Stranica 33 od 39 PrviPrvi ... 233132333435 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,601 do 1,650 od 1935

Tema: Odbrojavanje 5/2018 by sarasvati

  1. #1601

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Čestitam svim novim srcima,plusicima,bas se razveselim kad vidim nove vijesti.
    Angie zao mi je,budi samo ustrajna i jaka,sve to ima svoje zašto....
    Novim curama želim dobrodoslicu i da sto prije odu u trudnicke teme

  2. #1602
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj chicha prvotno napisa Vidi poruku
    Čestitam svim novim srcima,plusicima,bas se razveselim kad vidim nove vijesti.
    Angie zao mi je,budi samo ustrajna i jaka,sve to ima svoje zašto....
    Novim curama želim dobrodoslicu i da sto prije odu u trudnicke teme
    hvala

  3. #1603

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Hvala ti chicha

    Sad vidim da smo listu zaboravile..

    Evo budem ja sad napravila, pa ako netko želi preuzeti, samo nastavite..

    Lista za 17.03.2019.

    (Ne) čekalice

    viki88~~~~~~~~~~~~ 42.dc +++++
    EmaG~~~~~~~~~~~~ 37.dc +++++
    angie_88~~~~~~~~~~ 31.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~ 27.dc


    Odbrojavalice

    chicha~~~~~~~~~~~~ 21.dc
    Andydea123~~~~~~~~ 19.dc
    jagodicabobica~~~~~~~14.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~ 4.dc
    Posljednje uređivanje od EmaG. : 17.03.2019. at 15:18

  4. #1604

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Samo da vas nešto pitam, bit će mi lakše ako je netko imao takve simptome i bilo sve ok..
    Ugl, prije neka dva sata sam se poslije wc-a brisala i na papiru je bilo sluzi (obično kao i inače) ali koja je imala svijetlo, svijetlo ružičastu nijansu. Od onda sam bila 2-3x na wc-u i ništa.
    Čitala sam dosta zadnjih tjedan dana o 4-5 tjednu i često sam nailazila na to da krvarenje ili spoting u ranoj trudnoći bude normalna pojava, ali ipak se brinem.
    Jel netko od vas to imao?

  5. #1605
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da vas nešto pitam, bit će mi lakše ako je netko imao takve simptome i bilo sve ok..
    Ugl, prije neka dva sata sam se poslije wc-a brisala i na papiru je bilo sluzi (obično kao i inače) ali koja je imala svijetlo, svijetlo ružičastu nijansu. Od onda sam bila 2-3x na wc-u i ništa.
    Čitala sam dosta zadnjih tjedan dana o 4-5 tjednu i često sam nailazila na to da krvarenje ili spoting u ranoj trudnoći bude normalna pojava, ali ipak se brinem.
    Jel netko od vas to imao?
    Imam lose iskustvo... Ali ja bi na tvom mjestu otisla na hitnu... I sve prokontrolirala... Oni naprave uzv, pregled vag.i izvade betu... I bit ces mirna... To ja bi napravila... A ti kako odlucis...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  6. #1606
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da vas nešto pitam, bit će mi lakše ako je netko imao takve simptome i bilo sve ok..
    Ugl, prije neka dva sata sam se poslije wc-a brisala i na papiru je bilo sluzi (obično kao i inače) ali koja je imala svijetlo, svijetlo ružičastu nijansu. Od onda sam bila 2-3x na wc-u i ništa.
    Čitala sam dosta zadnjih tjedan dana o 4-5 tjednu i često sam nailazila na to da krvarenje ili spoting u ranoj trudnoći bude normalna pojava, ali ipak se brinem.
    Jel netko od vas to imao?
    Dobit ces i terapiju progesterona za sigurnost i bit ces mirna

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  7. #1607

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Ema,odi na pregled ako nisi do sad,ista stvar mi se dogodila pretprosli mjesec kad je bila biokemijska....al ne bi te htjela plasit,nista to ne mora znaciti...

  8. #1608

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Ema,javi nam kakvo je stanje?
    I ja sam ZA da nam ti ažuriraš listu

  9. #1609
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Ema javi se , mislimo na tebe .

  10. #1610
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Pozz cure. Tu sam ali ne stignem pisati. Danas mi je 20.dc i uzasno me boli lijevi jajnik. Trne mi noga do prstiju. Za ovulaciju je ocito kasno jer imam ciklus od max. 26 dana. Nije mi jasno... Pomagajte. Sto bi to moglo biti? Ako i je O zar ne treba druga faza ciklusa biti duza od ovih mojih 6 dana? Jer ne vjerujem da ce mi M kasniti. Osim ako se nije nesto poremetilo sa ciklusom... Svakako,cijeli ciklus pokrivamo sa odnosima. Uhhh to cekanje...

  11. #1611
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz cure. Tu sam ali ne stignem pisati. Danas mi je 20.dc i uzasno me boli lijevi jajnik. Trne mi noga do prstiju. Za ovulaciju je ocito kasno jer imam ciklus od max. 26 dana. Nije mi jasno... Pomagajte. Sto bi to moglo biti? Ako i je O zar ne treba druga faza ciklusa biti duza od ovih mojih 6 dana? Jer ne vjerujem da ce mi M kasniti. Osim ako se nije nesto poremetilo sa ciklusom... Svakako,cijeli ciklus pokrivamo sa odnosima. Uhhh to cekanje...
    moje ovulacije su takve da me boli jajnik i nemogu stati na nogu na toj strani. ne da me noga boli nego svaki korak mi stvara dodatnu bol u jajniku.. mozda je kasnija O , pa ce mozda ovaj mj kasnije doci M. ili ne doci

  12. #1612

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj chicha prvotno napisa Vidi poruku
    Ema,odi na pregled ako nisi do sad,ista stvar mi se dogodila pretprosli mjesec kad je bila biokemijska....al ne bi te htjela plasit,nista to ne mora znaciti...
    Isto tako malo i jako svijetli rozo-smeđkasti iscjedak? Jesi ga stalno imala ili s vremena na vrijeme? Ja sam imala sinoć dva puta i jutros najsvijetliji do sada. Sad cijeli dan ništa...
    Zvala sam ginekologa, rekao je da dođem na pregled, ali je primao još 45 minuta kad sam zvala a bila na drugom kraju grada. Pa sam rekla sutra doći odmah na početku radnog vremena.
    I rekao je ako se pogorša da idem u bolnicu. Nadam se da neće..

    Ali ja ne znam, ja sam inače nekad prepozitivna u svakakvim situacijama, ali možda se samo dublje primio plod ili se polako rasteže maternica jer raste. Prošli put nije rastao, pa možda zato to nisam imala... možda je i do toga, mislim pa znaju to žene imati taj iscjedak i da je sve ok...

  13. #1613

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Evo lista

    Lista za 18.03.2019.

    (Ne) čekalice

    viki88~~~~~~~~~~~~ 43.dc +++++
    EmaG~~~~~~~~~~~~ 38.dc +++++
    angie_88~~~~~~~~~~ 32.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~ 28.dc


    Odbrojavalice

    chicha~~~~~~~~~~~~ 22.dc
    Andydea123~~~~~~~~ 20.dc
    jagodicabobica~~~~~~~15.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~ 5.dc

  14. #1614
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Viki88,Iz tvojih usta u Božje usi! Akcija i veceras za svaki slucaj.

  15. #1615
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    Viki88,Iz tvojih usta u Božje usi! Akcija i veceras za svaki slucaj.
    imas neke druge znakove da bi mozda bila O? cervikalna sluz, povisen i otvoren cervix, pojacan libido?

  16. #1616

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Isto tako malo i jako svijetli rozo-smeđkasti iscjedak? Jesi ga stalno imala ili s vremena na vrijeme? Ja sam imala sinoć dva puta i jutros najsvijetliji do sada. Sad cijeli dan ništa...
    Zvala sam ginekologa, rekao je da dođem na pregled, ali je primao još 45 minuta kad sam zvala a bila na drugom kraju grada. Pa sam rekla sutra doći odmah na početku radnog vremena.
    I rekao je ako se pogorša da idem u bolnicu. Nadam se da neće..

    Ali ja ne znam, ja sam inače nekad prepozitivna u svakakvim situacijama, ali možda se samo dublje primio plod ili se polako rasteže maternica jer raste. Prošli put nije rastao, pa možda zato to nisam imala... možda je i do toga, mislim pa znaju to žene imati taj iscjedak i da je sve ok...
    Ja sam bila 5+2 i to jutro na wc papiru mali mali tanki trag svjetlocrvene sluzi jedva primjetno,i ja naz gin.jer sam se svakako trebala narucit za pregled,i slučajno to napomen,onda meni dodji hitno,i uzv nista ne vidi,vadim betu,niska...za taj stupanj trudnoće,taj dan navecer u 7h prokrvarim...i sve ode

  17. #1617

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz cure. Tu sam ali ne stignem pisati. Danas mi je 20.dc i uzasno me boli lijevi jajnik. Trne mi noga do prstiju. Za ovulaciju je ocito kasno jer imam ciklus od max. 26 dana. Nije mi jasno... Pomagajte. Sto bi to moglo biti? Ako i je O zar ne treba druga faza ciklusa biti duza od ovih mojih 6 dana? Jer ne vjerujem da ce mi M kasniti. Osim ako se nije nesto poremetilo sa ciklusom... Svakako,cijeli ciklus pokrivamo sa odnosima. Uhhh to cekanje...
    Andydea meni se isto to događa,uzasni bolovi al meni je lijevi jajnik policistican i pridajem tu bol pucanju mikrocista,ne znam sta bi tebi moglo bit?jel imas deficit progesterona?
    Btw pročitala sam tvoju pricu u drugoj temi....rasplakala si me....i razumim te...

  18. #1618

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Lista za 19.03.2019.

    (Ne) čekalice

    viki88~~~~~~~~~~~~ 44.dc +++++
    EmaG~~~~~~~~~~~~ 39.dc +++++
    angie_88~~~~~~~~~~ 33.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~ 29.dc


    Odbrojavalice

    chicha~~~~~~~~~~~~ 23.dc
    Andydea123~~~~~~~~ 21.dc
    jagodicabobica~~~~~~~16.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~ 6.dc


    Angie i iva, kako ste nam? Jel ima novosti?

  19. #1619
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    [emoji813] Lista za 19.03.2019. [emoji813]

    (Ne) čekalice

    viki88~~~~~~~~~~~~ 44.dc +++++
    EmaG~~~~~~~~~~~~ 39.dc +++++
    angie_88~~~~~~~~~~ 33.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~ 29.dc


    Odbrojavalice

    chicha~~~~~~~~~~~~ 23.dc
    Andydea123~~~~~~~~ 21.dc
    jagodicabobica~~~~~~~16.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~ 6.dc


    Angie i iva, kako ste nam? Jel ima novosti?
    Ema , ti bila kod gin.i na uzv???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  20. #1620

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Evo čekam da idem u 13h na uvz pa vam onda javim. Držte fige da je sve ok

  21. #1621
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Evo čekam da idem u 13h na uvz pa vam onda javim. Držte fige da je sve ok[emoji813]
    Sretno od srca!!!!


    Koliko brojis danas tt???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  22. #1622

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    5t0d prema ovulaciji koja je bila nešto kasnija, 5t4d prema njihovim mjerenjima od prvog dana zadnje menstruacije

  23. #1623
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    5t0d prema ovulaciji koja je bila nešto kasnija, 5t4d prema njihovim mjerenjima od prvog dana zadnje menstruacije
    Mozda neces cuti jos srceko, ali gest.i zum.ces viditi sigurno[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

    Sve u svemu sretno od srca..



    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  24. #1624

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Hvala ti Ljube

  25. #1625

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Ema sretno❤ drzim fige da sve bude dobro

  26. #1626
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    ema sretnoo

  27. #1627

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Hvala vam svima, divne ste
    Javim vam se čim se vratim

  28. #1628
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    imas neke druge znakove da bi mozda bila O? cervikalna sluz, povisen i otvoren cervix, pojacan libido?
    Pa iskreno,nisam obracala paznju na sluz ali libido je ovih dana pojacan. Jucer me cijelo popodne bolio jajnik a danas nista. Nadam se da je to bila O. Mislila sam od sljedeceg mjeseca prijeci na lh trakice ako ovog mjeseca ne bude +. E sad,ako je jucer stvarno bila O,onda bi mi M trebala kasniti sigurno 5-6 dana? A test bi bilo glupo radit sad na ocekivani dan M jer ce pokazati -? I jos nesto,od ZM pijem vrkutu,mozda je ona malo produzila ciklus i izazvala kasniju O? Ako je to tako bilo bi super. Jer,ne osjecam svaki mjesec ovakve bolove. Cak sad kad promislim,nisam imala nikakvih bolova kroz ciklus od spontanog prije 6 mj. Drzite fige da je ovaj mjesec to to.

  29. #1629
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj chicha prvotno napisa Vidi poruku
    Andydea meni se isto to događa,uzasni bolovi al meni je lijevi jajnik policistican i pridajem tu bol pucanju mikrocista,ne znam sta bi tebi moglo bit?jel imas deficit progesterona?
    Btw pročitala sam tvoju pricu u drugoj temi....rasplakala si me....i razumim te...
    Chicha,pa progesteron mi je ok,policisticne jajnike nemam. Jedino mi je testosteron malo pojacan.
    Draga,ja sam se rasplakala skoro na svaku pricu ovdje. Tesko je to. Svakakvih sudbina ima.

  30. #1630
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vam svima, divne ste[emoji813]
    Javim vam se čim se vratim
    Ema, cekamo te!!! [emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  31. #1631

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Ema, cekamo te!!! [emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Ej pa evo bila sam na pregledu i dobra stvar je da je ispalo da je to krvarenje ostatak implantacijskog krvarenja i kaže moj ginekolog da nije tad jedino kad krvarimo, da kako se rasteže maternica i plod se bolje prima da je normalno da s vremena na vrijeme bude sukrvice. Izvadio je još sluzi i nigdje nije bilo niti malo krvi, što je dobro. Vidio je gestacijsku i žumanjčanu vrećicu, ali je plod premali da se išta konkretnije vidi ili čuje srce.

    E sad ono šta je mene skroz zbunilo i malo zabrinulo (naravno) je to što je prema njegovom mjerenju veličine vrećice plod star 4t1d, a trebao bi biti po mojoj procjeni zbog ovulacije 5t0d i po njihovoj 5t3d. On me uvjeravao da je to ok, da nekad kasnije dođe do ovulacije, da ne vjerujem aplikacijama koje kažu koliko je plod star, da se to tako ne gleda, ali nije mi jasno. Pa ako je po prvom danu zadnje menstruacije, onda bi trebao biti 5t3d. Kako sad odjednom ne mora biti tako, možda je 4t1d i da to bude normalno?

    Ja osobno mislim da želi da budem mirna i da se ne brinem i da je zato to rekao, ali realno da je plod manji nego što bi trebao biti i bojim se da je to naznaka sličnog scenarija kao i prošli put.

  32. #1632
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    ema daj si racunaj od ovulacije kolikk ti je, to je pk meni najrealnije ..jee ova 2 tj prije ni nisi trudan.drago mi je da je sve super

  33. #1633

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Po ovulaciji (odnosno kad je bio peak) bi trebala biti 5t0d iliti 4t7d, kak ko gleda.
    U tom slučaju razlika je 5-6 dana.

    Ah ne znam, pokušat ću se pripremiti za najgori scenarij, ali mislim da onda uzimam malo pauzu, previše mi malo svega.

  34. #1634
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Po ovulaciji (odnosno kad je bio peak) bi trebala biti 5t0d iliti 4t7d, kak ko gleda.
    U tom slučaju razlika je 5-6 dana.

    Ah ne znam, pokušat ću se pripremiti za najgori scenarij, ali mislim da onda uzimam malo pauzu, previše mi malo svega.
    Jel moguce da je tih 5-6 dana razlike onaj razmak izmedu ovulacije i implantacije?
    Ako je po peaku 5t0d minus 5-6dana kolko je potrebno da se desi implantacija, taman bi ispalo 4t1d. Nisam nikad dosla do toga pa ne znam, ali ima mi neke logike ...

  35. #1635
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ema pomalo. Ovo je sve za sad dobro. Drzim fige da i dalje bude.

    Cure koje su se susrele vise puta s problemima, jeli... Kako vi reagirate kad netko vama blizak ostane neplanirano trudan?

  36. #1636
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    I Ema, znam da razrocaranje boli. Ne znam kolko jer nikad nisam iskusila tu bol, i znam da se bojis nadati. Ali nemoj se pripremati za najgori scenarij, vjerujem da ti nece biti nista lakse ako se ne daj Boze i desi najgore. Ja vjerujem da pozitivna misao privlaci pozitivu, i obrnuto. Vjeruj da je sve u redu, i da ce sve biti u redu. Znam da je lako meni tipkati za druge (sto bi rekli, tudjim k***em po koprivi mlatiti), ali evo drzim fige na najjace i tebi i ostalim curama da sve bude savrseno!

  37. #1637

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Jel moguce da je tih 5-6 dana razlike onaj razmak izmedu ovulacije i implantacije?
    Ako je po peaku 5t0d minus 5-6dana kolko je potrebno da se desi implantacija, taman bi ispalo 4t1d. Nisam nikad dosla do toga pa ne znam, ali ima mi neke logike ...
    Ha, ima smisla. Tako nekako i treba za implantaciju. Ok, Jagodice, hvala na zdravom razumu, izgleda da se moj pogubio negdje zadnjih tjedan dana...

  38. #1638

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    I Ema, znam da razrocaranje boli. Ne znam kolko jer nikad nisam iskusila tu bol, i znam da se bojis nadati. Ali nemoj se pripremati za najgori scenarij, vjerujem da ti nece biti nista lakse ako se ne daj Boze i desi najgore. Ja vjerujem da pozitivna misao privlaci pozitivu, i obrnuto. Vjeruj da je sve u redu, i da ce sve biti u redu. Znam da je lako meni tipkati za druge (sto bi rekli, tudjim k***em po koprivi mlatiti), ali evo drzim fige na najjace i tebi i ostalim curama da sve bude savrseno!
    Sad tek ovo vidim. Hvala ti Jagodice

  39. #1639
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ema pomalo. Ovo je sve za sad dobro. Drzim fige da i dalje bude.

    Cure koje su se susrele vise puta s problemima, jeli... Kako vi reagirate kad netko vama blizak ostane neplanirano trudan?
    Meni se dva puta desilo, osjetila sam naravno onaj ubod krivnje "zasto to nismo mi" ali na kraju bi mi uvijek bilo drago i zanimalo me kak prolazi trudnoca. Jedino na prvu mi malo zao zbog nas, al na kraju ipak drago zbog njih.

    Cure, ima ko iskustva sa sgramom na VV? Mi idemo u Petak prvi put!

  40. #1640
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ajde druge isto mi pisite. Zelim znati da nisam jedina luda. Saznala sam za neplaniranu trudnocu i samo je probudilo sve zakopano. Pa, barem da nisam jos i luda uz to

  41. #1641
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ajde druge isto mi pisite. Zelim znati da nisam jedina luda. Saznala sam za neplaniranu trudnocu i samo je probudilo sve zakopano. Pa, barem da nisam jos i luda uz to
    U kojem ja krugu nalazim se , svi su trudni....

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  42. #1642

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Nisi luda kako god da si reagirala. Frendica s kojom sam dugo imala zezanciju da ćemo skupa ostati trudna mi je na dan kad sam išla na pobačaj rekla da je trudna (i to dva tjedna manje nego ja). Bila sam ful sretna radi njih jer su godinu i pol pokušavali, ali sam isplakala dušu radi nas. Jedno vrijeme sam pokušavala izbjeći da naiđem na nju (živimo jedna do druge), ali s vremenom postalo lakše.
    Još uvijek se brinem vidjeti njenu malu sad kad dođe, ali postat će i to lakše s vremenom.

  43. #1643
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Po zbrajanju i racunanju izgleda da je ova ostala trudna otprilike kad se meni otkrila vanmatericna. I onda mi jos nije sama mogla reci kao da se ne ljutim na nju i da mi ne bude tesko. To me jos vise pogodilo. Znam da nije ona kriva, niti itko oko mene od ljudi. Ne krivim nikoga, ali tuga jos uvijek postoji u meni i nju ne mogu izbaciti. Inace dobro stoji unutra, i ne izlazi, ali ovo je bio okidac danas malo.

    Realno, svjesna sam da, u ovim krugovima i stranicama, nisam prozivila nesto nemoguce, i nesto "prestrasno". I jos se nadam da ce biti 3.sreca dok neke zene nadaju se u 10tu srecu npr. I zato mi je ugodno ovdje malo iztresti dusu kad mi je tesko. Ljudi oko mene ne zele nista spominjati i ne zele ulaziti u preduboke razgovore o tome jer je njima to prestrasno i nemaju mi sto reci, a kad i govore govore gluposti - bit ce bolje i sl. Neki put bi samo se pozalio i da ti netko da blagoslov da imas pravo biti tuzan i ljut i samo poslusa.
    Danas mi je tezak dan.

    Ali za kraj nesto lijepo za nase trudne cure. Ajde otvorite novu listu da se vratim na nju hahahaha. Definitivno sto je meni pomoglo u stalnom nerviranju i brizi, da prebacim misli - zamisljala bi samo tamo odmaklu trudnocu i bebacha. Da to nisam radila poludila bi od brige tih 2 tjedna. Probajte, nadam se da ce vam pomoci dok ne vidite srceko. A nakon toga i bebacha ❤️

  44. #1644
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ajde druge isto mi pisite. Zelim znati da nisam jedina luda. Saznala sam za neplaniranu trudnocu i samo je probudilo sve zakopano. Pa, barem da nisam jos i luda uz to
    Ja vas ovdje pratim da vidim kroz šta ću prolaziti za par mjeseci ali ne pišem još.
    Samo sam ti htjela na ovo nešto napisati. Nisam bila u ovoj situaciji ali jesam u obrnutoj. Nedavno sam neplanirano ostala trudna i inače prijateljici javim odmah sve što se dogodi jer smo jako bliske, ali kad sam vidjela pozitivan test bilo mi je nekako glupo zvati nju da joj kažem, jer ona i njen muž pokušavaju neke 3 godine već. Koliko god sam joj htjela reći, nisam znala kako i na koji način. Onda sam nekoliko dana nakon plusića prelomila i nazvala je. I onda sam saznala da je ona to već čula od druge osobe i naravno, pogodilo ju je. Tako da eto, zeznila sam se kao i tvoja prijateljica ali ne iz loše namjere nego jednostavno nisam znala kako. Ali nisi luda, prirodno je pomisliti što god pomislimo. To su samo misli koje prolaze kroz glavu, pozitivne ili negativne.

    U biti bilo bi bolje da nisam ni vodila nikakav razgovor s njom jer je kod mene na kraju bila biokemijska, a ona je rekla neke stvari koje bih ja radije da je zadržala samo u mislima ali eto, što je bilo bilo je.

    Ne znam jel ti pomaže ovo moje iskustvo barem malo, ali samo sam ti htjela reći da te vjerojatno povrijedila baš iz straha da te ne povrijedi.

    I sretno vam svima, ja ću se pridružiti listama kad se udam.

  45. #1645
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ajde druge isto mi pisite. Zelim znati da nisam jedina luda. Saznala sam za neplaniranu trudnocu i samo je probudilo sve zakopano. Pa, barem da nisam jos i luda uz to
    nisi luda, i ja sam oplakala svaku koja je ostala trudna a ja nemogu. mislim da je to normalno.. sretqn si zbog njih ali i tuzan zbog sebe

  46. #1646

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Po ovulaciji (odnosno kad je bio peak) bi trebala biti 5t0d iliti 4t7d, kak ko gleda.
    U tom slučaju razlika je 5-6 dana.

    Ah ne znam, pokušat ću se pripremiti za najgori scenarij, ali mislim da onda uzimam malo pauzu, previše mi malo svega.
    Ema, ne znam zašto se plašiš, odlično je što ti je vidio GV i ŽV, i da je plod u maternici...za veličinu ne brini to nikad nije pouzdano....uživaj i opusti se

  47. #1647

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ajde druge isto mi pisite. Zelim znati da nisam jedina luda. Saznala sam za neplaniranu trudnocu i samo je probudilo sve zakopano. Pa, barem da nisam jos i luda uz to
    Nisi luda, kad čujem takvu vijest nešto me probode kroz prsa, na sekund mi srce pukne, pa se sastavi...uglavnom se u krevetu isplačem i kad sam sama....a tim ljudima pokažem da sam sretna radi njih što naravno i jesam, jer sam radosna radi svakog novog života...al da me boli što ne mogu ja bit u toj poziciji,boli strašno....

  48. #1648
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Hvala cure. I da riri, pomoglo je. Da cujem i drugu stranu price.

    Ema, da... Meni se nikad nije vidjelo ovo sve sto si ti nabrijala u maternici. To je odlican znak.

  49. #1649

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj chicha prvotno napisa Vidi poruku
    Ema, ne znam zašto se plašiš, odlično je što ti je vidio GV i ŽV, i da je plod u maternici...za veličinu ne brini to nikad nije pouzdano....uživaj i opusti se
    Ma chicha plašim se jer je tako bilo i s prvom trudnoćom kad je plod uvijek bio manji nego je trebao biti i onda sam ga izgubila. Ali probat ću ne uspoređivati i biti sretna šta je uopće uspjelo.

    Justme, nemoj da ti bude bed tu s nama podijeliti takve stvari. Ovo što kažeš da znaš da nije nešto najstrašnije šta si prošla, ali da se nekad samo želiš požaliti nekome... jednom sam čula jednu ženu koja je rekla da reći nekome da ne bi trebao biti tužan jer je drugima gore nego njemu je isto kao i reći nekome da ne bi trebao biti sretan jer je netko drugi sretniji od njega.

  50. #1650

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Jedva sam našla zadnju listu, kolko smo pisale. I neka smo

    Lista za 20.03.2019.

    (Ne) čekalice

    viki88~~~~~~~~~~~~ 45.dc +++++
    EmaG~~~~~~~~~~~~ 40.dc +++++
    angie_88~~~~~~~~~~ 34.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~ 30.dc


    Odbrojavalice

    chicha~~~~~~~~~~~~ 24.dc
    Andydea123~~~~~~~~ 22.dc
    jagodicabobica~~~~~~~17.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~ 7.dc

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •