Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 132

Tema: Utjecaj youtubera na djecu

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno Utjecaj youtubera na djecu

    Kako radim u obrazovnom sustavu i razgovaram s djecom na odmorima tijekom dežurstva zgrožena sam balkanskom yt scenom. Samo govor mržnje, nasilje, psovke, površnost i koliko god se trudila ne vidim ništa pozitivno. propagira se nerad, spoznzorstvo, životni stil koji prije odgovara tridesetogodišnjacima a ne maloljetnim curicama i dječacima.

    Probala sam učenicima objasniti , da ako već moraju, gledaju diy clipove, a ne svađe , disstrackove i blaćenja.

    Platforma joombus donekle filtrira sadržaje , ali i tu ima posla za socijalnu službu i pravobraniteljicu.

    Dakle, ako ne znate tko su Davor, Ruža, Petra, Baka Prase, Vanimy, Dennis, Mudja Sikrt odlično, no provjerite znaju li ih vaša djeca

  2. #2
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Srećom, ne znam.
    Od koje dobi to djeca otkriju?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    treći, četvrti razred.

  4. #4
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,183

    Početno

    Kaj nije to razvojna faza?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ? gledati i upijati govor mržnje ( stavit ću link ) je razvojna faza ? ajde očito ja ne znam nakon 25 godina u sustavu što je razvojna faza.

    i probaj doći do refrena https://www.youtube.com/watch?v=oR1BpynwcdQ

  6. #6
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Pogledala Vanimy i BakuPrasicu. Što je ovo, međusobno podjeb.....e jutjubera ili što? Prema komu je to upereno?

  7. #7
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,183

    Početno

    Bunt protiv normi. Na to mislim.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Bunt protiv normi. Na to mislim.
    Kakvih normi, jbt?
    S moje tačke gledišta norme su umrle pre dobrih 20 godina, jedini originalni bunt bi bio da se nekim čudom norme opet uspostave.
    Više bunta vidim u ponekom još lucidnom penzioneru nego u prosečnom primerku srednjoškolca, njima je sve ravno i svejedno, smeju se istim forama od vrtića do mature, izuzeci su retki.
    Ovo malo što sam videla sa linkova su očigledno isti tip kretenoida koji iskače sa svih tipova medija koje pokušam da gledam/slušam/čitam. Užasno me iritiraju. Valjda je to simptom starenja, kad počne da te iritira sve "što vole mladi", i ne vidiš više u tome bunt nego idiotizam.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Mene su učenici pitali, što mislim o tome , pa sam počela gledati .

    Evo vam još jedan primjer.

    https://www.youtube.com/watch?v=5BgZ-ykWS9I

  10. #10
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,183

    Početno

    A tog Dennisa sam vidjela u jednoj emisiji na HRT-u. Ovaj "širi noge" bi trebao biti sprd. Kao kada je tek došao duckface, svi su se sprdali, pa bi oni koji gledaju selfije sprdali ove koji su se sprdali, i tako u krug.
    Znam i neke koji su se počeli sprdati govoreći poput turbofolk zvijezda, da bi im prešlo u naviku i svakodnevni govor.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 02.05.2018. at 08:46

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Očito se ti i ja ne razumijemo, djetetu od 11 godina je teško objasniti da je sve to fejk i sprd. Njima je to kul i super, poglavito stil života u kojem lokalni džabalebaroš skupi 200 000 subova i onda živi od reklama i sponzora,
    njima je to zakon, i oni bi tako, putovali na Bali, dobivali poklone i slično. A slava na yt je vrlo kratkotrajna.

    Evo imaš i ovaj primjer, majku dvije curice iz Valpova. I ona ima sljedbenike https://www.youtube.com/watch?v=8BYaI7sxwno

  12. #12
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa Vidi poruku
    Očito se ti i ja ne razumijemo, djetetu od 11 godina je teško objasniti da je sve to fejk i sprd. Njima je to kul i super, poglavito stil života u kojem lokalni džabalebaroš skupi 200 000 subova i onda živi od reklama i sponzora,
    njima je to zakon, i oni bi tako, putovali na Bali, dobivali poklone i slično. A slava na yt je vrlo kratkotrajna.

    Evo imaš i ovaj primjer, majku dvije curice iz Valpova. I ona ima sljedbenike https://www.youtube.com/watch?v=8BYaI7sxwno
    Ovo mi nije trebalo, ova gospođa iz Valpova.
    Moj trinaestogodišnjak skroz priča o vlogerima, koliko pratielja, koliko zarade itd. Pitala sam ga za gore navedene kaže zna ih ali to ne gleda.

  13. #13
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    O, majketimileblesave, što ja zbog neinformiranosti propuštam!

  14. #14
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Sad zaozbiljno, ovakve gospođe treba s vlastitom djecom pogledati, detaljno iskomentirati s njima svaki detalj da djeca obrate pažnju i dobro se nasmijati.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa Vidi poruku
    Kako radim u obrazovnom sustavu i razgovaram s djecom na odmorima tijekom dežurstva zgrožena sam balkanskom yt scenom. Samo govor mržnje, nasilje, psovke, površnost i koliko god se trudila ne vidim ništa pozitivno. propagira se nerad, spoznzorstvo, životni stil koji prije odgovara tridesetogodišnjacima a ne maloljetnim curicama i dječacima.

    Probala sam učenicima objasniti , da ako već moraju, gledaju diy clipove, a ne svađe , disstrackove i blaćenja.

    Platforma joombus donekle filtrira sadržaje , ali i tu ima posla za socijalnu službu i pravobraniteljicu.

    Dakle, ako ne znate tko su Davor, Ruža, Petra, Baka Prase, Vanimy, Dennis, Mudja Sikrt odlično, no provjerite znaju li ih vaša djeca
    Na žalost, razumijem o čemu govoriš jer sam nedavno slučajno čula za Baku Prase i ostala
    Moj sin to ne prati redovito, ali "povremeno" gleda youtube kanal dečka iz svog razreda koji se time bavi, i koji komentira navedene "ličnosti", pa je samim tim i upućen u zbivanja na sceni.
    Nikakve koristi od toga što mu ja to komentiram, i što je on svjestan da je to glupost i uvreda za inteligenciju, ako cijeli razred to prati i ponavlja to isto. Ne može biti izoliran u razredu, a praćenje dotičnog smeća je postalo opći trend Lako je u odrasloj dobi ostati svoj i držati se po strani, ali s 13 godina je to vrlo, vrlo teško, gotovo neizvedivo.

  16. #16
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Pa ne znam baš da ne možeš kao roditelj utjecati na mišljenje djeteta. Nema štete, ako on shvaća o čemu se tu radi.

  17. #17
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,493

    Početno

    frizura mame nije frizura, jedino torta izgleda wow

  18. #18
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Onda su oni jutjuberi koji igraju igrice mila majka za ove?

    Ne usudim se pogledati

  19. #19
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    maria, daj ih zatraži koju kintu za klikove koje ćeš im dovuć ovom temom

  20. #20
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Sad zaozbiljno, ovakve gospođe treba s vlastitom djecom pogledati, detaljno iskomentirati s njima svaki detalj da djeca obrate pažnju i dobro se nasmijati.
    Ovo smo mi imali pred koju godinu... i da, bila je faza i prošla je relativno bezbolno.

    Sad kad gledam u što bulje moji srednjoškolci, obojica bulje u ovakve stvari: https://www.youtube.com/watch?v=7ukDKVHnac4 (to je samo primjer). Odavno su shvatili da bedastoće s youtube kanala nisu bogznakaj, ali da ima dosta science tema koje su fakat zanimljive. MM je bio skretnica kad ih je trebalo odvratiti od kretenarija, ali moj mlađi sin uspješno sam pronalazi materijal koji mu i te kako pomaže za učenje.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 02.05.2018. at 10:17

  21. #21

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Pa ne znam baš da ne možeš kao roditelj utjecati na mišljenje djeteta. Nema štete, ako on shvaća o čemu se tu radi.
    U stvarnosti mi se to čini dosta kompliciranije nego što naoko izgleda.
    Npr. on prati tog dečka iz razreda na youtube-u jer želi vidjeti o čemu se radi. Dok ga gleda, i sam komentira kako je dosadan i kako mu je to glupo, ali i dalje gleda. I razrednog youtubera (od kojeg i nema neke štete), ali onda i one "opće" youtubere koje drugi komentiraju.
    Tu se radi i o formiranju vlastitog ukusa, a zbog velike količine smeća koje se pritom vidi, kvalitetni sadržaji često se jednostavno istisnu.
    No dobro, teoretiziram, jer moj zbilja malo gleda youtube. Još ću postati sretna zbog introvertiranih igrica na mobitelu koje uglavnom igra (košarka na sto načina, nogomet na dvjesto načina, i slično).

  22. #22
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,493

    Početno

    daj peterlin kaj nema to bar s ženskim glasom?

    jurana pogledaj neće te ugrist tak i tak ćeš zgasiti za pol minute

  23. #23
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    U stvarnosti mi se to čini dosta kompliciranije nego što naoko izgleda.
    Npr. on prati tog dečka iz razreda na youtube-u jer želi vidjeti o čemu se radi. Dok ga gleda, i sam komentira kako je dosadan i kako mu je to glupo, ali i dalje gleda. I razrednog youtubera (od kojeg i nema neke štete), ali onda i one "opće" youtubere koje drugi komentiraju.
    Tu se radi i o formiranju vlastitog ukusa, a zbog velike količine smeća koje se pritom vidi, kvalitetni sadržaji često se jednostavno istisnu.
    No dobro, teoretiziram, jer moj zbilja malo gleda youtube. Još ću postati sretna zbog introvertiranih igrica na mobitelu koje uglavnom igra (košarka na sto načina, nogomet na dvjesto načina, i slično).
    Bome, naučila sam se i ja manje opterećivati igricama (moji igraju trenutno nekakvih 1000 vrata, a da stvar bude bolja, uvukli su i muža u to, hehehe) ali ne troše na to više znatne količine vremena. Ne što oni ne bi, nego ne stignu. Imaju drugog (važnijeg) posla, a ako u gradskom prijevozu to igraju, nemam ništ (efikasno) protiv. Moj mlađi se vozi tramvajem od SD Pešćenica do Jaruna u radioamaterski klub, pa obično tada igra. Doma slabo...

    Ali youtubere (ove odurne) gledao je negdje u višim razredima osnovne, jer nisi faca ako to ne radiš. Moj stariji je nekim čudom otporan na to i više ga zanima kvalitetni sadržaj na youtube-u u čijoj je izradi sudjelovao (ovako nešto - to je najnovije: https://www.youtube.com/channel/UCVN...AP-6o2mMlOQm1w )

  24. #24
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,183

    Početno

    U svoje vrijeme je bila popularna Ozana i pohane tikvice.
    Nego, Marija, meni se čini da djeca trebaju proći kroz to, pogledati sadržaj, donijeti sud o tome, naučiti filtrirati trash u dobu informacija. Bilo bi idealno kada bi u školama imali profesore koji bi ih vodili kroz to, koji bi predstavljali eto tako malo drugačiji sadržaj i učili djeci kako se ne izgubiti u šumi smeća.

  25. #25
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    do prije godinu - dvije sam se čudila što su to jutuberi, a sad je moja m u toj fazi blejanja. kao i cijeli njihov razred. baš sam prije par dana saznala šta je to disstrack od nje.
    u razredu pjevaju neku pjesmu kojom jedan jutuber blati drugog, ona to repa po cijeli dan, pa sam i ja zapamtila početak, čak što više, i meni se cijeli dan mota po glavi :D

    ja se neću izblamirat, svoju armiju formirat, mogu samo garantirat, da ću disstrack demolirat. ovaj diss će lako da te ostavi na podu dok ti snimaš propalu minecraft epizodu

  26. #26
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    bila sam uvjerena da nismo stigli do ovih jutjubera, ali nešto mi poznati ovi cvijetini stihovi

    al moj je trenutno na rehabu, ne na pjesmi od amy winehouse, nego na odvikavanju od igrica i youtubera. Posljedica je da manje kuka da mu je dosadno (počeo se igrat sam u nekom svom filmu iz mašte) i ima povećan broj ozljeda (više skakanja i padova i gluposti)

  27. #27
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    U svoje vrijeme je bila popularna Ozana i pohane tikvice.
    Nego, Marija, meni se čini da djeca trebaju proći kroz to, pogledati sadržaj, donijeti sud o tome, naučiti filtrirati trash u dobu informacija. Bilo bi idealno kada bi u školama imali profesore koji bi ih vodili kroz to, koji bi predstavljali eto tako malo drugačiji sadržaj i učili djeci kako se ne izgubiti u šumi smeća.
    Pa tak se i radi. Moj stariji je imao tu temu na satu razrednika. Za mlađeg ne znam, njegov se razrednik nije puno bavio takvim temama.

  28. #28
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,183

    Početno

    Da, ne znam kakvi su sad trendovi u školama.

  29. #29

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    U
    Nego, Marija, meni se čini da djeca trebaju proći kroz to, pogledati sadržaj, donijeti sud o tome, naučiti filtrirati trash u dobu informacija.
    U ovome i jest problem. Tko će ih tome naučiti? Roditelji na to mogu utjecati kod nekih, ali ne kod svih. U školi to ovisi o pojedincima.
    Peterlin spominje da se kod njenog djeteta o tome govorilo na satu razrednika. Kod nas u školi je situacija takva da razrednice trenutno ni nemaju a i kad je imaju, nitko u razredu je ne sluša. U školi doslovno ne postoji nastavnik koji će s njima konstruktivno razgovarati o tim temama.

  30. #30
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Otišla sam malo poslušat ekipu. Bahahaha

  31. #31

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    a isto tako sve te drame između njih su fejk, a djeca to vjeruju i onda takvo ponašanje kopiraju. ne znam tko mi je negativniji vanimy, Ruža Rupić ili ovaj Dennis.

    gđa iz valpova je kategorija za sebe. a na nju sam naletila jer sam htjela pregledati ove o kojima me učenici pitaju i onda mi je ona iskočila.

  32. #32
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Uf. Ne zvoni mi poznato ništa o čemu pišete, no znam da moja kćer prati neke youtubere iz Joombusa i jučer je bio takozvani meet up na Bundeku i ona je zajedno sa još hrpom cca 12godišnjaka tamo pohrlila kao pravi obožavatelj pokupiti autograme i slikati se sa svakim ponaosob.
    Ja pojma nemam o čemu oni pričaju, vidim da bi bilo zgodno da se barem mrvu informiram.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa Vidi poruku
    Očito se ti i ja ne razumijemo, djetetu od 11 godina je teško objasniti da je sve to fejk i sprd. Njima je to kul i super, poglavito stil života u kojem lokalni džabalebaroš skupi 200 000 subova i onda živi od reklama i sponzora,
    njima je to zakon, i oni bi tako, putovali na Bali, dobivali poklone i slično. A slava na yt je vrlo kratkotrajna.

    Evo imaš i ovaj primjer, majku dvije curice iz Valpova. I ona ima sljedbenike https://www.youtube.com/watch?v=8BYaI7sxwno
    potpuno se slažem, zato i nije za djecu!

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    barbi, informiraj se . pogledaj par njihovh videa i sve će ti biti jasno.

  35. #35
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    A hoću, makar mi se nekad čini bolje da sam u blaženom neznanju, za puno toga.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    kad velim da nije za djecu ne mislim da NE SMIJU pogledati, jer gledaju

    nego da, ko što Maria veli, nemaju odmaka jer ga još ne mogu imati sami..

  37. #37

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Moj te gluposti gleda, ali ovi gore navedeni mu nisu poznati. Kaže da gleda kako igraju nekakve igrice, a ovi gore se bave nečim drugim. Vaaaaaljda tako, nemam pojma. Ono što mi intuicija govori, iskreno ne saznanje, nego intucija, jer ih nisam poslušala ni jednom, je to da je riječ o nekakvoj glupariji i stoga mu često vičem gaaaaaasi toooooo. Deru se, drelje i zavijaju k'o mačori kad se ganjaju i to mi ide na jetra. Već po zavijanju sam shvatila da u tome nema ništa edukativno.
    Nisam posve zabranila, jer je u svom razredu u mnogočemu postrani.
    Ostavila sam mu malo, tek toliko da bude u tijeku, pa neka informacije selektira sam.
    Čini mi se da mu za sada ide dobro i da će uvidjeti da su to bedastoće.

    Hm.... i mi odrasli malo lutamo bespućima interneta. Nije istina da svoju pažnju posvećujemo samo korisnim informacijama.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    rena, naravno da bauljam po internetu, ali, eto, ne podržavam mržnju napram gay populacije , a djeca ako im Vanimy kaže da je netko .... onda samo ponavljaju njegove riječi i pumpaju mržnju ,

    i da pogledaj neki od tih videa, osobito ovaj gdje denis pjeva širi noge pa mi reci jel to isto faza
    Posljednje uređivanje od maria71 : 02.05.2018. at 20:06

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    101

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa Vidi poruku
    Bože dragi šta je ovo?! Šta sam propustila?

  40. #40

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    to su ti influenceri i jutjuberi kojima djeca hrle na meet upove.

  41. #41

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,398

    Početno

    hvala marii na edukaciji
    ja znam da gleda youtube, ali nisam znala za ove (trenutno je Fortnite)
    i pitam ga danas je l zna te, i on kaže da zna, ali da ne gleda balkanske (!!) jutjubere...

    Eto, naučila sam i da se dijele i po regijama ...

    a teta vlogerica ... ajme ...
    bolje da nisam otvorila ...

  42. #42

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    101

    Početno

    Jednom rječju - katastrofa. A žalosno je da danas i najmlađi "vise" na tabletima i mobitelima na YT-u.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    hvala marii na edukaciji
    ja znam da gleda youtube, ali nisam znala za ove (trenutno je Fortnite)
    i pitam ga danas je l zna te, i on kaže da zna, ali da ne gleda balkanske (!!) jutjubere...

    Eto, naučila sam i da se dijele i po regijama ...

    a teta vlogerica ... ajme ...
    bolje da nisam otvorila ...
    Zanimljivo, i moj je danas isto izjavio. Da ne gleda balkanske youtubere jer su bzvz. Trenutno je "in" Fortnite, a Fifa mu je stalno aktualna.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    hvala, cilj mi je bio da skrenem pažnju na neprikladan sadržaj koji dotične persone emitiraju.
    moj ne gleda ni domaće ni strane, no zna za ove i razgovarali smo puno o utjecaju yt na djecu od desetak godina .

  45. #45
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Provjerila, za ove nije čula. Ali, kad je čula naziv Baka Prase, nisam sigurna da neće ić' pogledat koja je ta, to ju je zagolicalo. Prati neke dvije srpske srednjoškolke, Nađu i još neku. Nisam niti otvarala linkove, samo sam proguglala što znači disstrack.

  46. #46
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Uf. Ne zvoni mi poznato ništa o čemu pišete, no znam da moja kćer prati neke youtubere iz Joombusa i jučer je bio takozvani meet up na Bundeku i ona je zajedno sa još hrpom cca 12godišnjaka tamo pohrlila kao pravi obožavatelj pokupiti autograme i slikati se sa svakim ponaosob.
    Ja pojma nemam o čemu oni pričaju, vidim da bi bilo zgodno da se barem mrvu informiram.
    E, i za ovaj meet up je moja znala, a ja prvi put čujem tu riječ.

  47. #47
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Moja ne prati, ali je njena prijateljica velika obožavateljica ovog Denisa, pa su ga zajedno gledale, uglavnom taj mali leži pod plahtom sa lampom i priča kao spooky priče, a priče su onako priče starih baba sa sela, kakve je pričala baka Štefica koja je vidjela vraga u močvari. Rekoh, curice, žalosno da se ovakva moderna i napredna tehnologija kakav je internet koristi za prepričavanje selskih bapskih priča iz 19. stoljeća.

  48. #48
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Ja mislim da se nemamo sto cuditi, samo treba pogledati sta roditelji te djece prate na svom profilu. Severina, Ella Dvornik, Karleusa... djeca su samo nasa i drustvena preslika.

  49. #49
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,183

    Početno

    Dobro, Ella i nije takva bezumna katastrofa kao Karleuša. Ima bezveznih vlogova kako ona kupuje ovo ili ono. U principu, njeno zanimanje je nešto poput agent promotor.

  50. #50
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    maria, prolazi li ta youtube ekipa koju si nabrojala u prvom postu onu roditeljsku zaštitu? odnosno jel ih filtar propušta ili ne?
    moji su zasad još uvijek na minecraft survivalu i sličnom, a ta zaštita mi se čini prilično ok, znam da ni komentare ne vide
    ni eda sheerana ne mogu vidjeti

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •