Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Smeđi iscjedak,test pozitivan, trudnoća se ne vidi na ultrazvuku.

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    2

    Početno Smeđi iscjedak,test pozitivan, trudnoća se ne vidi na ultrazvuku.

    Pozdrav. Zadnja menstruacija 15.04 kasni 10 dana. Radila test pozitivan, odem ginekologu sva nestrpljiva ono nista se ne vidi, naruce me za 14 dana. Međutim u međuvremenu smeđi iscjedak mi krene blago uz sukrvicu, prepadnuta sva naravno odem opet on ne pristane na pregled kaze vjerovatno zakasnila menga. Ja razocarana odem drugom gin. i on me pregleda i nista se ne vidi kaze cak nije nu zadebljalo to sta vec treba da zadeblja. Dodjem kuci uradim test opet ||. Zbunjena sam totalno, iscjedak mi pomalo curka a ja se bojim od cega. Jer iskustva mojih su ta da nisu imale nikakav iscjedak, čitam ovdje sve al nista sa mojim slučajem da uporedim, unaprijed hvala.

  2. #2
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Trazi od dr upitnicu za nalaz bete hcg. Meni je dr odmah nakn poz testa dala uputnicu za betu jer nije vidjela trudnocu na uzv. Ako je poz beta dobit ces duphaston za cuvanje T. Smedji iscjedak je mozda implat.krvarenje. Sretno i javi ishod.

  3. #3
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Mozes izvaditi privatno betu.
    Ako je trudnoca u pitanju, javi se ginekologu, vjerojatno ces dobiti terapiju Duphastone.
    Sretno!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •