Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Prevara

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2023
    Postovi
    1

    Početno Prevara

    Drage žene,
    Trebala bi vasu pomoć ,naime ja i moj muž smo dugo skupa(11.g),on je predivan otac i dobar muž ali ljetos smo imali ružnu situaciju,našla sam mu poruke u mobitelu koje mu je slala kolegica(radimo u istoj velikoj firmi!) U tim porukama je ona njemu pisala"Bilo mi je preljepo i jedva čekam da se vidimo opet i smalići sa srčekima,na kaj je on njoj odg :i meni". Popili su 3 kave , nebi me to smetalo jer znam da popije i sa drugim kolegicama jer kao sto sam i navela radimo u jaki velikoj firmi. Uglavnom reko mi je da mu je bilo zabavno i da mu se ovako svidjela ali ne i fizički(cak sam i povjerovala jer stvarno nije nesto ljepa,al to sad nije bitno) i kad je skuzio da je to postalo"ozbiljno" i da to nisu kave kao sto su sa ostalim kolegicama i da mu je malo postalo nelagodno sa njom samim na kavi pa je pozvao jos jednu kolegicu da ide sa njima da nisu sami,da mu je godila njena pažnja i da sam ga ja ignotirala( i jesam istina ,jer sam imala nekih svojih briga i problema) . Kad sam ga pitala zašto onda nije nastavio ići na te kave sa njom, njegov odgovor je bio"zato sto imam tebe , neželim te izgubiti i da smo mu ja i naše djete sve na svijetu". Naravno da mu s vremena na vrijeme provjerim mob., i da sam užasno povrijeđena i neznam dal ću ikad više imati povjerenja u njega kao prije i naravno da sam razmišljala i da odem...

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Gdje je tocno prevara u prici?

    Covjek je bio na kavi, pasala mu paznja ( kome ne bi?) , skuzio da je zena malo previse napela i pobjego je glavom bez obzira, zena ga je nastavila kontaktirati bez obzira na tvoje i njegove stavove da ne zelite da dalje kafenišu.
    Gdje je tocno prevara ?

  3. #3
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Provjeravanje tudeg mobitela uopce necu komentirati. Nadam se da ti je to prvi put da mu provjeravas mobitel.

  4. #4
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Provjeravanje tuđeg mobitela je oblik zlostavljanja.
    Nikad ne bih to radila.
    Tko hoće prevariti, prevarit će.

    Ne shvaćam to tvoje nepovjerenje. Rekao ti je što je bilo i to je to. Sve je OK.

    I partner neće saznati.

  5. #5
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Trol.

  6. #6
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Trol.
    Ma ne mora biti trol. Moze biti mlada djevojka ( zena) frisko u braku. Ocito su jako mladi i kratko u braku kad tako duboko dozivljava dogadaj.

  7. #7
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    11 godina je relativno frisko prema 25+

  8. #8
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Pa nije ti ništa napravio, čak ti je i rekao sve. Nije skužio da kolegica hoće nešto više, kad je skužio maknuo se i bok.

    Dogodilo se i meni prije par mjeseci, isto na poslu. Nisam uopće kužila da kolega flerta dok otvoreno nije predložio seks. I ništa, odbila, prestala se družiti s njim, rekla mužu, muž se malo zezao da će ga prebit (valjda se zezao, nije ga još prebio), zaboravili. Da se naljutio na mene zbog toga, naljutila bi se ja na njega, pa nisam ja tražila seks po uredima u firmi.

    Događaju se takve stvari, 8 sati smo s tim ljudima na poslu, ali da je htio nešto ne bi ti rekao. Osim toga uvijek može biti nešto s milijun drugih kolegica, ne možeš ti to kontrolirati čak ni s provjeravanjem mobitela. Da ja varam, sigurno bih brisala sve poruke, a u kontaktima bi mi švaler bio spremljen kao svećenik.

    Šalim se, ali uglavnom mislim da varalice neće baš tako ostaviti sve na dlanu. Čak ni otisak prsta da ne stavi, a da ostavi neke poruke, ma daj.

  9. #9
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Kod mene bi bio pod ženskim imenom

  10. #10
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Joj Lili
    Jedno vrijeme moj mobitel je sam stavljao ženska imena, upravo muž i par njih automatski su dobili -a sami od sebe.

  11. #11
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Meni je kopanje po telefonu jedino uspjelo otvoriti oči, jer je bivši patološki lažljivac. Nije mi nikad palo na pamet preventivno grebati po telefonu. Uzela sam ga par puta u ruke jer nisam imala kuna na mom, ili jer je imao aplikacije, uvijek ga je ostavljao otključanim. Sočnije poruke s njom je brisao. Posumnjala sam tek kad sam vidjela njihovu interakciju uživo, pa sam shvatila da briše poruke jer redoslijed nije imao nikakvog smisla. Tražila sam odgovore, nisam ih dobivala, pa se sve posložilo. Poruke i telefon nisu bili ključni, ali su pomogli. Nisam za opsesivno nadziranje, ali nekad nemaš načina da shvatiš u kakvoj si mreži laži dok ne pročeprkaš.

    Poslano sa mog LDN-L21 koristeći Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •