Stranica 22 od 39 PrviPrvi ... 12202122232432 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,051 do 1,100 od 1935

Tema: Odbrojavanje 5/2018 by sarasvati

  1. #1051

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    ......iiiiiiiiii.......
    Imamoooooo +++++

  2. #1052
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Pisite 1dc

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  3. #1053
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje je Iva nestala???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Tu saaaam....javila sam se na 19 strani haha
    Posljednje uređivanje od iva_777 : 16.01.2019. at 08:27

  4. #1054
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Bravo Chichaaa!!!! Cestitke!!!

  5. #1055
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Chichaaa tooo!!!!!

    Ljube drzi see!

  6. #1056

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Hvala na čestitkama,
    Al sam zabrinuta malo,nekako me dolje presjeca,i boli al ne kao M...jel itko tako nesto imao?bas me sad nekako strah.
    Ljube,drzi se

  7. #1057

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Lista za 16.01.2019.

    (Ne) čekalice

    iva_777~~~~~~~~~~~~46.dc
    justme409~~~~~~~~~~ 34.dc
    chicha~~~~~~~~~~~~~32.dc
    PurpleLu~~~~~~~~~~~ 28.dc


    Odbrojavalice

    EmaG~~~~~~~~~~~~ 11.dc
    angie_88~~~~~~~~~~~6.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~ 1.dc

  8. #1058

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    ljube drži se, baš mi je žao

    chicha čestitam , to si ti čekala cijelo vrijeme justme pa da zajedno otvarate novo odbrojavanje

  9. #1059
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ne mogu reci da mi nije zao...ali znala samn da od prve ture klomifena necu ostatu trudna...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  10. #1060
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Chicha... Ja imam i strah, i tu i tamo kakvu bol, ajmo to tako nazvati. Ali strah je moj glavni simptom hahahahaha

    Ja jedino sto osjecam jos uvijek su samo prsa...

  11. #1061

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Pa da, i meni se cini od kad sam vidila + da su mi počeli svakakvi bolovi...
    Ja sam samo napuhana i dalje,a prsa ništa...al ne sjecam se da sam u prvoj trudnoci takve bolove imala...
    Posljednje uređivanje od chicha : 16.01.2019. at 09:36

  12. #1062
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Chicha sve smo drugacije... Meni je frendica bila umorna ko pas... Ja sam uvijek umorna, ne vidim posebnu promjenu. Mozda sam cak prije plusa bila umornija. Uzas je ovaj strah, bas uzas. I cini mi se da nikad ne prodje

  13. #1063

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Ma skuzila sam i ja po umoru prije par dana,nista mi se ne da,samo bi spavala...
    A da,to iscekivanje do uzv ce mi bit najgore,sad se idem narucit za uzv i vec znam da ce mi rec tek za 10dana,prije se nece nista vidit...
    Znaci kad se vratimo sa uzv-a,otvaramo novo odbrojavanje??

  14. #1064
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Deal. Ja se nadam.
    Meni jos ovo traje sitno sitno sitno na ulosku narandjaste boje, i na papiru kod brisanja. I trnci nekakvi u maternici. Ja se cijelo vrijeme tjesim da bi sigurno krenulo na gore da je trebalo biti...

  15. #1065

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    45

    Početno

    Chicha čestitam!
    Justme znam da si u strahu, ali samo vjeruj da će sve biti ok. Nema sad mjesta lošim mislima.
    Ljube žao mi je. Znam kakvo ti je sad razočaranje, ali nema stajanja. Borba se nastavlja.
    Kako je krenulo vjerujem da će tu biti još jako puno ++++++

  16. #1066
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Nedam se losim mislima, bas to!!!

  17. #1067
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Chicha, dal to prirodna trudnoca dosla ili ???? Koliko pokusali ste????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  18. #1068
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Meni se iscjedak pojacao... Mozda je malo i porumenio. Poslala sms ginekologu.

  19. #1069
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se iscjedak pojacao... Mozda je malo i porumenio. Poslala sms ginekologu.
    Ajmeeee...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  20. #1070

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Chicha, dal to prirodna trudnoca dosla ili ???? Koliko pokusali ste????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Je,ljube,prirodno,uz pomoc caja od vrkute i tinkture konopljike,tako sam i prosli put zatrudnila,samo je trebalo 7,8,mj da profunkcionira terapija.
    Ovaj put malo manje,pola godine,al sam prosli mjesec prestala dojit i mislim da je to bio jedan od razlog nemogućnosti začeća...
    Posljednje uređivanje od chicha : 16.01.2019. at 14:05

  21. #1071

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se iscjedak pojacao... Mozda je malo i porumenio. Poslala sms ginekologu.
    Kako mislis porumenio??

  22. #1072

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Justme jesu primjese krvi ili sta?

  23. #1073
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Kod brisanja nije bas smedji vise. Cula sam se s gin. Pojacali dozu duphastona i sutra beta

  24. #1074

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    [QUOTE=pearl 22;3082518]Chicha čestitam!
    Hvalaaaa

  25. #1075

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Kod brisanja nije bas smedji vise. Cula sam se s gin. Pojacali dozu duphastona i sutra beta
    Ok, bitno da si pod kontrolom.

  26. #1076
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj chicha prvotno napisa Vidi poruku
    Je,ljube,prirodno,uz pomoc caja od vrkute i tinkture konopljike,tako sam i prosli put zatrudnila,samo je trebalo 7,8,mj da profunkcionira terapija.
    Ovaj put malo manje,pola godine,al sam prosli mjesec prestala dojit i mislim da je to bio jedan od razlog nemogućnosti začeća...
    A kako ti to pila ???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  27. #1077

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Tinkturu konopljike 1x dnevno pise ti na njoj koliko kapi sa 1dl vode,ujutro natašte, a caj od vrkute napravim ujutro 0,5l u termosicu i ponesem na posao i pijem kao vodu cili dan.ja sam oboje kupila u bio&bio ducanu,a imas i u svakoj bio ljekarni

  28. #1078
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj chicha prvotno napisa Vidi poruku
    Tinkturu konopljike 1x dnevno pise ti na njoj koliko kapi sa 1dl vode,ujutro natašte, a caj od vrkute napravim ujutro 0,5l u termosicu i ponesem na posao i pijem kao vodu cili dan.ja sam oboje kupila u bio&bio ducanu,a imas i u svakoj bio ljekarni
    Celi ciklus i za vrijeme M ili???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  29. #1079
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Evo da ja updatem situaciju...
    Smirila se malo situacija. Barem na ulosku. Ina ali u tragovima, ali kod svakog mokrenje skoro vidim da izadje skupa s urinom, plus bude na papiru. Isto je tamna krv, ali mi se cini kao da nije vise samo smedja,, vise kao tamno crvena.
    Nema bolova vise, cice opet bole vise nego jutros plus kao da se malo mucnine javilo... Ne znam dali je to moguce od duphastona.

  30. #1080

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    @Chica čestitam!!!!!!! @Ljube...zao mi je... ali idemo dalje!! Evo i ja sam uzela vrkutu i krecem u borbu za ovulaciju )))
    Upravo sam se narucila u pon na folikulometriju da vidim ima li sto od mene ovaj mjesec. @justme ja sam ti u 7tt dobila to smedjarenje, i odmah duphastone 3xdnevno. Bilo je pod kontrolom, ali u 12tt krvarenje jako. Tada su me stavili na 6xdnevno 10ak dana, pa ponovno na 3xdnevno. Samo hrabro, i nastoj mirovati. Znam da zvuci ofucano, ali plod se stvarno treba ucvrstiti. Moze biti i miom, svasta je moguce, ali ja mislim da je u pitanju ipak samo simptom rane trudnoce, da nije nista strasno

  31. #1081
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Vidjeti cemo sutra kakvo je stanje s trudnocom. Nedaj Boze, al ak bude potrebna kiretaza planiram ju odbiti, nekako izdogovarati s gin da sama kuci se ocistim. Izcitala sam masu toga o toj kir, je, brze je, bezbolno (ako si na opcoj anesteziji) ali mirovanje nakon nje, cuvanje i priraslice (moguce valjda).... Ne znam, previse je tu toga protiv. Danas sam od zivaca zapalila 4 duvana, a taman lipo prestala...

    Naravno da ima jos nade, i dosta sam opustena i smirena... Nadam se da ce tako i ostati
    Posljednje uređivanje od justme409 : 16.01.2019. at 19:31

  32. #1082
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj angie_88 prvotno napisa Vidi poruku
    @Chica čestitam!!!!!!! @Ljube...zao mi je... ali idemo dalje!! Evo i ja sam uzela vrkutu i krecem u borbu za ovulaciju )))
    Upravo sam se narucila u pon na folikulometriju da vidim ima li sto od mene ovaj mjesec. @justme ja sam ti u 7tt dobila to smedjarenje, i odmah duphastone 3xdnevno. Bilo je pod kontrolom, ali u 12tt krvarenje jako. Tada su me stavili na 6xdnevno 10ak dana, pa ponovno na 3xdnevno. Samo hrabro, i nastoj mirovati. Znam da zvuci ofucano, ali plod se stvarno treba ucvrstiti. Moze biti i miom, svasta je moguce, ali ja mislim da je u pitanju ipak samo simptom rane trudnoce, da nije nista strasno
    Mi idemo dalje u pobjede[emoji26][emoji26][emoji26][emoji3]

    Ja idem drugi tjedan u petak 10dc na folik.od 3dc krecem sa klomifenom po dvje tablete... Mene najvise zabrinjava ta sluz posto ne primjecujem nju uopce u toku plodnih dana i takav imam osjecaj da sve sjeme izade van i da unutra uopce nista ne ulazi...ko da cepa imam na ulasku.....
    Strasno me to brini... I to sve osjecam nakon kiretaze... Prije bilo sluzi ko u prici a sada ni kap ...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  33. #1083
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ljube ja sam primjetila da mi je od te trudnoce (zavrsila je kiretazom doduse) puno vise iscjetka u 2.djelu ciklusa.
    Mozda ti se jednostavno tijelo promjenilo od te trudnoce... Ali ako te zabrinjava, koliko sam ja citala, hormoni utjecu na to... Mozda da njih izvadis i prochekiras?
    Iskreno, nemam ni ja puno te sluzi... Nikad nisam ni imala. To bude nesto ful oskudno

  34. #1084
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube ja sam primjetila da mi je od te trudnoce (zavrsila je kiretazom doduse) puno vise iscjetka u 2.djelu ciklusa.
    Mozda ti se jednostavno tijelo promjenilo od te trudnoce... Ali ako te zabrinjava, koliko sam ja citala, hormoni utjecu na to... Mozda da njih izvadis i prochekiras?
    Iskreno, nemam ni ja puno te sluzi... Nikad nisam ni imala. To bude nesto ful oskudno
    Tako sam jadna uzas....

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  35. #1085

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Ja isto nisam primjetila nesto posebno te sluzi... bas cu obratit pozornost ovaj mjesec. Znate sta, ja sam bas lose zadnja 3 dana. Koliko sam god mislila da nije, ova neuspjela inseminacija me dotukla, toliko sam se ocito u sebi potajno nadala da sam trudna, tako da me ova negativna beta nekidan slomila. Mislim da se desilo u pogresno vrijeme, i baka mi je umrla, i pas stari je jako lose pred uspavljivanje je... tako da sam u najdepresivnijem sijecnju do sada. Inace se izvucem iz negativnih misli, uvijek nesto radim, ali ovaj put kao da nemam ni trunku energije i volje. Toliko sam tuzna kada dodjem kuci s posla, razmisljam kako je moj sin sada trebao vec trcati po kuci i cekati me...a ono kuca prazna... a testovi negativni... ovulacija upitna.. Znam da je ovo samo faza, ali bas bas sam tuzna i mislim da mi je najbolje sve pustiti jer mi se cini sto se vise trudim, to manje rezultata..

  36. #1086
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj angie_88 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja isto nisam primjetila nesto posebno te sluzi... bas cu obratit pozornost ovaj mjesec. Znate sta, ja sam bas lose zadnja 3 dana. Koliko sam god mislila da nije, ova neuspjela inseminacija me dotukla, toliko sam se ocito u sebi potajno nadala da sam trudna, tako da me ova negativna beta nekidan slomila. Mislim da se desilo u pogresno vrijeme, i baka mi je umrla, i pas stari je jako lose pred uspavljivanje je... tako da sam u najdepresivnijem sijecnju do sada. Inace se izvucem iz negativnih misli, uvijek nesto radim, ali ovaj put kao da nemam ni trunku energije i volje. Toliko sam tuzna kada dodjem kuci s posla, razmisljam kako je moj sin sada trebao vec trcati po kuci i cekati me...a ono kuca prazna... a testovi negativni... ovulacija upitna.. Znam da je ovo samo faza, ali bas bas sam tuzna i mislim da mi je najbolje sve pustiti jer mi se cini sto se vise trudim, to manje rezultata..
    Ajme draga, tocno tako i ja osjecam se jadno... Bas me ta kiretaza dotukla i taj gubitak bebe... Imam ja doma djecu neka mala utjeha ali bol za gubitkom bebe jace... A nikako da dode do trudnoci od 7mjeseca pokusavamo i nikako i nikako... Vise neznam sta bi mislila i sta da napravim da pomognem... I mene strasno pogodio da je danas stigla M inace nisam previse nadala se ali tracak nade postojao i na zadnje opet nista!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  37. #1087

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    ljube znam da ti je teško ali nemoj gubiti nadu, 6 mjeseci pokušavanja nije tako puno, kažu dr do godinu čak i dvije je čisto normalno!
    već ste uspjeli, imate klince, uspjet ćete opet, samo što pozitivnije razmišljaj, svima nam život nosi razne probleme, svi imamo svoje borbe...
    mi već više od 4 godine pokušavamo i ništa, niti jedan + na testu, ništa! nije lako, nismo još odustali, ali šta je tu je, ima i puno gorih stvari, odbijam biti jadna i tužna zbog toga i točka

  38. #1088
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Justme, kolika je beta???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  39. #1089
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Justme, kolika je beta???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Taman mi dr poslao nalaz. 422.
    U sub opet.

  40. #1090

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Purple Lu prvotno napisa Vidi poruku
    ljube znam da ti je teško ali nemoj gubiti nadu, 6 mjeseci pokušavanja nije tako puno, kažu dr do godinu čak i dvije je čisto normalno!
    već ste uspjeli, imate klince, uspjet ćete opet, samo što pozitivnije razmišljaj, svima nam život nosi razne probleme, svi imamo svoje borbe...
    mi već više od 4 godine pokušavamo i ništa, niti jedan + na testu, ništa! nije lako, nismo još odustali, ali šta je tu je, ima i puno gorih stvari, odbijam biti jadna i tužna zbog toga i točka
    Slažem se u potpunosti!

  41. #1091

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Taman mi dr poslao nalaz. 422.
    U sub opet.
    Odlicno!!!

  42. #1092
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Citiraj chicha prvotno napisa Vidi poruku
    Odlicno!!!
    Sto da? Ja mislila da je malo malena za 4+6
    Drago mi je da cemo odraditi to mjerenje.

  43. #1093
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Opet danas izaslo malo tamno smedjeg nakon uvz, plus nakon vece nuzde na papiru. Ostalo nesto skroz skab trag na papiru.

  44. #1094

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Taman mi dr poslao nalaz. 422.
    U sub opet.
    Justme, moja beta je na 17 dan od ovulacije bila 430 pa tako da mislim i da je tvoja beta odlicna.
    Jel znas kad ti je bila O???
    Ako znas mozes okvirno pogledati u tablicama na guglu al zbilja ti se beta od zene do zene razlikuje.
    Nekome tijelo bas reagira ma trudnocu pa je i beta odmah visa. Ja sam ponovila za 4 dana bila i iznosila je 1980.
    Znaci skolski se bas uduplala a i to ne mora nuzno biti.
    Bitno je bar 70 posto da se udupla za dva dana.
    Samo ti pij duphaston i odmaraj koliko mozes.
    On je gadan za piti i odmah jetrene probe na krvoj slici budu povisene pa pitaj gina za vaginalni progesteron.

    Chica cestitam na plusici

  45. #1095

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Opet danas izaslo malo tamno smedjeg nakon uvz, plus nakon vece nuzde na papiru. Ostalo nesto skroz skab trag na papiru.
    Bila si danas na uzv? Sto kaze dr?

  46. #1096
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    27.mi je bila ovulacija ja mislim...DAAAVNO hahahaaha
    Za uvz - vidjeli smo opet onaj mjehuric koji djeluje meni malo veci i pravilnijeg oblika... Ali ne vidi se nista vise od toga. Al opet, to moze biti i krvarenje. Sad u sub cemo ponoviti betu pa cemo znati vise

  47. #1097

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Lista za 17.01.2019.

    (Ne) čekalice

    iva_777~~~~~~~~~~~~47.dc
    justme409~~~~~~~~~~ 35.dc
    chicha~~~~~~~~~~~~~33.dc

    Odbrojavalice

    EmaG~~~~~~~~~~~~ 12.dc
    angie_88~~~~~~~~~~~7.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~ 2.dc


  48. #1098
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Iva kad je tebi ono pregled?
    Da, sad mozda kad se skucite... Trebat ce ipak i krstiti novo hahahaha

  49. #1099
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    U ponedjeljak sam u Petrovoj. Pokrstili smo poprilicno hahaha, mozda nesto i uspije.

  50. #1100

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Lista za 18.01.2019.

    (Ne) čekalice

    iva_777~~~~~~~~~~~~48.dc
    justme409~~~~~~~~~~ 35.dc +
    chicha~~~~~~~~~~~~~34.dc +

    Odbrojavalice

    EmaG~~~~~~~~~~~~ 13.dc
    angie_88~~~~~~~~~~~8.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~ 3.dc

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •