Stranica 39 od 51 PrviPrvi ... 29373839404149 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,901 do 1,950 od 2506

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći 2.dio

  1. #1901
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Inace imam sinusne glavobolje i povremeno migrene. Danas nista, sve u redu. Bila sam i na buri, tj. na propuhu tako da mislim i da je to. Lekadol pomogao.

  2. #1902
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Odlicno kad je sve proslo s Lekadolom! Nadam se da ce ti migrenska glavobolja i sinusi biti pod kontrolom i da ti nista jace od paracetamola nece trebati

  3. #1903
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj marla-s prvotno napisa Vidi poruku
    Pogrijesili su uzasno u kilazi! Od 3800kg dosla je mrvica od 1150 kg.
    Racunala sam uvijek da su im odstupanja 200-300 g, al su me s ovim bas iznenadili..

    Pa to je odstupanje od 650g! Onda bi i ja mog miška mogla računati da je možda normalne težine za svoju dob. I dalje se nadam jer si strašno želim ponovo vaginalni porod...


    Citiraj eryngium prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bih otišla do dr da sam na tvom mjestu. Da me pošalje neurologu, za svaki slučaj.

    Jučer stigla moja princeza. Gledam je i gledam, i još uvijek mi je nestvarno da je zaista tu. Naviknut ću se. [emoji813]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

    Čestitam draga!


    Evo i moja UK napokon sterilna. Nakon konjske doze klavocina od 10 dana, cijele kutije Uri-royal d-manoze, Sinekolin kapi, nalaz je sterilan. Nitko sretniji od mene!
    Evo mene na 29+2. Čim okrenem tu 30-icu postat ću svjesna da porod samo što nije.
    Gdje nam je lista, tko je sljedeći na redu?

  4. #1904
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Moju su isto procjenjivali da će biti veća od sestre, jer kao druge bebe su krupnije od prvih. N je rođena sa 3750. K je u 36 tt procijenjena na 3300 i kao do termina je trebala dobiti još.
    Rođena je sa 3310 i 54 duga, hobotnica mrsava. Još je u bolnici izgubila 200 gr. Ma baš je mrso.

  5. #1905
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Haha da hobotnica )))

    Katka, sretno s ulaskom u 30.tt
    I pronadjite listu, vec je znacajnije promijenjena

  6. #1906

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Mene zadnjih par dana u kasnim popodnevnim satima love neke grozne mučnine... ne znam što je u pitanju, niti što bi moglo biti. Kod mene sve naopako - prva tri mjeseca super, a sada u četvrtom mjesecu mučnine sve češće i izraženije? Ima li još netko kome je tako?

  7. #1907

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Ja mislim da lista ovako ide, posto su marla i eugyrum rodile izgleda da sam ja sledjeca ispravite me ako grijesim ili ako ima neko da se doda
    Mala88 - 31.3.2019., cura [emoji173]
    milasova - 9.4.2019., dečko [emoji170]
    katka22 - 15.5.2019., dečko [emoji170][/QUOTE]

  8. #1908

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav! Imam jedno pitanje koje je možda i glupo, ali naslov je panika i zabrinutost u trudnoći pa mislim da mu je tu i mjesto :D Sad sam 9 tj. trudna i tek ovaj tjedan mi je sinulo da sam cijelo vrijeme otkako sam trudna koristila svaki dan mikrovalnu po par puta (za zagrijem nešto na brzinu, npr. mlijeko ili nešto od ručka) i bila sam najčešće uz mikrovalnu koja je u razini trbuha... Nisam se sjetila da bi to moglo biti štetno. Ovaj tj. sam malo čitala o tome i uspaničila se. Mikrovalna ima deset godina, ali je neoštećena i kad sam za provjeru stavila tanki papir između vrata i kad sam zatvorila vrata, nisam uspjela potegnuti papir-znači da dobro zatvara. Može li me netko utješiti da će s bebom biti sve ok? Je li netko već u trudnoći koristio mikrovalnu pa da je sve ispalo u redu? Pliiz utješite mee :D Neću je više koristiti, ali bojim se da nisam nešto već napravila bebici...pogotovo sad u ranim tjednima kada se sve još formira...

  9. #1909
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Ja jesam u prvoj trudnoci, ne prečesto, sto je bio i razlig da smo
    Je se do druge trudnoce rijesili, ali mislim da uopce nemas razliga za zabrinutost. Ako cemo pravo, zraci i TV pa nisi cili dan zalipljena ispred njega? Budi mirna.

  10. #1910

  11. #1911

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Marla i eryngium cestitam vam od srca na malim smotuljcima! Uzivajte sada konacno!

  12. #1912

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Kako stojite sa suhocom koze?
    Moje noge su prestrasne..nikako hidratizirati kozu..suha je da je to prestrasno.
    1-2 put tjedno napravim piling od maslinovog ulja i secera ali i dalje je to uzasno suho. Q
    Trbuh je ok.
    Imate kakav savjet?

  13. #1913

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    29

    Početno

    Poštovane mame, ovih dana se jako družim sa vašim iskustvima. Ja sam mama većih cura, napunila 40 i trudna sam 5+2 tj. I naravno imam problem. Neobični osjećaji stezanja ili grčeva ili boluckanja u donjem dijelu stomaka. Češće me zaboli desna strana. Pijem duphaston 3x1, radim sjedeći na poslu, popodne pokušavam sto vise mirovati. Nadam se da ću dočekati bolja vremena da se mogu šetati Itd. Strah je ogroman, godine a i ab u rujnu prošle godine u 8+5 tj. Jednostavno je sve samo nestalo..... vaša iskustva? Malo ohrabrenja bi mi zbilja dobro došlo

  14. #1914
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Srećko, šta kaže tvoj dr za trudnoću? Je li sve ok?
    Zatezanja su normalna, zato ako možeš, prošetaj nakon višesatnog sjedenja.
    Ja sam sjedila duže od 10 sati dnevno, pa sam se trudila svaki dan prošetati, i kad mi se nije dalo.

  15. #1915

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    29

    Početno

    Dr mi je dao duphaston i umjereno mirovanje. I za tri tjedna kontrola. S obzirom na iskustvo iz prošle godine javila sam se odmah nakon pozitivnog testa po dogovoru s njim. Na poslu se prošetam svakih par sati po par minuta. To mi nije problem, ali osjećam stalno neki teret........

  16. #1916
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Srecko, razumijem kroz sto prolazis. I meni je 40., 2.porod, a prije toga 2 missed ab.
    Stranice ovog topica sam natopila brigama posljednjih 9 mjeseci i sam bog zna koliko sam strahova imala do samog kraja. A sve je to bilo popraceno i raznim bolovima, medju ostalim i tim stezanjima u 1.trimestru koje spominjes. Da sam mogla bila bih nabavila medicinski UZV za doma...eto toliko sam se stalno necim plasila. Nazalost, trudnoca mi je bila sve samo ne blazeno i mirno razdoblje, iako realno nije bilo pokazatelja za zabrinutost. Ali strah je vrag i sav racio ponekad nije dovoljan da se covjek opusti.
    Ja ti zelim urednu, skolsku trudnocu zelim ti vise vjere u svoje tijelo i da se opustis, uzivas u svakom trenu...

  17. #1917

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    29

    Početno

    Samo kratko da se javim..... kroz sve ove godine hvala svim trudnicama koje su tako iskreno pisale o svojim poteškoćama i strahovima. Ja ne znam kako bih ovaj moj početak preživjela bez svih ovih iskustava........ za sada se ništa ne dešava. Bolovi u donjem dijelu su još pomalo i stalno prisutni..... Za dva tjedna idem na pregled, mirujem koliko mogu i pijem terapiju. Moje dvije cure se samo pogledavaju, ništa im nije jasno s obzirom da sam inače jako aktivna osoba....... a s obzirom na iskustvo iz prošle godine ne bih im ništa htjela govoriti još jedno vrijeme.....

  18. #1918
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Evo ginekolog javio da mi je Papa-test uredan, a prosli put mi je dao Pro balans lady vaginalete. Isjedak je jos tu, ali ne toliko obilan, mirisa nema. Brine me sto mi je mokraca jos tamna i jače se “čuje”. Urinokultura uredna. Kako sam u sijecnju dehidrirala i zavrsila na infuziji, dr misli da jos nisam nadoknadila svu tekucinu. Je li imao netko slicno iskustvo? Meni se cini da puno pijem :/

  19. #1919
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Općenito ti vrijedi pravilo: što tamnija mokraća, veći nedostatak tekućine. Dakle, ovako laički, na daljinu, piješ premalo tekućine. Pojačaj vodu, čaj biljni, smanji kavu i pravi (crni, zeleni) čaj ako piješ.

  20. #1920
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Ja sam inače na 10 dana od termina, čekamo.... Nadam se što prije, ne mogu više ništa sa sobom. Ujutro nekako, ali popodne sam koma. Niti mogu sjedit, niti ležat, niti hodat. Pa se vrtim po stanu dok se ne izvrnem u krevet.
    Posljednje uređivanje od VeraM : 15.03.2019. at 10:32

  21. #1921
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Pijes li mozda vitamine? Oni znaju potamniti mokracu, vitamini b skupine.

  22. #1922
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Pijem željezo i Centravit prenatal. Potrudit cu se više piti

  23. #1923

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    243

    Početno

    Citiraj Smajlich prvotno napisa Vidi poruku
    Uglavnom najveći je što sam pod užasnim stresom, patim od anksiozno-depresivnog poremećaja koji se razvio još iza prvog poroda, ali je ostao neprepoznat i neliječen sve do iza drugog poroda. Ne pijem terapiju, povremeno uzimam za smirenje,
    Nema veze s trudnoćom, ali stavljam ovdje jer bi sve koji se suočavaju s anksioznošću i napadajima panike mogla zanimati knjiga Damjane Bakarič Kako sam pregorjela. Opisuje iskustvo, svoje i drugih, bitke s tjeskobom i panikom, kako se suočila s tegobama i krenula na put ozdravljenja.

  24. #1924

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Evo da se i ja prikljucim! U 11. sam tjednu trudnoce (koja se napokon ostvarila prvom inseminacijom ) i nestrpljivo cekam svaki ultrazvuk. Brojim vise dane kad cu izaci iz prvog tromjesecja Jedini strah koji imam je da li ce srceko na sljedecem pregledu kucati...

    Trudnoca mi je za sada odlicna, nemam bas mucnina (tu i tamo ako ogladnim ), tu i tamo pritisak u nosu, duboko disanje, grudi nabrekle i trbuh napuhan (izgledam kao u 5. mj trudnoce pa od 7. tjedna vec nosim trudnicke hlace). Ponekad uopce nista ne osjecam, pa me strah da li je mrvica dobro Iskreno ne znam sta je gore osjecati jake mucnine i imati osjecaj trudnoce ili odlicno podnosti trudnocu pa se stalno pitati jesam li zaistra trudna :/

    Toliko sam cekala momenat da zatrudnim, da sad se vise brinem umjesto da uzivam

  25. #1925

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Bok curke, evo da se i ja s mamitom prebacim na trudničke teme!
    Sada sam tek 5+2 i čekam prvi uzv da mi potvrde da je sve ok!
    Ne moram ni reći da mi je to strašno napeto!
    I još jutros odjednom me prestale boljeti cice onak jako kako su dosada, pa sam se sva isplašila jer vidim da to može biti znak spontanog... Tako da te kužim mamita

  26. #1926

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Imala sam i ja takvih dana skroz na pocetku! Sve sam simptome osjecala a onda odjedanput 2-3 dana nista... uspanicila sam se ali je na kraju na uzv sve bilo ok tako da vjerujem da je i kod tebe sve u redu kad si rekla Purple Lu da ti je uzv?

  27. #1927

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Ma već su mi se do podne svi simptomi vratili! A šta ću kad sad sve pratim i osluškujem!
    26.3 idem
    Ne znam, nisam te pitala jesi ti još uvijek u vinogradskoj i kod kojeg dr? Jesi zadovoljna?
    Posljednje uređivanje od Purple Lu : 21.03.2019. at 16:22

  28. #1928

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav curke!
    Nova sam ovdje i tražim savjete na sve moguće načine

  29. #1929

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Ja sam nakon zadnjeg pregleda s humane (Vinogradska) presla kod svog doktora. Svakako su mi doktori svi super bili u Vinogradskoj. Mozda jedino cekanje je bilo problem, al ostalo super. Tako da me sada moj dalje vodi. Ti si u Vinogradskoj ili isto kod svog?

  30. #1930

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Pa ja sad trebam izabrati gdje cu.
    Kod mene je malo specificna situacija pa nemogu ici kod svog gin nego od početka u bolnicu, petrovu ili vinogradsku pa sad moram odluciti ubrzo...
    Nisi mi odg kaj je to nifty i jel to svi moraju raditi i kad ćeš dobiti nalaz?

  31. #1931
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Purple Lu, s kolikim hba1c si usla u trudnocu? Kakve su ti glukemije? Dijabetolog ti je na VV?

  32. #1932
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Inace, Petrova je ref. centar za dijabetes u trudnoci, Vinogradska nije specijalizirana za tip 1 (npr. sestre nisu educirane), ali ako imas dobru samokontrolu, dobru suradnju s dijabetologom i ginekologom, kombinacije su moguce.

  33. #1933

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    A nisam znala! Onda svakako idi gdje su iskusniji!

    Nifty je slican test kao kombinirani test koji se radi u bolnici (kombinirani se radi u 11-12 tjednu). Medutim njegova tocnost je 99% tj puno je pouzdaniji od kombiniranog testa.

    NIFTY je neinvazivan prenatalni test (NIPT, engl. NonInvasive Prenatal Test) koji služi za otkrivanje Downovog sindroma i drugih kromosomskih poremećaja koji su posljedica viška ili nedostatka kromosoma, tj. genetskih informacija u bebinoj DNK.

  34. #1934

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Kombinirani svi rade (na uputnicu) a Nifty samo privatno i jako je skup. Imas na netu njihovu stranicu s vise informacija, cijenom i popisom partnera gdje se moze test raditi.

  35. #1935

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Inace, Petrova je ref. centar za dijabetes u trudnoci, Vinogradska nije specijalizirana za tip 1 (npr. sestre nisu educirane), ali ako imas dobru samokontrolu, dobru suradnju s dijabetologom i ginekologom, kombinacije su moguce.
    A gle hba1c (prije 2 mjeseca ga vadila) bio 5.5! Meni to izgleda ok, ali ne znam, nisam doktor!
    Dijabetologica mi je u Vinogradskoj, i jako sam zadovoljna s njom, a i puno mi je bliže i na ruku nego petrova, zato se premišljam...
    Najgore što ni sama nisam sigurna...

  36. #1936

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Citiraj Mamita999 prvotno napisa Vidi poruku
    Kombinirani svi rade (na uputnicu) a Nifty samo privatno i jako je skup. Imas na netu njihovu stranicu s vise informacija, cijenom i popisom partnera gdje se moze test raditi.
    Ma ja ti to ništ ne znam, baš sam tutlek!
    Hvala za info, morat ću se sad malo više informirati o svemu!!!
    Kada ćeš dobiti nalaze? Kako si inace?
    Nikako da te pitam jeste rekli svima?

  37. #1937

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Rezultati bi trebali biti nakon 6-8 dana. Ja sam iskreno nestrpljiva da vidimo mrvicu na uzv vise nego sam test kad vidim srce da kuca, bit ce mi vec puno lakse

    Inace sam dobro, vecinom odlicno. Naravno ima i losih dana, al sve u svemu stvarno dobro. Nisi mi rekla Purple Lu koje simptome imas i da li su ti dali progesteron i folacin da pijes?

    Nismo jos rekli svima. Nasi najblizi su znali da smo isli na postupak, tako da oni znaju a ostalima planiram reci nakon Nifty. Jos nisam sigurna hocu li odmah nakon uzv ili cu cekati nalaze. Jeste vi objavili?

  38. #1938

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Pa ništ od simptoma klasika, pojave mi se bolovi kao da ce doci m, križa me ujutro bole, cice uglavnom stalno osjetim, i počelo mi je biti malo mukica.
    Nije da mi se povraca ili da mi mirisi smetaju nego me baš počne želudac boljeti...

    Od terapije pijem folacin i andol, utorgestane vaginalno i već mi ih je preko glave!

    Ma mi nismo nikome još rekli osim par frendova koji su znali da smo u postupku pa im nismo ni mogli ni htjeli skrivati
    A planiramo kad prođe uzv reci starcim, a onda i braci/sestrama (imamo jako veliku najužu obitelj pa je to jako puno ljudi i zato odgađamo, a opet želimo naravno podjeliti radosnu vijest s njima)

  39. #1939

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Tako je i meni bilo od simptoma! Bit ce to sve super! Jos par dana i uzv Pa ce malo biti lakse!

    Imam osjecaj da kad dode uzv onda sam tjedan dana super i onda drugi tjedan cekanja sva na iglama... valjda to svi prolaze dok se ne prode prvo tromjesecje tad je potrebno najvise strpljenja

  40. #1940

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Ma i ja mislim da je tako svima
    Sad vidim da sam krivo napisala, ne pijem andol nego aspirin...

  41. #1941
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Evo me na terminu. 25.3. Još ništa. Sjedim doma i čekam da se nešto dogodi. Muž me zeza da ću 31.3., njemu na rođendan rodit. Grozan je, ko će još 6 dana ovako. Niti mogu ležat, niti sjedit niti hodat puno. Samo sam s mjesta na mjesto.
    Srećom, starija je zdrava pa ju je baba odvela u jaslice. Imam vrijeme samo za sebe, baš osjećam da se trebam posvetit sebi i bebi, najviše psihički. Fala bogu da je opet pondejeljak.....

  42. #1942

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Sretno VeraM Nadam se da ce brzo

    Purple Lu, tebi sretno sutra i javi

  43. #1943

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    VeraM sretno!

    Evo da prijavim da imamo malo srce!
    Ali nažalost imam i hematom pa me to malo uplašilo ali dobro valjda bude sve ok!

  44. #1944

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Purple Lu prvotno napisa Vidi poruku
    VeraM sretno!

    Evo da prijavim da imamo malo srce!
    Ali nažalost imam i hematom pa me to malo uplašilo ali dobro valjda bude sve ok!
    Purple Lu, čestitam ti, baš mi je drago vidjeti za srce! Držim fige da sve s hematomom dobro prođe.
    Reci mi samo, u kojem si sad tjednu?
    Ja sljedeći tjedan imam pregled i trebala bi biti 6t1d i bojim se da je prerano za vidjeti srce, pa me zato zanima..

  45. #1945
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Bok žene, ja još 2u1. Bila jučer na CTG, sve 5. Nisam otvorena, da citiram dr nakon pregleda "Ništa, vidimo se opet u četvrtak". Tako da svi čekamo. Sreća, nitko me ne zove i ne pita ništa, pilaju muža i babe, jel rodila. Ja se nikome ne javljam, ko ih šiša. Čak se bolje osjećam sad nego prije 10 dana, spustila se skroz i sad mogu normalno opet disat i jest.
    Posljednje uređivanje od VeraM : 27.03.2019. at 10:35

  46. #1946

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Purple Lu, ajme cestitam! Sto se tice hematoma, mislim da je najbitnije sada da mirujes. Bit ce to sve super

    Ema G, meni na prvom uzv nije kucalo, al je nakon tjedan dana kucalo. Tako da se moze vec vidjeti a i ne mora. Nemoj se samo obeshrabriti

    Evo ja dosla upravo sa Nifty. Najvise sam se radovala uzv. Radila mi je 3D uzv i cula sam srceko. Koji dirljivi momenat, sad kad pomislim suzne mi oci. Za tjedan dana su nalazi gotovi i nadam se da mogu onda odahnuti...

  47. #1947

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Hvala cure!

    EmaG meni je bilo 6+0 i vidjelo se srce, ali mi je rekao dr da se ne razočaram ak ne bude jer između 6 i 7 tt vidi!
    Sretno i javi odmah!!!

    Vera

    Mamita joj baš se i ja veselim svim tim budućim uzv!!
    Gdje si radila Nifty i koliko si platila, jer ako sam dobro skužila ne ide na uputnicu?!

    I sad me još zanima kada si išla na sljedeci pregled?
    Meni je samo napisao hrpu pretraga koje trebam napraviti i sljedeci pregleda za 3-4tjedna ili po potrebi ranije, pa sam malo zbunjola...
    I jesi radila papu i briseve?

  48. #1948

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Isla sam u polikliniku Sunce. Al cijena ti je svugdje ista. Ja sam radila Nifty Plus koji dode 4.400kn. Odlucili smo investirati u tu pretragu s obzirom da imamo mali stan te ionako necemo moci kupiti sve zive rekvizite za bebu

    Ja sam uzv imala dva tjedna poslije 1 uzv i morala sam samo urinokulturu i krv vadit. Papa i briseve nisam s obzirom da sam to sve za postupak radila u 10. mjesecu. Kad si ti zadnji put radila?

  49. #1949

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    U 6mj prošle god sam radila, bilo je sve ok i papa i brisevi, ali sad mi je preporučio dr da ponovo napravim...
    Živa mi je tlaka jer do sada sam ih radila privatno, nisu jeftini ali nalaz dobiješ za tjedan dana!
    A čini mi se da sam negdje pročitala da se prek soc čeka i 3tjedna i moraš ih sam nositi negdje na zvijezdu...
    Gdje si ih ti radila?

  50. #1950

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Ja sam sve kod svog doktora odradila, jer mi se poklopilo da mi menga prosla i nalazi taman dosli pred hsg pretragu a ciklus mi inace trajao oko 35 dana. Mislim da sam papu cekala 3 tjedna al znam da ima neka opcija da platis 100 kn pa ti bude za tjedan dana. Trebas pitat svog ginekologa. Briseve moras nositi. Ja sam nosila u dom zdravlja Remetinec (dodatna lokacija Štampara), jer mi je bilo blize. Oni zaprimaju uzorke do 9.30. I oni su gotovi za tjedan dana.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •