Stranica 36 od 36 PrviPrvi ... 26343536
Pokazuje rezultate 1,751 do 1,767 od 1767

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći 2.dio

Datum pristupanja
    Sep 2017

Početno

Argente, evo baš čitam i u uputama da nije preporucljivo. Još sam na fragminima, pa ne znam je li i ta kombinacija možda nepovoljna iz nekog razloga. Mislim da cu ipak odabrati agoniju... a baš sada i vikend pada i ne mogu nazvati doktoricu...

sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009

Početno

Citiraj leptirići prvotno napisa Vidi poruku
    sarasvati jesi ti iz zg?, ako jesi gdje si rodila?
    Rodila sam u Vinogradskoj.

Hvala vam, cure!

Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011

Početno

Sarasvati, cestitam draga

seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004

Početno

Ja bih predložila staviti izrezanu kapulu pored kreveta /uzglavlja. Nos će se fino odčepiti, te ostati otvoren. Također pomaze staviti onu kremu azenu u nos. Nista od toga ne šteti trudnoći, a djeluje bolje od svih tih kapi i čuda.

j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013

Početno

Vikky meni je moj doktor isto za začepljen nos preporučio kapi za nos dječje.
    Koristila sam jer nisam mogla disati ni spavati.

sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009

Početno

Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Sarasvati, cestitam draga
    Hvala ti <3

Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011

Početno

Sarasvati cestitam ❤️

sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009

Početno

Hvala ti <3

katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003

Početno

Citiraj vikky prvotno napisa Vidi poruku
    Dobra večer svima, isprike ako nisam na dobroj temi, iako vjerujem da jesam. Puna sam strahova, paranoja, a pogotovo sada jer sam dobila virozu (tipična prehlada, kihanje, nos začepljen već 3 dana, temperatura s 37 danas narasla na 37.5). Inace sam u desetom tjednu. Strah me doslovno i propolis uzeti, jer samo čitam da svašta nešto može štetiti. Ali evo me s konkretnim pitanjem - znaci već 4 dana ne dišem zbog nosa i uvjerena sam da je to razlog i rasta temperature. Stavljam dječje Aqua Mars kapi za nos, inhaliram se kamilicom ili mentom 3-4 puta dnevno, ali sve donese samo olaksanje na doslovno 10 min. Čitam da se Operil za starije ne smije koristiti u trudnoci i dobila sam uputu od doktora da smijem sami te kapi za bebe -
    mislim ga kapnuti večeras jer kontam da bi čak i to bilo manje zlo od ovog mučenja koje već dosta traje i od rasta temperature... znači nos ne mogu više ni puhati od rana. Molim Vas pomoć - može li naškoditi da stavim taj Operil barem samo prije spavanja?
    Draga vikky...prvo čestitke na trudnoći. Jeste li to uspjeli prirodno?
    Iskreno se nadam da ti je prehlada prošla do sada, i ja sam je preležala nedavno iako ja nisam imala temperaturu nego najviše problem sa začepljenim nosom. Mene je isto spasilo inhaliranje s onom plastičnom zdjelicom iz ljekarne u koju sam ubacila čaj od kamilice i probavala dodavati različita aromatična ulja. Operil nije preporučljiv u trudnoći, tako su i meni rekli iako sam ga i sama koristila prvi dan začepljenosti...

Pozdrav trudnice...kako ste? Nema baš aktivnosti u zadnje vrijeme, očito sve uživate u trudnoći u nekom mirnom razdoblju. Kod mene je nastupilo baš to, mirno razdoblje. Puna energije, poletna, ne dižem se noću ni za wc...drugo tromjesečje mi baš paše.
    Posljednje uređivanje od katka22 : 16.01.2019. at 14:58

eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014

Početno

Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav trudnice...kako ste? Nema baš aktivnosti u zadnje vrijeme, očito sve uživate u trudnoći u nekom mirnom razdoblju. Kod mene je nastupilo baš to, mirno razdoblje. Puna energije, poletna, ne dižem se noću ni za wc...drugo tromjesečje mi baš paše.
    Ili smo samo u 8mj trudnoće, prehlađene s prehlađenim, nesuradljivim trogodišnjakom koji obožava tantrumiranje iz xy razloga... a možda sam to samo ja.
    Sve mi nekako postaje teško, od spavanja do zabavljanja i letanja za gore spomenutim 3godišnjakom. I imam dojam da nitko "ne primjećuje" da sam trudna.
    Utješno je što su mi nalazi za trudnicu na pragu 40 savršeni (izuzev tlaka, to mi moraju par puta mjeriti da dobiju neku vrijednost).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Datum pristupanja
    Sep 2017

Početno

Hvala Katka, također
    Nije prirodno, imali smo uspješan IVF konačno. Prije par dana sam odradila i Nifty i sada strepim, jer mi je na UZV bio povećan nuhalni nabor (3.4 mm), doduše, mjereno u desetom tjednu, tako da ne znam što bih mislila... Baš sam na iglama do rezultata, a godine mi očito ne idu u prilog (35)... Znam da ima svakakvih slucajeva i još se nekako nadam, ali... Nema druge nego čekati, to mi je sada najteže...
    Po pitanju prehlade, preživjela sam i bez kapi, ali jedva Zakuhala sam sol i vodu i na kraju to usmrkavala i mislim da je najviše i pomoglo. Sada su ostale sitne naznake prehlade, ali normalno funkcioniram.
    Uživaj u trudnoći, pratila sam te i prije i jako mi je drago da ti je konačno uspjelo

Datum pristupanja
    Jan 2012

Početno

Da javim, ja jutros rodila, dosla u bolnicu u 5 rodila u 9 i 20, bilo je brzo i zestoko.

eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014

Početno

Citiraj leptirići prvotno napisa Vidi poruku
    Da javim, ja jutros rodila, dosla u bolnicu u 5 rodila u 9 i 20, bilo je brzo i zestoko.
    Čestitam! Svaka čast na brzini.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Datum pristupanja
    Jan 2019

Početno

Cure može pomoć,neizvjesnost me ubija,pa me zanima dali je netko imao slična iskustva...zadnja m 13.12, nakon toga 13.01.pozitivan test,14.01.krvarenje obilno kao m.koje jos traje..15.01. Beta 63,17.01.beta 188 i danas 18.01beta 310,na uzv ništa se ne vidi osim žutog tijela u lijevom jajniku,a endometrij 4mm,zbog čega sumnjaju da bi trudnoća mogla biti uredna..dali bi ipak mogla biti uredna zbog bete ili je endometrij pretanak pa je možda vanmaternicna?hvala vam,ako ikako možete pomoći

alef avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009

Početno

Vikky meni je kod kćeri izmjeren nuhalni preko 3, ne sjećam se sad tačno koliki. Ima negdje na forumu... Nisam radila nikakve dodatne testove... sve je na kraju ispalo u najboljem redu s bebicom hvala Bogu. To je bila trudnoća praćena u BiH.

Prva, praćena u Aziji - nisu mjerili nuhalni, ni spomenuli ga, a bila sam na uzv u 12 tt.
    Treća u Americi - ista stvar.

Leptirići, čestitke!

Datum pristupanja
    Sep 2017

Početno

Ne zna svaki dr niti izmjeriti nuhalni pa tak da treba sve s rezervom uzeti u obzir.

sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009

Početno

Leptirići, čestitam na bebici!!

Stranica 36 od 36 PrviPrvi ... 26343536

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •