Stranica 34 od 34 PrviPrvi ... 24323334
Pokazuje rezultate 1,651 do 1,657 od 1657

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći 2.dio

anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012

Početno

Kenjkati je normalno, svi mi kenjkamo
    Moramo se nekako isprazniti od nakupljenog stresa i frustracije.
    Samo to gledajmo pametno dozirati i ne dopustiti da nas skroz preuzme..

marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015

Početno

anabeg, potpuno se slazem s tobom

Inace, nedavno ste spominjali godine starosti na ovom topicu. E pa mislim da nisam uocila nikog starijeg od sebe - berba '78. (da sam vino bila bi jako ponosna na sebe XD)

anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012

Početno

Ti si godina proizvodnje kao MM. Ja sam 84'
    Kazem mu nedavno da je to to, da s ovim djetetom zakljucujemo nas doprinos porastu nataliteta u lijepoj nam nasoj odgovara on meni; a dobro, ako ti tako kazes, medutim ja se skroz dobro osjecam i moga bi bez problema roditi jos koje dijete
    Eh znam....

Datum pristupanja
    Nov 2005
    6,613

Početno

Citiraj marla-s prvotno napisa Vidi poruku
    anabeg, potpuno se slazem s tobom

Inace, nedavno ste spominjali godine starosti na ovom topicu. E pa mislim da nisam uocila nikog starijeg od sebe - berba '78. (da sam vino bila bi jako ponosna na sebe XD)
    I ja sam '78. Beba ima 10 mj. Da nije bilo tableta za tlak, trudnoca bi mi bila vrlo laka, nista teza nego prve dvije. Ovako sam zadnja tri mjeseca bauljala u polusnu.

marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015

Početno

anabeg, pa ti imas vremena za jos jedno-dvoje! )
    Joj mi smo tek poceli razmisljati o zajednickoj djeci u mojoj 35. (mm je '75. godiste)

martinaP, svaka cast s obzirom za sto si uzimala lijekove, to je bilo jako hrabro.
    Kolegica mi je takodjer rodila (drugo) dijete s 40 i sjecam se da je bila poletna, radila do zadnjeg dana, predivno je izgledala, sjala...bas mi ju je bilo predivno za vidjeti, krasna trudnica

j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013

Početno

Još ni ovo nisam rodila a mužu neki dan kažem, onako kao sjetno, ne bi li rekao suprotno, kako bi sigurno rodila još jedno da imam manje godina.
    Naravno da je rekao, ma stari smo

Datum pristupanja
    Nov 2005
    6,613

Početno

Citiraj marla-s prvotno napisa Vidi poruku
    martinaP, svaka cast s obzirom za sto si uzimala lijekove, to je bilo jako hrabro.
    Kolegica mi je takodjer rodila (drugo) dijete s 40 i sjecam se da je bila poletna, radila do zadnjeg dana, predivno je izgledala, sjala...bas mi ju je bilo predivno za vidjeti, krasna trudnica
    Nemam ja problema s tlakom osim u trudnocama. Samo su mi ovsj put iz predostroznosti zbog godina uveli terapiju ranije. U prve 2 trudnoce sam bila pod terapijom zadnja 3 tjedna.

Stranica 34 od 34 PrviPrvi ... 24323334

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •