Stranica 26 od 26 PrviPrvi ... 16242526
Pokazuje rezultate 1,251 do 1,260 od 1260

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći 2.dio

Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007

Početno

Anemona, 15.11.

j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013

Početno

Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    A do drugog imas vise od tisucu godina
    (vidi listu)
    Već sad imam osjećaj da sam čitavu vječnost trudna

Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015

Početno

Meni mozete pisat curicu. Ja se osjecam kao da cu rodit tek za 2 mj a ne za 3 tjedna. Nemam BH, a u prosloj T sam ih stalno imala. Malo mi je nisko zeljezo pa sam s 1 presla na 2 Heferola dnevno. Valjda ce se popravit do poroda. Hrana mi se uzasno gadi. Ne znam vise sto bih jela. Sve mi je bljutavo i odvratan osjecaj u ustima.

VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016

Početno

Ja se još suzdržavam od davanja termina, zadnji put smo bili ekstra veseli pa se razočarali. Zato smo ovaj put suzdržaniji. Tek sam na 13+4. Tamo polovicom trudnoće ću se valjda opustiti. Iako bebu već osjećam kako udara. Mislim. Stariju sam negdje oko 4 mjeseca. Al sad znam prepoznat.

Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015

Početno

Ajme Vera zar si vec u tim tjednima!? Tudje trudnoce mi prolaze puno brze nego moja.

VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016

Početno

Meni ova baš nešto sporo. A trčim stalno oko male, kuće, posla... Sad sam od nje i prehladu dobila. Samo da ne ode na upalu grla kao njoj.

Iva86 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016

Početno

Drage moje, evo da Vam se i ja pridružim u ovaj 10 mjesec pun iščekivanja.. termin mi je 01.11. 2018(M)..
    Danas sam 34+4, još ovaj tjedan imam pregled kod svog ginekologa onda u 37 tjednu planiram u bolnicu na prvi pregled, za roditi sam odabrala Vinogradsku pa me zanima od cura koju su nedavno rodile dali torbu sa svim stvarima nosite u rađaonu ili je potrebno odvojiti stvari samo za porod (dokumenti, voda, labelo, pribor za tuširanje prije poroda..) od stvari za sobu ( dodatna kozmetika, ulošcima, spavaćica i ostalo)?

sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009

Početno

Bok, iva! Ja nisam bas frisko rodila u Vg, ali ja sam sa sobom u rađaoni imala samo ono sto mi je trebalo u rađaoni, a sve ostalo je bilo za sobu. Iako se u ovom trenu opće ne sjecam gdje je konkretno to bilo dok sam bas rađala. Sa sobom sam imala vodu, energetske pločice, osobnu, plan poroda, vjerojatno nalaze od ginekologa - od zadnjih uzv-ova
    I ctg-ova, ..., hm i ne sjecam se da mi je ista vise trebalo. Ali javit ce se cure s friskijim iskustvima.

Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

Ajme, Anemona i puntica, cestitam!

6xmamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2018

Početno

Citiraj Iva86 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje, evo da Vam se i ja pridružim u ovaj 10 mjesec pun iščekivanja.. termin mi je 01.11. 2018(M)..
    Danas sam 34+4, još ovaj tjedan imam pregled kod svog ginekologa onda u 37 tjednu planiram u bolnicu na prvi pregled, za roditi sam odabrala Vinogradsku pa me zanima od cura koju su nedavno rodile dali torbu sa svim stvarima nosite u rađaonu ili je potrebno odvojiti stvari samo za porod (dokumenti, voda, labelo, pribor za tuširanje prije poroda..) od stvari za sobu ( dodatna kozmetika, ulošcima, spavaćica i ostalo)?
    Evo ja sam prije mj.dana rodila u Vinogradskoj,odvoji si stvari za box od stvari za sobu jer kofer ostaje u ormaru ispred rađaona do trenutka kad te voze u sobu.Stvari za prvo tuširanje si stavi na vrh torbe/kofera (recimo u extra vrećicu) da ne moraš kopat po torbi kad ideš u tuš(znači spavaćica/pidžama,ulošci,gaćice,ručnik-prvo tuširanje je samo sa vodom,nikakvi sapuni ni gelovi),a ak ne možeš sama sestra ti dograbi prvo kaj stigne.

Stranica 26 od 26 PrviPrvi ... 16242526

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •