Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 139

Tema: Moje duboko filozofsko pitanje dana ...

  1. #51
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ali mogu li tamo o bitku?
    mislim da možeš.
    napiši: "nemam danas ništa za prijaviti" , a u nastavku nabaci temu. neka tema bude razlog što nemaš prijavak, okupiralo te o bitku i to

  2. #52
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Hahaha,

  3. #53
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    ili BAŠ da nisi skroz van teme, napravi deset čučnjeva i prijavi. neće ti kruna past s glave, a dobiš ćakulu.

  4. #54
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    AdioMare

  5. #55
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    moje filozofsko pitanje dana odnosi se na budućnost ovog foruma
    znam da je zamišljen kao edukativni, ali kad netko otvori edukativnu temu, dobije linkove na stare teme, gdje je sve već rečeno

    da nije onih što upisuju prvašiće, skidaju pelene, trudnica u panici i onih što ne znaju jesu li trudne, ne bi se ništa ni događalo na forumu

    a šteta, ja ga volim
    Pa ajde, nešto se čita i serija gleda

  6. #56
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ništa ja i dalje ne razumijem. Dobro, ja sam malo glupa zadnjih godinu dana ali čitam prvi post, pa drugi, treći, i majke mi ne kužim koja je tema. Ima tema za raspravu, kako ne. Npr seks, kuhanje i iskrena mržnja prema toj aktivnosti, odgoj djece koja su sve samo ne klasičan tip, loši brakovi, predobri brakovi, lažni brakovi, promjena klime iliti ko nam je ukrao proljeće, hobiji i iživljavanje nad njima, pamet i nedostatak istoga što si stariji.....Tema more sinje za filozofiju.

  7. #57
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Definirano, odraslo lice s grubim linijama?
    rekla bih da ti nitko nije tako protumačio prvi post

    AM

  8. #58
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da možeš.
    napiši: "nemam danas ništa za prijaviti" , a u nastavku nabaci temu. neka tema bude razlog što nemaš prijavak, okupiralo te o bitku i to

    AM, obožavam te!

  9. #59
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    To su sve jako dobre i zahvalne teme, Trina.

  10. #60
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Ont., valjda:

    Imali mi tako isto u društvu jednom rasprave na ovu temu (ako sam dobro shvatila bit ), i tako zaključiše velikom većinom da ružni (ili, ako ćemo politički korektno, nelijepi) klinci izrastu uglavnom u zgodne odrasle i obratno.
    Nakon podulje stanke javi se jedna moja prija i izvali "nije istina, evo, naprimjer, ja sam bila lijepo dijete, a i sad sam lijepa" ...


    I budi ti pametan !

  11. #61
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Tu teoriju ima MM samo obrnuto. Znači oni koji su slatki kao mali poslije su ružni

  12. #62
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    I moja mama, a mora se priznati da je imala par odličnih primjera.

  13. #63
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo je edukativni forum. jednostavno ne mozemo pruzati psiholoske pomoci. topik je tu, ali sa izgleda lica na spar zbilja ne vidim smisla skakati. nek se drzi lica.
    Da ukineš sve teme koje nisu edukativne, ne bi puno ostalo. Volim ovaj forum, al sam ga prerasla. Over and out.

  14. #64
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    ako pitas moje dijete forumi su izumrla vrsta, kao i dinosurusi.
    FB im je na tragu, on je kao bijeli nosorog.
    pa sad kome pravo , kome krivo.
    dok traje, neka traje.

  15. #65

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ne smijem na druge mama forume jer dobijem živčane slomove kada krenu o tako nekim temama tipa dojenje, cijepljenje, ...

    Gledaj na to kao na izazov

  16. #66

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    nl
    Postovi
    654

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    ako pitas moje dijete forumi su izumrla vrsta, kao i dinosurusi.
    FB im je na tragu, on je kao bijeli nosorog.
    pa sad kome pravo , kome krivo.
    dok traje, neka traje.
    Pa sta ih je zamjenilo?

  17. #67
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj lunja prvotno napisa Vidi poruku
    Pa sta ih je zamjenilo?
    snap i instagram. nema starih tema ko na rodi ni uspomena ko na fejsu. sve nestane za 24 sata, ćao, doviđenja.
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 23.03.2018. at 15:03

  18. #68
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Tu teoriju ima MM samo obrnuto. Znači oni koji su slatki kao mali poslije su ružni

    haha, napisala sam "i obratno"

  19. #69
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    snap i instagram. nema starih tema ko na rodi ni uspomena ko na fejsu. sve nestane za 24 sata, ćao, doviđenja.
    a ima li, ovaj... RIJEČI?

  20. #70
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    snap i instagram. nema starih tema ko na rodi ni uspomena ko na fejsu. sve nestane za 24 sata, ćao, doviđenja.

    da, na žalost, to je đir koji je u trendu.
    ja obožavam te stare teme, a fejs uspomene su mi divne

    kužim da je to evolucijski pomak koji nam se događa tu pred nosom, djelomice sam se i ja tome prilagodila, ali srce me vuče na drugu stranu...

  21. #71
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Meni povremeno dođe tako poneko pitanje i onda već znam tko bi mi na forumu što odgovorio na to i onda sama sa sobom završim temu
    Nameće mi se pitanje/misao koja se možda trebala posebno otvoriti, ali baš proizlazi iz ove - ne znamo o čemu bismo razgovarali:

    Dakle kako je krenulo ispiranje mozga Karamarko/Orešković/Plenković očito je sve manje i manje pravih vijesti u medijima. A i sve se manje čitaju tiskani mediji, koji koliko toliko još imaju poneku vijest. Ljudi se informiraju preko portala koji nude novi kaput od Meghan i tko se JAKO osramotio svojim lošim izborom odjeće, tko je koga premlatio u Dubravi i čije je dijete jako bolesno. Dnevnik se sve manje gleda (ja ga uopće ne gledam), ukinuli su jedinu dobru informativnu emisiju Hrvatska uživo i stavili još jednu tupu emisiju, jer narod tako voli, logično - manje im se uznemirava sustav neurona u mozgu.

    Ja mislim da taj nedostatak tema kod mene nije posljedica toga što sam prerasla forum, nego sam se djelomično povukla jer sam odlučila ne dozvoliti medijima, izborima, poličarima da mi okaljaju tih par sati kad mogu ugodno s obitelji ili sama sasobom uživati u momentu, u činjenici da imam obitelj, posao, stan i auto i da ne smanjujem grijanje zbog cijene, nego zbog zaštite okoliša. (Već sam negdje napisala kako me baci u depresiju kad na nekom aerodromu uzmem u ruke njemački tisak, pravi informativni - neki Sueddeutsche, Die Zeit, Die Welt i sl.) I onda postanem zuskina kuhana žaba s nedostatkom tema. Onako, promakne mi i otvorenje neke odlične izložbe u Europi, na koju bih možda prije 3 godine i otišla.
    Posljednje uređivanje od Jelena : 23.03.2018. at 15:21

  22. #72

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Meni se samo čini da starimo. Ja danas imam šesnaestogodišnjaka i jednogodisnjaka i normalno je da s ovim malenim imam manje pitanja.. A kad se novi pridružuju na forum, a i tih novih je sve manje, prirodno je da su oni tamo gdje sam ja bila prije deset petnaest godina pa mi to nije zanimljivo. Po meni je šteta što na onim temama za stariju djecu nas ima sve manje, a i nekako čini mi se da većina nema problema, nedoumica... Recimo, otvorim li temu kad vaši dolaze kući navečer, imam osjećaj da će svi biti zadovoljni svojom krasnom umjerenom djecom, a onih par što neće, će se pomalo prozivati. Ili recimo pripreme za državnu maturu ili što vam djeca po kući rade.. Zapravo, o svemu smo već razgovarale... Starimo, to je to.

  23. #73
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Nisam ja mislila na taj roditeljski dio, nego na kutak koji često nema nikakve veze s roditeljstvom.

    Ali da, casa, tvoj point je definitivno OK na pravim dječjim temama. Čak mislim da je za mlade mame dosta neprivlačno jer se stilom komunikacije često potiče dodatna nesigurnost.

  24. #74

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    Po meni je šteta što na onim temama za stariju djecu nas ima sve manje, a i nekako čini mi se da većina nema problema, nedoumica... Recimo, otvorim li temu kad vaši dolaze kući navečer, imam osjećaj da će svi biti zadovoljni svojom krasnom umjerenom djecom, a onih par što neće, će se pomalo prozivati. Ili recimo pripreme za državnu maturu ili što vam djeca po kući rade..
    Mislim da nije u pitanju to da nema problema sa starijom djecom, nego da su starija djeca informatički pismena pa je nekako nezgodno pisati o njima na otvorenom forumu. Tko zna kad bi netko od njih mogao naletjeti na te postove.
    Ja bih npr. jako rado čitala tinejdžerske teme, jer mi se u zadnje vrijeme često otvaraju razne nedoumice, ali baš zbog ovog što sam napisala imam priličnu zadršku u postavljanju bilo kakvih pitanja.

  25. #75

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Mene taj dio ne brine ili me bar do sada nije brinuo.
    Na nedjecjim temama nisam nikad puno sudjelovala i iskreno oduvijek mi je na takvim temama smetalo nužno svrstavanje u dva tabora, pa onda osjećaj da se vi nekako većinom poznajete u rl dok ja nikoga ne poznajem, pa još na to sve da su mi stavovi često bili van ta dva tabora pa bi se na njih nahrupilo. Iako bilo mi je i onih zanimljivih, izazovnih, iz kojih sam stogod i naučila. One druge teme o čišćenju i kućanstvu su mi otvorile vidike jednom za svagda, da drugi ne tusiraju wc i da je peterlin najmudrija zena koja se dosjetila staviti pleh kad friga pa lijepo pleh staviš u sudericu a ne peres ni plocice ni fuge.

  26. #76
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    peterlin misli da je prerasla forum, cccc

    Meni je upravo taj osjećaj poznanstava dvosjekli mač - prilično si neanoniman. Pogotovo dio nas koji se pojavljivao u medijima. Jučer sam vidjela u Žene povjerljivo staru forumašicu
    A s druge stane, ako npr. Mojca nešto napiše, ja mogu čvrsto vjerovati da nema nikakve zlobe u njezinom postu i sasvim se drugačije postavljam kad znam lice iza nicka. Tako da definitivno ima razlike u komunikaciji. Ja bih ponekad radije bila u tvojoj koži da ne znam nikog, da mogu neko pitanje postaviti.

  27. #77
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja fakat ne pratim nogomet, al čula sam za njega kao i za Ronalda i Messija.

    Mojca, ne mogu vjerovat da nikad nisi barem naletila na njegovo ime. Ja sam ga uočila jer je osebujan lik.

    Možda sam krajičkom oka spazila neki naslov s njegovim imenom... ono... znam da postoji neki Bosanac koji igra u Švedskoj.. ali nisam znala da je baš tolika faca, niti kako izgleda... nogomet ne pratim, tv ne gledam... žutu štampu ne čitam... ako netko priča o nogometu, ignoriram... Ni Messija ne bih prepoznala... Ronalda bih... njegovi klinci su se spominjali nedavno... i onog Engleza... Beckhama... i to je to...
    Lažem... i onoj trenera Mourinha znam... (toliko dobro ih sve zna da sam morala ići guglati kako im se pravilno pišu imena).

  28. #78
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    a ima li, ovaj... RIJEČI?
    Što će im? Fotka govori tisuću riječi, ...

  29. #79
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se samo čini da starimo.
    joj ja ću se samo složit s ovim.
    majketi ja mogu biti baka
    a mlada ko rosa

    kad dođem na rodu preskočim cijeli onaj gornji dio, skoro do polovice,
    tu i tamo pogledam, kad mi se baš da.
    uglavnom pregledam teme o školi, tko je bolestan, tko treba majstora, o čemu se filozofira i tako.

    i jako sam iznenađena da vi znate kako koji nogometaš izgleda.
    da ibrahimović sjedi kraj mene, ne bih znala da je on.
    znam kako izgleda modrić, ćorluka i možda još pokoji, ne mogu se sada sjetit.

  30. #80
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    adio ti si legenda

  31. #81
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    tash, kad postaneš baka otvorit ćeš opet gornji dio foruma da vidiš šta se sad nosi od dohrane

  32. #82
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da možeš.
    napiši: "nemam danas ništa za prijaviti" , a u nastavku nabaci temu. neka tema bude razlog što nemaš prijavak, okupiralo te o bitku i to


    ludačo najdraža

  33. #83
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Lažem... i onoj trenera Mourinha znam... (toliko dobro ih sve zna da sam morala ići guglati kako im se pravilno pišu imena).
    ludo naša :kiss :

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Meni povremeno dođe tako poneko pitanje i onda već znam tko bi mi na forumu što odgovorio na to i onda sama sa sobom završim temu
    a bome ste danas u posebnom raspoloženju

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da možeš.
    napiši: "nemam danas ništa za prijaviti" , a u nastavku nabaci temu. neka tema bude razlog što nemaš prijavak, okupiralo te o bitku i to

    a ti si vrh vrhova iako nije ovo daleko od istine, ako nema prijavka moraš naći ispriku.

  34. #84
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ne brinite, babe, još samo malo pa će doći išijasi, kolikojošdopenzije, baka-plusići, lude kćeri koje doje 48/14/730 itd.

  35. #85
    Marija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,063

    Početno

    A tek tema o snahama koje ne doje

  36. #86
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Marija prvotno napisa Vidi poruku
    A tek tema o snahama koje ne doje

  37. #87
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Hahahahah

    Kvragu, nemam sina....

  38. #88
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Hahahahah

    Kvragu, nemam sina....
    što ne znači da nemreš imati snahu

  39. #89

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    ja sam upravo nedavno prošla sama sa sobom dilemu o, kasnije se pokazalo, suvišnom pitanju - što ako šogorica ne bude dojila, koliko i da li uopće išta sugerirati, pokušati savjetovati (a osobno sam stava da ne treba davati savjet onome tko ga ne traži). srećom, nije bilo potrebe, nećak je veliki cicoljubac i sve je baš kako treba, za sada. sugerirala sam da ako bude imala problema ode na ovaj forum, ali eto, što reći, ona je uvjerena da su ovdje premilitantni stavovi. naravno, pokušala sam opovrgnuti, koliko sam mogla.
    dakle, većina nas je ostarila ovdje na forumu i mi bi se još družile, ali tematski je forum ostao mlad, ali mlađim ženama nije toliko prilagođen i zanimljiv kao što je nama bio.
    uh, dakle, forum je sadržajno mlad, ali formom je ostario, kao i mi. mi smo formalno stare, ali sadržajno mlade...

  40. #90
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    ne mogu se sjetiti koji je ono političar bio rekao da svjetsku politiku vode djeca od pedesetak, šezdesetak godina (on je imao preko devedeset kad je to izjavio)

  41. #91

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Ali hebemu ja imam 35 a tu se osjećam staro...

  42. #92
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    što ne znači da nemreš imati snahu
    I to što kažeš!
    Baš sam odjednom postala narrow minded.

  43. #93
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Citiraj Riječanka prvotno napisa Vidi poruku
    uh, dakle, forum je sadržajno mlad, ali formom je ostario, kao i mi. mi smo formalno stare, ali sadržajno mlade...
    Ja sam onda formalno mlada, sadržajno stara kada mi je formalno star, a sadržajno mlad forum zanimljiv.

  44. #94
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    ahahahaha, vjezbacice su najbolja tema
    tko vam je kriv
    ja ni ne zalazim na one koje me ne zanimaju i uopce me ne dira o cemu se tamo raspravlja

    da su tema samo prijavci, umrla bi za tri dana, ni toliko
    to mozes i na endomondu
    sto meni znace samo lilini paceovi, ja ih procijeniti ne znam
    ili njoj moj broj jumping jacksa ili da sam danas samo pet minuta plesala
    ili da je netko postigao tri air squata vise nego prije mjesec dana

    ali medjusobno druzenje, poticanje, radovanje uspjesima, tjesenje, savjeti
    to je ono zasto tema ima tisuce i tisuce postova
    pa neka je u postu i dio o odjeci, tajicama, sminci ili we nas taj tren veseli
    glavna tema je uvijek tu

    i ovdje ste krivo shvatili spajku
    rekla je samo da nastavi o licu i ljepoti, a ne da se svako malo ispali random tema koja nema veze sa prethodnim postovima
    i na koju ce stici tri odgovora prije no sto se opet promijeni

  45. #95
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Summer divno si nam opisala topic - nas vjezbacica

    Meni nema do nase teme, drzimo se vjezbanja, al brate pretresemo sve i svasta i u tome je car imam osjecaj da se znamo u dusu sve, ne samo mi jedne druge nego i muzeve, djecu, svekije i sire
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 24.03.2018. at 18:57

  46. #96
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Po cemu se vjezbacice razlikuju od onih pradavnih topica beba ljetnica i zimnica i ostalih vrsta?

  47. #97

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Lol, ja cu se vratiti na temu jer mi je bas super i takodjer mi je padalo to pitanje na pamet. Razmisljajuci o tome (ocito imam visak slobodnog vremena), dosla sam do zakljucka da je kljuc u kozi. Znate kako bebe i mala djeca imaju lijepu, cistu kozu, bez prosirenih pora, mrlja, nepravilnosti, bora... Mislim da izgled koze najvise postara i "poruzni" ljude. Za muskarce tu dodajem i gubitak kose. Nema tog grbavog nosa koji moze poruzniti musko kojem je ostala sacuvana kosa.
    Eto :D

  48. #98

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    P.S. A Ibro je zakon ! Em ima sacuvanu kosu, em je pun neke pozitivne ludosti, energije i karizme da mu ni nos ne moze nastetiti :D

  49. #99
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Nemaju sve bebe lijepu i putenu kožu,a nisu ni svi muški bez kose ružni,dapače ima ih i simpatičnih

  50. #100
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Moja djeca prvih tri mjeseca uopće nemaju lijepu kožu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •