Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 107 od 107

Tema: Utjecaj youtubera na djecu

Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005

Početno

nedavno prijatelj je vidio 3 cure kako sjede u restoranu imaju klopu ispred sebe i svaka je na svom mobitelu. prisao im je i objasnio je da je jako radoznal i da ga zanima zasto ne razgovaraju medjusobno vec je svaka za svojim mobitelom.
    Odgovorile su mu da nisu samo njih 3 na rucku vec je njih 20 zajedno i da razgovaraju preko grupe. i da bi bilo jako nepristojno od njih da medjusobno razgovaraju jer bi ostalih 17 iskljucile iz razgovora.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 11.12.2018. at 18:05

seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004

Početno

svijet se rapidno mijenja!

vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006

Početno

Nekad smo MM i ja kao te cure...on dođe kod mene na posao ručati, a onda nam je to zgodan momenat da se javimo sinu brucošu koji nam je daleko, i onda tipkamo u grupu dok jedemo i obično se sretno smješkamo. Nije sve otuđenje što tako izgleda :D
    Posljednje uređivanje od vertex : 11.12.2018. at 19:15

seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004

Početno

i to je tocno!
    ja sam takoder zahvalna da postoji WhatsApp

tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009

Početno

da živim sama, možda bi i ja bila od tih što gledaju ljude kako jedu, stvarno ne volim jest sama, ja sam od onih "jesti sama je gore nego spavati sama". Još ti na videu sigurno dok jedu ne viču "ajme ovo je odvratno fuj neću ovo jest" ko moja voljena djeca <3
    al u mojoj životnoj fazi to je ludo uzbuđenje kad si malo sama
    zato obožavam gledat na youtube kako ljudi kite bor pogledala sam stvarno puno videa, što radi ideja, što radi gušta, jer volim to sve, moj bi već bio okićen ali sad imam dva mačića pa odgađam, i eto gledam tuđe i uživam
    na youtube ko i na cijelom internetu ima hrpa gluposti i hrpa zanimljivih i korisnih informacija
    i mi ovdje smo milijun puta pričali o tome tko što pegla i tko kakvu robu nosi po kući, sigurna sam da nekome sa strane to zvuči prilično bedasto

tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009

Početno

uglavnom, što se tiče youtubea i djece, problem je po meni
    1. previše vremena za ekranom, za što si odgovoran kao roditelj za nekakve dnevne limite po svojoj procjeni
    2. zaista neprikladni sadržaji

Što se tiče ovih naprosto gluposti, ja na to gledam kao i faze gledanja glupih serija, slušanja glupave muzike, kao dio formiranja ukusa
    Uglavnom to prerastu i skuže i sami da je glupo i zašto, a nekad im možeš i objasnit

marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015

Početno

Tangerina, nadam se da ce shvatiti.
    YT koliko vidim ima bas velik utjecaj. Pokupi "baze" s njega, upija ih kao spuzva i jos im se divi jer su neki od tih yt zvijezda full slavne i dobro zaradjuju. Zeli biti kao oni - snimati, zabavljati se i zaradjivati...

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •