Dragi forumaši, molim vas za pomoc i savjet jer sam očajna. Također se unaprijed ispricavam na dugom postu.
Imam bebu od 3ipol mjeseca. Bila je savrseno dobra, iskljucivo dojena beba do svojeg drugog i pol mjeseca. Navecer bi pogasili svjetla, stavili na ciku i beba bi na ciki zaspala i onda bih ju premjestila u krevetic gdje bi spavala. Ponekad se bunila ali nista strasno. Sve se promijenilo prije mjesec dana - doslovno odjednom. Isto tako jedan dan sam ju stavila na ciku i pocela je plakati i odbijati jesti da bi se taj plac pretvorio u vristanje i onda bi od umora zaspala. I tako dan za danom. Stavim je navecer na ciku ona odmah pocne plakati i nista ju ne moze smiriti. Po danu bi jela sasvim urednu kao i po noci.

Probala sam sve cega sam se sjetila:
-izbacila sam iz prehrane slatko i mlijeko
-zamijenila sam plivit kapi s oleovitom (u slucaju grceva)
- stavljala ju na spavanje umornu
- stavljala na spavanje odmornu
- stavljanja na spavanje po svjetlu/s glazbom/bez glazbe/po mraku
-davala rojazol u slucaju gljivica i afti
-probala izdojeno mlijeko na bocicu dati
- probala nadohranu
- probala dudu

Odbija sve i tako grozno vristi da se covjeku ledi krv u zilama. Takoder smo vadili krv, urin i svi nalazi su dobri. Jedino što odskače je zelena sluzava stolica ali pedijatrica je rekla da je to nije nista neobicno (?).
Brine me jer ne dobiva dovoljno na tezini a doslovno više ne znam što da radim. Ludi smo i susjedi i ja.