Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
aaa pa ja ni neznam kako.se to otvara
viki super beta!!! Odbrojavanje se otvara nakon što napraviš prvi uzv, kad dobiješ potvrdu da srceko kuca! Otvoriš novu temu na ovom podforumu. Kada uđeš na temu Prije žačeća imaš veliki gumb lijevo gore +Otvori novu temu nazoveš ju Odbrojavanje 3/2019 by viki88, napišeš prvi post, baciš malo trudničke prašine na cure koje još rade na trudnoći i to je to

Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
Pozz cure! Moju pricu mozete procitati na upoznavanju. Odavno vas pratim ali tek se sad ukljucujem. Htjela bi biti na odbrojavanju. Ciklusi su mi uvijek bili na 28-29 dana. Zadnju godinu,godinu ipo skratili su se na 25-26. Trenutno sam na 14.dc i aktivno radimo na bebi. Dakle,vjesticu mengu ne zelim!!! Proslo je 6 mj od kiretaze i dr.ne vidi prepreku trudnoci. Od pocetka ovog ciklusa pijem vrkutu ( nemoze odmoci),a vec dva mjeseca sam na dijeti. Smrsavila sam 10 kg i nadam se da ce to pomoci s malo zbrckanim hormonima. Znam da necu tako lako zatrudniti ali zivim u uvjerenju da ce i za mene jedan ciklus biti dobitan. Paaa krenimo i javno u borbu! Pozdrav svim zenama koje vode istu bitku! Kiss!
Andydea123 dobrodošla, dodala sam te na listu

ema, angie i ljube ništa se nejavljate, ima li kakvih novosti, simptoma, tastova, beta??? Sve ste u nečekalicama tako da držim fige svima!