Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Beba navečer vrišti i odbija dojenje

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    1

    Početno Beba navečer vrišti i odbija dojenje

    Dragi forumaši, molim vas za pomoc i savjet jer sam očajna. Također se unaprijed ispricavam na dugom postu.
    Imam bebu od 3ipol mjeseca. Bila je savrseno dobra, iskljucivo dojena beba do svojeg drugog i pol mjeseca. Navecer bi pogasili svjetla, stavili na ciku i beba bi na ciki zaspala i onda bih ju premjestila u krevetic gdje bi spavala. Ponekad se bunila ali nista strasno. Sve se promijenilo prije mjesec dana - doslovno odjednom. Isto tako jedan dan sam ju stavila na ciku i pocela je plakati i odbijati jesti da bi se taj plac pretvorio u vristanje i onda bi od umora zaspala. I tako dan za danom. Stavim je navecer na ciku ona odmah pocne plakati i nista ju ne moze smiriti. Po danu bi jela sasvim urednu kao i po noci.

    Probala sam sve cega sam se sjetila:
    -izbacila sam iz prehrane slatko i mlijeko
    -zamijenila sam plivit kapi s oleovitom (u slucaju grceva)
    - stavljala ju na spavanje umornu
    - stavljala na spavanje odmornu
    - stavljanja na spavanje po svjetlu/s glazbom/bez glazbe/po mraku
    -davala rojazol u slucaju gljivica i afti
    -probala izdojeno mlijeko na bocicu dati
    - probala nadohranu
    - probala dudu

    Odbija sve i tako grozno vristi da se covjeku ledi krv u zilama. Takoder smo vadili krv, urin i svi nalazi su dobri. Jedino što odskače je zelena sluzava stolica ali pedijatrica je rekla da je to nije nista neobicno (?).
    Brine me jer ne dobiva dovoljno na tezini a doslovno više ne znam što da radim. Ludi smo i susjedi i ja.

  2. #2
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Zvuči mi kao kolike. Malo kasnije se pojavile ali kao da je to to. Ništa, masirati trbuh, malo zgrijati trbuh i ljuljati. Neka oni s više iskustva daju svoje mišljenje, meni to zvuči kao dojenački grčevi.

  3. #3
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Jesi li probala glumiti jastuk bebi? Da spava s tobom i na tebi? U nosiljci? Iz iskustva s mojima njih ništa toliko ne smeta kao premorenost, a ništa ih toliko dobro ne odmori kao spavanje na roditelju/u nosiljci. Također, od sto poza za dojenje pasat će ako dvije. Veliki uspjeh postižem sa pozom, pogodi, ja jastuk, a beba potrbuške, jastuk sa strane da njime podbočim ruku.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 28.03.2018. at 16:07

  4. #4
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj VeraM prvotno napisa Vidi poruku
    Zvuči mi kao kolike. Malo kasnije se pojavile ali kao da je to to. Ništa, masirati trbuh, malo zgrijati trbuh i ljuljati. Neka oni s više iskustva daju svoje mišljenje, meni to zvuči kao dojenački grčevi.
    i meni
    mi smo se mučili s tim do 4. mjeseca
    znam da ti je teško, ali jednog dana samo prođe - ono, doslovno je prestalo u jednom jedinom danu, kao odrezano

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •