Zeljela bih cuti misljenje. Zaima me da li pretjerujem sto mislim da mi je brak koma i da je muz glavni krivac za to. Potrudit cu se biti sto objektivnija, ne zelim ga samo ocrniti, nisam ni ja najbolja na svijetu

Sto mene najvise muci?
To sto ne dijelimo zajednicke obaveze ravnopravno. On radi, ja sam doma, ali usput o radim na pola vremena od doma, navecer.
Od jutra se brinem za dijete,sto je i ocekivano jer sam doma. Dorucak, setnja, rucak,uspavljivanje,ciscenje,pranje sudja... On dolazi doma i eventualno se malo (desetak min) posveti njoj, a zatim ju opet ja hramim, izvodim van u drugu setnju. Vracamo se,hranim ju, spremam na spavanje, perem ostatke sudja (uvijek ga ima,bogu hvala) pospremam stan (da ujutro ne bude kaos) i nakon toga najcesce krecem raditi (oko 22-23h).
Odem spavati oko 02,nekad 03.
Moram napomenuti da mi je posao fleksi i da ne moram raditi svaki dan, ali 4-5 dana u tjednu svakako.
Dok ja to sve radim on odmara, surfa po mobu,gleda.. Nedo bog da bi izveo dijete bar u tu drugu setnju, da mogu bar u miru pocistiti stan, pa da prije krenem raditi.
Ali ne, njemu se to ne da, umoran je.
Kad ju i izvede, jednom u 10 dana, onda se uopce ne igra s njom (ona ima 20mj,mala je, ne zna se bas igrati s drugom djecom). On sjedi ili stoji kraj nje i surfa. To me izludjuje!!

Kad bi trebali zajedno jesti, on bleji u tv, a kad mi zavrsimo, on ide jesti. Pasivan do bola.
Vikendom odemo negdje, ali uz mnogo nagivaranja,poticanja i moje organizacije. Da se njega pita bili bi cijeli dan u stanu.

Moje lose strane su sto planem, budem bezobrazna, istresem se u trenu i stalno mu nesto "prigovaram". Valjda bih trebala biti zadovoljna sto je sve na meni. On zaradjuje mnogo vise nego ja, ali ja radim 90% vise nego on.

Razgovarali smo jedno 1000 puta, na moju inicijativu. Njemu je smetalo sto sam svadljiva i svasta kazem, meni sve gore navedeno. Dogovor je bio da on poradi na svojim nedostacima, ja na svojim. Dandva ok, al onda on opet pocne po starom,ja opet pocnem biti dosadna prigovaraca i eto nas opet. Ne znam mogu li vise.
On je inace dobra osoba, dobrica, miran, iskren, dobar otac (osim sto mu se ne da igrati s njom)..

Kako je kod vas? Sta mislite o ovom " slucaju"..