Stranica 21 od 51 PrviPrvi ... 11192021222331 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,001 do 1,050 od 2506

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći 2.dio

  1. #1001
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Nas spasava neki kici mici Tiny love viper, saren, pun igracaka koje vise sa strana.
    Kupili rabljen ako ustreba i isplatilo se za sitne pare. Jedino smo je sad poceli vezati kad se okrece na bok.
    Ipak, ruke su joj najomiljenije

  2. #1002
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    maco, šta ti je ovo treće srce i skakutalo u potpisu...oćel sestra i šogor vraćat ljuljačku uskoro?

  3. #1003

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    jutro trudnice vesele..........
    sto mi se nocas dogadalo skoro na hitnu osla, al reko ma pa neboli toliko jakooo...
    cijelu noc me svrtalo, malo povracanje, malo proljev...trbuh napet i u grču cijelo vrijeme...od ispod rebara do lijevo i desno,,,hvala bogu nije se sirio na leda ni doljni dio stomaka....
    nije bilo pojma da legnem ili sjednem i dignem noge da popusti,,,samooooooo setnja, cak sam izasla na terasu umotana u deku i gle vraga zaspala/zakunjala (10sek) naslonjena na stup... opce neznam kako izgledaju one Bhkontrakcije...mozda me to pralo...ali imam dojama da mi tijelo obavljalo čiščenje...od bolova sam malo povracala malo proljev...katastrofa...
    pred jutro je malo popustilo evo malisa skakuce kao i do sad, mozda njega nista nije smetalo...

    poslje ovakve noci ja bi na porodd odmaaa.....

  4. #1004
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Nivana, možda si pokupila kakvu crijevnu virozu?
    Sezona im je, a ovo povraćanje i bolovi mi više vuku na to nego na čišćenje izazvano trudovima.

    Arđo moja, hoće : mrgreen:.
    Ljuljačka se vraća, a i opet će se kupovati karite na kile! Čekamo malu strijelčicu ...

  5. #1005
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    Sretno maca

  6. #1006
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ajme maco baš mi je drago radi još jednog karite dupenceta! Da nam je netko rekao pred 6-7 godina kako će sve ovo ispasti...jel ti i ovo kućna radinost?

  7. #1007
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    maco čestitke

  8. #1008
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    macooooo cestitam!!! znaci stize curka
    Arđa nam je pravi policajac
    e da, da nam je netko rekao...

  9. #1009
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Hvala vam

    Bome, ne bi mu vjerovala...

    Da, da, kućna radinost.

  10. #1010
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Bluebella, avatar ti je

  11. #1011

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Macoooo ajme divna vijest.... pratimo se od pocetka nase borbe, bas mi drago.

  12. #1012
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Bluebella, avatar ti je
    Hvala ❤️

  13. #1013
    6xmamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    97

    Početno

    Mace, čestitke!
    Bluebella, prekrasna mala bucka na avataru

  14. #1014
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Maco cestitam!

  15. #1015

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    11

    Početno

    Drage moje i mene možete skinuti sa liste.. jučer primljeni u bolnicu, danas bebač došao na svijet 32 tjedna .. sreća sve je prošlo u najboljem redu on ima 2 kg i 47 cm malo ćemo u inkubator Al srećom uspjeli smo dobiti infuzijice za pluća pa se nadamo da neće bit većih problema. Sretno svima koji i dalje čekate

  16. #1016

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Nivana, možda si pokupila kakvu crijevnu virozu?
    Sezona im je, a ovo povraćanje i bolovi mi više vuku na to nego na čišćenje izazvano trudovima.

    Arđo moja, hoće : mrgreen:.
    Ljuljačka se vraća, a i opet će se kupovati karite na kile! Čekamo malu strijelčicu ...

    blage veze nemam sto je to bilo....ali je stalo,,,sad samo prepone bole i po cijeli dan imam one bh kontrakcije ili kako se vec zovu,...malo malo se trbuh stvrdne pa popusti.....ali sva sam se splasil da sam torbu spremil,,,danas zavrsila s pranjem robice...sutra budemmozda ispeglala do kraja pa nek bude zlu netrebalo sve spremno...

  17. #1017

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    srečice čestitke....ajme pa bome jakooooooo prekoreda...sto je bilo?? kakve si bolove imala, ili su te samo trudovi povatali?
    i mene je toga strah, iako mi gazimo 35tj...

  18. #1018

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    malo da listu osvjezimo i prisjetimo se (dočepala se laptopa)

    bornastra 03.8.2018 / (Ž)
    Nivana 03.9.2018 / (M)
    6xmamica 11.09.2018 / (Ž)
    Ribica 1 15.10.2018 / ()
    Isabel 18.10.2018 / (M)
    little_angel 31.10.2018 ()
    mabo1 02.11.2018 / (M)
    V&NMama 17.11.2018 / ()
    Ivy7 24.11.2018 (Ž)
    sarasavati 12.01.2019 ()
    leptirići 25.01.2019 ()
    Eminaa 02.02.2019 ()

  19. #1019

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    23

    Početno

    Nivana molim te skini me s liste. Missed i ovaj put

  20. #1020

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    11

    Početno

    Citiraj Nivana prvotno napisa Vidi poruku
    srečice čestitke....ajme pa bome jakooooooo prekoreda...sto je bilo?? kakve si bolove imala, ili su te samo trudovi povatali?
    i mene je toga strah, iako mi gazimo 35tj...
    Sve se dogodilo jako brzo, jučer sam primjetila da mi curi plodna voda i otišla na hitnu.. ostavili me u bolnici kao bez kontrakcija i otvorena samo 2 prsta mogu još i do termina uz kontrolu od infekcije .. jutros na pregledu sve ok bez bolova i sve.. onda to odjednom krenulo.. kažu mi kao to su kontrakcije nepravilne nije opasno i stavili me na infuziju za suzbijanje.. kad popodne vidim ja meni sve jače i jače.. ne u trbuhu nego u leđima.. kažu mi i dalje to će se smirit, nije dobro gledat svako malo ali pregledat će te doktor navečer još jednom.. vidim ja uhvatili mene pravi trudovi a Niko mi ne vjeruje.. kažu od ujutro 2 prsta nema šanse Al to zvat će doktora. Došao doktor kaže ona je skroz otvorena odmah u radaonu.. trebalo mi je cijelih 15 min
    Sreća sve je ok, bebač je super.. prošlo najbolje sto je moglo

  21. #1021
    6xmamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    97

    Početno

    Srećice, čestitam na dečkiću koji i nije tako mali! Držim fige da sve ide glatko i bez problema!
    Odmah mi je lakše kad čujem ovakav ishod, pošto i meni visi prijevremeni nad glavom, lezim doma bez grlica, otvorena, bila na tokolizi u bolnici sad doma pijem Cordipin i Normabel.
    Sretno dalje! Javljaj kako malecki napreduje!

  22. #1022
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Srećice89 čestitam! Bome brzo se sve to izdogađalo! Di si rodila? Al baš je veliki za 32 tjedna, ma super! Mi smo sad u 28.tt i naš mišek ima 1 kilu i 30 cm

  23. #1023

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    bornastra 03.8.2018 / (Ž)
    Nivana 03.9.2018 / (M)
    6xmamica 11.09.2018 / (Ž)
    Ribica 1 15.10.2018 / ()
    Isabel 18.10.2018 / (M)
    little_angel 31.10.2018 ()
    mabo1 02.11.2018 / (M)
    V&NMama 17.11.2018 / ()
    Ivy7 24.11.2018 (Ž)
    sarasavati 12.01.2019 ()
    leptirići 25.01.2019 ()

  24. #1024

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Bonastra sto se događa,, vidi kako nas šišaju
    Kod tebe sve ok?? Čeka se!!!

    Srećice bebač je bome malo veći, da nisi ti bila više trudna, od onog što dr govore... kako je malac?

  25. #1025

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    11

    Početno

    Citiraj Nivana prvotno napisa Vidi poruku
    Bonastra sto se događa,, vidi kako nas šišaju
    Kod tebe sve ok?? Čeka se!!!

    Srećice bebač je bome malo veći, da nisi ti bila više trudna, od onog što dr govore... kako je malac?
    Službeno 31+6
    Malac je dobro, kažu da jede i diše samostalno i kao da je vitalan i sve, po njihovom njegove mjere odgovaraju za tjedan i pol vise E sad...

  26. #1026

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    11

    Početno

    Citiraj Isabel prvotno napisa Vidi poruku
    Srećice89 čestitam! Bome brzo se sve to izdogađalo! Di si rodila? Al baš je veliki za 32 tjedna, ma super! Mi smo sad u 28.tt i naš mišek ima 1 kilu i 30 cm
    Hvalaa,
    U splitu

  27. #1027
    bornastra avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Srećice, čestitke
    Brz oporavak tebi i malcu, veliki je to dečko, sve će biti super...

    Nivana, bome nas šišaju cure, ali najbitnije da je sa bebicama sve u redu...
    Ja sam danas 38+3, termin mi je pomaknut na 07.08.
    U ponedjeljak bila na prvom pregledu u TA, polako sam se krenula otvarati, ali ništa alarmantno... ja se od ponedjeljka tako dobro osjećam, imam osjećaj da nikad neće krenuti... pokretnija, poletnija, nema bolova...

  28. #1028

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Cure dal se Peptoran smije uzimati u trudnoci?
    Ako ne sto se onda smije?

  29. #1029
    mabo1 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    44

    Početno

    Rennie mogu trudnice,za ostale nisam baš sigurna

  30. #1030

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Imam rennie al me samo trenutacno umiri.
    Imam takve bolove da to vise nije normalno. Jedem svako malo, svaka 2-3 sata. Uz tri glavna obroka jel...onda izmedju vocka ili jogurt. Nekad stapici, dvopek ili rizini krekeri. Imam kronicni gastritis pa znam sto od hrane ne podnosim i to ne konzumiram.
    Prije trudnoce sam pila Zipantola, to je kao i Controloc.
    Imam i sodu bikarbonu bez aluminija, al sve je to trenutacna pomoc. Izgleda cu ipak trebati nekakve tablete.
    Nesto sigurno postoji sto se smije u trudnoci.
    Pliz ako netko zna nek napise dok ne stignem danas do ljekarne.

  31. #1031

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    bonastra.........da li ima novosti....molim te, molim te, nek ima...zelim vec jednom biti prva na listi ahhahah
    6xmamica kako si ti? ostale curke...diste ? sto se dogada?

  32. #1032
    bornastra avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Nivana, još te ne puštam prije reda... u ponedjeljak sam bila u TA i doktorica me baš razveselila da bi to moglo brzo, da je bebica jako nisko i da je glavicom priljubljena na ulazu u malu zdjelicu, vodenjak napet... ali evo subote i još ništa... u pon. sam opet na pregledu pa ćemo vidjeti!

  33. #1033
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Kad ste krenule spremati torbu za rodiliste? Ne mogu se sjetit kad sam prosli put to krenula.

  34. #1034
    6xmamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    97

    Početno

    Hej, cure!
    I ja sam se vec zapitala kud ste sve pobjegle, vidim nema nikog pa sutim i ja, hahaha.
    Isabel, moj kofer je vec spreman i voza se sa mnom na kontrole, da ne bi bilo nismo znali.
    Bornastra, nista jos znaci ... Ne da se curka van :D.
    Ja bila u srijedu u Vinogradskoj na kontroli, pregled i uzv, prvi nakon bolnice. Na pregledu vele nalaz isti-tragovi grlica i 2-3 cm otvorena, na uzv sve ok, protoci ok, curka procijenjena na 2350(33+6 smo onda bile). Rekli mi uzimat terapiju do 36 tjedana(Cordipin, Normabel i Utrogestan), onda prestat i 22.8.me narucili ponovo u trudnicku, a onda bumo vec 37 tj. Lezim jos do 36 tj i to je to, kaj bude bude dalje. Jos me sve ceka robica, pranje, peglanje, spremanje, nemam nis spremno... Valjda bu mi dala curka jos tih par dana da sve pripremim.
    Nivana, kaj kod tebe ima?

  35. #1035
    6xmamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    97

    Početno

    Citiraj 6xmamica prvotno napisa Vidi poruku
    Hej, cure!
    I ja sam se vec zapitala kud ste sve pobjegle, vidim nema nikog pa sutim i ja, hahaha.
    Isabel, moj kofer je vec spreman i voza se sa mnom na kontrole, da ne bi bilo nismo znali.
    Bornastra, nista jos znaci ... Ne da se curka van :D.
    Ja bila u srijedu u Vinogradskoj na kontroli, pregled i uzv, prvi nakon bolnice. Na pregledu vele nalaz isti-tragovi grlica i 2-3 cm otvorena, na uzv sve ok, protoci ok, curka procijenjena na 2350(33+6 smo onda bile). Rekli mi uzimat terapiju do 36 tjedana(Cordipin, Normabel i Utrogestan), onda prestat i 22.8.me narucili ponovo u trudnicku, a onda bumo vec 37 tj. Lezim jos do 36 tj i to je to, kaj bude bude dalje. Jos me sve ceka robica, pranje, peglanje, spremanje, nemam nis spremno... Valjda bu mi dala curka jos tih par dana da sve pripremim.
    Nivana, kaj kod tebe ima?
    Za kofer sam mislila na Ribicu ne Isabel ...trudnički mozak
    Posljednje uređivanje od 6xmamica : 04.08.2018. at 19:13

  36. #1036
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Pozdrav svima... trebam jednu inform.ako koja od cura mozda zna... gdje bi moglo se kupiti te uloski koji pokazuju dal curi plodna voda ili ne???? Nije zame hvala bogu nego za rodicu....

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  37. #1037
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Ljekarna?

  38. #1038
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Ribica 1 prvotno napisa Vidi poruku
    Ljekarna?
    Da

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  39. #1039
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima... trebam jednu inform.ako koja od cura mozda zna... gdje bi moglo se kupiti te uloski koji pokazuju dal curi plodna voda ili ne???? Nije zame hvala bogu nego za rodicu....

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Ja sam ih trazila svagdje negdje ali nisam ih pronašla. Htjela sam preko interneta naruciti, ali je cijena bila prevelika ili ne dostavljaju u hrv.

  40. #1040
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Bluebella prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam ih trazila svagdje negdje ali nisam ih pronašla. Htjela sam preko interneta naruciti, ali je cijena bila prevelika ili ne dostavljaju u hrv.
    Hvala draga

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  41. #1041
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Pozdrav svima... dal ima mozda tko iskustva sa bolnicom Petrova ????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  42. #1042

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Citiraj 6xmamica prvotno napisa Vidi poruku
    Hej, cure!
    I ja sam se vec zapitala kud ste sve pobjegle, vidim nema nikog pa sutim i ja, hahaha.
    Isabel, moj kofer je vec spreman i voza se sa mnom na kontrole, da ne bi bilo nismo znali.
    Bornastra, nista jos znaci ... Ne da se curka van :D.
    Ja bila u srijedu u Vinogradskoj na kontroli, pregled i uzv, prvi nakon bolnice. Na pregledu vele nalaz isti-tragovi grlica i 2-3 cm otvorena, na uzv sve ok, protoci ok, curka procijenjena na 2350(33+6 smo onda bile). Rekli mi uzimat terapiju do 36 tjedana(Cordipin, Normabel i Utrogestan), onda prestat i 22.8.me narucili ponovo u trudnicku, a onda bumo vec 37 tj. Lezim jos do 36 tj i to je to, kaj bude bude dalje. Jos me sve ceka robica, pranje, peglanje, spremanje, nemam nis spremno... Valjda bu mi dala curka jos tih par dana da sve pripremim.
    Nivana, kaj kod tebe ima?

    e neznam sto da ti kazem,,,,umorna sam vjecno, noge mi pomalo/malo vise naticu, zadnji par dana i ruke mi trnu uzasno/šake..
    stalno imamm bH kontrakcije....malac je hiperaktivan u trbuhu, ponekad toliko da me bolii kad se koza rastegne(to u 1.trudnoci nisam dozivjela),,, kad sjedim lezim, pa pokusaj ustajanja ravno kao da kita dizem na noge kojih nema....i stalno osjecam neku bol(kao upala misica) u doljnjem dijelu trbuha...prepone me znaju boljet toliko da si rukom pomazem podici nogu na tabure, ili prilikom spustanja nogu s taburea imam dojam da ce mi noga otpast od boli( a udeblljala sam se ravnooo mozda 5 kg)
    ajde tjesi me aplikacija na mobu kaze jos 20-ak dana( a cisto bi mogla i ranije da se mene pita)
    sutra idem doktoru(ah kad ju zatrpam pitanjima)

    sto ima kod tebe? ostale cure? bome godisnji je uzeo mahaa kod svih

    i ja bi na more,a muz nezeli ni cut!! kaze da nisam normalna!!!

    jel se tko kupa u bazenima?? nisam jos nikako ali ovo je vise nepodnosljivoooo!!!
    i ganjam majstora da dode ugradit klimu vec 3 tjedna ali me ignorira; imam da mu jačmenac spakujem!!! kako da to uradim?? zezam seee

    i da pokvarila mi se ves masina(jos nisam sve oprala i popeglala) kinderbet nisam kupila, kolica nisam pripremila, ali idem danas pravit pekmez od šljiva( mozak na pasu)
    i vise nisam zaboravljiva( nasla sam sve stvari sto sam zagubila tam oko 5 mjeseca trudnoce) sam mi je sinulo iako sam svu kucu prekopala 3 puta

    i takoooo, nisam panicar ali bih mogla postati hahahahha, trenutno bih mogla neku knjigu napisati ovdje, ali stajem...

    bonastraaaaaa, jel ima sto novo kod tebe?sto su ti rekli u ponedjeljak?

  43. #1043

    Datum pristupanja
    Aug 2018
    Postovi
    8

    Početno

    Prosirene ventrikula?jer sve uredu meni su sad u 29tt rekli uz to da i cistu imamo pa me zanima

  44. #1044

    Datum pristupanja
    Aug 2018
    Postovi
    8

    Početno

    To i mene zanima

  45. #1045
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Nivana, je l ono tebe tvoja dr stavila na neku dijetu u nekom tt?
    Je li imaš tu neku dijetu napisanu ili? Ako imaš možeš li mi je poslati?
    22 tt a već sam 6 kg dobila, stvarno trebam usporiti.

  46. #1046

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku
    Nivana, je l ono tebe tvoja dr stavila na neku dijetu u nekom tt?
    Je li imaš tu neku dijetu napisanu ili? Ako imaš možeš li mi je poslati?
    22 tt a već sam 6 kg dobila, stvarno trebam usporiti.
    Da da od 18 tj tako nekako sam na dijeti, ima ma netu jelovnik od 1800 kalorija. Da sad netipkam.. aliii samo po preporuci dr.... u 18 tj sam bila već na 7.5 kg... od tad na dijeti i čak kilaža i pala.... što nije ni loše.... budem iz rađaone izašla lakša nego kad sam zatrudnila....

    Danas na pregledu 35tj 6 dana... kilaža bebe 2786gr, dva prsta otvorena...i 5.5 kg u plusu od početka...
    sad čekamo nestrpljivo...

  47. #1047
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Citiraj Nivana prvotno napisa Vidi poruku
    Danas na pregledu 35tj 6 dana... kilaža bebe 2786gr, dva prsta otvorena...i 5.5 kg u plusu od početka...
    sad čekamo nestrpljivo...
    Zelim ti da se beba jos malo strpi, barem koji tjedan. A sto se kila tice, uistinu si malo dobila!

  48. #1048
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku
    Nivana, je l ono tebe tvoja dr stavila na neku dijetu u nekom tt?
    Je li imaš tu neku dijetu napisanu ili? Ako imaš možeš li mi je poslati?
    22 tt a već sam 6 kg dobila, stvarno trebam usporiti.

    daj se skockaj, ja sam u zadnjoj trudnoci u 24.tt bila na +10
    ak je beba ok, nemas gd, onda nemas beda

  49. #1049

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    sta ga mene sekira...gledam nalazeeeee...i pokusavam dokucist sta koji dio znaci i blago mi nista nije jasno...ako moze prijevod na naski
    sta znaci??
    cx za 2/3čl
    za 1.5 do ovoja i gl-3-2

    bonastra jel bilo stogod ovih dana.?? sretnoooooooo

    i da kad ste vi krenuli u bolnicu na ctg i to(uredne trudnoce)

  50. #1050
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Beba je ok, guk mi je 3,3 bio prošle sedmice.
    Ginger ti si zgodnica kojoj ne treba puno da skine višak, ja lako natucem ali teško skidam.
    Zato mi valja pripaziti

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •