Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Pomoc u dojenju

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    3

    Početno Pomoc u dojenju

    Pozz.. imam curicu od 4 mj. Unazad 5 dana odbija sisu i to je sad postala prava borba.. često ju stavljam na prsa ali se ona uzasno ljuti, grize i vrišti..
    vec sam razmišljala da joj ponudim AD ali znam da kad krenem nema nazad..a nebi ni zeljela prestati dojiti... inače je baš bila cicoljubka tako da me muci sto se sada događa....

  2. #2
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Sisa li u snu ili polusnu? Ako da, koncentriraj se na to, a preko dana provodite sto vise vremena zajedno, kozom na kozu, u sto mirnijem prostoru.

    Ima li dijete mozda soor? Bijele naslage na jeziku?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    3

    Početno

    Dopodne smo uglavnom same, i mir nam je..ali ista stvar... Pa primjetila sam da u zadnje vrijeme baš je i u nekom polu snu svaki put..ako i nije brzo se umiri..i onda krece ljutnja.. kada si stisnem prsa mlijeko ide, vec sam mislila da nema.. iako su mi i tih par dana i prsa jako omekanila? Mozda joj jednostavno nije dovoljno?!! Svakih sat,sat i pol je na prsima.. osim po noci kad odspava malo duze... A i bili smo na kontr.kod dr. ona dobiva na težini... Tako da mislim da nema potrebe za nadohranom

    Nema soor... I to sam joj gledala....

  4. #4
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ako dobiva na tezini, nema razloga za dohranu. Kad god zeli sisati, daj joj. Tako to ide.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Ako dobiva na tezini, nema razloga za dohranu. Kad god zeli sisati, daj joj. Tako to ide.
    Tako i radim.. samo me muci njeno negodovanje... Nadam se boljim danima i mirnijim noćima

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •