Mame, molim pomoć! Mislim da nije bila ovako konkretna tema, osim ove generalne o skidanju sa pelena.

Prije dva tjedna navršili smo tri godinice. Ljetos smo se skinuli sa dnevne pelene, apsolutno bez ikakvog problema (bili platnenopelenaši), a također u to vrijeme i na popodnevnom spavanju. Noćnu smo skinuli dva mjeseca kasnije (listopad). Unazad tjedan dana budi se zapišan. Ono što se promijenilo u tih tjedan dana je:


  1. Ja sam na GO, kasnije liježemo, kasnije se dižemo
  2. Renoviramo stan (nova kuhinja, krečenje)
  3. Imali smo blaži oblik bronhitisa, inhalirali smo Pulmicort 7 dana


No jutros smo se digli poprilično rano (u 6 ujutro), zadnje pišanje je bilo u 10 navečer i uspio se znači od buđenja, do dizanja, u tih dvije minute zapišati u krevet. Imate li ideju što bi bio uzrok? Čak smo ga i sve ove dane budili oko 4 ujutro i nosili na pišanje i opet svako jutro (oko 8) mokar. Ne žali se na bolove, pa sumnjam na upalu mjehura, urin je bistar i bez mirisa. Stavljanje pelene ne dolazi više u obzir, jer ga ne želimo zbunjivati, a i na moje jutros - "Matej, želiš možda pelenu?", reagirao je plačem da nije beba. Ne pije ništa više tekućine prije spavanja, nego inače. Molim ako je netko imao slično iskustvo za savjet. Nemamo blage veze što bi mogao biti uzrok.