Stranica 20 od 39 PrviPrvi ... 10181920212230 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 951 do 1,000 od 1935

Tema: Odbrojavanje 5/2018 by sarasvati

  1. #951
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Jos imam 3 ili 4 testa ja mislim... Mislim da cu sve iskoristiti sad i vise nikad ih koristiti kako sam i rekla hahahha
    Ugl jutros, crtica opet svjetla ali pojavila se vec nakon 2 minute za razliku od inace... Inace je kasnije dosta. Ne znam staviti samo link pa necu riskirati izbaciti ce me s foruma hahaha
    Ugl oprilike ko jucer ona slika,, ako je tko vidio.
    Dali bi sad crtica trebala biti tamnija?

  2. #952
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Jos imam 3 ili 4 testa ja mislim... Mislim da cu sve iskoristiti sad i vise nikad ih koristiti kako sam i rekla hahahha
    Ugl jutros, crtica opet svjetla ali pojavila se vec nakon 2 minute za razliku od inace... Inace je kasnije dosta. Ne znam staviti samo link pa necu riskirati izbaciti ce me s foruma hahaha
    Ugl oprilike ko jucer ona slika,, ako je tko vidio.
    Dali bi sad crtica trebala biti tamnija?
    Draga ja da mogu bi ti stavila sliku od testa od prijasnji trudn.gdje mi je crtica bila jako jako svijetla na betu od 70..

    Ali ne smijem

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  3. #953
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ljube koji je to dpo bio? Ja sam vec dosta kasniji. Ali, ma... Sto bude. Ujutro su mi svi "simptomi" slabije izrazeni.

  4. #954
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube koji je to dpo bio? Ja sam vec dosta kasniji. Ali, ma... Sto bude. Ujutro su mi svi "simptomi" slabije izrazeni.
    16dan ja mislim...

    Krenuli su kod mene neki blagi grcevi , i bol u trtice ali to sve prepisujem nadolazi ce M...


    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  5. #955
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Do 16.1 najvjerojatno bi trebala doci M , dr.rekao ako do 20.1 ne dode napraviti beta hcg. Posto 20.1 vec bi dosta kasnila M tad bi vec bio 30dc a po uzv O bila negdje od 10dc do 13dc a pretpostavljamo da je bila 11dc posto 10dc folikul bio 23mm a 14dc njega vise nije bilo.....uputnica kod kuce a sada vidit cemo... Test ne zelim ni raditi posto ne zelim razocarati se opet...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  6. #956
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Sretno ljube! Ko zna sto te ceka.
    Rekla sam vec, ali opet...
    U svim ovim mjesecima od 9tog mj sam se nadala, i kao cekala m. Samo ovaj san bila 100% sigurna da nista.
    Izlazila (bez alkohola na srecu), pusila, pila kofeinske preparate za treninge. Kupila pituru za kosu da se napokon i ofarbam... I eto. Nije da je ovo situacija koju bi ikome pozelila, ali eto primjera.

  7. #957
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno ljube! Ko zna sto te ceka.
    Rekla sam vec, ali opet...
    U svim ovim mjesecima od 9tog mj sam se nadala, i kao cekala m. Samo ovaj san bila 100% sigurna da nista.
    Izlazila (bez alkohola na srecu), pusila, pila kofeinske preparate za treninge. Kupila pituru za kosu da se napokon i ofarbam... I eto. Nije da je ovo situacija koju bi ikome pozelila, ali eto primjera.
    A kod mene pak drugac..isto puno trcanje i obaveza ..onda jos me uhvatila jaka zubobolja i morala sam ici popraviti zub sa injekcijom..onda u pin.jedno dijete na slikanje pluca u petak drugo dijete na slikanje pluca ...i sada bojim se kako to sve bude ispalo..

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  8. #958
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Drzim fige da bude dobro sve.
    Jace smo mi nego misimo

  9. #959

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    45

    Početno

    Hvala na dobrodošlici. Postovi mi kasne jer sam nova.
    Purple Lu ovaj mjesec štrajkamo jer sam zbog lošeg brisa bila na antibiotiku pa je gin rekla dok brisevi ne budu ok ništa od akcije. Inače smo u obradi za mpo (idiopati).
    Justme pitala sam za bazalnu jer eto iz iskustva znam da dok je ona gore (mjerila sam ju tada do 47dc i bila je od 36,9-37,2) po tome sam nekako bila sigurna da je sve ok do tog prvog pregleda.
    Cijelo ovo vrijeme pokušavanja za drugo dijete napravila sam par testova (bilo je jače od mene) i skužila da mi je ta bazalna zapravo bolji pokazatelj; ako padne tamo 26 dc znam da ništa ni od tog mjeseca.
    Cure držim fige za dva nova odbrojavanja

  10. #960
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Drzim fige da bude dobro sve.
    Jace smo mi nego misimo
    [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  11. #961
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Pearl definitivno cu se baciti na mjerenje nje ako bude kakvih problema... Meni su trenutno cice (ne)siguran pokazatelj... One mi uvik splasnu prije m i manje bole, sad kako dan odlazi one bole sve jace i jace. Malo me ohrabrilo sto danas, za sad barem, nije bilo na ulosku jos, samo kod brisanja.
    A i test je jos pozitivan. Nekako se sve nadam da bi u 4,5 dana, da je biokemijska ili da trudnoca misli propasti vec krenulo konkretno krvarenje...

  12. #962

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Citiraj pearl 22 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na dobrodošlici. Postovi mi kasne jer sam nova.
    Purple Lu ovaj mjesec štrajkamo jer sam zbog lošeg brisa bila na antibiotiku pa je gin rekla dok brisevi ne budu ok ništa od akcije. Inače smo u obradi za mpo (idiopati).
    Justme pitala sam za bazalnu jer eto iz iskustva znam da dok je ona gore (mjerila sam ju tada do 47dc i bila je od 36,9-37,2) po tome sam nekako bila sigurna da je sve ok do tog prvog pregleda.
    Cijelo ovo vrijeme pokušavanja za drugo dijete napravila sam par testova (bilo je jače od mene) i skužila da mi je ta bazalna zapravo bolji pokazatelj; ako padne tamo 26 dc znam da ništa ni od tog mjeseca.
    Cure držim fige za dva nova odbrojavanja
    onda se družimo i na mpo temama! inseminacije ste radili ili ne? kod nas je ista dijagnoza(idiopati), odradili prvu inseminaciju, sad ćemo i drugu pa na ivf ak ne uspje,a sad ovaj ciklus smo prirodni pa sam zato tu na listi! u kojoj ste bolnici?

  13. #963

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Lista za 13.01.2019.

    (Ne) čekalice

    iva_777~~~~~~~~~~~~43.dc
    justme409~~~~~~~~~~ 31.dc
    chicha~~~~~~~~~~~~~29.dc
    PurpleLu~~~~~~~~~~~ 25.dc


    Odbrojavalice

    ljube555~~~~~~~~~~~23.dc
    EmaG~~~~~~~~~~~~~8.dc
    angie_88~~~~~~~~~~~3.dc

  14. #964
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ja imam bas grcevi ..ujutro bili malo jace pa sam malo primirila se pa malo popustilo... Sada imam ali blaze nego ujutro.....cim blize dan D sve gore i gore...i nekako nade sve manje i manje i nekako sigurna sam da nista opet...mislim 100 posto nekako sigurno

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  15. #965

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    45

    Početno

    Citiraj Purple Lu prvotno napisa Vidi poruku
    onda se družimo i na mpo temama! inseminacije ste radili ili ne? kod nas je ista dijagnoza(idiopati), odradili prvu inseminaciju, sad ćemo i drugu pa na ivf ak ne uspje,a sad ovaj ciklus smo prirodni pa sam zato tu na listi! u kojoj ste bolnici?
    Petrova. Ništa još nismo radili. Iskreno mislila sam prvo inseminacije i što manje tih lijekova (a sad šta će doktorica reći vidjet ćemo).
    Kroz neka tri tjedna moram opet na briseve, a mm urin na mikrobiološki, pa se nadam da će nalazi biti ok i da ćemo se više pokrenuti.

  16. #966

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    45

    Početno

    Justme bit će to sve dobro. Što više proučavamo, to gore za nas. Ništa ne možemo promijeniti, ostaje nam samo pozitiva. Nema druge.

  17. #967
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Justme draga, sretno sutra od srca!!!! I naravno cekamo dobri vijesti[emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  18. #968
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Justme, dal krenuli kakve simptome???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  19. #969
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Nikakve simptome nove nemam. Osjetim tu i tamo nesto kao trnce dolje, pa male grcice, ful ful ful slabe, cice su mrvicu vece nego inace, a u bolne kako kada. I to je to valjda.
    Danas je ful malo bilo onog iscjetka. 3 puta po tockica. To me veseli

  20. #970
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Uj pregled kod dr

  21. #971
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Nikakve simptome nove nemam. Osjetim tu i tamo nesto kao trnce dolje, pa male grcice, ful ful ful slabe, cice su mrvicu vece nego inace, a u bolne kako kada. I to je to valjda.
    Danas je ful malo bilo onog iscjetka. 3 puta po tockica. To me veseli
    I ja imam blagi grcevi i zatvorilo me totalno od jucer [emoji1787][emoji1787][emoji1787], plus bijeli kremasti iscjedak i to zna biti ujutro vise nego navecer...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  22. #972
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    I imam osjecaj da mi svi zube boli i osjetljivi na sve zivo...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  23. #973
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Stvarno probaj nekako iskljuciti mozak od svih silnih znakova i simptoma. Puno brze prodje vrijeme.
    Preko noci jos 2 tockice milimetarske zuckastog iscjetka. Jedino nakon naprezanja (wc) na papiru bude tamno razvodnjeno... Ovo je vec 6ti dan. Toliko mi inace m traje.
    Veceras ipak idem ginekologu privatno.
    Zanimalo me, moze li doktorica op dati bolovanje radi ovoga? Da izbjegnem svog ginekologa?
    Super je moj ginekolog,, ali ne voli propisivati ono sto privatni kazu (sto je skroz u pravu), i ima uzasnu sestru koju ne volim od 15te. 3 ginekologa sam izmjenjala, al ona je ostala...

  24. #974
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Stvarno probaj nekako iskljuciti mozak od svih silnih znakova i simptoma. Puno brze prodje vrijeme.
    Preko noci jos 2 tockice milimetarske zuckastog iscjetka. Jedino nakon naprezanja (wc) na papiru bude tamno razvodnjeno... Ovo je vec 6ti dan. Toliko mi inace m traje.
    Veceras ipak idem ginekologu privatno.
    Zanimalo me, moze li doktorica op dati bolovanje radi ovoga? Da izbjegnem svog ginekologa?
    Super je moj ginekolog,, ali ne voli propisivati ono sto privatni kazu (sto je skroz u pravu), i ima uzasnu sestru koju ne volim od 15te. 3 ginekologa sam izmjenjala, al ona je ostala...
    Kad ides kod gin.??? Pa mislim uz dobro objasnjenje bi mogla dati...ja imam dr.opce prakse uvijek mi isao na ruku...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  25. #975
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Stvarno probaj nekako iskljuciti mozak od svih silnih znakova i simptoma. Puno brze prodje vrijeme.
    Preko noci jos 2 tockice milimetarske zuckastog iscjetka. Jedino nakon naprezanja (wc) na papiru bude tamno razvodnjeno... Ovo je vec 6ti dan. Toliko mi inace m traje.
    Veceras ipak idem ginekologu privatno.
    Zanimalo me, moze li doktorica op dati bolovanje radi ovoga? Da izbjegnem svog ginekologa?
    Super je moj ginekolog,, ali ne voli propisivati ono sto privatni kazu (sto je skroz u pravu), i ima uzasnu sestru koju ne volim od 15te. 3 ginekologa sam izmjenjala, al ona je ostala...
    Sada sam napravila LH trak.ona mi je puno puno jace nego ovi dane..jutarn.temp.37.5...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  26. #976
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Pa ljube jos malo.... Koliko ti traju ciklusi?

  27. #977
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Zbrckano...ali ovaj ciklus sm pratila kod gin.sa uzv danas je dva tjedna tjedna kako sam bila kod njega i rekao da taj dan ili iduci bi trebala nastati O a bila sam kod njega 10dc...ciklus sa klomifenom pa malo ubrzan... Znaci negdje bi 11dc bi bila ovulacija i danas 13dno mislim da sam dobro izracunala

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  28. #978
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno Odbrojavanje 5/2018 by sarasvati

    Do 16 svakako bi trebala doci ako nema trudn.
    Posljednje uređivanje od ljube555 : 14.01.2019. at 10:46 Razlog: Promjena

  29. #979

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    45

    Početno

    Justme jesi razmišljala o beti?

  30. #980

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    45

    Početno

    Ljube nemoj si to raditi s lh trakicama. Probaj sad svako jutro izmjeriti temp. (pod jezikom, prije ustajanja) pa ćeš baš vidjeti jel ima kakvih promjena u naredim danima.

  31. #981
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj pearl 22 prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube nemoj si to raditi s lh trakicama. Probaj sad svako jutro izmjeriti temp. (pod jezikom, prije ustajanja) pa ćeš baš vidjeti jel ima kakvih promjena u naredim danima.
    Danas bila 37.5

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  32. #982
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Pearl jesam, ali sam se odlucila ici pratoti kod privatnog ginekologa, po prijasnjem iskustvu znam da sam morala ici 1 tj skoro (do onog dogadjaja), tak oda sad moram svaku kunu cuvati za to. Ne znam ni hocu li imati za sve preglede. Vidjeti cu sto ce on danas reci pa cu dalje odluciti.

  33. #983
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Pearl jesam, ali sam se odlucila ici pratoti kod privatnog ginekologa, po prijasnjem iskustvu znam da sam morala ici 1 tj skoro (do onog dogadjaja), tak oda sad moram svaku kunu cuvati za to. Ne znam ni hocu li imati za sve preglede. Vidjeti cu sto ce on danas reci pa cu dalje odluciti.
    Kad ti narucena kod.bas sam nestrpljiva... Sretno od srca

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  34. #984

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    45

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Danas bila 37.5

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Odlično. Neka sad samo tako i ostane.

  35. #985

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    45

    Početno

    A sve mi je jasno. Onda jedva čekamo dobre vijesti i novo odbrojavanje!

  36. #986
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Kad ti narucena kod.bas sam nestrpljiva... Sretno od srca

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Narucena sam veceras u 7.30.

    I ja sam nestrpljiva.
    Opet sam pisala.. Crta je jos tu. Tamnija nego jucer... Dosadna sam sama debi s tim pisanjem., al rekla sam. Potrositi cu ih sve i gotovo je s tim.

  37. #987
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Narucena sam veceras u 7.30.

    I ja sam nestrpljiva.
    Opet sam pisala.. Crta je jos tu. Tamnija nego jucer... Dosadna sam sama debi s tim pisanjem., al rekla sam. Potrositi cu ih sve i gotovo je s tim.
    Hvala bogu...onda sigurno ocekujem jako lijepi vijesti...jos da si betu izvadila negdje to kosta oko 70kn..bar kod nas u bolnolnice bez uputnice

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  38. #988
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Vidis, nisam se ni raspitivala koliko kosta kod nas u bolnici. Uopce mi nije palo na pamet... Znam da je privatno oko 140 kn
    Posljednje uređivanje od justme409 : 14.01.2019. at 11:42

  39. #989
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Steta

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  40. #990
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ma, ako bude kakvih sumnjivih stvari lako ja odem sutra u bolnicu izvaditi to.

  41. #991

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Lista za 14.01.2019.

    (Ne) čekalice

    iva_777~~~~~~~~~~~~44.dc
    justme409~~~~~~~~~~ 32.dc
    chicha~~~~~~~~~~~~~30.dc
    PurpleLu~~~~~~~~~~~ 26.dc

    Odbrojavalice

    ljube555~~~~~~~~~~~24.dc
    EmaG~~~~~~~~~~~~~9.dc
    angie_88~~~~~~~~~~~4.dc

  42. #992

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    justme javiii situaciju, držim fige

  43. #993
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Hocu hocu... Pripremam se za scenarij - evo duphaston, pijte, ne vidi se jos nista jer je rano,, dodjite za 7 dana

  44. #994
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Hocu hocu... Pripremam se za scenarij - evo duphaston, pijte, ne vidi se jos nista jer je rano,, dodjite za 7 dana
    Onda ako bude takav scenarij , ujutro izvadi betu i u cetvr.ponovo

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  45. #995

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Hocu hocu... Pripremam se za scenarij - evo duphaston, pijte, ne vidi se jos nista jer je rano,, dodjite za 7 dana
    Bar se na uzv vidi debljina endometrija pa se po tome moze predpostaviti dal je doslo do trudnoce. Ako ja zadebljan postoji mogucnost al ako je tanji od 7, 8 mm onda je se poceo ljustriti.
    Mislim i ti ginekolozi su cudne biljke.
    Jesu te bar poslali da betu izvadis? Jesi radila test opet?
    Posljednje uređivanje od Libra : 14.01.2019. at 13:00

  46. #996
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Citiraj Libra prvotno napisa Vidi poruku
    Bar se na uzv vidi debljina endometrija pa se po tome moze predpostaviti dal je doslo do trudnoce. Ako ja zadebljan postoji mogucnost al ako je tanji od 7, 8 mm onda je se poceo ljustriti.
    Mislim i ti ginekolozi su cudne biljke.
    Jesu te bar poslali da betu izvadis? Jesi radila test opet?
    Libra, nisam jos bila kod ginekologa. U petak sam zvala, sestra mi nije dala da pričam s dr i rekla je da je to menstruacija. Ako bude gore nek odem na hitnu preko vikenda, a ako nastavi onako brljaviti neka dodjem u pon da doktor pogleda.
    Nista ni krv, ni nista.
    Test sam na svoju ruku radila skoro svaki dan hahahahaah
    Danas je crta mrvu tamnija nego jucer. Jucer je bila skroz svjetla (ne znam kako poslati link samo pa ne stavljam na net nista vise).
    I da, upravo to, zab sam na debljinu endometrija. Mozda i zuto tijelo?

  47. #997

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Da zuto tijelo npr.potvrdjuje ovulaciju. Takodjer ti moze reci dr na kojem jajniku je bila.

    I ja ne znam kako se stavlja fotka prek tog linka.
    Ako ima koja dobra dusa nek stavi taj link pa nam posalji fotkicu.
    Drago mi je da je tamnije crtica i vjerujem da ce biti sve ok.

  48. #998
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Uskoro odo tamo pa vam prenesem sve. Taman prestala pusiti, a sad bi bome jednu s gustom

  49. #999
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Uskoro odo tamo pa vam prenesem sve. Taman prestala pusiti, a sad bi bome jednu s gustom
    Ajme ja jedva cekam... Dnevnu temp.imam 37.6

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  50. #1000
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Endometrij 15mm, ovulacija bila u desnom jajniku. Doktor je optimistican. Za 10 dana kontrola

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •