Stranica 10 od 39 PrviPrvi ... 8910111220 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 451 do 500 od 1935

Tema: Odbrojavanje 5/2018 by sarasvati

  1. #451
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, jel se ikome od vas dogodi da u pmsu ima iscjedak iz dojki?
    Ja nisam imala

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  2. #452

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Ljube555 jesi ti pokrila svoju O?

  3. #453

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    ništa ni ovaj mjesec izgleda... došao nalaz, negativno beta HCG<0,5.

    ahhhh, idemo dalje. ja sam očekivala da ću odmah zatrudniti ahaha, jer sam s sinom iz prve. sad je taman godina ipo od njegove smrti i osjećam se spremno, i vjerojatno od prevelikog očekivanja ne ide kako bi trebalo...
    Ali Bože moj, vjerujem da će doći dugica i meni!♥

  4. #454

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    angie_88 samo hrabro naprijed, što se manje stresiraš i očekuješ i misliš o tome bolje za tebe...to sam skužila na sebi.
    Neznam dal si pisala, što je bilo sa sinom ako nije tajna?

  5. #455

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    nisam pisala, ali nije tajna. komplikacije u trudnoći, razne dijagnoze meni i njemu. nema koje pretrage nismo prošli, na kraju u 20tt dijagnoza zastoj u rastu kod njega, a meni posteljica slabi protoci. hitno hospitalizirana 29tt, rodila 30tt carski. u medjuvremenu preeklamsija, 20satno mjerenje tlaka i ctg. rodila moje zlato s 740grama,32cm. 8/10Apgar. samostalno diše, kažu čudo od bebe.
    Šum na srcu riješen kroz tjedan dana, mučili smo se malo s napuhivanjem trbuščića ali Bože moj, nedonošće je ipak bio. Ja redovito izdajala, nosila mlijekance a on papio i došao do 1300 gramića. I jednog dananana doktorica odlučila sondicu ugurati u usta do stomaka jer kao malo stoomak nappuhan, i naravno izašla kap mlijeka nazad. sutradan šok, moj sin na rrespiratoru, boriiii se za život. bio je na intenzivnoj, nisam mogla biti uz njega iako su vidjeli da mu dok sam ja tu vrijednosti rastu na bolje. znaci, uzimaju moj br, nitko me ne zove, kad ja zovem kazu nepromijenjeno, srecom imala sam sestru unutra koja me zvala da trcimo jer nam sin umire.kad smo ja i suprug dosli, doktorica je pobjegla bez da nam se javi, a moje pile su već pokrili-njegov inkubator, otkucaji na 30, a on pomodrio već.
    eto žene moje...jako teško... nešto najteže što sam u životu proživila, i svaka sekunda je vječnost bez njega, svaka beba me podsjeti na njega. svaki plač mi zapara srce..ali ideeeem dalje jer jje moj sin to zaslužio, majku na koju će biti ponosan i kojjja će mu podariti bracu i seke.
    Vjerujem da će doći i taj dan, znam imam najboljeg nebesg čuvara.

  6. #456

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Još samo da kežem... majka zna najbolje. Uvijek vjerujte svom instinktu. 23tt su me tjerali na amniocentezu , nisam htjela. Ravnateljl splitske bolnice mi je rekao da nosim bolesno dijete i da pobacim, jer cemo se ja i muz razvest ako ga rrodim. jaa s am mu rekla da je on bolestan a ne moj sin. Kada je umro-a obdukcija je pokazala da je bila upala pluća od bolničke bakterije- da skrenu pozornost s toga neonatolozi su mi rekli da je bio genetski bolestan- bolest glutarna acidurija tip 2.

    odmah su nam rekli da necemo moci imat zdravu djecu. odlazim u zg na Rebro kod dr.Barića, šaljemo sinovu krv u Ameriku i nakon mjeseci pretraga i iscekivanja saznam da je sve u redu, zdravi mi zdrav Vito bio.

  7. #457

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Psihički su me slomili i izmorili, imam jako loše iskustvo i nepovjerenje prema većini doktora. Ovu krv što smo slali za Ameriku sam sama tražila po patologiji od patologa, i sama slala za Ameriku. Nesto najteze ikada, drzati zadnji dio svoga sina, malenu epruveticu s par kapljica krvi... sustav niti u tome ne podrzava majku, sve sam sama na svoju inicijativu radila. I naravno, zdravstvo nista nije sufinanciralo jer je moj sin već umro...

    Ukratko o svemu, neka moje zlato uživa u raju i počiva u miru, ja i moj muž nosimo ranu na srcu za cijeli život, koji nikada neće biti isti i ispunjen. Ali jedna mala dugica će nam uljepšati dane, i napokon omogućiti da svu ljubav nekome damo, sve što smo imali za dati Viti a nikada nismo uspjeli...

  8. #458
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Moja najiskrenija sucut. Nadam se samo da cete primiti snagu od Boga da izdrzite.

  9. #459
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj chicha prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube555 jesi ti pokrila svoju O?
    Jesam...bar nadam se tomu..

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  10. #460
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj angie_88 prvotno napisa Vidi poruku
    ništa ni ovaj mjesec izgleda... došao nalaz, negativno beta HCG<0,5.

    ahhhh, idemo dalje. ja sam očekivala da ću odmah zatrudniti ahaha, jer sam s sinom iz prve. sad je taman godina ipo od njegove smrti i osjećam se spremno, i vjerojatno od prevelikog očekivanja ne ide kako bi trebalo...
    Ali Bože moj, vjerujem da će doći dugica i meni![emoji813]
    Bas mi zao...

    I ja nakon kiretaze ocekavala da bude odmah iz prvog pokusaja primilo se kako i bilo prije toga ali nazalost nece i nece ... Ta psiha i stres radi svoje cak ni plodne sluzi nemam od toga svega i od prejake zelje za bebom...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  11. #461

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj angie_88 prvotno napisa Vidi poruku
    Psihički su me slomili i izmorili, imam jako loše iskustvo i nepovjerenje prema većini doktora. Ovu krv što smo slali za Ameriku sam sama tražila po patologiji od patologa, i sama slala za Ameriku. Nesto najteze ikada, drzati zadnji dio svoga sina, malenu epruveticu s par kapljica krvi... sustav niti u tome ne podrzava majku, sve sam sama na svoju inicijativu radila. I naravno, zdravstvo nista nije sufinanciralo jer je moj sin već umro...

    Ukratko o svemu, neka moje zlato uživa u raju i počiva u miru, ja i moj muž nosimo ranu na srcu za cijeli život, koji nikada neće biti isti i ispunjen. Ali jedna mala dugica će nam uljepšati dane, i napokon omogućiti da svu ljubav nekome damo, sve što smo imali za dati Viti a nikada nismo uspjeli...
    angie_88 baš si me rasplakala... ne mogu zamislit kako ti je srce slomljeno...
    Viti pokoj vječni i ja vjerujem da se on od gore moli da dobije bracu ili seku i uveseli svoje roditelje

  12. #462

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Jesam...bar nadam se tomu..

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Ljube555 drzim

  13. #463
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj chicha prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube555 drzim
    Draga moja, ja vise bas i nemam neku nadu... Jedino cekam sada 16.11 da idem kod dr.po uputnice pa dok dode M idem na vadenje svih hormona , mislim 3dc i progesteron nakon ovulaciji da izreguliram ciklus da lakse pratim O... Pa ako jos kojih par mjeseca ne dode do T pa cemo probati sa klomifenom ali prije tog cu traziti folikumetriju da vidimo dal uopce dolazi do O...posto nemam ni jedan mjesec plodne sluzi nakon kiretaze...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  14. #464

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Čekam kad ću se moći i sama početi javljati na ovu temu, ali pratim sve vas tu u zadnje vrijeme.
    Uglavnom, zato ne pišem, ali sam htjela samo napisati angie_88, stvarno mi je žao da ste ti, muž i Vito kroz to prošli.
    Nikad mi neće biti jasno zašto se takve stvari događaju. Svaka čast na ustrajnosti, stvarno si snažna

  15. #465
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ljube jesu tebi doktori rekli da malo pricekas nakon kiretaze? Ja nisam pratila svoje tijelo i ne znam kako ke bilo nakon nje tocno, ali dobila sam uputu od ginekologa da 3 mj pauze imamo obavezno. Mozda treba proci vrijeme da se tijelo vrati u normalu. To je ipak stres za njega ogroman

  16. #466

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Ajme cure moje šta sve proživimo i preživimo!

    Angie_88

    EmaG dobrodošla, ako želiš na listu samo javi koji si dc pa te dodam

    Ispričavam se što tek sad stavljam listu, danas mi je grozan dan, mislim da sam neku virozu pokupila, glavobolja i želudac me muči, katastrofa...

  17. #467

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Lista za 06.11.2018.

    (Ne)čekalice

    chicha~~~~~~~~~~~ 37.dc
    iva_777~~~~~~~~~~ 30.dc

    Odbrojavalice

    angie_88~~~~~~~~~~22.dc
    PurpleLu~~~~~~~~~~22.dc
    justme409~~~~~~~~~19.dc
    ljube555~~~~~~~~~~13.dc

  18. #468
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube jesu tebi doktori rekli da malo pricekas nakon kiretaze? Ja nisam pratila svoje tijelo i ne znam kako ke bilo nakon nje tocno, ali dobila sam uputu od ginekologa da 3 mj pauze imamo obavezno. Mozda treba proci vrijeme da se tijelo vrati u normalu. To je ipak stres za njega ogroman
    Proslo mi je tri mjeseca... Rekla su mi nakon prve M mozemo pokusavati vec...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  19. #469
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Purple Lu prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme cure moje šta sve proživimo i preživimo!

    Angie_88 [emoji813]

    EmaG dobrodošla, ako želiš na listu samo javi koji si dc pa te dodam

    Ispričavam se što tek sad stavljam listu, danas mi je grozan dan, mislim da sam neku virozu pokupila, glavobolja i želudac me muči, katastrofa...
    Kod mene grlobolje i glavobolje... I nos curi uzas...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  20. #470
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Angie razumijem te...

  21. #471

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Draga moja, ja vise bas i nemam neku nadu... Jedino cekam sada 16.11 da idem kod dr.po uputnice pa dok dode M idem na vadenje svih hormona , mislim 3dc i progesteron nakon ovulaciji da izreguliram ciklus da lakse pratim O... Pa ako jos kojih par mjeseca ne dode do T pa cemo probati sa klomifenom ali prije tog cu traziti folikumetriju da vidimo dal uopce dolazi do O...posto nemam ni jedan mjesec plodne sluzi nakon kiretaze...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    ljube555 jel mjeriš bazalnu temperaturu? kad sam ja imala neuredne cikluse( kao ovaj sad) onda sam se najbolje orijentirala sa mjerenjem bazalne temperature i stvarno sam tako shvatila koliko sam puta imala anovulatorne cikluse, jer se stvarno nisam mogla sa sluzi orijetirati...

  22. #472

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Jutro cure

    Evo današnje liste

    Lista za 07.11.2018.

    (Ne)čekalice

    chicha~~~~~~~~~~~ 38.dc
    iva_777~~~~~~~~~~ 31.dc

    Odbrojavalice

    angie_88~~~~~~~~~~23.dc
    PurpleLu~~~~~~~~~~23.dc
    justme409~~~~~~~~~20.dc
    ljube555~~~~~~~~~~14.dc

  23. #473
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj chicha prvotno napisa Vidi poruku
    ljube555 jel mjeriš bazalnu temperaturu? kad sam ja imala neuredne cikluse( kao ovaj sad) onda sam se najbolje orijentirala sa mjerenjem bazalne temperature i stvarno sam tako shvatila koliko sam puta imala anovulatorne cikluse, jer se stvarno nisam mogla sa sluzi orijetirati...
    Ne mijerim nista...prije jesam a sada odustala sam od toga... Ali osjecam po boli, pikanju i napuhnutosti..od 7dc to sve krenulo i 12dc vise nisam nista imala od toga... Danas sam ujutro primjetila krenuo bijeli isjedak...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  24. #474
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj chicha prvotno napisa Vidi poruku
    ljube555 jel mjeriš bazalnu temperaturu? kad sam ja imala neuredne cikluse( kao ovaj sad) onda sam se najbolje orijentirala sa mjerenjem bazalne temperature i stvarno sam tako shvatila koliko sam puta imala anovulatorne cikluse, jer se stvarno nisam mogla sa sluzi orijetirati...
    16.11 kod gin.a 20.11 bi trebala dobiti M i krenut cu na folikumetriju..pa vidit cemo stanje

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  25. #475
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Takvi grcevi krenuli da to ne normalno...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  26. #476
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Meni je bas dobar ovaj pms. Isti ko uvijek. Sad usmjeravam svu svoju paznju (koja u slobodno vrijeme odluta na ove teme) na Bozic i poklone. Poludit cemo ako toliko budemo gledale, pratile, osjećala sam, osluskivale...

  27. #477

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Purple Lu prvotno napisa Vidi poruku

    EmaG dobrodošla, ako želiš na listu samo javi koji si dc pa te dodam
    Hvala Purple Lu, ali čekam da prođe jedan ciklus od pobačaja.. tako da se nadam sljedeći mjesec

  28. #478
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Purple Lu, ali čekam da prođe jedan ciklus od pobačaja.. tako da se nadam sljedeći mjesec [emoji813]
    Pozdrav i dobro dosla!!!!

    Kad ti imala pobacaj??? Zao mi je...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  29. #479

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav i dobro dosla!!!!

    Kad ti imala pobacaj??? Zao mi je...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    25.10. sam bila na vakuumskoj. Za dva dana imam prvi pregled kod gin. pa ću vidjeti šta kaže, ali mislim da nema šanse da čekam duže od jednog mjeseca..

  30. #480
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    25.10. sam bila na vakuumskoj. Za dva dana imam prvi pregled kod gin. pa ću vidjeti šta kaže, ali mislim da nema šanse da čekam duže od jednog mjeseca..
    Kod mene na otpusnom isto pisalo da vakumom radena kiretaza a sada neznam dal to tako ili ne... Ali mislim da je...rekli mi pauza od 3 do 6 mjeseca ali mi nakon prve M krenuli u akciju ali nazalost nece primiti se...prije kiretaze bilo uspijelo iz prvog pokusaja...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  31. #481
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Jutrekooo!
    Zenske upomoc. Nisam pametna sta napraviti. M jos nije stigla...nema nikakvih znakova da bi mogla. Ono boluckanje trbuha je proslo jednako brzo kao sto je i doslo. Nemam niti bilo kakvih znakova da to moglo biti to.
    Da cekam jos ili da pljunem 150kn i izvadim betu?

  32. #482
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Jutrekooo!
    Zenske upomoc. Nisam pametna sta napraviti. M jos nije stigla...nema nikakvih znakova da bi mogla. Ono boluckanje trbuha je proslo jednako brzo kao sto je i doslo. Nemam niti bilo kakvih znakova da to moglo biti to.
    Da cekam jos ili da pljunem 150kn i izvadim betu?
    Jutro...koliko kasni???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  33. #483
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Jutrekooo!
    Zenske upomoc. Nisam pametna sta napraviti. M jos nije stigla...nema nikakvih znakova da bi mogla. Ono boluckanje trbuha je proslo jednako brzo kao sto je i doslo. Nemam niti bilo kakvih znakova da to moglo biti to.
    Da cekam jos ili da pljunem 150kn i izvadim betu?
    Test ti radila???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  34. #484
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Nisam radila test...nemam ja srece s njima. Kasni 3 dana ako je O bila kao i svaki puta do sada. Ali ovaj mjesec nisam pratila...ni temperaturu ni sluz ni bolove...nista. Tako da realno pojma nemam kad je bila O

  35. #485
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam radila test...nemam ja srece s njima. Kasni 3 dana ako je O bila kao i svaki puta do sada. Ali ovaj mjesec nisam pratila...ni temperaturu ni sluz ni bolove...nista. Tako da realno pojma nemam kad je bila O
    Izvadi betu... Drzim fige za poz.betu[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  36. #486
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam radila test...nemam ja srece s njima. Kasni 3 dana ako je O bila kao i svaki puta do sada. Ali ovaj mjesec nisam pratila...ni temperaturu ni sluz ni bolove...nista. Tako da realno pojma nemam kad je bila O
    Ili napravi test sada bude sto posto pokazao plus ili minus...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  37. #487

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene na otpusnom isto pisalo da vakumom radena kiretaza a sada neznam dal to tako ili ne... Ali mislim da je...rekli mi pauza od 3 do 6 mjeseca ali mi nakon prve M krenuli u akciju ali nazalost nece primiti se...prije kiretaze bilo uspijelo iz prvog pokusaja...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Jao... držim fige da se što prije primi ljube pa da se nećemo dugo družiti na ovoj temi

  38. #488
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Jao... držim fige da se što prije primi ljube pa da se nećemo dugo družiti na ovoj temi
    Takoder i tebi....[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  39. #489

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Lista za 08.11.2018.

    (Ne)čekalice

    chicha~~~~~~~~~~~ 39.dc
    iva_777~~~~~~~~~~ 32.dc


    Odbrojavalice

    angie_88~~~~~~~~~~24.dc
    PurpleLu~~~~~~~~~~24.dc
    justme409~~~~~~~~~21.dc
    ljube555~~~~~~~~~~15.dc

  40. #490
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Napravi test prvo. Sad mora pokazati tocno. Drzim figee!!!

  41. #491
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Beta negativna

  42. #492

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    ive_777 žao mi je...bit će bolje sljedeći ciklus...



    a kad vidim ovu listu i koji mi je dan ciklusa.....jao jaooo...a pregled tek 20.11.

  43. #493
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Mene ovaj moj iscjedak iz dojki malo zbunjuje. Javio se i u prvoj trudnoci koja je zavrsila kiretazom. Vec dugo ga nisam imala.
    U toj prvoj trudnoci doslo je do poremecaja hormona ful. Pa me malo i zabrinjava

  44. #494
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Beta negativna
    Bas mi zao!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  45. #495
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ja vec drugi dan imam gusti bijeli iscjedak...prije ovi ciklusi toga nije bilo...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  46. #496
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Zaboravila sam napisati...danas krenula jaka osjetljivost za bradavice..ne boli prsa nego samo bradavice osjetljive. Nesmije se dodirnuti uopce...neznam koji bog dogada se

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  47. #497
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Cure, dal tko mozda od vas blizu varazdina zivi???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  48. #498
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Mene ovaj moj iscjedak iz dojki malo zbunjuje. Javio se i u prvoj trudnoci koja je zavrsila kiretazom. Vec dugo ga nisam imala.
    U toj prvoj trudnoci doslo je do poremecaja hormona ful. Pa me malo i zabrinjava
    Iscjedak iz dojki je (koliko ja znam) uglavnom znak povišenog prolaktina, što nije dobar znak jer povišeni prolaktin može blokirati ovulaciju. Daj si to malo čekiraj, čak i ako nije to, bilokakav iscjedak iz dojke baš i nije nešto poželjno...

  49. #499

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Justme baš sam ti to htjela napisati kaj veli Argente!
    Jesi radila skoro uzv ili mamografiju možda?

    Ljube nisam ti ja kod vž, zašto pitaš?

    Iva žao mi je, idemo dalje!

    Chicha tebi se ovaj ciklus onda stvarno odužio, možda je bila kasnije O, kako se osjećaš, hoćeš raditi opet test? 20.11 mi se čini daleko za čekati...

  50. #500
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Prosli put (7 mj 2017.) je to pocelo isto prije pozitivnog testa. Trudnoca je brzo zavrsila krvarenjem, pa su me prvo 2 tjedna mucili skoro odrzavanjem pa smo odradili kiretazu pa je bio 7 dana oporavak i cijelo vrijeme su to ignorirali skoro. Prolaktin je blago bio povisen. Doslovno za 20 mozda samo. Do 12 mj povremeno se javljalo ali ostalo je oteceno nesto. I nitko nista. U 12 mj me doktorica moja poslala torkalnom kir. Otisla sam u obradu ali stala jer sam morala dati uzorak a to prestalo. I nije se pojavilo do sad, ovog ponedjeljka.
    Uzasavam se vise icega, pregleda, uzoraka, ultrazvuka i cekamctaj pon da vidimo ima li sto ili nema. U svakom slucaju idem ginekologu

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •