Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Tots Bots AIO iskustva i AIO preporuke

  1. #1
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno Tots Bots AIO iskustva i AIO preporuke

    Helou,

    evo mene opet trudne pa naravno razmišljam o platnenima opet. U prvoj sam na kraju najviše koristila Bambino Mio i Gdiapers koje su bile slučna koncepcija - cover u koji se slažu ulošci...
    Sad sam gledala opet te Bambino Mio ali ovaj put bi rado AIO (oni sad imaju Mio solo AIO pelenicu) jer mi se to čini najzgodnije i najpraktičnije no odbile su me kad sam vidjela da im je unutrašnjost od poliestera, nema ni traga pamuka.
    Onda sam se bacila u potragu za dobrim AIO bambus ili platnenim pelenama i naišla na Tots Bots. Sad su me one najviše zainteresirale: njihove EasyWrap Star AIO bambus nekako sam si amislila da bi koristili preko dana. a po noći njihove Bamboozle sa PeeNut coverom.

    Ima li tko iskustva s njima? Kakve su vam bile? Jel dobro drže? jel su ugodne bebicama? Da li su za preporuku?

  2. #2
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Tots bots su genijalne pelene. Ne znam za konkretni model, al one koje smo imali prije 7g su bile super.

  3. #3
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Aio nisam koristila, osim mozda za van. U biti nisam ljubiteljica aio pelena. Ja sam vise za vunene gace + tetra.

  4. #4
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Bamboozle su ubedljivo najbolje pelene! Koristila s drugim, trecim i cetvrtim.

  5. #5
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Ovu noćnu kombinaciju koju si spomenula sad i mi koristimo i dobre su,izuzetno sam zadovoljna i sa PeeNut coverom kojeg koristim od početka zato jer sam s čičkom lakše uspjela složiti ispod pelenu dok se nogice nisu malo zbucale. Inače Bamboozle su super mekane,mi sušimo ih sada na suncu i mekane su i vjerujem ugodne bebi,od 9 navečer do ujutro oko 7-8 drže bez problema.S njima nećeš pogriješiti,imam još nekoliko bambusica i njih najrađe koristim.

  6. #6
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Hvala vam cure, baš ste me razveselile svojim pozitivnim iskustvom!

    Hadasa, da li Bamboozle koristite i po danu? Ja se dvoumim da li bi AIO za dan a Bamboozle samo za noć ili sve Bamboozle i za dan i za noć? Čine mi se da bi mogle biti nekako predebele za dan pa da mu to neće biti ugodno (mada "debelo" povijanje pogoduje kukovima). Cijenovno mi je isto tak da se moram odlučiti prema odjećaju i iskustvu drugih.
    Isto je malo teško kupiti bez probe i na slijepo ali nemrem imati samo par ražzličitih modela pa isprobati pa naručiti, dugo se čekaju i kaj budem dok ih čekam... Želim izbjeći jednokratke, to ćemo samo ako bude baš mali i ako bi mu prvo vrijeme pp baš bile velike.

  7. #7
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Bambuzle ja koristim samo po danu. Ne čine mi se nešto glomaznije od npr. Rodinih, a svakako su manje od ME. Za noć sam s 1. koristila neke jače, tipa Flafi bambus-konoplja i ME, a 2. mi je po noći u jp.

  8. #8
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Mi ih samo po noći koristimo,po danu smo uglavnom u miloviji ili u me,obožavam wizard uni,imam neke platnene i od šivalica,ali su mi baš glomazne,jako mi se natope i baš nisam zadovoljna,suše mi se sto godina,iako imam sušilicu ne stavljam ih unutra. Nekako sam se baš našla u mpp,probala sam i tetrati,ali sve mi je to golemo i nezgrapno makar smo probali nekoliko foldova

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •