Stranica 38 od 39 PrviPrvi ... 2836373839 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,851 do 1,900 od 1935

Tema: Odbrojavanje 5/2018 by sarasvati

  1. #1851
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    jutro, evo mene sa pregleda, po njegovom sam.7+4 trudna beba je velika 12mm.
    Prekrasnooooo[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  2. #1852
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    meni je 4 dana prije M bio pozitivan ali onaj sa ebaya
    Hvala... Uzela i ja sam takve ...oni osjetljivost od 10ml

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  3. #1853
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Najsladja mucnina i povracanje ikad. Nisam stigla doci do toga ni u jednoj t. Tako da, kad vam dodje tesko os toga, samo se sjetitw razloga ❤️

  4. #1854
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Najsladja mucnina i povracanje ikad. Nisam stigla doci do toga ni u jednoj t. Tako da, kad vam dodje tesko os toga, samo se sjetitw razloga ❤️
    istina

  5. #1855
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala... Uzela i ja sam takve ...oni osjetljivost od 10ml
    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    da da, taj mi je uvijek pokazao prije M
    kad mislis raditi test?

  6. #1856
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    da da, taj mi je uvijek pokazao prije M
    kad mislis raditi test?
    U ned.bi ce 25dc... O bila 13dc

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  7. #1857
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Jutro cure! Evo ja bila na pregledu. Imam ovulacije,potvdeno! Stize ovulacija za 3 dana po ultrazvuku sa lijevog jajnika! Kakvo olaksanje... A onda sam mu rekla da su mi muski hormoni bili poviseni prije 2 god i moze li to utjecati na zacece mozda. Rekao mi je da ce mi napisati uputnicu za testosteron i slobodni testosteron pa da dodem ponovno do njega kad stignu nalazi pa da cemo vidjet sto i kako dalje jer sve je drugo ok. Pozitivan gin danas hahaha rekao je da cemo sve rijesiti. I bas sam sretna! Eto,pitanje je vremena za T ali sada sam puuuno opustenija i imam vjere!

  8. #1858

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj chicha prvotno napisa Vidi poruku
    ajmeee viki super divnoo, jel vam dugo mene čekat do ponediljka za odbrojavanje?

    viki, ema ima te li povraćanja i mučnina?
    Naravno da čekamo

    Ja imam mučnine, nekad jače, nekad slabije ali stalno nešto, ali nisam još povraćala. Mada mi nekad zna biti tako muka da bi najrađe povratila...

  9. #1859

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Lista za 04.04.2019.

    (Ne) čekalice

    viki88~~~~~~~~~~~~ 60.dc
    EmaG~~~~~~~~~~~~ 55.dc
    chicha~~~~~~~~~~~~ 39.dc +

    Odbrojavalice

    ljube555~~~~~~~~~~~22.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~15.dc
    angie_88~~~~~~~~~~ 12.dc
    Andydea123~~~~~~~~~ 10.dc
    jagodicabobica~~~~~~~6.dc

  10. #1860
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Jel se barem malo smrsavi od tih mucnina, meni bi bas dobro doslo. Natukla 10tak kg u mirovanju ovom.

  11. #1861
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Par pitanja
    1. Kako vasi muzevi podnose to "ganjanje" oko ovulacije. I tezna za bebachem?
    2. Dali sudjeluju u svemu tome ili samo u pokrivanju hahahaha
    3. Kako ste rekle muzevima?

  12. #1862
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja cu prva. Ja svog nisam ni uputila u plodne dane, ne zelim da bude pod stresom i ovako je bio pa nije jadam vise mogao hahahaha.
    A i vise volim neke stvari kad mi je tesko drzato za sebe. Ne zelim slusati one opusti se i sl. Znaci moj samo sudjeluje u pokrivanju.
    Ja sam mu za proslu exicu poslala sliku na viber testa za trudnocu. Na testu je bisalo HCG. On jadan isao guglati da vidi sto je HCG i skuzio da je to hormon trudnoce ali je mislio da je opet nesto lose jer testna crtica i kontrolna crtica nisu digle se do one oznake dokle umociti test hahahahaha

  13. #1863
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Moj muz sve zna, upucen je u sve. Svaki negativni test samnom trazi sjene, i cak ih on kupuje cesce nego ja. Pokrivanje mu nikad nije problem, bas smo skupa u svemu jer nikome drugome nismo nista pricali da nam ne nabijaju presing, tako da se oslanjamo jedno na drugo.

    Sto se tice testova, nekom curama su pozitivni vec na 10dpo, a nekima jos ni na dan menge me pokaze. Ovisi od testa najvise ja mislim, ali tesko je znati i kad je TOCNO bila O i nakon koliko se desila implantacija.

    Andydea, bas mi je drago da si imala pozitivno iskustvo, drzim fige da u tom tonu nastavi i dalje.

    Viki, divne vijesti!!

    Jedva cekam mucnineeeee haha

  14. #1864
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja cu sa svojim razgovarati kad prodje neko jos vrijeme. Mada nadam se da ni necu toliko dugo cekati.
    Ako progovorim o tome, progovorila sam o problemu i on postoji. Ako ne, lakse mi je

  15. #1865
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    JustMe, kolko dugo pokusavate vec? Sori nisam pohvatala. Skuzila sam jedino da je doslo do trudnoce.

    Meni stiglo 25hcg i 50lh s ebaya. Hihihi

  16. #1866
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    JustMe, kolko dugo pokusavate vec? Sori nisam pohvatala. Skuzila sam jedino da je doslo do trudnoce.

    Meni stiglo 25hcg i 50lh s ebaya. Hihihi
    Ja sam narucila samo 10 za T ...sutra bi trebalo doci... To potrosim i vise ne kupujem[emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Posljednje uređivanje od ljube555 : 04.04.2019. at 20:23

  17. #1867

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Par pitanja
    1. Kako vasi muzevi podnose to "ganjanje" oko ovulacije. I tezna za bebachem?
    2. Dali sudjeluju u svemu tome ili samo u pokrivanju hahahaha
    3. Kako ste rekle muzevima?
    Moj dragi sve prolazi samnom. Imamo jako ravnopravan i otvoren odnos i puno komuniciramo o svemu, pa onda i o osjećajima i strahovima. Neki dan je frendici objasnio razliku između hcg i lh i ja sam se skoro rasplakala od sreće Ne bi mogla zamisliti da napravim test bez njega i onda čekam danima (kako znam vidjeti na youtube-u da ljudi znaju raditi da iznenade) da mu kažem. Ovo sve je dosta stresno i bude lakše ako podijeliš to s nekim. Nakon svega kroz šta mi tijelo prolazi, šta je prošlo i kroz šta će proći sljedećih mjeseci, to što će biti pod stresom zajedno samnom je najmanja stvar
    Jedino u čemu se nismo pogodili je način na koji smo se nosili sa pobačajem. On je imao potrebu govoriti prijateljima o tome i pričati o tome šta je bilo, a ja sam htjela da to ostane među nama jer mi je ta prva trudnoća već toliko sreće oduzela od ove, da nisam htjela da oduzme i to da kad prijateljima i obitelji kažemo da budu skroz iznenađeni.

  18. #1868
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Mi ne pokusavaml dugo. Imali smo jednu trudnocu prije 2 godine vec skoro "slucajnu" koja me toliko razveselila. Znam da glupo zvuci ali odmah drugi dan sam znala da sam trudna. Umrla 2 tjedna cekajuci pozitivan test. Bas sam sretna bila, iako je kao slucajno bilo. Brzo je zavrsila spontanim. I tada sam napravila glupost jer sam se i ja zatvorila u sebe. Nisam bas puno pricala s nikim o tome, tako ni s njim. Onda vise nismo htjeli riskirati kao do pira, nego tek nakon. U 8.mj 2018 smo se ozenili i tad smo opet poceli. U 12 mj sam ostala trudna, ali sam otkrila jer mi je krvarenje bilo cudno. Trudnoca se po beti savrseno razvijala ali se na kraju ispostavilo da je extraut.u jajovodu (i vidila sam prve otkucaje). Izvadili su mi taj jajovod cijeli. Ne smatram da imam neki problem zbog toga, al kad vidim kako ljudi sa svim djelovima reproduktivnog sustava muce se malo me bude strah.
    Mislim da sam ja malo cudna i da imam neki problem zapravo, jer kad sad pogledam.. Nikad nisam voljela pokazati probleme, strahove i sumnje jer bi im kao onda dala tezinu i postali bi stvarni. Ovako sam si ja super i odbijam uopce misliti o icemu.

  19. #1869
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Jel se barem malo smrsavi od tih mucnina, meni bi bas dobro doslo. Natukla 10tak kg u mirovanju ovom.
    ja imam 1 kg manje nego na proslom vaganju

  20. #1870

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Pozdrav cure, pridruzujem vam se u odbrojavanju. Trebala bih dobiti 16.4. Imali smo samo 1 odnos u plodnim danima (12 dc) pa se ne nadam previse. Prosla m mi je bila prva nakon spontanog, nisam ni sigurna kad je tocno pocela (ponedjeljak ili utorak) trajala je jako dugo.

  21. #1871
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Viki, jos jedna pozitivna strana, barem meni hahahaha.

  22. #1872
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure, pridruzujem vam se u odbrojavanju. Trebala bih dobiti 16.4. Imali smo samo 1 odnos u plodnim danima (12 dc) pa se ne nadam previse. Prosla m mi je bila prva nakon spontanog, nisam ni sigurna kad je tocno pocela (ponedjeljak ili utorak) trajala je jako dugo.
    Dobro dosla, draga!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  23. #1873

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Lista za 05.04.2019.

    (Ne) čekalice

    viki88~~~~~~~~~~~~ 61.dc
    EmaG~~~~~~~~~~~~ 56.dc
    chicha~~~~~~~~~~~~ 40.dc +

    Odbrojavalice

    ljube555~~~~~~~~~~~23.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~16.dc
    angie_88~~~~~~~~~~ 13.dc
    Andydea123~~~~~~~~~ 11.dc
    jagodicabobica~~~~~~~7.dc

  24. #1874

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure, pridruzujem vam se u odbrojavanju. Trebala bih dobiti 16.4. Imali smo samo 1 odnos u plodnim danima (12 dc) pa se ne nadam previse. Prosla m mi je bila prva nakon spontanog, nisam ni sigurna kad je tocno pocela (ponedjeljak ili utorak) trajala je jako dugo.
    Dobro došla na odbrojavanje Žao mi je radi spontanog... reci samo, koji si dan ciklusa pa da te dodam na listu?

  25. #1875

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Danas mi je 19 dc. Hvala na dobrodoslici!

  26. #1876
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Cure... Ja sam napravila kineza ali neg.je... mislim da nista ni ovog puta... Nazalost... Ako O bila 13dc kako dr.rekao danas je 10dno i minus ...mislim to je to....

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  27. #1877
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Cure koji trudnice , koji dan ciklusa ste imali O a koji dan ciklusa ste radili test???? Dal jos nadam se ili ne????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  28. #1878
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ljube, ne zelim ti davati lazne nade, ali ne vidi se svima tak rano. Probaj ako ces imati zelju za dva dana s prvim jutarnjim. Tad bi vec trebala biti neka sjenica, iako ni to nije pravilo.

    Buncek, dobrodosla. Zao mi je zbog spontanog. Drzim fige!

    JustMe, svi smo mi drugaciji. Nekima je lakse da pricamo, nekima da gurnemo pod tepih. Jedino sto sve to sto guramo kad tad izade, pa zna biti onda jos gore... Ja mislim da se niko sa nikime ne treba usporedivati. Odraduj emocije kako osjecas da mozes i da ti pase. Ali vazno je imati bar jednu osobu kojoj mozes sve reci.

  29. #1879
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube, ne zelim ti davati lazne nade, ali ne vidi se svima tak rano. Probaj ako ces imati zelju za dva dana s prvim jutarnjim. Tad bi vec trebala biti neka sjenica, iako ni to nije pravilo.

    Buncek, dobrodosla. Zao mi je zbog spontanog. Drzim fige!

    JustMe, svi smo mi drugaciji. Nekima je lakse da pricamo, nekima da gurnemo pod tepih. Jedino sto sve to sto guramo kad tad izade, pa zna biti onda jos gore... Ja mislim da se niko sa nikime ne treba usporedivati. Odraduj emocije kako osjecas da mozes i da ti pase. Ali vazno je imati bar jednu osobu kojoj mozes sve reci.
    Hvala draga... Nemam ja inaci nikakvu nadu... Posto od osmog mjeseca imam stalno neg.test pa sam vec i navikla na to....neznam vise sta kosi nas stvarno... zadnja trudnoca bila iz prve prije toga takoder.. a sada nece i nece i nece

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  30. #1880

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Ljube, meni se vidjelo 12dpo i to jako, jako svijetlo. Ona crta šta stvarno sumnjaš da ludiš jer misliš da ju vidiš.
    Mislim da sam 10dpo napravila da ne bi ništa imala, bilo bi negativno.

    Plus što sam ja imala tri različita testa s e-bay-a i na dva na koja je osjetljivost 10miu se vidjelo 12dpo već to svijetlo, a na jednom (na kojem mi ne piše osjetljivost, ali brijem da nije manje od 30-40) se tek vidjelo nakon što su ovi testovi postali jako tamni. Sad kad se popišam i na taj najmanje osjetljiv (nisam već tjedan dana i nadam se da neću više) onda odmah izađe i testna linija.

    Oću reći, moglo bi biti prerano, pričekaj još bar tri dana jer ne znaš ni kad ti se primilo, ako se primilo.

    Držim fige Ljube

  31. #1881
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube, meni se vidjelo 12dpo i to jako, jako svijetlo. Ona crta šta stvarno sumnjaš da ludiš jer misliš da ju vidiš.
    Mislim da sam 10dpo napravila da ne bi ništa imala, bilo bi negativno.

    Plus što sam ja imala tri različita testa s e-bay-a i na dva na koja je osjetljivost 10miu se vidjelo 12dpo već to svijetlo, a na jednom (na kojem mi ne piše osjetljivost, ali brijem da nije manje od 30-40) se tek vidjelo nakon što su ovi testovi postali jako tamni. Sad kad se popišam i na taj najmanje osjetljiv (nisam već tjedan dana i nadam se da neću više) onda odmah izađe i testna linija.

    Oću reći, moglo bi biti prerano, pričekaj još bar tri dana jer ne znaš ni kad ti se primilo, ako se primilo.

    Držim fige Ljube
    Poslala sam ti PP

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  32. #1882

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Čini mi se da sam već odgovorila, ali evo jos jednom; danas mi je 19 DC.
    JustMe, ja sam rekla svima za spontani nakon sto je proslo desetak dana. Htjela sam da svi znaju koju sam tragediju prozivjela i da mi je trenutno teško. Bilo mi je i lakše kad bih o tome pričala baš zato što je to (po meni) bila mala beba koja je zbog nekog razloga umrla u skroz ranom stadiju svog zivota. Iako se cak ni moj muz pa ni mama ne slazu samnom oko toga. Za mene prešućivati taj dogadjaj bi bila negacija postojanja tog voljenog bića. Da bilo je samnom, s nama, samo dva-tri mjeseca ali bilo je u mom srcu, životu i dio mene je umro zajedno s tom mucicom.

  33. #1883
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ljube, mislim da je cak nemoguce imati pozitivan test na 10dpo cak i u slucaju trudnoce. Meni je gin rekao nikako test raditi dok ne kasni barem 3 dana. I stvarno, u prosloj trudnoci je testa crtica bila pristojno tamna tek kad je kasnio m par dana

  34. #1884
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube, mislim da je cak nemoguce imati pozitivan test na 10dpo cak i u slucaju trudnoce. Meni je gin rekao nikako test raditi dok ne kasni barem 3 dana. I stvarno, u prosloj trudnoci je testa crtica bila pristojno tamna tek kad je kasnio m par dana
    Hvala draga!!!! Tvoje rijeci u bozje usi[emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  35. #1885

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Lista za 06.04.2019.

    (Ne) čekalice

    viki88~~~~~~~~~~~~ 62.dc
    EmaG~~~~~~~~~~~~ 57.dc
    chicha~~~~~~~~~~~~ 41.dc +

    Odbrojavalice

    ljube555~~~~~~~~~~~24.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~17.dc
    angie_88~~~~~~~~~~ 14.dc
    Andydea123~~~~~~~~~ 12.dc
    jagodicabobica~~~~~~~8.dc

  36. #1886
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Realno od 15dana (od ovulacije do m) pola od toga jajna stanica putuje do mjesta i gnjezdi se. Beta se povecava tek kad se ugnjezdi. Ako se dupla svakidrugi dan a pocinje realno od 0.5 cca treba joj ipak malo vremena da se udupla

  37. #1887

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Meni je danas 20 dc.

  38. #1888

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Meni se u prvoj trudnoci vidio jasno plus tek kad je kasnila 3 dana, a kad je kasnila 1 dan se vidjelo ful nesto blijedo. U drugoj trudnoci se vidio plus tek nakon 5 dana kasnjenja na gravignost.

  39. #1889
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se u prvoj trudnoci vidio jasno plus tek kad je kasnila 3 dana, a kad je kasnila 1 dan se vidjelo ful nesto blijedo. U drugoj trudnoci se vidio plus tek nakon 5 dana kasnjenja na gravignost.
    Hvala draga!!!!!

    Znaci nasa Viki imala srecu da tako rano ugledala plusic[emoji847][emoji847][emoji847][emoji847]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  40. #1890
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ema g sad sam vidjela da su tebi otpisali uooce mogucnost trudnoce, tj odmah htjeli na potpomognutu. A vidi te sad ❤️
    Predivno.

  41. #1891

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Hehe, al isto je do mog ciklusa koji je oko 24 dana, pa onda kad meni kasni m 3 dana je ustvari 27 dc.

  42. #1892

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Lista za 07.04.2019.

    (Ne) čekalice

    viki88~~~~~~~~~~~~ 63.dc
    EmaG~~~~~~~~~~~~ 58.dc
    chicha~~~~~~~~~~~~ 42.dc +
    ljube555~~~~~~~~~~~25.dc

    Odbrojavalice

    Buncek~~~~~~~~~~~~21. dc
    iva_777~~~~~~~~~~~18.dc
    angie_88~~~~~~~~~~ 15.dc
    Andydea123~~~~~~~~~13.dc
    jagodicabobica~~~~~~~9.dc

  43. #1893

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ema g sad sam vidjela da su tebi otpisali uooce mogucnost trudnoce, tj odmah htjeli na potpomognutu. A vidi te sad ❤️
    Predivno.
    Da, kad sam došla na prvi pregled kao najaviti da bi počela raditi na trudnoći pa da napravim pregled su mi rekli da nema smisla da gubim vrijeme ako želim zatrudniti i da odmah idem na potpomognutu. U ciklusu kad sam prvi put ostala trudna ginekologinja mi je rekla ´Nije nemoguće, ali je malo vjerojatno´. I evo ga sad imamo i srce malo

  44. #1894
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Predivno. Bas mi je drago ❤️
    Imas neku posebnu bebicu onda. Za inat gin evo je. Sto si ona misli

  45. #1895

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Predivno. Bas mi je drago ❤️
    Imas neku posebnu bebicu onda. Za inat gin evo je. Sto si ona misli
    Da, baš je hvala ti

  46. #1896

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Lista za 08.04.2019.

    (Ne) čekalice

    viki88~~~~~~~~~~~~ 64. dc
    EmaG~~~~~~~~~~~~ 59. dc
    chicha~~~~~~~~~~~~ 43. dc +
    ljube555~~~~~~~~~~~26. dc

    Odbrojavalice

    Buncek~~~~~~~~~~~~22. dc
    iva_777~~~~~~~~~~~19. dc
    angie_88~~~~~~~~~~ 16. dc
    Andydea123~~~~~~~~~14. dc
    jagodicabobica~~~~~~~10. dc

  47. #1897

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Cure moje,odgodjen mi uzv za srijedu,gin otišla na sluzbeni put...pa nikako dočekati!!!
    danas cemo samo vidit nalaze krvi i urina.

  48. #1898
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Jagodice, puno je je proslo od tada. Just je spomenula negdje da je prije dvije godine bila trudna, a ja sam, mislim, tad vec imala staza na listi. Zao mi je sto je i moje odbrojavanje isto ispalo dugacko.

    Ema, a koju ste dijagnozu dobili kad su vam takve prognoze dali?

  49. #1899

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Ema, a koju ste dijagnozu dobili kad su vam takve prognoze dali?
    Ne znam točno, nisam sad kod kuće da pogledam u nalaze, ali problem nam je bio spermiogram i ja sam godinama imala policistične jajnike radi čega mi je ginekolog i ginekologinja nakon uvz-a rekli da preporučuju odmah na potpomognutu. Doslovno sam morala pitati ´pa jel mi ne bi trebali reći da prvo probamo barem 3 mjeseca?´ :D Sjećam se da je odgovor na to bio da misli da je bolje ne gubiti vrijeme. Ne moram ni pričati kakvu su nam paniku unijeli oboje. S tim da mi je taj ginekolog i dalje ginekolog i zadovoljna sam s njim, stručan je, sve objasni. Tako da ne znam jesmo mi imali samo lude sreće ili šta.

  50. #1900
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Sarasvati, ma nek je dugo trajalo, gle kolko je plusica donjelo!

    Cure, kako ste? Ima kakvih novosti?
    Ja jucer (9dc) krenula s lh. Da li si vi spremate te trakice? Ja valjda imam blagi OKP pa si ih lijepim u biljeznicu, svaki mj na novu stranicu, i pored svake trakice dc i vrijeme pisanja

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •