Stranica 43 od 51 PrviPrvi ... 334142434445 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,101 do 2,150 od 2506

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći 2.dio

  1. #2101

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Hvala Vam puno

  2. #2102
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Cure, molim Vas preporucite mi dobar preparat: kremu/sprej za otecene noge?? Nisam blizu DM-a, di bi obicno kupila, morat cu u apoteci.

  3. #2103

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    29

    Početno

    Smajlich - prva pomoć dijethparm? Oni imaju jedan odličan sprej za takve probleme, a kada se domognes dm opskrbi se njihovim proizvodom - nije los, a dosta povoljniji.....

  4. #2104

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Katka <3 Čestitam ti, to su divne vijesti

    Ja sam ušla u 30 tt i do sada je sve bilo super. Valjda sam se zbog toga previse opustila, previše sam na nogama i radim i u zadnjih par dana se spustio trbuh, osjećam jaki pritisak na mjehur koji me stalno tjera na wc (i taj pritisak boli) i osjećam stalno neku težinu nisko u trbuhu, kao da nosim doslovno teški uteg.
    Do sada je sve bilo super bez ikakvih takvih simptoma i sad se brinem je li to sve dio normalnog procesa u ovob fazi ili mi tijelo želi reći da ubacim u malo nizu brzinu? Zna li netko?

  5. #2105
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Vikky, meni to zvuci kao da se bebica okrenula naglavacke. Ja sam isto u 30-om tjednu i pred koji tjedan mi je bas postalo tesko - i pritisak na mjehur, i pritisak na zivce i sve redom. I stvarno, uzv je pokazao da se prevrnuo. A inace u tretjem tromjesecju trbuh odjednom pocne smetat. Al to je i vrijeme kad beba najvise dobiva na kilazi. Moj sad ima oko kilu i po. Tvoj(a)?

  6. #2106

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Jadranka, hvala na odgovoru. Moj pregled je u četvrtak pa ću znati, ali na svakom pregledu do sada je s kilazom bio tjedan-dva unaprijed. Vjerujem da i sada teži više, možda je zato taj pritisak postao nepodnošljiv. Stišće mjehur, a kad odem na wc treba mi i nekoliko minuta da počnem mokriti, ali me najviše brine taj neugodan bolni osjećaj koji ostaje od toga

  7. #2107
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    754

    Početno

    Drage trudnice, evo prijavljujem se nakon dugo vremena...trudnoća 30 tt. Nakon godina borbe s neplodnošću, jednog zdravog djeteta, jednog ranog spontanog pobačaja i jednog preminulog djeteta nakon teške bolesti, a svi začeti Ivf-om, iznenadila nas je spontana trudnoća. Zadnji porod je bio hitan carski zbog poprečnog položaja bebe prije točno dvije godine, a prvi porod je bio vaginalan, ali dosta težak i gotovo je završio s carskim. Kako se porod bliži, u meni panika raste, molim iskustva s VBAC-om, nakon vaginalnog poroda sam se zaista brzo oporavila, ali strah me rupture i komplikacija, ma svega...

  8. #2108
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Zenii prvotno napisa Vidi poruku
    Drage trudnice, evo prijavljujem se nakon dugo vremena...trudnoća 30 tt. Nakon godina borbe s neplodnošću, jednog zdravog djeteta, jednog ranog spontanog pobačaja i jednog preminulog djeteta nakon teške bolesti, a svi začeti Ivf-om, iznenadila nas je spontana trudnoća. Zadnji porod je bio hitan carski zbog poprečnog položaja bebe prije točno dvije godine, a prvi porod je bio vaginalan, ali dosta težak i gotovo je završio s carskim. Kako se porod bliži, u meni panika raste, molim iskustva s VBAC-om, nakon vaginalnog poroda sam se zaista brzo oporavila, ali strah me rupture i komplikacija, ma svega...
    Zenii draga, cestitam od srca!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  9. #2109
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    754

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Zenii draga, cestitam od srca!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Hvala Ljube

  10. #2110
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Zenii, uh, baš me steglo oko srca čitajući, a istovremeno mi je ful drago da si ovako nagrađena nakon takvih grozota koje su ti se dogodile
    Ja sam imala VBAC, spremam se već godinu i pol da napišem priču ali nikako da stignem, ukratko: bilo je odlično.
    Ali, nije da me itko nagovarao na to, dapače...ne znam u kojoj bolnici planiraš roditi, ali s takvom anamnezom prije da ćeš se morati boriti za VBAC nego za carski...

  11. #2111
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    754

    Početno

    Argente, baš mi je drago da je VBAC dobro prošao.. Planiram roditi na Sv. Duhu. Taj carski mi je toliko traumatično iskustvo, bila sam uspavana, dijete odmah prebačeno na Rebro, ma užas, a i oporavak je bio puno teži. Htjela bih probati vaginalno, ali vidjet ćemo kakav stav o tome imaju doktori na Sv Duhu....

  12. #2112
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ako igdje u ZG, onda ćeš to uspjeti na Sv. Duhu...držim fige

  13. #2113
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    bokic evo da se javim malo ovdje.. ako se sjecate pisala sam za veliki cisticni higrom bebe, nalaz je stvarno bio los, spustao se niz leđa i sirio u trbuh, napravljen CVS koji je dosao uredan kariogram, 2tj nakon cvs-a sve ali sve se povuklo, nema ni h od higroma ni hidropsa.. organi su kako trebaju biti, beba se razvija tocno kako treba za sada, jedino su nasli neki problemcic na srcu alii moguce zbog preranog gledanja srca ,tako da to ponavljam za 2tj.. ali dr.kaze da to i ostane nije nesto zbog cega beba nemoze zivjeti. sad smo 19tt i guramo dan po dan

  14. #2114
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    754

    Početno

    Viki88 sretno i nadam se da će sve biti dobro do kraja. Vezano za srce, jesu li te uputili na fetalnu ehokardiografiju?

  15. #2115
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Zenii prvotno napisa Vidi poruku
    Viki88 sretno i nadam se da će sve biti dobro do kraja. Vezano za srce, jesu li te uputili na fetalnu ehokardiografiju?
    da tamo i je pronadeno to na srcu ali sam isla sa 16tt pa moguce da je samo prerano bilo . 5.7 opet kontrola na rebru

  16. #2116

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Viki88 bas mi je drago sto je sve dobro, ne mogu ni zamisliti kroz sta si sve prosla cekajuci nalaze!!!!
    Koliko dugo se čeka na rebru za termin za fetalnu ehokardiografiju, kako se zove dr koji radi tu pretragu i da li mozda znas kada je na godisnjem?

    Mamita, srećko kako ste? Kako napreduju bebaci?

  17. #2117

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Bok curke, evo nas dvije smo super. Taman se spremamo na more. Bile smo prosli tjedan na anomaly scanu i sve je super. Bebica napreduje kako treba. Postala je zivahna tako da ju cesto osjetim kako se rita u trbuhu. Saznala sam ovaj tjedan super stvar i to da ako ste RH negativni a muz pozitivan da je moguce utvrditi krvnu grupu bebe iz majcine krvi. Za dva tjedna imam kontrolu pa planiram traziti uputnicu. Kako si ti Purple Lu?

  18. #2118
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Purple Lu prvotno napisa Vidi poruku
    Viki88 bas mi je drago sto je sve dobro, ne mogu ni zamisliti kroz sta si sve prosla cekajuci nalaze!!!!
    Koliko dugo se čeka na rebru za termin za fetalnu ehokardiografiju, kako se zove dr koji radi tu pretragu i da li mozda znas kada je na godisnjem?

    Mamita, srećko kako ste? Kako napreduju bebaci?
    neznam ja sam preko veze dobila ranije ali rekle su cure u cekaoni da se ceka po 2 mj.. stvarno neznam kada je dr. Malčić na godisnjem, ali mozes probati na Srebrnjak kod doktorice koju svi hvale da je divna, ali koliko sam skuzila tamo se jos duze ceka
    joj da bas sam se namucila i sad jos da to sa srcem prezivimo, svaki uvz mi je takav stres da je to strasno

  19. #2119

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Citiraj Mamita999 prvotno napisa Vidi poruku
    Bok curke, evo nas dvije smo super. Taman se spremamo na more. Bile smo prosli tjedan na anomaly scanu i sve je super. Bebica napreduje kako treba. Postala je zivahna tako da ju cesto osjetim kako se rita u trbuhu. Saznala sam ovaj tjedan super stvar i to da ako ste RH negativni a muz pozitivan da je moguce utvrditi krvnu grupu bebe iz majcine krvi. Za dva tjedna imam kontrolu pa planiram traziti uputnicu. Kako si ti Purple Lu?
    Baš mi je drago da ste dobro!
    A ja ti to ništ ne kužim za taj rh faktor!? Nisam još po tome ništa istraživala!
    Mi smo isto super, već uživamo na moru, popustile me mučnine i sad bi samo jela, baš se brinem jer imam osjećaj da svaki dan nabacim kilu gore, strašno, a ne mogu si pomoći, samokontrola nula!!!

    Viki88 hvala za info, ma ja ću onda najvjerojatnije otići privatno kod njega (Malčiča) jer mi se ne čeka tako dugo, još i godišnji treba uračunati pa se možda i duže od dva mjeseca čeka...
    Samo hrabro, mislim da si najgore pregrmila, ako i bude nešto sa srcekom mislim da današnja medicina sve to uspješno rješava, ali držim fige da sve bude ok!!!

  20. #2120

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Purple Lu, sigurno znas jesi li pozitivna ili negativna RH grupa, to vidis iz testa krvne grupe koju si morala raditi za postupke (bar je kod nas bilo tako). Ajde super da su popustile mucnine. Sigurno si dosta izgubila, tako da ne brini, nadoknadujes sada a mozda je pojacan i apetiti od kupanja u moru. Ajme, mi jedva cekamo okupat se. Zagreb je previse paklen ljeti :D

  21. #2121

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Ma znam da sam vadila ali ne znam šta predstavlja tj zašto je bitan taj rh faktor, ali nije ni važno, guglat ću ili pitati dr

    Sad ćete vi brzo, taman se more ugrijalo tako da će biti kupanja i uživanja!

  22. #2122
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    754

    Početno

    Viki88, sretno na idućem pregledu, nadam se da će nalaz biti super pa da u miru dočekate kraj trudnoće. Ako nešto i nije u redu sa srcem bitno je da će biti otkriveno na vrijeme tako da se možete pripremiti i poduzeti sve potrebne korake.

    Purple Lu, na Rebru se za fetalnu čeka do 2 mjeseca, ali ako je hitno možeš nazvati i pokušati dogovoriti ranije termin. Mislim da je prof Malčić trenutno na GO, ja sam bila 17.og na kontroli, a prebacili su me sa 28.og upravo zbog GO. Na Rebru ti i dr Šarić radi fetalnu...

  23. #2123
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    mislim da imam neki urinoinfekt, imam nelagodu dolje a i dok mokrim pred kraj onaj neugodan osjecaj.. kaj mi je viniti posto su praznici i vikend? cekati ponedjeljak ili dezurni lijecnik/hitna.. kaj smijrm uzimati za olaksanje? znam da uvin ne smijem

  24. #2124
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    754

    Početno

    Viki88, piti jako puno vode i možeš čaj od brusnice.

  25. #2125

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Ne znam dal isto imam neku infekciju ili o čemu se radi, ali u zadnje vrijeme barem jednom na dan kad mokrim osjetim nešto što bi nazvala pritiskom u donjem dijelu trbuha. Neki dan sam isto kod mokrenja imala jake bolove, ali to su bili ligamenti jer mi je trbuh počeo rasti ko lud, pa i sad tu i tamo osjetim te bolove, ali brine me ovaj pritisak.
    Na anomaly scanu prije tjedan dana gin mi je samo napomenuo da je posteljica niže i iza i da malo više mirujem. Može li taj pritisak biti s tim povezan?

    Naravno, jučer kad sam zvala ginekologa, sekretarica rekla da je od jučer pa do 28. na godišnjem Nisam baš za ići u Petrovu opet i takve stvari, ne znam da je baš tako ozbiljno.

  26. #2126
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    ema taj pritisak ja imam non-stop, evo a.sve je ok, meni je posteljica s prijeda i beba nije pre nisko, normalno je a opet imam taj pritisak koji se poveca cim je malo mjehur pun.. valjda je sve to normalno

  27. #2127

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    ema taj pritisak ja imam non-stop, evo a.sve je ok, meni je posteljica s prijeda i beba nije pre nisko, normalno je a opet imam taj pritisak koji se poveca cim je malo mjehur pun.. valjda je sve to normalno
    Hmm dobro, znači to je onda normalno. Ja sam se prepala da nije zbog spuštene posteljice, a nigdje ne mogu naći detaljnije o tome.
    Ugl, bitno da je dobro

  28. #2128

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    29

    Početno

    Hej curke
    Napredujemo čini se sve..... i nekako se sve to posložilo. Ja sam pomalo dobro. Bebica raste, imam već prave nogometne utakmice po stomaku - 21 tj. smo dogurali. Na pregledu miom stoji, napokon, on s jedne - bebač s druge strane. Doktor je jako pozitivan...čak mi je predložio da planiramo more, ali ne otoke...... a ja ne smijem ništa puno. Sve po malo. Čim se malo opustim odmah bolovi na donjoj desnoj strani stomaka. Bakterija u urino me nije izbjegla. Antibiotici nisu pomogli. Sad smo na vodi i brusnici.... nadam se da ćemo tako malo po malo dogurati do listopada......

  29. #2129

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Zeni hvala za info

    Srećko super samo se drži, odlično da je dr pozitivan!
    Ne znam jesi već pisala ali sam zaboravila, kad ti je termin?

  30. #2130

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    29

    Početno

    Termin je 6.11. Bas sam na ovoj kontroli pitala za način poroda..... prerano je... kaže doktor. Nakon dva prirodna rado bih i sada, ali puno je otvorenih pitanja....

  31. #2131

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Srećko i Purple, sve smo tu negdje s terminima! Meni je 16.11., a i Viki ima nekih tjedan dana prije mene tako da se možda sretnemo negdje

  32. #2132

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Bome smo se poredale
    Ja ocekujem da cu prije termina roditi tako da ako netko od vas planira na sv.duhu roditi vidimo se!!!

  33. #2133
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Srecko zasto ne bi probala s receptom čs iz Posušja? U prve dvije trudnoce mi je zaista pomogao, pa cak i nakon poroda s e.coli. Evo link: https://www.coolinarika.com/recept/l...herichie-coli/
    Posljednje uređivanje od Smajlich : 27.06.2019. at 05:01

  34. #2134
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Srećko i Purple, sve smo tu negdje s terminima! Meni je 16.11., a i Viki ima nekih tjedan dana prije mene tako da se možda sretnemo negdje
    i meni pisu dr. 16.11

  35. #2135

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    29

    Početno

    Smajlich hvala puno na receptu. U pon dobijam nalaze. Ali razmišljam da svakako jednu kuru pripremim..... da se potpuno očistim bez obzira na nalaz. Recept je potpuno prirodan i ne može štetiti.

    Moram zaključiti da će naše bebe biti sve jedna do druge. Samo će da izlaze statusi.... “mi smo stigli, i mi i mi.....”

    Ja sam pomalo ljuta na sebe. Počela sam ponovno druge stavljati ispred svojih potreba. Kao ja mogu..... aha, a onda strahujem par dana sto će biti sa nama dvoma. Psiha mi je od svih strahova i silnih bolova bas umorna. A ima još dosta do kraja. Molim Boga da ove moje ruke dočekaju to maleno biće...... to je valjda nedostatak moga stanja, puno odmaram i previše razmišljam i čitam....
    Posljednje uređivanje od srećko : 29.06.2019. at 11:15

  36. #2136
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Da, potpuno je prirodno i ne šteti. Ma samo polako, dan po dan. Ni moja psiha nije bolja, ali trudim se...drz’te se!

  37. #2137

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    30

    Početno

    Pozdrav cure..molim vas pomoć ako nešto netko zna jer ću izludit od čekanja.. trudna sam 10+1 u 8tt na uzv je viđena fizioloska umbilikalna hernija kod bebe..dr.je rekao da će se samo povući da ne brinem i naručio me sa 10t na kontrolu..jučer i dalje ta izbocina vidljiva na trbuhu i pupkovini kaže da omfalokela nije al da nemože točno reći ni šta je al sumnja na crijeva jer ne vidi baš prostora u trbuscicu za njih...dal je netko imao sličnu situaciju rekli su mi da sa 12t će tek moći reći šta je ako se ne povuče a nadamo se svi da se hoće.. dal ce se povuči i šta da uopće mislim luda sam već od svega nemogu ni spavat ni jest ni ništa.. sa 12tjedana idem na kontrolu i radit nifty test

  38. #2138
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Od prekjučer probadanja u donjem dijelu stomka, bedra uzasno bole i evo sad mislim da je krenulo, trudovi nisu jos toliko bolni, ali ipak mi se ne čini da su lažni. Danas točno 38tt, od suta bi bila u 39.-om tjednu. Po svim mjerenjima ginekolog je zakljucio da cu ranije pa izgleda da je bio u pravu Strah me pomalo, jos najavljuju nevrime, nedjelja...aiii

  39. #2139
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Smajlich, sretno!

  40. #2140
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Smajlich, sretno!
    Hvala! Ipak je to to, nema sumnje

  41. #2141
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Sretno Smajlich!

  42. #2142
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    754

    Početno

    Sretno Smajlich, neka bude brzo i što manje bolno

  43. #2143
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Hvala <3 Trudovi su se malo smanjili, ali su tu...jos uvijek izdržljivi...

  44. #2144
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Smajlich prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala <3 Trudovi su se malo smanjili, ali su tu...jos uvijek izdržljivi...
    Sretno i svako dobro!

  45. #2145

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    29

    Početno

    Drage moje, imamo li kakvu informaciju od Smajlich? Sto se dešava? Sve ok?

  46. #2146

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    38

    Početno

    Pozdrav cure!
    Kratko sam trudna (6t+4d). Od jučer imam mucnine. Jutros sam i povracala i otisla sam sa posla kuci. I prije trudnoce sam imala glavobolje,ali danas mi glava puca. Što koristite? Popila sam Lupocet,ali mi ne pomaže ništa

  47. #2147
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Babonka prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure!
    Kratko sam trudna (6t+4d). Od jučer imam mucnine. Jutros sam i povracala i otisla sam sa posla kuci. I prije trudnoce sam imala glavobolje,ali danas mi glava puca. Što koristite? Popila sam Lupocet,ali mi ne pomaže ništa
    I mene muče jake glavobolje, ali ništa ne koristim. Lupocet mi je isto preslab, dođe mi kao da bombon pojedem.
    Nekad mi magnezij pomogne da se barem ublaži bol.

  48. #2148
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    754

    Početno

    Babonka, meni je za glavobolju pomagalo piti što više vode i odspavati.

    Smajlich, nadam se da je sve dobro prošlo i da se mazite..

  49. #2149
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    I mene muče jake glavobolje, ali ništa ne koristim. Lupocet mi je isto preslab, dođe mi kao da bombon pojedem.
    Nekad mi magnezij pomogne da se barem ublaži bol.
    U ovoj drugoj trudnoći su me glavobolje proganjale 4 mjeseca. Probaj kombinovani prašak. Meni su ga donosili iz Srbije i spasio me. To je paracetamol s 50mg kofeina. Čak i da popiješ kavu u količini ispod 150-200mg ne bi trebao smetati trudnoći. Referiram se na američke studije i moju vlastitu.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  50. #2150
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj eryngium prvotno napisa Vidi poruku
    U ovoj drugoj trudnoći su me glavobolje proganjale 4 mjeseca. Probaj kombinovani prašak. Meni su ga donosili iz Srbije i spasio me. To je paracetamol s 50mg kofeina. Čak i da popiješ kavu u količini ispod 150-200mg ne bi trebao smetati trudnoći. Referiram se na američke studije i moju vlastitu.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Nisam ni znala da to postoji. Hvala!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •