Stranica 38 od 51 PrviPrvi ... 28363738394048 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,851 do 1,900 od 2506

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći 2.dio

  1. #1851
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Smajlich prvotno napisa Vidi poruku
    Prijavljujem se i ja...treća trudnoća, prve dvije bez problema, u ovoj čini mi se da ih ima more... Uglavnom najveći je što sam pod užasnim stresom, patim od anksiozno-depresivnog poremećaja koji se razvio još iza prvog poroda, ali je ostao neprepoznat i neliječen sve do iza drugog poroda. Ne pijem terapiju, povremeno uzimam za smirenje, beba se razvija uredno, ali od početka imam hematom koji se pomalo smanjuje, pijem Duphaston i trenutno sam na bolovanju. Satrale su me mučnine i povraćanja zbog kojih sam u 10 dana izgubila 5 kila pa još dobila i gripu. Taman sam vratila ta kila i bolje se osjećam-fizički. Muči me što dulje vrijeme ne mokrim kako treba, ne postoji kod mene mlaz, to leti na sve strane. Urinokultura i brisevi bili uredni, doduše dehidrirala sam iza gripe pa još nadoknađujem. Stavljala vaginalete zbog bakterijske vaginoze. Mislite li da bih morala ponoviti urinokulturu? Dr nije toga mišljenja, po njemu je sve to normalno. Inače pratim trudnoću i privatno i kod socijalnog, socijalni je grozomoran i pregled traje ravno 5min. Imam 37 godina i ne osjećam se "blaženo", već bolesno.
    Ajd ti provjeri UK ipak. Mislim, trudnice su sklone razvijanju svacega i nekako je logicnije da se za to pobrine na vrijeme. Ja sam imala problema u samom pocetku. Popila kuru antibiotika i rijesila. Sad unazad par tjedana, bez ikakvih posebnih simptoma osim mog osjecaja, pritiska i ipak precestog mokrenja, bez bolova peckanja ili sl inzistirala sam na provjeri UK i ispalo je da imam e.coli u ogromnoj kolicini. Zavrsila na Klavocinu 10 dana. Nemoj zanemarivati svoj osjecaj, ipak sama najbolje poznajes svoje tijelo a pogotovo zato sto si iskusna trudnica.

  2. #1852
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Marla? Pretpostavljam da se vec na veliko mazis sa svojom mrvicom...
    Moj OGTT super, pregled prosao super. Malisa ima preko 1300g, zdjelica suzena (ljevkasta) i dr pomalo brine kako ce sve zavrsiti s porodom nastavi li on galopirati sa kilama...a ja si zelim vaginalni porod...
    Posljednje uređivanje od katka22 : 22.02.2019. at 07:09

  3. #1853
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    kataka22 hvala ti. Evo trazila sam uputnicu i poslala uzorak.

  4. #1854
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Samo da kratko javim - potpisala sam papire u bolnici da izlazim na vlastitu odgovornost. Prosao je termin, vaginalno nista nije pocelo, rekli su da ce carski. Dosao je dan za carski, a oni meni da ostanem jos tjedan u bolnici (to bi bilo punih mjesec dana bolnice).

    Doslovno sam nasla sijedi pramen na kosi za kojeg znam da ga nisam imala prije nego sam usla u tu bolnicu.

    Na odjel su me zeljeli zadrzati, no samo sam im se ljubazno zahvalila, spakovala stvari i doslovno u spavacici i papucama ispred rodilista cekala muza. Sestra me nasla vani da potpisem papire.

    Svaceg sam se tamo naslusala. Ogadili su mi najsvetije i najljepse sto trudnoca nosi. To je kaljuza, a ne bolnica. Cast iznimkama, ima ih.

    Provjeravam plodnu vodu svaka dva dana i rodit cu kad rodim i di rodim - doma, u gliseru, helihopteru. U bolnicu se vise ne vracam dok mi trudovi ne dodju na 3 minute.

  5. #1855
    TinaX avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1

    Početno

    Hello!
    Nova/stara sam tu...prvi put sam došla tu kad sam ostala trudna prvi put prije 5 i pol godina,ali sam samo stalkala a sada sam opet tu jer sam ponovo trudna (pazi koja smislena rečenica)
    Uglavnom, ne znam dal je to normalno u drugoj trudnoći,ali lupa me na živce da je to strašno,strah je nenormalan,toliki da razmišljam o AB (bude li ovako sljedećih 9 mj,MM mi se ni neće vraćat sa broda).
    Ako ima koja iskusnija od vas da malo pomogne i napiše dve,tri pametne, bit ću jako zahvalna! Lijep pozdrav svima

  6. #1856
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Kakav neočekivan obrat!
    A što ćeš ako probiješ 42 tt?

  7. #1857
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj marla-s prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da kratko javim - potpisala sam papire u bolnici da izlazim na vlastitu odgovornost. Prosao je termin, vaginalno nista nije pocelo, rekli su da ce carski. Dosao je dan za carski, a oni meni da ostanem jos tjedan u bolnici (to bi bilo punih mjesec dana bolnice).

    Doslovno sam nasla sijedi pramen na kosi za kojeg znam da ga nisam imala prije nego sam usla u tu bolnicu.

    Na odjel su me zeljeli zadrzati, no samo sam im se ljubazno zahvalila, spakovala stvari i doslovno u spavacici i papucama ispred rodilista cekala muza. Sestra me nasla vani da potpisem papire.

    Svaceg sam se tamo naslusala. Ogadili su mi najsvetije i najljepse sto trudnoca nosi. To je kaljuza, a ne bolnica. Cast iznimkama, ima ih.

    Provjeravam plodnu vodu svaka dva dana i rodit cu kad rodim i di rodim - doma, u gliseru, helihopteru. U bolnicu se vise ne vracam dok mi trudovi ne dodju na 3 minute.
    :shock: olti što bi rekli Ameri, I did not see this coming...
    Očekivala sam da se već naveliko mazite. Na tvom mjestu, ne mogu reći da ne bih napravila isto. Nikakve koristi od njih.
    U ovoj trudnoći sam odbila 80% stvari za koje mi u prvoj ne bi ni palo na pamet pomisliti odbiti, a kamoli to i učiniti.
    A fakat, šta ćeš ako pređeš 42tt?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  8. #1858
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Posteljica obavlja svoju funkciju, plodna voda je mlijecna, otkucaji uredni, pokreti takodjer. Stajala doma ili u bolnici, trenutno je svejedno sto se trudnoce tice. Znam sto mi je za ciniti u slucaju trudova ili pucanja vodenjaka. Tad barem znam da je krenulo. Nakon 42.tt nisam cula da je itko rodio, a i poznajuci ovo nesto malo o tome, to nije ni moguce s obzirom da organ prestaje s radom nakon nekog vremena. To dovodi do samo jednog scenarija ukoliko ne krene prirodno otvaranje - indukcija (gel, drip i/ili carski)
    Meni je ovo bio 2. zakazani carski tijekom hospitalizacije. Nakon okreta zadak-glava, bilo je logicno cekati da krene prirodno. A sad sto vise cekaju, da krene isto prirodno? Ok, evo cekam, samo ne na odjelu vec doma.
    Hodam, krecem se, obavljam sve po kuci i nadam se da ce krenuti. Ako ne krene ni do 42.tt, onda ce biti isto sto i da sam sad na odjelu, nikakva razlika. No makar vise ne slusam neke uznemirujuce stvari, vec u krugu obitelji cekam da ova struca izadje.

    Nakon spontanih, kiretaza, tone papira (od kariograma do prvog rasta bete), od cekanja Nifty testa do problema sa simfizom i mojom nepokretnoscu od 23tt, potom iznenadnog okreta u 37tt glava-zadak, zatim opet okret nakon zakazanog CR i sad u konacnici probijanja dana termina...- muz i ja se osjecamo na rubu od brige, ja sam osijedila, zivci... gotovi.
    Samo zelimo da to dijete izadje zdravo i da njenim rodjenjem potisnemo sve lose sto nam se dogadjalo.
    Osjecam se kao da sam ispala iz Kafkinog romana, ali necu se pustiti ni trena.
    Posljednje uređivanje od marla-s : 22.02.2019. at 17:39

  9. #1859
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    I da, curetak po jucerasnjem mjerenju ima 3800kg ))

  10. #1860

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Marla nemam rijeci i ne znam uopce sto bi ti sad pametno rekla. To se o Splitu radi ako sam dobro skuzila da se sad ne vracam unatrag na postovo sto si pisala?

  11. #1861
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Citiraj Libra prvotno napisa Vidi poruku
    Marla nemam rijeci i ne znam uopce sto bi ti sad pametno rekla. To se o Splitu radi ako sam dobro skuzila da se sad ne vracam unatrag na postovo sto si pisala?
    Da, splitsko r. je u pitanju.
    Na kraju, ostaje mi samo vjerovati kako ce unatoc svemu sve proteci u redu. Cekam taj pocetak poroda kao ozeblo sunce, a dotad pratim njene pokrete

  12. #1862
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Marla, razumijem te. Moje porodiliste je slično tvome, tako da ne bih ni ja duže izdržala.
    U prvoj trudnoći jesam, ostala sam u bolnici do poroda, jer nisam znala drugačije, ovaj put smo i mm i ja rekli, da ako ne krene da tražim sama da me puste. Sreća pa je porod krenuo.
    Sad prati, i dočekat ćeš

  13. #1863
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Marla, mislim danas na tebe. Na otoku si, a ova orkanska bura...

  14. #1864
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Da, u prekidu je trajektna linija tijekom cijelog dana, no zovu smirivanje bure do ujutro. Bitno mi je samo sutra stici na amnioskopiju, nije mi cak ni sat presudan jer mi je dr dezurna na odjelu i rekla je da joj se javim kad stignem.
    Btw, datum mi je fulan, jer po izracunu za ivf (po 3.danu embriotransfera) ispada 2 dana prije - 17.02., a po Z.M. 19.02.
    I sad bi znacilo da sam danas (sad kad prodje ponoc) u 41.tt
    To bi mi objasnilo ono sto kroz cijelu trudnocu slusam, a to je da je curka nesto teza i veca.
    No ok, kvragu i ta 2 dana razlike, samo da je sutra sve ok s plodnom vodom i posteljicom. I da konacno doznam kad ce inducirati ako ne krene prirodno.

    Pitanje. U slucaju nejasnih odgovora (kakve sam dosad dobila u Splitu), u koje rodiliste u Zagrebu da se uputim? Sto se preporucuje?

  15. #1865

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Marla ja osobno bi preporucila Petrovu!!!

  16. #1866

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj marla-s prvotno napisa Vidi poruku

    Pitanje. U slucaju nejasnih odgovora (kakve sam dosad dobila u Splitu), u koje rodiliste u Zagrebu da se uputim? Sto se preporucuje?
    A Knin? Moj rodni grad gravitira Splitu, zadnjih godina nije rijetkost da idu roditi u Knin.
    Posljednje uređivanje od martinaP : 24.02.2019. at 09:45

  17. #1867
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    I meni je Knin pao na pamet, šta nije maca papučarica išla tamo roditi, doduše kod nje je bilo sve OK, ne znam kakvi su s patologijom

  18. #1868
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    4 cm otvorena, evo setam po radjaoni... boze mili ovo je svetako nestvarno...

  19. #1869
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Sretno!!!!

  20. #1870
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Marla, sretno

  21. #1871

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Marla ajde nek je vise se pokrenulo.
    Sretno i javi nam se ❤

  22. #1872
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Gotovo, dosla nam je u 16.20, sisala 2 sata i sad su je odveli na kupanje...

  23. #1873
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    cestitam marla-s!!
    konacno!

  24. #1874
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Cestitam!!!

  25. #1875
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Čestitam
    Dobrodošla djevojčice

  26. #1876
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Bravo! Čestitam!
    [emoji813]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  27. #1877
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Hvala vam )))
    Meni je jos uvijek sve tako nestvarno )

  28. #1878

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Citiraj marla-s prvotno napisa Vidi poruku
    Gotovo, dosla nam je u 16.20, sisala 2 sata i sad su je odveli na kupanje...
    Bravo marla i cestitam od ❤

  29. #1879
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Cestitam

  30. #1880
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Marla-s čestitam!
    Mazite se i uživajte

  31. #1881
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Čestitam, ajde nek je završilo bez helikoptera

  32. #1882
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Da, dobro kazes - nek je sve bez helihoptera zavrsilo Prijatelji se zezaju da smo mogli fino u novine zavrsit ili u dnevnik da bura nije popustila...ali neka, draza je meni ova anonimnost :D

  33. #1883
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Čestitke ❤️

  34. #1884
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj marla-s prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da kratko javim - potpisala sam papire u bolnici da izlazim na vlastitu odgovornost. Prosao je termin, vaginalno nista nije pocelo, rekli su da ce carski. Dosao je dan za carski, a oni meni da ostanem jos tjedan u bolnici (to bi bilo punih mjesec dana bolnice).

    Doslovno sam nasla sijedi pramen na kosi za kojeg znam da ga nisam imala prije nego sam usla u tu bolnicu.

    Na odjel su me zeljeli zadrzati, no samo sam im se ljubazno zahvalila, spakovala stvari i doslovno u spavacici i papucama ispred rodilista cekala muza. Sestra me nasla vani da potpisem papire.

    Svaceg sam se tamo naslusala. Ogadili su mi najsvetije i najljepse sto trudnoca nosi. To je kaljuza, a ne bolnica. Cast iznimkama, ima ih.

    Provjeravam plodnu vodu svaka dva dana i rodit cu kad rodim i di rodim - doma, u gliseru, helihopteru. U bolnicu se vise ne vracam dok mi trudovi ne dodju na 3 minute.
    Citiraj marla-s prvotno napisa Vidi poruku
    Posteljica obavlja svoju funkciju, plodna voda je mlijecna, otkucaji uredni, pokreti takodjer. Stajala doma ili u bolnici, trenutno je svejedno sto se trudnoce tice. Znam sto mi je za ciniti u slucaju trudova ili pucanja vodenjaka. Tad barem znam da je krenulo. Nakon 42.tt nisam cula da je itko rodio, a i poznajuci ovo nesto malo o tome, to nije ni moguce s obzirom da organ prestaje s radom nakon nekog vremena. To dovodi do samo jednog scenarija ukoliko ne krene prirodno otvaranje - indukcija (gel, drip i/ili carski)
    Meni je ovo bio 2. zakazani carski tijekom hospitalizacije. Nakon okreta zadak-glava, bilo je logicno cekati da krene prirodno. A sad sto vise cekaju, da krene isto prirodno? Ok, evo cekam, samo ne na odjelu vec doma.
    Hodam, krecem se, obavljam sve po kuci i nadam se da ce krenuti. Ako ne krene ni do 42.tt, onda ce biti isto sto i da sam sad na odjelu, nikakva razlika. No makar vise ne slusam neke uznemirujuce stvari, vec u krugu obitelji cekam da ova struca izadje.

    Nakon spontanih, kiretaza, tone papira (od kariograma do prvog rasta bete), od cekanja Nifty testa do problema sa simfizom i mojom nepokretnoscu od 23tt, potom iznenadnog okreta u 37tt glava-zadak, zatim opet okret nakon zakazanog CR i sad u konacnici probijanja dana termina...- muz i ja se osjecamo na rubu od brige, ja sam osijedila, zivci... gotovi.
    Samo zelimo da to dijete izadje zdravo i da njenim rodjenjem potisnemo sve lose sto nam se dogadjalo.
    Osjecam se kao da sam ispala iz Kafkinog romana, ali necu se pustiti ni trena.
    Draga marla...puno sam mislila na tebe. I svaka ti cast na hrabrosti...majcina intuicija je sve...

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    A Knin? Moj rodni grad gravitira Splitu, zadnjih godina nije rijetkost da idu roditi u Knin.
    Ne Knin, pogotovo s patologijom. Tamo stvari vise nisu kakve su bile unazad par godina, doktorica koja je tada bila popularna otisla je u inozemstvo.

    Citiraj marla-s prvotno napisa Vidi poruku
    Gotovo, dosla nam je u 16.20, sisala 2 sata i sad su je odveli na kupanje...
    Ne znam sto reci osim dobrodosla malena ljepotice i bravo hrabra majko!
    Kolika je na kraju po tezini? I mene strase da je moj momak veci, pa me zanima odstupanje...

  35. #1885
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Pogrijesili su uzasno u kilazi! Od 3800kg dosla je mrvica od 1150 kg.
    Racunala sam uvijek da su im odstupanja 200-300 g, al su me s ovim bas iznenadili..

  36. #1886
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj marla-s prvotno napisa Vidi poruku
    Pogrijesili su uzasno u kilazi! Od 3800kg dosla je mrvica od 1150 kg.
    Racunala sam uvijek da su im odstupanja 200-300 g, al su me s ovim bas iznenadili..
    marla, jesi krivo napisala, 1150 g?

  37. #1887
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Marla cestitam! Valjda si mislila 3150g.

  38. #1888
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Jutros mi je par puta trzala donja usna sto mi se nikad prije nije dogodilo! Nastavilo se i popodne. Nije stalno, ali jest. Neki dan i lijevo oko. Uzasno me glava boli zadnja dva dana. Sto to moze znaciti?

  39. #1889
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj Smajlich prvotno napisa Vidi poruku
    Jutros mi je par puta trzala donja usna sto mi se nikad prije nije dogodilo! Nastavilo se i popodne. Nije stalno, ali jest. Neki dan i lijevo oko. Uzasno me glava boli zadnja dva dana. Sto to moze znaciti?
    Ja bih otišla do dr da sam na tvom mjestu. Da me pošalje neurologu, za svaki slučaj.

    Jučer stigla moja princeza. Gledam je i gledam, i još uvijek mi je nestvarno da je zaista tu. Naviknut ću se. [emoji813]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  40. #1890
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    A vidjet cu do sutra...usput cestitam ❤️

  41. #1891
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Erengyium, cestitam

  42. #1892

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Eryngium cestitke, uzivajte! .<3

  43. #1893
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    eryngium aaaaaa cestitam!!!!
    uzivaj

  44. #1894
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Eryngium čestitke na princezi <3

  45. #1895
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    eryngium, draga, cestitam i ovdje, predivna je
    Posljednje uređivanje od Optimist : 27.02.2019. at 21:17

  46. #1896
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Eryngium, čestitam!
    I želim jednu uzornu spavalicu

  47. #1897
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Eryngium, čestitam

  48. #1898

    Početno

    Cure drage malo ću upasti u temi jer više ne znam što bi od brige. Od 13tt imam jako vodeni iscjedak, baš onako voda i stalno sam mokra u rodnici, 0-24. Sad sam 18 tt. Nekoliko puta sam bila na hitnoj i oni smatraju da nije plodna voda. Radila sam i amnisure prošli tjedan, ali sam pročitala da rezultat može biti i lažno negativan. Iscjedak je stalno prisutan i čini mi se da i pojačava, sad je malo i masan, tu i tamo bude i bijelog, ali sve to stalno pliva u vodi. Ne mogu više na hitnu, previše puta sam već bila na ultrazvuku jer sam od početka krvarila, prevršila sam svaku mjeru već s ultrazvucima, a i svaki put dobijem isti odgovor. Molim vas, ako je netko imao sličan iscjedak, puno bi mi značilo čuti što iskustava da se bar malo umirim jer ovo me stvarno izluđuje
    Posljednje uređivanje od Happy(kršitelj koda)o : 28.02.2019. at 09:26

  49. #1899
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Hvala svima na čestitkama i lijepim željama!


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  50. #1900
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    marla, jesi krivo napisala, 1150 g?


    Citiraj Ribica 1 prvotno napisa Vidi poruku
    Marla cestitam! Valjda si mislila 3150g.
    Ma da, dobro i uopce tipkam koliko je drugih obaveza, tako da je to 3 lako preslo u 1 :D

    Citiraj Smajlich prvotno napisa Vidi poruku
    Jutros mi je par puta trzala donja usna sto mi se nikad prije nije dogodilo! Nastavilo se i popodne. Nije stalno, ali jest. Neki dan i lijevo oko. Uzasno me glava boli zadnja dva dana. Sto to moze znaciti?
    A jesi li imala kakvih neuroloskih problema? Ta glavobolja ti je nesto novo, nije prike bila? Mislim, neuroloske pretrage znaju potrajati i tesko je ovako ista nagadjati. Kreni od tlaka sto se glavobolje tice, a trzaji su moguce zavrseci zivaca. No ponavljam, to je sve bezveze ovako pisati, javi se svom lom-u za pocetak, vec ti i on moze obaviti bazicni neuroloski pregled, te po vrsti glavobolje reci nesto vise.

    Citiraj eryngium prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bih otišla do dr da sam na tvom mjestu. Da me pošalje neurologu, za svaki slučaj.

    Jučer stigla moja princeza. Gledam je i gledam, i još uvijek mi je nestvarno da je zaista tu. Naviknut ću se. [emoji813]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Cestitam!!!
    Da, tako je nestvarno....uzivajte sada ))
    Citiraj Happy(kršitelj koda)o prvotno napisa Vidi poruku
    Cure drage malo ću upasti u temi jer više ne znam što bi od brige. Od 13tt imam jako vodeni iscjedak, baš onako voda i stalno sam mokra u rodnici, 0-24. Sad sam 18 tt. Nekoliko puta sam bila na hitnoj i oni smatraju da nije plodna voda. Radila sam i amnisure prošli tjedan, ali sam pročitala da rezultat može biti i lažno negativan. Iscjedak je stalno prisutan i čini mi se da i pojačava, sad je malo i masan, tu i tamo bude i bijelog, ali sve to stalno pliva u vodi. Ne mogu više na hitnu, previše puta sam već bila na ultrazvuku jer sam od početka krvarila, prevršila sam svaku mjeru već s ultrazvucima, a i svaki put dobijem isti odgovor. Molim vas, ako je netko imao sličan iscjedak, puno bi mi značilo čuti što iskustava da se bar malo umirim jer ovo me stvarno izluđuje
    Rado bi ti rekla ista pametno, no stvarno nemam saznanja o tome. Nadam se da je ipak sve u redu, jer ipak ne bi valjda prosla toliko pregleda a da nitko od lijecjika bas nista ne skuzi...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •