Stranica 51 od 51 PrviPrvi ... 41495051
Pokazuje rezultate 2,501 do 2,506 od 2506

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći 2.dio

  1. #2501

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    3

    Početno

    Pozdrav svima, nesto me zanima, ako ima koja mama da je prosla sl.. zadnja menstruacija mi je bila 21.12, tocnije biokemijska, krvarenje je trajalo nekih 7 dana i proslo.. 19.01 sam radila test, pozitivan, 17.02 imam prvi pregled kod ginekologa, medjutim, 26.01 mi se pojavio jako oskudan svijetlo smedji iscjedak, gin prepisao utrogestan 2x dnevno i to je to. Ipak me pregleda, trudnoca se vidi, 5+3tt al kaze da uzimam propisanu terapiju i da samo mozemo cekat. U petak ujutro dok sam mokrila svjeza krv, i to je to bilo, ne puno, poslije smedji iscjedak, kazu to nije strasno, al izvade mi betu koja je bila 95, u ponedeljak sam bila ponovo, 135, znaci nije se duplala, danas ponovo, vcrs cu znat rezultat. Bolova nemam, iscjedak vise ga nema nego ima, grudi su bolne, blage mucnine. Jel ima koja da se beta nije odmah duplala, ali da je na kraju bilo sve u redu? Nije mi prva trudnoca, imam jednu urednu, i imam dvije biokemijske i 2 spontana. Imam trombofiliju, dajem si clexan svaki dan u isto vrijeme... pa me sad zanima.

  2. #2502
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,310

    Početno

    Ne mora se duplati, bitno je da raste. Nemoj panicariti.

    Ja sam imala situaciju tako u pocetku. Iscjetke sam imala smede pa i krvave, cesto na hitnu isla. Na kraju sve proslo ok iako neizvjesno do kraja.

    Puno srece zelim i drzim fige da bude i danas beta isla gore. Javi nam

  3. #2503

    Datum pristupanja
    Mar 2023
    Postovi
    2

    Početno

    Postovane, pitam ovdje jer se ne snalazim jos na forumu, mozda negdje drugdje trebam pitati (uputite me gdje).

    Imam dvoje djece, imali smo 3 spontana od kojih jedan vanmaternicna (zadnji prije godinu dana) sada imamo +. ZM 2.2.
    U cetvrtak sam bila na kontroli (6+0), velicina zumanjcane vrecice odgovara za 5+5 sto odgovara ovulaciji po LH trakici. Pratili smo i to.

    Nije bilo KČS, beta je 18 000
    Narucena sam opet za tjedan dana kada ce biti tocno 7+0 tt (odnosno 6+5 po LH).
    U srijedu ponovno idem vaditi krv i betu da u cetvrtak dodjem s novim nalazima.

    Dr me narucio odmah za tjedan u slucaju da se Kčs Ne pojavi da ne cekam kiretazu (opet) nego da cistimo tabletama.

    Evo, do sad sam se samo molila da ne zavraim na kiretazi, a upravo me pere takva panika.

    Zanima me je li stvarno preramo za vidjeti KČS ili ne dr samo tjesi.
    Jedan detalj s pregleda koji nisam imala snage ni pitati da mi prokomentira.... Pogledao mi je lijevi jajnik i pokazao kako je zuto tijelo lijepo prokrvljeno i pravilno, ali na fetus nije htio ukljuciti dopler da pokaze cirkulaciju. Stvarno sam presutila pitanje. Nekako nisam htjela znati.

    Jako mi je lose (strasne mucnine) i sad jos ova panika, evo ne mogu disati i nadam se da cu tu dobiti neki odgovor jer po guglu citam svasta.

    Hvala

  4. #2504
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ne mora to ništa značiti stvarno, ja sam u prvoj trudnoći čula srce sa 6+4, a u drugoj sa 7+1.

  5. #2505

    Datum pristupanja
    Mar 2023
    Postovi
    2

    Početno

    Riri, jesi li bila na pregledu ranije?
    Uvijek kad netko kaze "pevi puta sam bila na kontroli sa 7+5 i tek tada sam cula" pomislim da je to bio prvi pregled, a ne i pregled tjedan dana ranije pa da bi rekli "jos se ne vidi, vidimo se za tjedan dana"

    Ja moram reci da imam problema s podnosenjem aneatezije i sve operacije i zahvati u anesteziji su prosli jako komplicirano. Ginu sam samo rekla da nedaj boze da moram opet na kiretazu jer me svaki puta stave u opce i onda im se ne budim.
    Pa je rekao da se vidimo za tjedan dana pa ce mi dati tablete ako bude trebalo.

    Stvarno nisam imala snage postavljati nikakva dodatna podpitanja, a bilo ih je milijun u glavi. Prvi puta sam se postavila "let it go, ne moras sve znati".

  6. #2506

    Datum pristupanja
    Dec 2023
    Postovi
    1

    Početno

    Nadam se da je netko aktivan? Trudna sam 5+3, u pon mi je krenuo smeđi iscjedak i ginekolog mi je propisao duphaston 3x2, nisam sigurna jesam li popila popodnevnu dozu, znaci moguce da sam je zaboravila? Nadam se da nisam jedina i da ce sve dobo proci???.... pa pa panika...

Stranica 51 od 51 PrviPrvi ... 41495051

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •