Stranica 28 od 51 PrviPrvi ... 18262728293038 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,351 do 1,400 od 2506

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći 2.dio

  1. #1351

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Citiraj little_angel prvotno napisa Vidi poruku
    Javljamo se iz pred rađaone 6 cm otvoreni.... Nadamo se brzom porodu ...
    Sretno, nadam se da si se vec rijesila i da se vec mazite

  2. #1352
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Citiraj little_angel prvotno napisa Vidi poruku
    Javljamo se iz pred rađaone 6 cm otvoreni.... Nadamo se brzom porodu ...
    Brzo ce to. Sretno i javi kako je proslo.

  3. #1353
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Citiraj 6xmamica prvotno napisa Vidi poruku
    Čestitke,Ribice na malenom smotuljku
    Hvala!

  4. #1354
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Citiraj Bluebella prvotno napisa Vidi poruku
    Ribice čestitke ❤️


    Isabel kako se snalazite u cetvero?

    Hvala

  5. #1355

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    42

    Početno

    Evo nas.. u 7.40 stigla naša princeza 3220 grama i 50 cm.
    Sve prirodno bez dripa, dosta podnošljivo i brzo. Nisam rezana niti šivana... Nakon dva dečka stigla curka

  6. #1356
    mabo1 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    44

    Početno

    Čestitke Ribica1 i little _angel
    Napokon imate svoje bebe pored sebe, sada uživajte jer ste zaslužile.
    Ja imam kontrolu sutra kada ću biti točno 39 tt. Nemam osjećaj da se nešto pokrenulo, mislim da će sutra biti nalaz isti kao zadnji put-zatvorena.

  7. #1357
    mabo1 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj Nivana prvotno napisa Vidi poruku
    Podsjetnik!!!

    mabo1 02.11.2018 / (M)
    V&NMama 17.11.2018 / ()
    Ivy7 24.11.2018 (Ž)
    sarasavati 12.01.2019 (M)
    leptirići 25.01.2019 ()
    Evo da se malo podsjetimo

  8. #1358
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Citiraj little_angel prvotno napisa Vidi poruku
    Evo nas.. u 7.40 stigla naša princeza 3220 grama i 50 cm.
    Sve prirodno bez dripa, dosta podnošljivo i brzo. Nisam rezana niti šivana... Nakon dva dečka stigla curka
    Cestitam od srca! Mazite se i uzivajte!

  9. #1359

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Ribica i little angel Cestitammm!!!

    Uzivajte sa svojim mrvicama

  10. #1360
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Evo i mene k vama...cestitke svim novim mamama i tatama!
    Selim se ovdje s potpomognute u nadi da cu s vama dalje ubijati sve strahove koji nas tek cekaju. 37 godina, druga beba.
    Danas 11+1tt, detalje vidite u potpisu, upravo odradili uzv pregled i zasad je sve u redu. Nuhalni nabor mali, 0,7 mm, vidljive nosne kosti, kaze dr sve kako treba biti.
    Sutra nas ceka nifty testiranje i dani iscekivanja nalaza.
    Tipkamo se...
    milasova ❤️
    Posljednje uređivanje od katka22 : 25.10.2018. at 15:01

  11. #1361

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i mene k vama...cestitke svim novim mamama i tatama!
    Selim se ovdje s potpomognute u nadi da cu s vama dalje ubijati sve strahove koji nas tek cekaju. 37 godina, druga beba.
    Danas 11+1tt, detalje vidite u potpisu, upravo odradili uzv pregled i zasad je sve u redu. Nuhalni nabor mali, 0,7 mm, vidljive nosne kosti, kaze dr sve kako treba biti.
    Sutra nas ceka nifty testiranje i dani iscekivanja nalaza.
    Tipkamo se...
    milasova ❤️
    Katka, napokon se i mi preselile na ovaj podforum!
    Bas mi je drago da je sve ok!
    Odlucila si se za nifty,bravo! Bit ce sve ok i nadam se brzom nalazu..
    Meni je harmony stigao šesti dan od vadenja krvi..

    Ja sam evo u 17tt ,prebrzo mi idu tjedni..
    Super se osjecam,bebicu laganini osjetim i bas uzivam..
    Sad cu i lagano poceti vjezbati, doktor odobrio,dapace i preporucio i jako se veselim!

  12. #1362

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    E da Katka, i bas me zanima hoce li nifty potrvditi tvoj osjecaj vezano za spol ili ce te kao i mene feeling prevariti.

  13. #1363

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Citiraj little_angel prvotno napisa Vidi poruku
    Evo nas.. u 7.40 stigla naša princeza 3220 grama i 50 cm.
    Sve prirodno bez dripa, dosta podnošljivo i brzo. Nisam rezana niti šivana... Nakon dva dečka stigla curka
    Cestitam.

  14. #1364
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Katka, napokon se i mi preselile na ovaj podforum!
    Bas mi je drago da je sve ok!
    Odlucila si se za nifty,bravo! Bit ce sve ok i nadam se brzom nalazu..
    Meni je harmony stigao šesti dan od vadenja krvi..

    Ja sam evo u 17tt ,prebrzo mi idu tjedni..
    Super se osjecam,bebicu laganini osjetim i bas uzivam..
    Sad cu i lagano poceti vjezbati, doktor odobrio,dapace i preporucio i jako se veselim!
    Da, rekla je i meni doktorica da je moguce da nalaz dodje vec tako rano. Zelim vjerovati da je i kod mene sve u redu...i uzv je danas to potvrdio.
    I dalje imam filing da je decko iako si potajno zelim curu (vec imam jednog velikog decka, samo zato).
    Voljela bih reci da sam mirnija sad u ovoj fazi trudnoce, svi znam za ovu (psiholosku) granicu prvog tromjesjecja i cekam da prodje...a onda ce daljnje faze vjerojatno donijeti nove strahove... bravo za tebe i tvoju zelju za vjezbanjem, ja sam strasno lijena trenutno. Zasad sam dobila 1kg i nadam se da cu tim tempom i dalje. Kako ti stojis s kilama, radis li?

  15. #1365

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Doma sam,ne radim..i bas mi zna biti dosadno doma..
    Vecinu dana sam sama..moj tempo je bio dosta naporan a sad imam bas puno slobodnog vremena..
    Pa secem,citam knjige,kuham i pomalo prode dan..
    Iskreno nisam se vagala prije trudnoce,sad imam 64 kg tak da sam na svojoj kilazi..
    Ali sada mi se bas jako jede slatko i kad me uhvati glad Moram jesti..u prvoj trudnoci mi uopce nije bilo ovako..
    Ono sto skuham mi se uopce ne jede ali se natjeram inace bi vald imala 100 kila..

  16. #1366

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Katka i milasova super vas je citati cure! Radujem se da sve ide super Ostale cure cestitke na bebicama

  17. #1367
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ribice i little angel, čestitam!!!

    A katka, tebi želim dobrodošlicu!!

  18. #1368
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj mabo1 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da se malo podsjetimo
    Kad smo već kod podsjetnika..., za koji dan prestajem raditi pa ću osvježiti popis s curama koje su se pridružile!

  19. #1369
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    I ja sam trenutno doma...nakon nalaza cu vidjeti sa dr da se vratim na posao barem mjesec dva, nije mi naporan posao pa cu probati.
    Cudno je to...tolike godine pisati o postupcima a sada o razvoju i rastu bebice iz tjedna u tjedan. Kad gledam tu slicicu...jos ne vjerujem.

  20. #1370

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    42

    Početno

    Hvala svima ❤️❤️❤️

  21. #1371

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Kad smo već kod podsjetnika..., za koji dan prestajem raditi pa ću osvježiti popis s curama koje su se pridružile!
    Nama stize decko pa mozes stavit

  22. #1372
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Kod mene danas zadnja kontrola secera i stitnjace.
    Prva slijedeca je 6 tjedana nakon poroda.
    Tako da je lagana panika u toku.

  23. #1373

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Kad smo već kod podsjetnika..., za koji dan prestajem raditi pa ću osvježiti popis s curama koje su se pridružile!
    Termin je 9.4.2019.i stize nam djecak

  24. #1374
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Meni je termin po menzisu (kojem i uzv odgovara zasad) 15.05.2019. Sto nosim saznat cemo s rezultatima niftyja kroz 7-10 dana...
    Sad mi slijedi bar tjedan nervoznog iscekivanja iako moram priznati da me jucerasnji uredan uzv poprilicno umirio pa se nadam da ce i nifty samo potvrditi da je sa mrvicom sve u najboljem redu...

  25. #1375
    mabo1 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    44

    Početno

    Jučer bila na pregledu,ctg je bio uredan.
    Na nalazu piše da sam uloživa za prst. Jel to znači da sam malo otvorena? Alijedeća kontrola je na sam termin 2.11 ako ne krene prije...
    Bolove u preponama imam povremeno,i malo BH me danas stišću malo više nego inače.
    A danas mi se još najbolje dogodilo ujutro,otpala mi plomba sa zuba kojeg sam imala nadograđenog jer od njega mi ostao samo korijen. Ništa ne boli ali sam se baš iznervirala,kud baš sada....

  26. #1376
    V&NMama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    479

    Početno

    Čestitke novim mamicama!!! Katka22 i milasova dobro došle!!

  27. #1377

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Jooj cure moje,mene vec sada prepone bole..
    Imate kakav savjet?
    Bas me dosta bole,otezano hodam a nisam jos ni na pola trudnoce.
    Nakon prvog poroda su me toliko bolile da sam 10ak dana uz pomoc silazila sa kreveta,jedva sam isla na stepenice..
    Ne znam dali je sad to povezano .

  28. #1378
    mabo1 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    44

    Početno

    Evo da se javim, jucer sam imala bolove cijeli dan i navecer su poceli pravi trudovi na 5 min razmaka. Nocas u 3:15 rodio se Daniel tezak 4050 gr i 54 dug. Sada odmaramo dojimo i mazimo se. Sretno svim trudnicama...

  29. #1379
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Čestitam mabo!!

  30. #1380
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Cestitam!

  31. #1381

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Citiraj mabo1 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da se javim, jucer sam imala bolove cijeli dan i navecer su poceli pravi trudovi na 5 min razmaka. Nocas u 3:15 rodio se Daniel tezak 4050 gr i 54 dug. Sada odmaramo dojimo i mazimo se. Sretno svim trudnicama...������
    Cestitam!!

  32. #1382

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    81

    Početno

    Čestitke mabo od srca za velikog frajera!!!

  33. #1383
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Cestitam na bebici!! I neka vam prilagodba bude sto bezbolnija <3

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Jooj cure moje,mene vec sada prepone bole..
    Imate kakav savjet?
    Bas me dosta bole,otezano hodam a nisam jos ni na pola trudnoce.
    Nakon prvog poroda su me toliko bolile da sam 10ak dana uz pomoc silazila sa kreveta,jedva sam isla na stepenice..
    Ne znam dali je sad to povezano .
    Mene je u petak zabolilo nisko prema preponama i straznjici da nisam ni korak mogla napraviti. Bila sam na uzv isti dan jer je bol potrajala i dr mi je rekao da beba stoji nisko i radi pritisak glavicom... Sad sam narucila onaj pojas za trudnice i nadam se da ce mi to nesto pomoci, a dotad mirujem kako su mi rekli...

    Sutra ulazimo u 24.tjedan, a vec od tog "niskog nosenja" ne mogu ni carape, ni cipele obuci bez napora :/

  34. #1384

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    42

    Početno

    Aaaa mabo čestitkeeeee od srca.. Mazite se i pazite ❤️❤️❤️

  35. #1385

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Moja beba nece imati krevetic, nocno spavanje ce biti s nama u krevetu.
    Imate li ideju sto bi mogla kupiti za spavanje u dnevnom boravku da ju ipak imam na oku dok kuham ili nesto a beba dok spava?
    Glupo mi je uzimati neke koljevke i slicno. Najrade bi nesto u cem bi mogla spavati do barem godine i pol..
    Imate kakvu ideju?

  36. #1386
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    milasova8, imas one zasticene djecje igraonice, pa ti i tu moze odspavati preko dana. Bude mekano, a uvijek mozes uciniti mekanijim, toplijim i bebi ugodnijim u krajnjoj liniji, za to dnevno spavanje mozes napraviti bebino gnijezdo i na trosjedu s nekom podlogom, jastucima na bocnim stranama i sl.

    Mi stavljamo krevetic kad beba dodje i to ce mjesto koristiti i za dnevno spavanje

  37. #1387
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Ja sam u dnevni stavila putni krevetic, a u kuhinji na pultu je u Baby Bjornu ili ju nosam

  38. #1388
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    mabo cestitke!
    milasova, i meni prijenosni krevetic zvuci kao dobra opcija jer ga mozes sklopiti i maknuti po potrebi. Iako, neki nemaju opciju dizanja madraca na vise razina na sto obrati paznju zbog ledja i madraci su poprilicno jadni/tanki pa ces ga stvarno morati s necim pojacati. ..
    Joj, svaka ti cast kako se ne bojis s mrvom odmah u krevet...ja imam uzasan strah od toga tako da to meni ne dolazi u obzir tako rano...ustvari, ako me se bude pitalo, ne bi ja bebu u moj krevet nikako. S malim sam imala muku do njegove 4. godine i nadam se da cu sad starija i mudrija znati stati na kraj tome na vrijeme.
    Ja sam u iscekivanju nifty nalaza, ocekujem ga mozda vec u petak. Mogu rec da sam ok, nemam neku nervozu i nekako vjerujem da ce sve biti dobro. I saznat cemo imam li curu napokon!

  39. #1389

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    mabo cestitke!
    milasova, i meni prijenosni krevetic zvuci kao dobra opcija jer ga mozes sklopiti i maknuti po potrebi. Iako, neki nemaju opciju dizanja madraca na vise razina na sto obrati paznju zbog ledja i madraci su poprilicno jadni/tanki pa ces ga stvarno morati s necim pojacati. ..
    Joj, svaka ti cast kako se ne bojis s mrvom odmah u krevet...ja imam uzasan strah od toga tako da to meni ne dolazi u obzir tako rano...ustvari, ako me se bude pitalo, ne bi ja bebu u moj krevet nikako. S malim sam imala muku do njegove 4. godine i nadam se da cu sad starija i mudrija znati stati na kraj tome na vrijeme.
    Ja sam u iscekivanju nifty nalaza, ocekujem ga mozda vec u petak. Mogu rec da sam ok, nemam neku nervozu i nekako vjerujem da ce sve biti dobro. I saznat cemo imam li curu napokon!
    Katka bice nalaz super, fige za curu! Joj i ja sam kao ti, imam strah pa ce moja beba odmah u krevetac. Jos prvo pa je jos veci strah onda

  40. #1390

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    U nasoj sobi nam ne stane krevetic,iako imamo jos jednu slobodnu sobu ne zelimo odvajati bebu od tate tokom noci i zato necemo krevetic.
    Ne bojimo se da beba spava s nama u krevetu jer je prvi sin vecinu noci provodio s nama tako da nam je poznato..
    Plan je da sa oko 2 godine malac prijede kod starijeg brata u sobu..
    Vidjet cemo..
    Muci me to dnevno spavanje, jel ok da spava u bounceru?
    Ili u kosari od kolica? Nemam pojma..
    Ajde jos dok se beba ne okrece moze na kaucu ali kasnije?
    Ne zelim kupovati nepotrebne stvari ili one koje su upotrebljive samo par mjeseci..
    I dali je prematalica potrebna? Ovu bebu planiramo prematati na krevetu..
    Prvi je imao samo onu debelu podlogu koju smo stavljali na krevetic i obozavao je biti tamo gol i bome su ju koristili dosta dugo.
    Sad ne znam dal da kupujem prematalicu ili ne..

  41. #1391
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Mislim da je kosara od kolica ravnog dna ok.
    Mene je prematalica spasila jer mi se nakon carskog tesko bilo sagibati. Dugo sam se premisljala jer nisam htjela kupovati nepotrebne stvari, ali su me prijateljice nagovorile. I nisam pozalila. U Ikei ima ok izbor. Inace, nas putni krevetac ima i nastavak za presvlacenje (potrazi hauck sleep n play).
    Ja bih ti preporucila dobru nosiljku (meni je marama zakon) jer moja vila jedino tako spava preko dana. Evo i sad sam ju tutnula u nosilicu jer je uspavljivanje ziva muka

  42. #1392
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    U nasoj sobi nam ne stane krevetic,iako imamo jos jednu slobodnu sobu ne zelimo odvajati bebu od tate tokom noci i zato necemo krevetic.
    Ne bojimo se da beba spava s nama u krevetu jer je prvi sin vecinu noci provodio s nama tako da nam je poznato..
    Plan je da sa oko 2 godine malac prijede kod starijeg brata u sobu..
    Vidjet cemo..
    Muci me to dnevno spavanje, jel ok da spava u bounceru?
    Ili u kosari od kolica? Nemam pojma..
    Ajde jos dok se beba ne okrece moze na kaucu ali kasnije?
    Ne zelim kupovati nepotrebne stvari ili one koje su upotrebljive samo par mjeseci..
    I dali je prematalica potrebna? Ovu bebu planiramo prematati na krevetu..
    Prvi je imao samo onu debelu podlogu koju smo stavljali na krevetic i obozavao je biti tamo gol i bome su ju koristili dosta dugo.
    Sad ne znam dal da kupujem prematalicu ili ne..
    imala sam isti problem i s prvim i sad s malom, krevetić ne stane u našu sobu
    sa M. sam još ispočetka pokušavala da spava u svojoj sobi u krevetu, pa se ustajala, odustala vrlo brzo. s njom nisam ni dana probavala da igdje spava osim pokraj mene. cim osjetim da se meškolji u krevetu po noći, a vrijeme je za hranjenje, dam joj i cicu i ni ne probudi se... spava beba, spavam ja i svi sretni.
    ovisno kakav bouncer imaš, meni se to ne čini ok za dnevno spavanje. moji nisu htjeli, imala sam stokke steps i prodala ga jer ga je mala prešišala nakon tri i pol mj. košaru od kolica, isto stokke, je koristila dva mj i prerasla. taj stokke kao da za kineze proizvodi. sad spava na kauču, spojim fotelju do ruba kauča pa ne može nigdje.
    sklopivi krevetić je ok ako imaš veliki dnevni boravak pa neće smetati. ok je i košara za dnevno spavanje, nju sam na moru koristila za dnevna spavanja.
    prematalicu ne bi mijenjala za ništa, visoka, komotna, mala baš voli biti na njoj, a i ladice ispod dobro dođu za neke stvarčice koje npr ne bi mogla držati na krevetu.

  43. #1393

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Milasova, nama je tiny love rocker napper bio super rjesenje do nekih 6-7mj. Ide u skroz ravni polozaj pa je super za malene, a kasnije ga mozes koristiti kao viper.

  44. #1394
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    katka22, bitno da si ti mirna i zelim ti Nifty cist kao suza <3

    Vezano za prematalicu, imam je sacuvanu od prije i moram priznati da mi je mnogo znacila i da sam je dobro iskoristila. Ne mislim da se ne moze bez nje, jer uvijek mozes nesto iskombinirati, ali da mi je dobro posluzila, to sigurno.

    Nosiljku cemo zbog tate nabavljati, ja vise necu nositi (ledja su mi u komi). Imam jos sacuvan mei tai, sling sam prodala, pa cu pogledati nesto za novorodjence

  45. #1395
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Meni recimo prematalica nije ni na trenutak nedostajala. Imala sam sreću ploču koja se stavljala kao dio krevetića i to sam koristila u samom početku, ali ono sto mi je bilo prava prematalica je ono mekano iz Ikee sto se napuše i to mi je bilo zakon. Stavila bih gdje hod bih htjela, genijalno za na more i bas mi je bilo praktično.

  46. #1396
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Od početka smo imali kinderbet, ali je beba spavala s nama. I sad nam svaku noc dođe u krevet, a ima 4 i pol godine. I ja u zome uživam. Kako ce biti kad beba brat dođe, e...., pisat cu vam tada.
    Kad je bila mini beba spavala je preko dana na kauču, s vremenom sam taj kauč razvlačila, a onda je presla u svoj krevet za dnevno spavanje. Preko dana u svom (nekad na nasem), a preko noci u nasem krevetu.

  47. #1397

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Hvala puno na iskustvima i savjetima..
    Nemam nikakav bouncer,zapravo nemam nista osim kolica..
    Bubekica bas sam gledala taj napper,cini se dosta zanimljiv..
    O prematalici razmisljam i to onoj stokke koja kasnije moze biti radni stol ili komodica za npr.TV
    Dosta je skupa zato razmisljam koliko je isplativo..

  48. #1398
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala puno na iskustvima i savjetima..
    Nemam nikakav bouncer,zapravo nemam nista osim kolica..
    Bubekica bas sam gledala taj napper,cini se dosta zanimljiv..
    O prematalici razmisljam i to onoj stokke koja kasnije moze biti radni stol ili komodica za npr.TV
    Dosta je skupa zato razmisljam koliko je isplativo..
    Imas i u ikei takva rijesenje za prematalicu, kasnije bude radni stol, a puno jeftinije.

  49. #1399
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Stigla je nasa curica.
    Oko 6 ujutro. U 38. tjednu.
    Pored opcije carskog ili indukcije, ispao prirodni porod. Bez klistira, bez brijanja, bez rezanja, bome i bez preslacenja.
    Nije bilo vremena, rodila sam u haljini.

  50. #1400
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Stigla je nasa curica.
    Oko 6 ujutro. U 38. tjednu.
    Pored opcije carskog ili indukcije, ispao prirodni porod. Bez klistira, bez brijanja, bez rezanja, bome i bez preslacenja.
    Nije bilo vremena, rodila sam u haljini.
    Cestitam draga!!!!

    To bila expresno???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •