Stranica 23 od 51 PrviPrvi ... 13212223242533 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,101 do 1,150 od 2506

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći 2.dio

  1. #1101
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Ni meni nije jasno sto vide iz krvne grupe.

  2. #1102

  3. #1103

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav s mora!

    Bornastra, čestitam na mirisnom smotuljku!!

    Marka, vjerujem koliko ti je laknulo jer znam koliko mene kopka sto nisam napravila neki od neinvazivnih testova...

    Ja sam preskočila jedan pregleda jer sam na godišnjem i sad pomalo nestrpljivo iščekujem sljedeci tjedan i upravo idem zvati ginekologa da se naručim.

    Vjerujem da mi slijedi urinokultura. Znam da ce mi raditi testove senzibilizacije jer sam RH—. Ne znam za ovaj podatak sto se jos vidi vazno za trudnicu da se bas tri puta vadi krvna grupa.
    Kad se rade ti testovi senzibilacije, ja sam isto RH-,
    ne sjecam se kad sam to radila u prosloj trudnoci

  4. #1104
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Sjecam se jednog u šestom mjesecu (Pamtim stambilj na papiru) i mislim u osmom mjesecu. Sad sam na moru i nisu mi papiri pri ruci pa ti kazem samo po sjećanju.

  5. #1105

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Sto se tice krvne grupe, ja isto u ovoj trudnoci nisam ponovno vadila, nego me je ginekologica na prvom pregledu trazila ako imam orginal nalaz iz prve trudnoce da joj donesen, i rekla mi je da ne trebam ponovno vadit.

  6. #1106

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Sjecam se jednog u šestom mjesecu (Pamtim stambilj na papiru) i mislim u osmom mjesecu. Sad sam na moru i nisu mi papiri pri ruci pa ti kazem samo po sjećanju.
    Joj ja sam prvo dijete rodila prije 9 godina(sutra nam rockas) , imala sam 25 godina i nisam nista citala, internet nisam jos imala u kuci u to vrijeme, mila majka, obavim pregled kad moram, sta mi ginekolog kaze to je to, nista ne pitam, a ovo sada mi je koma, procitas sve i svasta, puno sam mirnija bila u prvoj trudnoci.

  7. #1107
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Sto vide citam manje znam. Kasnije cu provjerit sto mi pise na nalazu iz prve T. Radila sam nalaz u zgradi iza Petrove bolnice.

  8. #1108
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Evo sam nasla nalaz. Test otkrivanja antieritrocitnih protutijela:negativan

  9. #1109
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Curke <3

    Hvala ti na ovom linku, korisno je i mnogo objasnjava. Nikad do sad nisam ni pomislila da je to toliko kompleksno....i opasno ako dodje do promjena... Uglavnom, vise necu vadjenje krvne grupe smatrati nepotrebnom, dosadnom pretragom. Samo neka oni vade i provjeravaju...

    I da, dobro kazete - mirniji i bezbrizniji smo bili kad smo manje znali. Ja proslu trudnocu niti sam osjetila, niti sam znala za sve sto moze poci po zlu. A cak i ono sto sam znala nisam mnogo dozivljavala, niti smatrala "prijetnjom". Dobro su pjevali Prljavci: "...sve je lako kad si mlad....svaka rana manje boli..."

  10. #1110

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    42

    Početno

    Pridružujem se... Meni je ova treća puno stresnija od prve dvije.... Onda sam manje čitala manje bila zabrinuta, sve mi je bilo nekako jednostavnije... A sad panika za svaku glupost...
    Posljednje uređivanje od little_angel : 14.08.2018. at 14:07

  11. #1111

    Datum pristupanja
    Aug 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav. Ja sam ovde nova.
    Imam pitanje pa ako neko ima iskustva s tim. Kad sam bila 10+4 raden mi je nuhalni nabor koji je bio 0,5, dr mi je rekla da je sve u redu, uopce mi nije nista spominjala, tad nisam ni znala sto je to. Jel to uredan nalaz? Jesu to cm ili mm? Jer sam citala da ako je veci od 3 mm da nije dobro? Pa sam sad zabrinuta malo.
    Hvala vam

  12. #1112

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Cure u kojem tt ste isle na mjerenje nuhalnog?
    Negdje sam procitala da je idealno do punih 12 tt.
    Ja cu biti malo preko jer mi je dr na go.
    Dal da idem kod nekoga drugog ili da cekam svog dr?
    Koje je vase misljenje?

  13. #1113
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Libra, idealno je za koncentraciju trudnickog proteina plazme (papp-a), ali uobicajeno radimo kombinirani između 11 i 13tt. Iza 13tt relevantnost vrijednosti i Papa i slobodnog Beta hcg-a opadaju.

  14. #1114
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    A ja nekako drugacije, ne mogu ja bez čitanja i konzultacija. Puno sam vise čitala u prvoj trudnoći, pretpostavljam jer he bila prva i imala sam vise vremena. A zabrinutija sam sada. Zabrinutija jedino u pogledu zdravlja djeteta.

  15. #1115

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Libra, idealno je za koncentraciju trudnickog proteina plazme (papp-a), ali uobicajeno radimo kombinirani između 11 i 13tt. Iza 13tt relevantnost vrijednosti i Papa i slobodnog Beta hcg-a opadaju.
    Kombinirani preskacem radi godina. Ovo sam mislila mjerenje u sklopu Nifty testa raditi pa sam sad sva na iglama i sto upitnika iznad glave.

  16. #1116
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Slobodno ga napravi tada bez nedoumica.

  17. #1117
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Libra, ne bih rekla da ces zakasniti s pregledom ako pricekas svog dr. jer je sve to vrijeme koje navode kao povoljno za mjerenje. Meni su konkretno mjerili s 11+1, mislila sam da je prerano, no ispostavilo se da nije.

  18. #1118
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Joj, vama po većim gradovim sve te testove i pretrage daju i nude. Mi imamo uzv, papa test, urinokulturu i krvne pretrage. Za ove druge pretrage sam saznala tek ovdje na forumu.

  19. #1119

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Hvala vam cure na odgovorima!

  20. #1120
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Bok trudnice moje, evo da se i ja napokon malo javim! Bila sam na odmoru i danas se vratila na posao. Radim još dva tjedna i onda kreće porodiljni ! Mi smo imali malu turneju, bili smo prvo na glampingu u Sloveniji na par dana, pa onda par dana Zagreb a onda tjedan dana na Braču! Tamo smo istraživali lijepe plaže i uvale, razna mjesta i super nam je bilo! Nisam se puno umarala, plivali smo i uživali.. . Presretna sam što smo mogli otići na more!

    Mog malog sad već ozbiljno osjetim gotovo cijeli dan, ne samo dok mirujem! Tako sam sretna i smirena kad vidim i osjetim da mi trbuščić skakuće jer znam da je sve u redu! Bila su par mirnija dana tjekom godišnjeg pa sam ga slušala na baby watceru čisto da se uvjerim da je u redu. Još me uvijek muči žgaravica, to me prati tokom cijele trudnoće no osim toga sam super!
    Prije odlaska na more bili smo na pregledu i sve je bilo odlično, imao je tad preko kilu i 30cm. Malo me taj šećer zabrinuo pa smo morali raditi onaj GUK kućni profil koji je prošao iznenađujuće lako, iako sam se bojala kako ćemo sami vaditi krv iz prsta doma i to. Nalaz tog GUK-a mi je uredan pa me čeka samo kontrola istog kroz par tjedana.

    Ja već razmišljam o pregledima u bolnici, kada to krenuti, voljela bi kod dr. Grgića u Vinogradskoj al ne znam kako ga uhvatiti. Imam još samo jedan pregled kod svog dr. Radončića i sljedeći bi onda trebao biti u bolnici. Danas smo ušli u 32. tjedan i ne mogu vjerovati da sam već do 32. dogurala ! Naravno da me sad prati novi strah osim gubitka (kako je bilo u 1.) a to je prijevremeni porod, no tješim se i nagovaram malog da se strpi još bar 5 tjedana a onda može kad hoće!

  21. #1121
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Bornastra čestitam ti od srca na divnoj curici ! Javi nam se kad stigneš da čujemo kako ste...

  22. #1122
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    I još da pitam ide li tko na trudnički tečaj u Vinogradsku u 9.mj.? Počinje 03.09.

  23. #1123
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Isabel, na mom porodu je bio dr. Grgić!

  24. #1124

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Jel zna netko jel se moram na uzv u Petrovoj narucit, sad sam bila na pregledu i moja ginekologica me poslala na uzv u Petrovu, jer mora imati jedan uzv iz bolnice

  25. #1125
    6xmamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    97

    Početno

    Isabel, i meni je Grgic ok, al evo ja sad vec idem tam na preglede i to nikakvog reda ni poretka... Zadnji put sam bila srijedu, trebala je bit dr. Gall, a bio je Bolanča(makar i njega volim). Grgic je tam po onom njihovom rasporedu utorkom.

  26. #1126
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ja sam u prvoj trudnoći bila jako sretna kad sam saznala da nisam obvezna ici u TA. Tako planiram i u ovoj. Doci samo na porod. Jedan od razloga je ovaj koji je mamica navela.

  27. #1127

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Sta nije obavezno zadnjih nekoliko tjedana ici u TA?
    Ja mislim da svaki ginekolog svoju politiku vodi

  28. #1128
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    I mene zanima kaj nije obavezno iza 36tt ići u TA?

  29. #1129
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam u prvoj trudnoći bila jako sretna kad sam saznala da nisam obvezna ici u TA. Tako planiram i u ovoj. Doci samo na porod. Jedan od razloga je ovaj koji je mamica navela.
    ni ja nisam išla u TA, ni u jednoj trudnoći.

  30. #1130
    6xmamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    97

    Početno

    Ja ne znam jel obavezno ili nije, ja uvijek zavrsim tam na pregledima nakon 20 i nekog tjedna zbog komplikacija u trudnoci(cervix, otvaranje itd) i od tad me oni kontroliraju do poroda

  31. #1131
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj leptirići prvotno napisa Vidi poruku
    Sta nije obavezno zadnjih nekoliko tjedana ici u TA?
    Ja mislim da svaki ginekolog svoju politiku vodi
    U Rijeci se ne ide. Tek ako prođe termin, svaki drugi dan na amnioskopiju i/ili pregled.

  32. #1132
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Nije obvezno ici u TA. Ako tvoj odabrani ginekolog ima ctg, obavljaš potrebno kod njega.
    Mislim da se stvar proširila jer primarni ginekolozi pošalju u bolnicu zbog nedostatkanopreme ili njihove komocije. Moj ginekolog je meni radio ctg u zadnjim tjednima i pregledao plodnu vodu kad sam prekoračila 40tt.
    Svaka preporuka za zaobići TA

  33. #1133
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Bluebella, kako ste svi?

  34. #1134

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Nije obvezno ici u TA. Ako tvoj odabrani ginekolog ima ctg, obavljaš potrebno kod njega.
    Mislim da se stvar proširila jer primarni ginekolozi pošalju u bolnicu zbog nedostatkanopreme ili njihove komocije. Moj ginekolog je meni radio ctg u zadnjim tjednima i pregledao plodnu vodu kad sam prekoračila 40tt.
    Svaka preporuka za zaobići TA
    I meni je moja u prosloj radila ctg, al me je svejedno poslala pred kraj, mislim da je bilo oko 36 tj.u bolnicu.
    I sto mi je sad cudno u prvoj me nije uopce slala u bolnicu na uzv, a sad je, kao mora imat uzv iz bolnice, nemam pojma zasto, inace nije pricljiva.

  35. #1135
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Bluebella, kako ste svi?
    Mi smo super, ja sam se napokon oporavila i skinula sa tableta za bolove. Beba raste na očigled, vec je prava bucka... super spava... milina ❤️ Jedino braco sad divlja, fali mu vrtić, vec smo mjesec i pol na moru.
    Kako ti? Koji si tt? Jesi saznala sta nosis?

  36. #1136
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Bluebella ! Super je čuti da si dobro i da su dječica super! Jao ja se nekako nadam da će i moj maleni dobro spavati, nekako potajno si mislim da će me sad s drugim baš ići , jer malena je bila super zahtjevna bebolica!

  37. #1137
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj Isabel prvotno napisa Vidi poruku
    Bluebella ! Super je čuti da si dobro i da su dječica super! Jao ja se nekako nadam da će i moj maleni dobro spavati, nekako potajno si mislim da će me sad s drugim baš ići , jer malena je bila super zahtjevna bebolica!
    Isabel kako to da ides drugo roditi u vinogradsku? Koliko se sjecam curku si u Petrovoj...

  38. #1138
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Pričala sam nedugo s dr. R. i on mi je savjetovao Vinogradsku. Kaže da je u Petrovoj totalni kaos, uzasna gužva i nered a u V kaže da se pun o toga promijenilo, da su radili na reputaciji, trude se i da immaju puno mladih i kvalitetnih doktora. Preporučio mije par njih pa sam odlučila tako. Plus tamo idem svaka dva-tri tjedna po Clexane, na krvne pretrage i sl. pa sam se udomačila već . Svi su zbilja susretljivi i dragi, isam još naletila na nekog neljubaznog.

  39. #1139
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj leptirići prvotno napisa Vidi poruku
    I meni je moja u prosloj radila ctg, al me je svejedno poslala pred kraj, mislim da je bilo oko 36 tj.u bolnicu.
    I sto mi je sad cudno u prvoj me nije uopce slala u bolnicu na uzv, a sad je, kao mora imat uzv iz bolnice, nemam pojma zasto, inace nije pricljiva.
    Ne znam zasto to rade. Obavi jedan uzv i to je to, ostalo kod nje :D

  40. #1140
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj Bluebella prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo super, ja sam se napokon oporavila i skinula sa tableta za bolove. Beba raste na očigled, vec je prava bucka... super spava... milina ❤️ Jedino braco sad divlja, fali mu vrtić, vec smo mjesec i pol na moru.
    Kako ti? Koji si tt? Jesi saznala sta nosis?
    Bas lijepo!
    Ako druga beba “mora” biti drugačija od prve, onda smo mi nagrabusili sa spavanjem

    Ja sam danas okruglih 19tt. Saznala tko mi je podstanar jos s 12tt. Uskoro se vracam s mora i odmah idem na pregled pa cemo čuti je li i dalje dečko koji nam stiže u obitelj!

    Mojoj pase more, ali ovdje ima veliko drustvo pa je super.

  41. #1141
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj Isabel prvotno napisa Vidi poruku
    Pričala sam nedugo s dr. R. i on mi je savjetovao Vinogradsku. Kaže da je u Petrovoj totalni kaos, uzasna gužva i nered a u V kaže da se pun o toga promijenilo, da su radili na reputaciji, trude se i da immaju puno mladih i kvalitetnih doktora. Preporučio mije par njih pa sam odlučila tako. Plus tamo idem svaka dva-tri tjedna po Clexane, na krvne pretrage i sl. pa sam se udomačila već . Svi su zbilja susretljivi i dragi, isam još naletila na nekog neljubaznog.
    Ja sam bila zadovoljna Vinogradskoj i opet joj se vracam i s drugim porodom, ali tamo me svakako vuče primalja koja mi je bila na prvom porodu, a nadam se da ce se poklopiti da ce biti i na drugom. Doktore sto manje vidim, to bolje. Valjda mogu oba poroda biti lijepa i ugodna.

  42. #1142
    6xmamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    97

    Početno

    I ja cu evo sesti put rodit u Vinogradskoj... Meni su tam doktori svi ok... Malo vise volim Kosecku, Grgica, Bolancu, Gall al svi su stvarno ok i pazljivi...sad imaju puno specijalizanata, to sam bas sad primjetila dok sam lezala gore 2 tjedna.

  43. #1143
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj Isabel prvotno napisa Vidi poruku
    Pričala sam nedugo s dr. R. i on mi je savjetovao Vinogradsku. Kaže da je u Petrovoj totalni kaos, uzasna gužva i nered a u V kaže da se pun o toga promijenilo, da su radili na reputaciji, trude se i da immaju puno mladih i kvalitetnih doktora. Preporučio mije par njih pa sam odlučila tako. Plus tamo idem svaka dva-tri tjedna po Clexane, na krvne pretrage i sl. pa sam se udomačila već . Svi su zbilja susretljivi i dragi, isam još naletila na nekog neljubaznog.
    U pravu je R, kaos je u Petrovoj, ali eto meni se na porodu nasla super ekipa i stvarno je bilo sve 5, a grozila sam se Petrove i da idem tamo roditi. Odjel babinjaca me najvise iznenadio, sestre su bile predivne prema meni, nemam niti jednu primjedbu.
    U Vinogradskoj sam prvo rodila, sve bilo ok, jedino je bed ako te smjeste u staru sobu gdje nema kupatila. Mislim da jos uvijek imaju novi dio i stari dio. Iako, koliko sam skuzila, zene koje idu sa CR obicno smjeste u novu sobu sa kupatilom.
    Ti ces na CR?

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Bas lijepo!
    Ako druga beba “mora” biti drugačija od prve, onda smo mi nagrabusili sa spavanjem

    Ja sam danas okruglih 19tt. Saznala tko mi je podstanar jos s 12tt. Uskoro se vracam s mora i odmah idem na pregled pa cemo čuti je li i dalje dečko koji nam stiže u obitelj!

    Mojoj pase more, ali ovdje ima veliko drustvo pa je super.
    Ne mora druga beba biti drugacija od prve, meni su obe spavailice. Ova mala je cak i bolja od brace, zaspe u 21h i do 5 spava, u 5 cica i do 8/9h smo u krevetu. Za bebu koja je isključivo dojenja od 21 do 5 ujutro je zaista puno... ali ona to odspava.

    Cestitam na deckicu... lijepo je imati sina i kcer ❤️

  44. #1144
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Bluebella, ti svakako znas!

    Ja sam bila u sobi koja nije imala svoju kupaonicu, nisam ni znala da postoje sobe koje imaju kupaonicu. Ali sve to poslije mi i nije bili toliko vazno koliko da na porodu bude lijepo.

  45. #1145

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    jesmo svi na broju......a kod mene je vec pocela zvonjava telefona jesi jos u komadu,,, jaooo sanjala sam da si rodila...i sto cudesa-....ako se slucajno ne javim odma na por ili fejs odma potraga di sam, sta sam, jesam rodila?? mozda pretjeruju!!!!!!!


    Nivana 03.9.2018 / (M)
    6xmamica 11.09.2018 / (Ž)
    Ribica 1 15.10.2018 / ()
    Isabel 18.10.2018 / (M)
    little_angel 31.10.2018 ()
    mabo1 02.11.2018 / (M)
    V&NMama 17.11.2018 / ()
    Ivy7 24.11.2018 (Ž)
    sarasavati 12.01.2019 (M)
    leptirići 25.01.2019 ()

  46. #1146
    bornastra avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Hvala vam svima na čestitkama

    Moja curica i ja se polako uhodavamo, papamo, spavamo, malo nas grčići muče ponekad pa smo nervozni pa malo plačemo, ali suma sumarum- imam najdivniju svoju djevojčicu ❤️
    Lovimo neki svoj ritam i zasada je, hvala Bogu sve super...
    Od sutra nam nema više tate doma, ali budemo se snašle, moram pohvaliti svojeg supruga koji je divan i u svemu mi pomaže

    Sretnoo svima i što lakši i bezbolniji porodi i oporavak!

  47. #1147

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Cure ako ima neka od vas da je frisko rodila i da joj Baby Watcher vise ne treba javite.
    Ja sam voljna kupiti!!!!

  48. #1148

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Cure..mozete mi reci kada idete na redovan pregled, dali kad vam radi ultrazvuk kaze tezinu i velicinu bebe? Tj.zanima me kako vam izgeda taj ultrazvuk?

  49. #1149
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Težinu sam pred kraj trudnice znala, a veličinu svaki put prati, mjeri sve sto moze/treba dok je mala beba. Pusta mi srce.

    Sutra idem na pregled, Radit ce anomaly scan. Ja sam sutra 19+3 i veselim sto cu vidjeti nakon dužeg vremena.

  50. #1150

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Težinu sam pred kraj trudnice znala, a veličinu svaki put prati, mjeri sve sto moze/treba dok je mala beba. Pusta mi srce.

    Sutra idem na pregled, Radit ce anomaly scan. Ja sam sutra 19+3 i veselim sto cu vidjeti nakon dužeg vremena.
    Sara jel privatno ides na anomaly scan?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •