    samaritanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Njemacka
    Postovi
    1,879

    Početno

    Ovdije ima dobrih ideja i gotove robice za bezpelenaše:

    http://www.ohne-windeln.de/

  4. #54
    smedja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    863

    Početno

    Da malo izreklamiram C&A. Oni imaju gacice od broja 50. Skupe ali malene skroz oko nogu, ali onako lijepe visoke idu do struka. Moja curka ih je nosila od svojih 4-5 mjeseci (mrsavija beba) i bile su joj taman... Dosta sam ih imala i broj 56. Nosi ih jos uvijek,isti broj... morala bi uskoro kupiti neke malo vece. Jesu vjerojatno za preko pelene zamisljene ali su zbilja super male
    Potkosulje su stvarni broj tako da su joj 74 vec odavno premale... a i 80. Imaju cipkasti ukrasic
    Posljednje uređivanje od smedja : 24.11.2010. at 12:19

  5. #55
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Gdje ima malih gaća za curice? C&A mi nije s ruke. A bogme ni tresnjevacki plac, pa mi treba info o ducanima, tipa koji najmanji broj ima MTČ, OShKosh, Mana, i sl. Ovdje je vec tako vruce da se ne mogu zamisliti da idem redom po ducanima.

  6. #56
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Dević ima dosta malu dvojku. Ja sam to prvo kupila Davidu, iako su za cure, nama su bile dobre. Kupila ih u Intersparu 5 kn/kom.

  7. #57
    M&M avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    59

    Početno

    Marks & Spencer ima dosta male modele, mi smo kupili prije prvog rođendana one najmanje i bile su ok
    Mislim da su po 5 ili 7 pakirane, jako su kvalitetne

  8. #58
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Danas sam kupila u Mani dvojku, ali su dosta velike. Nadam se da ce se bar malo skupiti u pranju. Pojma nemam gdje u Šibeniku ima Devića, opet cu morati obilaziti, a to mi je katastrofa s obzirom na ovih skoro 30 stupnjeva.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    297

    Početno

    danas smo otkrili da nas dvomjesecnjak stane u gace koje je nosio njegov brat sa godinu dana! i hlace dvogodisnjaka se drze na njemu. lakse mi je skidati te velike hlace s njega nego one male za bebe. bodije smo dali podrezat da budu ko majice, ali mislim da nismo trebali.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •