Stranica 12 od 51 PrviPrvi ... 2101112131422 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 2506

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći 2.dio

  1. #551
    mabo1 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    44

    Početno

    ljube555 ja ne vidim nalaz ali u 1 trudnoći sam i ja imala nešto slobodne tekućine u douglasu. Koliko sam bila upućena to ostane od ovulacije ali se kasnije povuče. Ja sam uz to imala i cistu vodenu koja je do 12 tjedna nestala. Nadam se da je barem malo pomoglo...

  2. #552
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj mabo1 prvotno napisa Vidi poruku
    ljube555 ja ne vidim nalaz ali u 1 trudnoći sam i ja imala nešto slobodne tekućine u douglasu. Koliko sam bila upućena to ostane od ovulacije ali se kasnije povuče. Ja sam uz to imala i cistu vodenu koja je do 12 tjedna nestala. Nadam se da je barem malo pomoglo...
    Hvala draga!!!!

    Pa tako i ja predpostavila pa mozda od ovulaciji...

    Ali dr.kaze krv posto u par navrata pojavio se rozi iscjedak

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  3. #553
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj mabo1 prvotno napisa Vidi poruku
    ljube555 ja ne vidim nalaz ali u 1 trudnoći sam i ja imala nešto slobodne tekućine u douglasu. Koliko sam bila upućena to ostane od ovulacije ali se kasnije povuče. Ja sam uz to imala i cistu vodenu koja je do 12 tjedna nestala. Nadam se da je barem malo pomoglo...
    Koliko trebalo vremenski da ta tekucina povukla se????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  4. #554
    mabo1 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    44

    Početno

    Meni se kroz mjesec dana povuklo ako se dobro sjećam.

  5. #555
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj mabo1 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se kroz mjesec dana povuklo ako se dobro sjećam.
    Nije bilo problema u trudnoci dok ta tekucina ne povukla se????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  6. #556
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj mabo1 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se kroz mjesec dana povuklo ako se dobro sjećam.
    Imam svijetlo rozi iscjedak povremeno... mozda je to ta tekucina????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  7. #557
    mabo1 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    44

    Početno

    Kada imaš opet pregled? Sve dok nije neki jači iscjedak i da ne prelazi iz rozog u sukrvicu je ok. Ako se tvoj gin. nije obazirao na to vjerovatno nije ništa alarmantno.

  8. #558
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj mabo1 prvotno napisa Vidi poruku
    Kada imaš opet pregled? Sve dok nije neki jači iscjedak i da ne prelazi iz rozog u sukrvicu je ok. Ako se tvoj gin. nije obazirao na to vjerovatno nije ništa alarmantno.
    Nemam bolova i jednom na dan pojavi se malo ..vise smeda vodica ili roza... ali ja sve mislim da je to ta tekucina ide van koja nalazi se u douglasu... beta u petak bila 1792 a danas 4197...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  9. #559
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj mabo1 prvotno napisa Vidi poruku
    Kada imaš opet pregled? Sve dok nije neki jači iscjedak i da ne prelazi iz rozog u sukrvicu je ok. Ako se tvoj gin. nije obazirao na to vjerovatno nije ništa alarmantno.
    Danas mi je 5+2...



    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  10. #560
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Cure, Kam ste nestali svi???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Posljednje uređivanje od ljube555 : 01.05.2018. at 11:16

  11. #561
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Evo mene. Sutra imam pregled pa pokusavam ne mislit je li me terema il ne. Pokusavam bit opustena i mislit pozitivno. Vjerojatno ce nam sutra reci spol bebe. Nekako mislim da je opet deckic. Sin je uvjeren na je seka i ljuti se kad spomenemo bracu.
    Ljube kako si ti? Imas li kakvih simptoma? Jos je rano za mucnine. Meni su pocele sa 7 tt i jos traju. Srecom pa ne povracam zadnjih 10 dana.

  12. #562
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Ribica 1 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mene. Sutra imam pregled pa pokusavam ne mislit je li me terema il ne. Pokusavam bit opustena i mislit pozitivno. Vjerojatno ce nam sutra reci spol bebe. Nekako mislim da je opet deckic. Sin je uvjeren na je seka i ljuti se kad spomenemo bracu.
    Ljube kako si ti? Imas li kakvih simptoma? Jos je rano za mucnine. Meni su pocele sa 7 tt i jos traju. Srecom pa ne povracam zadnjih 10 dana.
    Hvala draga na pitanju!!!! Dobro sam pokusavam ne misliti negativno, hvala bogu taj rozi iscjedak od prekojucer nije pojavio se nadam se da vise nece toga biti.... danas isto imam uzv i vec sada sam napeta i strahu sam... srceka necemo jos cuti i to me brini kaj moram do iduceg tjedna opet cekati.... danas tek 5+4....

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  13. #563
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Simptoma nemam nikakvih...bio pritisak prve dane sada to popustilo....

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  14. #564
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Samo mi neka potvrdi da plod u maternice vec bude lakse disalo se[emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  15. #565
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Ribice sretno na pregledu!

  16. #566
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Ribice sretno javi kako je proslo!

    Munkica jesi isla na “okretanje bebe”?

  17. #567

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    100

    Početno

    Bluebella kako ste vas dvije? Već je 33tt dogurat ćete vi do kraja

  18. #568
    bodo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    869

    Početno

    Evo i nas,bile danas na UZV i sve je vise nego odlicno.
    31tt curkica teska 1600gr,po skolski.
    Usput obisla svije na poslu,malo se podruzili i sad odmor.
    Jos ne vjerujem da za 20-ak dana zatvaram bolovanje a otvaram porodiljni.Kako mi ova trudnoca brzo prolazi to je cudo jedno.

  19. #569
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj nicky_111 prvotno napisa Vidi poruku
    Bluebella kako ste vas dvije? Već je 33tt dogurat ćete vi do kraja
    Da, da ... 33tt i meni i tebi

    Bodo bravo za pregeld.... taman si iza mene i Nicky, stižu kasno-proljetne bebe ❤️❤️❤️ A prije svih nas je Munki na redu

  20. #570
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Cini se da ipak necemo okretati bebu. Kaze dr da je vrlo cvrsto uglavljena i da nema bas previse mjesta za rotaciju. Rekla je da bi okretanje bilo dosta riskantno i da ga ne bi savjetovala.

    Svjesna sam da je to najbolje za bebu i mene, ali svejedno sam malo razocarana sto necu iskusiti prirodni porod. Srecom, beba je bila naopako vec duze vrijeme pa sam se imala vremena priviknuti na to da je i carski vrlo izgledna opcija.
    Inace, beba ce, cini se, biti nesto sitnija. Za sada smo na 2600 g.

  21. #571
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ej ekipa...sada su na redu za rodit one koje se još nisu ni čekirale kad sam ja bila trudna. Kako vrijeme leti, mi za 2 tjedna već počinjemo s dohranom...

    Bluebella, svako toliko povirim da vidim što je s tobom i užasno mi je drago da si još tu - moram priznat, kako je bilo krenulo, da nisam očekivala da ćeš dočekat ove tjedne. Ajd sad keep calm and odguslaj do termina

  22. #572
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Ej ekipa...sada su na redu za rodit one koje se još nisu ni čekirale kad sam ja bila trudna. Kako vrijeme leti, mi za 2 tjedna već počinjemo s dohranom...

    Bluebella, svako toliko povirim da vidim što je s tobom i užasno mi je drago da si još tu - moram priznat, kako je bilo krenulo, da nisam očekivala da ćeš dočekat ove tjedne. Ajd sad keep calm and odguslaj do termina
    .

    Lijepo te vidjeti tu i hvala sto mislis na nas ❤️
    Al vidis, bila sam ja čekirana tu kad si ti bila trudna, al nije dobro završilo i nekako imam filing kao da se ta trudnoca spojila s ovom i da sam trudna od 6mj 2016..... tako nekako i moji svi bližnji razmišljaju.
    Budemo mi do termina, sad sam bas mirna, pripremam sve laganini za bebu, malo mirujem, malo nesto petljam oko njene robice i tak

    Munkica, zao mi sto ti se zelja za prirodnim porodom nije ostvarila, ali tako valjda mora biti. Nek ona dodje ziva i zdrava i nek sve prodje u redu, jos malo i grlite se i mazite i pazite ❤️

  23. #573
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Munkice, jos 90 g i s toliko je moja rodjena
    Neka ona sretno dodje, mala carica

    BB, dobro si zatresla topic, a sad cemo te jos i tjerati da rodis

  24. #574
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Molim pomoc... prosli tjedan bila na kontr.na uzv i vagin.pregledu i narucio me danas isto posto prosli tjedan to bilo dosta rano.
    . I sada na ovom vag.pregledu rekao da imam neku ranicu unutra a sada nisam ga dobro razumela a prosli tjedan toga nije bilo. Malo me lovi panika zbog toga kaj bi to moglo biti... hvala vam cure

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  25. #575

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku

    Bluebella, svako toliko povirim da vidim što je s tobom i užasno mi je drago da si još tu - moram priznat, kako je bilo krenulo, da nisam očekivala da ćeš dočekat ove tjedne. Ajd sad keep calm and odguslaj do termina
    Kako je krenulo, ja sam si mislila kak bi bilo dobro (ali malo vjerojatno) da BBella doceka 01.05. Dosao i prosao...

  26. #576
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Jutro svima!!!!

    Ribice sretno danas!!!!!!

    Jucer obavljen uzv sa 5+4... srceko jos nismo culi jos je rano tek iduci petak kontrola...
    Gestacijska vrecica od 5.2mm samo od proslog tjedna poduplala se... i sada imamo dvje GV....

    Prosli tjedan na 4+5 nije vidio drugu...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Posljednje uređivanje od ljube555 : 03.05.2018. at 06:53

  27. #577
    6xmamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    97

    Početno

    Ljube,dvije gestacijske ...navijam da budu i dva srčeka

    Bluebella,čestitke na ulasku u 34.tjedan,sad se već lakše diše jel ...doć ćeš ti i do termina
    Kolko još jaaaa moram odležat do toga,ufffff...

    Munkice,bitno da rodiš živu i zdravu bebu,ostalo je manje važno.Stigneš još probat i vaginalni porod...ja sam se isto osjećala zakinuto kad sam prvi put završila na hitnom carskom,pa sam još 4x poslije rodila vaginalno.Da utvrdim gradivo
    Posljednje uređivanje od 6xmamica : 03.05.2018. at 08:25

  28. #578
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj 6xmamica prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube,dvije gestacijske ...navijam da budu i dva srčeka

    Bluebella,čestitke na ulasku u 34.tjedan,sad se već lakše diše jel ...doć ćeš ti i do termina
    Kolko još jaaaa moram odležat do toga,ufffff...

    Munkice,bitno da rodiš živu i zdravu bebu,ostalo je manje važno.Stigneš još probat i vaginalni porod...ja sam se isto osjećala zakinuto kad sam prvi put završila na hitnom carskom,pa sam još 4x poslije rodila vaginalno.Da utvrdim gradivo [emoji38]
    Šok sam jucer dozivela. Planirali smo peto dijhete sada cemo odjednom imati sest...imam i paniku i strah i veselje...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  29. #579
    6xmamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    97

    Početno

    Ma to je super,nek samo sve bude dobro
    Evo i ja čekam šesto Najstarije sutra puni 19 godina,najmlađi ima 2...

  30. #580
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj 6xmamica prvotno napisa Vidi poruku
    Ma to je super,nek samo sve bude dobro
    Evo i ja čekam šesto Najstarije sutra puni 19 godina,najmlađi ima 2...
    6xmamica skidam ti kapu, 6 puta trudna, 6 poroda, 6 djece.... svaka cast!

    Cure moje drage, hvala vam svima za podršku ❤️ Zaista ste divne sve ❤️❤️❤️❤️

  31. #581
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj 6xmamica prvotno napisa Vidi poruku
    Ma to je super,nek samo sve bude dobro
    Evo i ja čekam šesto Najstarije sutra puni 19 godina,najmlađi ima 2...
    Ja imam najstarije decko 16 pa drugi decko 15 trece curica 2god.napunila u 3mjesecu i cetverto u drugom napunio godinu dana... i sada stizu najvjerojatno dvojajceni blizance....

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  32. #582
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Bluebella, srećom sam se imala vremena koliko-toliko naviknuti na ideju carskog. Lijepo je da ste još uvijek u jednom komadu. Nemoj me ni slučajno preskočiti na listi!

    Optimist, nadam se da će mala carica u iduća 3 tjedna dobiti još kojih 200-300 g zaliha.

    6xmamica, naravno da je to najvažnije.

    Nisam nerealna. Znam da je to najbolje za bebu, a na kraju i mene, ali svejedno sam se do sada nadala da ćemo izbjeći carski
    Sutra imamo dogovor s anesteziologom, a i datum carskog je već određen samo ne bih o njemu javno. Dogovorila sam se s MM da ćemo svima reći kad carica bude vani jer želimo dane prije carskog provesti u miru bez telefonskih poziva kojih je ionako već sada previše i koncentrirati se samo na nas i bebu.

    Hvala vam svima na podršci!

  33. #583
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Munki, ja sam ful brijala na prirodni porod pa završila na carskom, i nisam se mogla s tim pomiriti sve dok mi nenadano nije stigla šansa za popravni
    Vidim da si ti malo hladnije glave od mene po tom pitanju pa te nije potrebno baš toliko tješiti, ali isti razvoj događaja želim i tebi (naravno ako si i sama želiš još djece).

  34. #584
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Hvala, Argente!

    I ja sam bila skroz nabrijana, ali sam imala vremena ohladiti glavu nakon prvotnog šoka i sto pitanja (što ako se ne povežemo, padnem u depresiju zbog toga...). Ipak su mi i jučer malo zasuzile oči kad sam shvatila da ništa od prirodnog poroda. I ja se nadam VBAC-u jednom (nisam baš cvjetić što se godina tiče). Naravno, ja u glavi već planiram još djece, ali možda bih se ipak trebala usredotočiti na ovo koje stiže

    Sada sam se odlučila koncentrirati na što uspješnije dojenje. Valjda neće i tu zapeti (kolostrum već polako kapa). Nalazim se uskoro s babicom/savjetnicom za dojenje koja će mi po potrebi pomagati da što prije i uspješnije uspostavimo dojenje i pratiti moje i bebino zdravstveno stanje.

  35. #585
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    E baš sam ti to i počela pisat ali sam izbrisala jer kontam možda ženi to dosad nije ni palo na pamet.
    Dakle, meni je isto jedna od glavnih preokupacija bila koliko je moje dijete emotivno oštećeno zbog toga što je prvih 8h života provelo bez mene (hitni CR u općoj) i kolike je nepopravljive posljedice ostavio taj prekinuti hormonalni tijek na naše prvobitno povezivanje.

    Sad ti iz ove perspektive mogu reći da u mom slučaju nije bilo nikakve razlike u ranom povezivanju s djetetom rođenim na CR i djetetom rođenim vaginalno. Ne znam kako bi bilo da je bilo obratno, da sam prvo rodila vaginalno a drugo carski...ovako mi se čini da jednostavno nije bilo prostora za još jače povezivanje

  36. #586
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Uf, moj mozak odmah skenira sve moguće situacije i scenarije.
    Znam da će sve biti ok (neki dan sam gledala snimke carskih i tulila...)
    Nisam u Hrvatskoj pa je situacija ovdje nešto drukčija. MM će biti sa mnom na carskom pa će bebu staviti njemu na prsa dok mene zašiju. Curka će misliti da su sve sise dlakave
    Na obilasku bolnice su rekli da odmah daju da se mama i beba malo pomaze prije nego ju odnesu na pregled, ali, iskreno, nisam obraćala pažnju na sve što su govorili jer, naravno, ja ne idem na carski...

  37. #587
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    I naša bolnica (Rijeka) odnedavno dozvoljava prisutnost oca na CR i skin to skin kontakt s njim, ali to ako je planirani, za hitnoću sumnjam...dobro je kad već moraš tako da znaš unaprijed, sigurno ćeš i spinalnu dobit pa nije da će se najvažniji događaj tvog života odvijat bez tebe

  38. #588
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Pozdrav svima!!!! Cure koji imali blizanacku trudnocu dal ste imali koji smedi iscjedak na pocetku trudnoci i bol u trtice???? Imala sam prije tjedan dana i do danas bio mir i danas opet???? Panika i strah prisutni a jos nismo ni srceko culi.... sa 4+5 bila jedna gest.od 4.1mm.. za tjedana na 5+4 bilo dvje gest.od 5.2 mm...danas ravno 6+0... strahu sam da ne bilo nesto uredu sa druggom gest posto kasnije vidila se... pa od toga dolazi do smedeg iscjedka.... molim od srca iskustvo pogotovo tko imao blizance.... ZAHVALJUJEM OD SRCA

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  39. #589
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    U utorak imam uzv bit ce 6+3 dal moguce cuti tad oba dva srceka????


    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  40. #590
    6xmamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    97

    Početno

    Ja sam imala smeđi iscjedak u dvije svoje trudnoće odma na početku i dobila Duphaston....to se tak cijedilo nekih mjesec,mjesec i pol bez vidljivog razloga...Sad u ovoj trudnoći sam obilno prokrvarila na 6+2, svježom krvlju sa ugrušcima,odletila na hitnu jer sam mislila,to je to-pobacila sam,kad ono lupa srceko ko bedasto-rekli mi da je to vjerojatno bio hematom koji je cijeli tak ispal van jer su to bili ugrušci veličine dlana 3 komada-isto odmah dobila Duphaston,krvarila još pomalo do 12 tt,sad u 16.tt prešla na Utrogestan vaginalno zbog očuvanja cervixa...
    S obzirom da su dvojčeki,ja bi već bila kod dr. zbog tog iscjetka,da se doda malo progesterona...bolove u trtici imam i ja otpočetka,svakih par dana-mislim da je to zbog rastezanja...
    Posljednje uređivanje od 6xmamica : 05.05.2018. at 10:37

  41. #591
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj 6xmamica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam imala smeđi iscjedak u dvije svoje trudnoće odma na početku i dobila Duphaston....to se tak cijedilo nekih mjesec,mjesec i pol bez vidljivog razloga...Sad u ovoj trudnoći sam obilno prokrvarila na 6+2, svježom krvlju sa ugrušcima,odletila na hitnu jer sam mislila,to je to-pobacila sam,kad ono lupa srceko ko bedasto-rekli mi da je to vjerojatno bio hematom koji je cijeli tak ispal van jer su to bili ugrušci veličine dlana 3 komada-isto odmah dobila Duphaston,krvarila još pomalo do 12 tt,sad u 16.tt prešla na Utrogestan vaginalno zbog očuvanja cervixa...
    S obzirom da su dvojčeki,ja bi već bila kod dr. zbog tog iscjetka,da se doda malo progesterona...bolove u trtici imam i ja otpočetka,svakih par dana-mislim da je to zbog rastezanja...
    Od poned.nije bilo nista. I danas ujutro opet ali jako malo smede a jucer kasno navecer samo pri brisanju rozi iscjedak... na uzv u srijedu nije bilo nikakvog hematoma nego prije tjedan dana neka ta tekucina u douglasu... inaci narucena sam u petak na uzv radi srceka ali ja bi isla u utorak ako ne smiri se ili u pon.ali strahu sam da tada necemo cuti jos srceko. Danas 6tt

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  42. #592

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    ajme mamice, sad malo citam zaostatke i kuzim da ce vas par imati 5-6 dijete!!!! ajmeeee svaka cast...kako uspijevate??? evo ja sam sva u panici sta ću i kako ču s dvoje....??? sad me tako sram s ovim razmisljanjem.....
    polako putujemi prema cilju...bebac je veama aktivan samo kad sjednem,...ako stojm i radim ko da zna da me nezeli ometati...
    Munkice jesi spremna...jos malooooooo...

  43. #593
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Nivana prvotno napisa Vidi poruku
    ajme mamice, sad malo citam zaostatke i kuzim da ce vas par imati 5-6 dijete!!!! ajmeeee svaka cast...kako uspijevate??? evo ja sam sva u panici sta ću i kako ču s dvoje....??? sad me tako sram s ovim razmisljanjem.....
    polako putujemi prema cilju...bebac je veama aktivan samo kad sjednem,...ako stojm i radim ko da zna da me nezeli ometati...
    Munkice jesi spremna...jos malooooooo...
    Draga... sve bude doslo na svoje i nista nije tesko.... ja dok rodila 3 sve bilo super posto dvojica dosta veliki pa odjednom saznam da sam trudna sa 4 gje je razlika bila 11mjeseci izmedu 3 i 4... i sada oni 2god.navrsila u 3mjesecu a 4 dijete god.dana u 2mjesecu i imam takav osjecaj ko da njih imam uvijek... odlucili mi na peto ali bog nagradio sa blizancima ...

    Eto sada nastaje panika kako cu isto sa dvje male bebice ... a uvijek sam sama bez icije pomoci ...suprug radi u njemacke... nemamo ni bake ni nikog pored....

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  44. #594

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Nivana prvotno napisa Vidi poruku
    ajme mamice, sad malo citam zaostatke i kuzim da ce vas par imati 5-6 dijete!!!! ajmeeee svaka cast...kako uspijevate??? evo ja sam sva u panici sta ću i kako ču s dvoje....??? sad me tako sram s ovim razmisljanjem.....
    polako putujemi prema cilju...bebac je veama aktivan samo kad sjednem,...ako stojm i radim ko da zna da me nezeli ometati...
    Munkice jesi spremna...jos malooooooo...
    Iz mog iskustva: lakse s dvoje nego s jednim, lakse s troje nego s dvoje. Ne mogu objasniti, ali zbilja mi se tako pokazalo. Isto sam cesto sama s klincima, muz u inozemstvu.

  45. #595
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Iz mog iskustva: lakse s dvoje nego s jednim, lakse s troje nego s dvoje. Ne mogu objasniti, ali zbilja mi se tako pokazalo. Isto sam cesto sama s klincima, muz u inozemstvu.
    Istina to.....

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  46. #596
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Citiraj Nivana prvotno napisa Vidi poruku
    Munkice jesi spremna...jos malooooooo...
    Još se nisam ni spakirala

    Tek sada počinjem pomalo osjećati trudničke tegobe. Jedna noga mi izgleda kao da imam elefantijazu, bole prepone, postajem spora i što je najgore - žalim se!
    Jučer smo šetkali cca 5 km. Mislim da bi bilo lakše ponovo na Velebit.

    Danas ponovo pregled i valjda ću dobiti i malo detaljnije upute za carski.

  47. #597
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    BlueBella, i ja sam ti od srca željela da dočekate 01.05. kao 2u1 a vidi vas sad ! Još budeš i prenijela na kraju svega .
    Munkica, ja imam jako lijepo iskustvo sa CR i to sam već pisala, želim i tebi barem takav porod! I pametno ne govorite točan datum, bar malo mira da bude .
    Ljube, moram priznati da ne razmijem zašto tako česti pregledi? Pa ti si tek saznala da si trudna, još je jako rano, srce se u pravilu ne čuje prije 6.-7. tjedna. Ovi silni UZV-ci te samo dodatno stresiraju i zbunjuju. Ja sam nakon što sam 14 dana od transfera čekala na betu imala pregled tek za puna tri tjedna nakon bete. Rekao je da prije toga nema smisla. Došli smo na prvi dogovoreni pregled sa 7+4tt, vidjeli i ŽV i GV i malo predivno srčeko ! Nakon toga naručio nas je na sljedeći pregled sa punih 12tt.
    Govorim ti to jer koliko vidim ti si već bila na bar tri pregleda i ideš opet sutra a tek si 6+2. Bojim se da di stalno si u strahu i ičćekivanju, pod stresom i u muci, a po meni nepotrebno. Ja sutra s 16+5 idem tek na 3. pregled a trudnoća je MPO (FET), primam svakodnevno heparin plus još sto lijekova i gledam se kao rizična trudnica. Smatram da česti pregledi, pogovo u ranoj trunoći ukoliko nema indikacija i nije rizična zbilja nisu baš uputni ni potrebni, samo ti štete .

  48. #598
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Isabel prvotno napisa Vidi poruku
    BlueBella, i ja sam ti od srca željela da dočekate 01.05. kao 2u1 a vidi vas sad ! Još budeš i prenijela na kraju svega .
    Munkica, ja imam jako lijepo iskustvo sa CR i to sam već pisala, želim i tebi barem takav porod! I pametno ne govorite točan datum, bar malo mira da bude .
    Ljube, moram priznati da ne razmijem zašto tako česti pregledi? Pa ti si tek saznala da si trudna, još je jako rano, srce se u pravilu ne čuje prije 6.-7. tjedna. Ovi silni UZV-ci te samo dodatno stresiraju i zbunjuju. Ja sam nakon što sam 14 dana od transfera čekala na betu imala pregled tek za puna tri tjedna nakon bete. Rekao je da prije toga nema smisla. Došli smo na prvi dogovoreni pregled sa 7+4tt, vidjeli i ŽV i GV i malo predivno srčeko [emoji813]! Nakon toga naručio nas je na sljedeći pregled sa punih 12tt.
    Govorim ti to jer koliko vidim ti si već bila na bar tri pregleda i ideš opet sutra a tek si 6+2. Bojim se da di stalno si u strahu i ičćekivanju, pod stresom i u muci, a po meni nepotrebno. Ja sutra s 16+5 idem tek na 3. pregled a trudnoća je MPO (FET), primam svakodnevno heparin plus još sto lijekova i gledam se kao rizična trudnica. Smatram da česti pregledi, pogovo u ranoj trunoći ukoliko nema indikacija i nije rizična zbilja nisu baš uputni ni potrebni, samo ti štete .
    Tako cesto zbog krvarenja!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  49. #599
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Isabel prvotno napisa Vidi poruku
    BlueBella, i ja sam ti od srca željela da dočekate 01.05. kao 2u1 a vidi vas sad ! Još budeš i prenijela na kraju svega .
    Munkica, ja imam jako lijepo iskustvo sa CR i to sam već pisala, želim i tebi barem takav porod! I pametno ne govorite točan datum, bar malo mira da bude .
    Ljube, moram priznati da ne razmijem zašto tako česti pregledi? Pa ti si tek saznala da si trudna, još je jako rano, srce se u pravilu ne čuje prije 6.-7. tjedna. Ovi silni UZV-ci te samo dodatno stresiraju i zbunjuju. Ja sam nakon što sam 14 dana od transfera čekala na betu imala pregled tek za puna tri tjedna nakon bete. Rekao je da prije toga nema smisla. Došli smo na prvi dogovoreni pregled sa 7+4tt, vidjeli i ŽV i GV i malo predivno srčeko [emoji813]! Nakon toga naručio nas je na sljedeći pregled sa punih 12tt.
    Govorim ti to jer koliko vidim ti si već bila na bar tri pregleda i ideš opet sutra a tek si 6+2. Bojim se da di stalno si u strahu i ičćekivanju, pod stresom i u muci, a po meni nepotrebno. Ja sutra s 16+5 idem tek na 3. pregled a trudnoća je MPO (FET), primam svakodnevno heparin plus još sto lijekova i gledam se kao rizična trudnica. Smatram da česti pregledi, pogovo u ranoj trunoći ukoliko nema indikacija i nije rizična zbilja nisu baš uputni ni potrebni, samo ti štete .
    I peta trudnoca!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  50. #600
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Eto me sa uzv.. po menstr.6+3 po uzv 5+6 kuca [emoji173][emoji173] ko velika i pojavila 3 GV...zasad jos neznamo kaj bude sa tim jos ne kuca tamo srceko.. u nalazu pisi uloziva.. kaj to znaci

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •