Stranica 19 od 39 PrviPrvi ... 9171819202129 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 901 do 950 od 1935

Tema: Odbrojavanje 5/2018 by sarasvati

  1. #901
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Kako cu racunati sad krvarenje, tj m, tj DC?.
    Idemo dalje.
    Iskreno malo sam zabrinuta....

  2. #902

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Crtica je puuuno svjetlija od one jucer.
    Tako ti je i meni bilo,popodne vidljiva crtica,ujutro jaaako slaba bila a mislila sam da ce bit tamnija radi koncentriranijeg urina.

  3. #903

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Ako joj je test za ovulaciju pokazao 27.12. pozitivno, možda je do ovulacije došlo kroz 48h+ 12 dana je 10.01. Znači imlantacijsko moguće. A hcg se dupla svaka dva dana, znači sutra napravi test i provjeri.
    Koliki su ti inače ciklusi?

  4. #904
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Tako je i meni angie. Koliko dugo radite na bebachu sad?
    Draga ubaci danasnji test...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  5. #905
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Crtica je puuuno svjetlija od one jucer.
    Draga, ubaci danasnji test

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  6. #906
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Zvala sam doktora, rekla je sestra ako budu bolovi i ako bude jace nek dodjem ili idem na hitnu, ako nastavi ovako slabasno nek dodjem u pon.

  7. #907
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Lijepe moje evo i mene. Svasta se kod mene izdogadjalo u ovih 41 dan. Kupili kucu nakon godina i godina podstanarstva, preuredjivali, selili. U biti uglavnom ja jer je muz radio od ve do ve. 1dc prijavila, a M trajala punih 14 dana. U tih 14 dana sam uspjela dobiti upalu sinusa i istegnuti ledjni misic. Od stresa oko svega su mi poceli panicni napadaji, pa sam zavrsila kod psihijatra. Dobila terapiju, izmedju ostalog i eglonyl koji sprjecava ovulaciju.
    Onda sam pala po stepenicama i istegnula glezanj, a za Bozic sam pod bor dobila novu upalu sinusa i uha.
    Eglonyl sam prestala piti prije 20 dana, dali su mi bromergon da zaustavim mlijeko koje je od njega krenulo, ali sam i s tim morala prestati jer su nuspojave bile grozne. Sad nemam pojma dali ce ciklus biti anovulatoran ili ce do O doci puno puno kasnije.
    Mi radimo i dalje pa tko zna mozda se bas u ovom cirkusu od ciklusa nesto i dogodi.
    Za 9 dana sam kod dr. Baldani u Petrovoj pa cu valjda biti pametnija.

    Just za mene je to prava crta i tocka!

    P.S. ak ima kakvih tipfelera nemojte zamjeriti nemam trenutno komp, a tipkanje na mob mi nije jaca strana

  8. #908
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Crta je nesumnjivo poprilicno dobra. Sad cemo viditi oce otici do neceg vise... Uzas, opet cekanje

  9. #909
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Crta je nesumnjivo poprilicno dobra. Sad cemo viditi oce otici do neceg vise... Uzas, opet cekanje
    Ja bi danas isla do dr.da sam na tvom mjesto...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  10. #910
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Crta je nesumnjivo poprilicno dobra. Sad cemo viditi oce otici do neceg vise... Uzas, opet cekanje
    Draga imas kakve simptome???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  11. #911

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    45

    Početno

    Puno pozdrava svima. Pratim vas već neko vrijeme pa sam se odlučila pridružiti.
    Prije svega justme čestitam na plusiću. Zapravo sam te htjela malo ohrabriti. Moja prva (zasad jos uvijek jedina) trudnoća počela je upravo tako. Smeđe brljavljenje na 28dc i 29dc. Spremna čekala da dođe. Ovulacija je bila 16dc (lh pozitivna 14dc). Kako mi je to bio 15 ciklus redovnog praćenja temperture, a temp. nije padala (inače taj 28dc napravila zadnji test s neta i pokazao je minus), postalo mi malo čudno. Tek 32.dc otišla u ljekarnu po test i odmah pokazao plus. Rodila skoro na termin (39+5)
    Tako da držim fige na najjače da sve bude ok.

  12. #912
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Nista posebno. Cice su mi otecene i bolne vec mj skoro stalno. Pokusavam saznati zasto. U procesu toga sam.
    Drugo nistam cak me ni ne boli
    Posljednje uređivanje od justme409 : 11.01.2019. at 15:43

  13. #913
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Vidjeti cu prima li koji dr privatno. Ako ne pricekati cu pon.

  14. #914

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Ja prijavljujem 1dc. Bogu fala da je dosla, sad nastavljamo dalje. Ovaj misec cu nastojat sto prije zaboraviti, i one glupe polucrtice. Plan mi je da nista ne razmisljam, nista ne uzimam, nego uzivan s mojim muzicem i posvetim se poslu, saljite vibre da upali opustenost.

    @justme mi pokusavamo 5mjeseci. Znam da nije dugo koliko parovi inace pokusavaju, ali eto samo smo i mi ljudi, koji zele dite, jer jedno smo izgubili, imamo puno ljubavi volje i snage za drugo imati, ali ocito jos nije taj trenutak. Malo sam ljubomorna i ljuta kada cujem kako svi ostaju trudni oko mene, ili su rodili, pa me njihova sreca boli- recite slobodno da sam zlocesta, znam da jesam dok ovo razmisljam. Ali tesko je, pogotovo kada gledam bebace koji sada trebaju imati 2 godine, kao sto bi moj anđeo imao da nije dobio prokletu upalu pluca... boli me srce jer bas trebam pokraj sebe dijete, inace sam iz velike obitelji i uvijek sam govorila da cu imati barem 4 djece. Joooj kad se toga sitim, a sada bi dala sve sto imam samo za jedno zdravo dijete pokraj sebe.

    Malo sam se ispovijedila, a sto cu, znam da i vas ima koje ste imale spontani ili neke druge situacije, i isto imate anđele. I zato sto ih imamo vjerujem da sada cine sve sto je u njihovoj moci da majke dobiju dugice. Zatooooo, idemooo hrabro naprid!!!!

    @justme jos jednom, ja vidim svugdje crticu, i ja mislim da je to trudnoca u pitanju. Mozda da probas s digitalnim testom? Btw, ne znam gdje zivis, ali da se radi o meni, ja bih vec odradila vadjenje bete iz krvi i opustila se za vikend. N3moj molim te se muciti, ako imas blizu lab, otidji privatno i nalazi su kroz sat-dva

  15. #915
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Angie, nemam rijeci na ovo sto si prosla. Moja sucut, i razumijem te skroz.... I uopce nije cudno ni zlocesto meni.

    Ne sumnjam u crticu. Nje nebi bilo da nije doslo do trudnoce. To mi je ok. Mene muci krvarenje koje je pocelo u srijedu. Racunala sam da sam dobila i ocekivala da se pojaca, ali ono je ostalo tamno smedje i oskudno. Prosli put kad sam bila trudna i kad je to krvarenje pocelo zavrsilo je kiretazom. Toga me strah. Hoce li se sve izvuci ili ce zavrsiti kiretazom.
    Pozitivna strana je sto je crtica stvarno dosta vidljivija danas nego jucer, ali i krvarenje je danas mrvicu jace nego jucer.
    I dalje mi je dosta samo dnevni ulozak, ali i dalje postoji.... Zato se ne mogu sada veseliti. Strah me da ce se povijest ponoviti.

  16. #916
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Angie, nemam rijeci na ovo sto si prosla. Moja sucut, i razumijem te skroz.... I uopce nije cudno ni zlocesto meni.

    Ne sumnjam u crticu. Nje nebi bilo da nije doslo do trudnoce. To mi je ok. Mene muci krvarenje koje je pocelo u srijedu. Racunala sam da sam dobila i ocekivala da se pojaca, ali ono je ostalo tamno smedje i oskudno. Prosli put kad sam bila trudna i kad je to krvarenje pocelo zavrsilo je kiretazom. Toga me strah. Hoce li se sve izvuci ili ce zavrsiti kiretazom.
    Pozitivna strana je sto je crtica stvarno dosta vidljivija danas nego jucer, ali i krvarenje je danas mrvicu jace nego jucer.
    I dalje mi je dosta samo dnevni ulozak, ali i dalje postoji.... Zato se ne mogu sada veseliti. Strah me da ce se povijest ponoviti.
    Otidi na hitnu i beta bude gotova u roku sat vremena i odmah dobijes terapiju ...tako bi ja napravila a ne cekala pon.

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  17. #917
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Sad cekam da mi javi prijatelj prima li koji gin privatno sad. Ako ne odlazim tamo.. Opet se krvarenje smanjuje. Odnosno sas vec pola dana nema na ulosku. Samo malo na papiru

  18. #918

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Odi kod doktora i reci da te panika lovi i da si pod stresom, mora te onda danas primiti. A i ko će čekat pon.

    @angie, nije to zločesto, to je normalno. Mislim da nema osobe na ovoj temi koja te ne razumije i koja to nije prošla i sama.

  19. #919
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Sad cekam da mi javi prijatelj prima li koji gin privatno sad. Ako ne odlazim tamo.. Opet se krvarenje smanjuje. Odnosno sas vec pola dana nema na ulosku. Samo malo na papiru
    Draga ja sam izgubila trojkice u 6.7 prosle god.. ali vjerujem ti ta bol ostaje zauvijek u srce a zelja sve veca i veca za bebom... A svaki mjesec dok vidis a dosla M imam osjecaj da sam korak natrag a ne napred... Jedino me malo tjesi djeca koju imam doma...ali izgub.trudnocu ne moze zamjeniti nista osim nove trudnoce...

    I samo potrudi se da cim prije danas dodes do dr.da ti izvadi netko betu i da utrogestan...

    Javi sretni vijesti... Radujem se sa tobom ko da sam ja trudna...bas mi drago od srca da nekome dode do trudnoce ako vec ne moze meni doci...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  20. #920
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Vidjeti cu prima li koji dr privatno. Ako ne pricekati cu pon.
    Dal si rijesila???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  21. #921
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Bila, cekamo pon za dalje.

  22. #922
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Bila, cekamo pon za dalje.
    Sta su rekli???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  23. #923
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Bila, cekamo pon za dalje.
    Dal vadili krv za beta hcg???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  24. #924
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ja imam stalno neki osjecaj da mi stigla M i dok idem viditi na wc onda samo neki vodenasti iscjedak pomijesan sa bijelim kremastim...

    I vec razmisljam kako cu krenuti ponovo sa klomifenom iduci ciklus...samo ne od 5dc do 9dc po jednu nego od 3dc do 7dc po dvje... I samo bojim se toga i imam strah kako to bude sve ispalo na zadnje...uzv tad imam 10dc...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  25. #925

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Ja sam nekidan dobila nalaze za trombofiliju. Zene koje imaju spontane obavezno bi se trebale testirati,jer upravo to bude uzrok ranim spontanima. Sada cekam da mi ginekolog protumaci nalaze, ali ovako laicki mislim da nije trombofilija. Iako svejedno iduce trudnoce moram na heparin, jer po nalazu posteljice nakon carskog stoji mi vjerojatnost 25posto da ponovno budu slabi protoci. Tako da se moramo osigurati za svaki slucaj, ali bitno je znati ako se moze razlog. Ja sam od pocetka trudnoce bila na duphastonu, imala sam u 10tt jedno jakooooo krvarenje i mislila sam da je gotovo, ali na hitnoj su rekli da je sve ok, samo su mi povecali dozu s 3 na 6 tablete. I morala sam lezati. Nikada mi nisu pojasnili zasto, mislim da i oni nemaju objasnjenje za te stvari. Tako da bi ja na tvome mjestu lijepo samo lezala, da te svi sluze sto ti treba, utoplila se i jedino dizala za u wc. I tako do pon dok ne odes kod svog ginek.

    Dosta stvari nije u nasoj moci, koliko god mi se trudili, i treba ih pustiti. Na silu nista ne mozemo, jedino sebi cinimo lose. Treba biti realan i vjerovati, ali biti uvijek svjestan svih opcija. A ja ti saljem najpozitivnije vibre, virtualan zagrljaj i imam te u svojim mislima i molitvama da sve bude u redu.

  26. #926
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Angie hvala na savjetu oko testiranja posto nasi dr rade po principu sto pitamo.... I hvala na svemu ostalom. Slazem se da, bit ce sto treba biti. Sve je u Bozjim rukama, ja mogu samo to, mirovati i cekati.
    Iskreno, mozda sam losa osoba zato, uzasno me strah cijelog protokola. Prosli put zbog krvarenja isto duphastoni, 2 tjedna, depresija, strah, mirovanje (sjedila sama u kuci i bilo mi jos gore), na kraju zavrsilo kiretazom, mjesec dana mirovanja nakon toga.... Sve to mi je uzasno tesko palo i mogu reci da sam se izvukla tek godinu dana nakon toga.
    Jos uvijek vucem neke smetnje sa zdravljem, jos se ne zna sto je tocno... Zato bi radje, ako se treba dogoditi, neka se dogodi uskoro,, sto prije... Ne zelim prolaziti opet to sve.

  27. #927
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Posto volim biti pripremljena. Teoretski znam da mogu i do pon prokrvariti, tad moram na hitnu ici... Ali zanima me sto to znaci, kako to izgleda, dali boli....

  28. #928

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Angie hvala na savjetu oko testiranja posto nasi dr rade po principu sto pitamo.... I hvala na svemu ostalom. Slazem se da, bit ce sto treba biti. Sve je u Bozjim rukama, ja mogu samo to, mirovati i cekati.
    Iskreno, mozda sam losa osoba zato, uzasno me strah cijelog protokola. Prosli put zbog krvarenja isto duphastoni, 2 tjedna, depresija, strah, mirovanje (sjedila sama u kuci i bilo mi jos gore), na kraju zavrsilo kiretazom, mjesec dana mirovanja nakon toga.... Sve to mi je uzasno tesko palo i mogu reci da sam se izvukla tek godinu dana nakon toga.
    Jos uvijek vucem neke smetnje sa zdravljem, jos se ne zna sto je tocno... Zato bi radje, ako se treba dogoditi, neka se dogodi uskoro,, sto prije... Ne zelim prolaziti opet to sve.
    Mislim da te svaka od nas koja je to ili slicno prosla razumi. Sve je to normalno i opravdano, pogotovo strah. Ipak se radi o zivotu djeteta, necemu do cega nam je svim najvise stalo.. znam draga koliko je tesko, ali cim si se odlucila pokusati s novom trudnocom, znaci da si izasla jaca iz toga. Covik dobije snagu u situacijama da i sam ne zna odakle mu. Zato, glavu gore i vjeruj da je ovo dugica za tebe. A to sto se tice depresije i svega... ja sam nakon smrti moga sina imala razne faza, prva je bila da sam zivila 2 mjeseca u magli i sve mogla, a onda sam pala i nista nisam mogla. Nisam mogla izaci iz kuce, zivjeti normalno, razvili su se razni strahovi, moj zivot mi se cinio besmislen. Problemi sa zdravljem su i meni krenuli, ali sam duboko u sebi znala da moj sin zasluzuje vise, kak sto i ja zasluzujem vise i mogu puno toga dalje dati. Trgla sam se uz pomoc obitelji i prijatelja, ali najvise svojom voljom i zeljom. Jer na kraju svega...sve je na nama samima.

    To je sada iza nas. Tuzni trenutci su dio zivota i uvijek ce biti tu i obuzet nas s vremena na vrijeme, zato lipo glavu gore moramo i pozitivno dalje. Misli prije svega na sebe jer ti ces to dijete nositi i imati ako Bog da puno posla oko njega. Ako te je strah, ako i dalje imas iti malo krvi, lijepo odi na hitnu sutra, neka te pregledaju i vide situaciju. Ucini sebi uslugu.

  29. #929

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Posto volim biti pripremljena. Teoretski znam da mogu i do pon prokrvariti, tad moram na hitnu ici... Ali zanima me sto to znaci, kako to izgleda, dali boli....
    Nemoj razmisljati o nicemu sada. Fizicka bol je nesto sto mi zene fala Bogu mozemo podnit, a ako si mislila na to da krvaris radi pobacaja... ja mislim da bi s menstruacijom trebalo proci sve jer se plod u tom vremenu ne uhvati za maternicu i to bude razlog krvarenja, najgori razlog sto NIJE KOD TEBE vjerujem. Neka me iskusnije isprave, ja ne znam bas o tome. Moja mama ti je svaku trudnocu imala lagano krvarenje u periodu mjesecnice, samo ako je ono praceno jakim bolovima kaze da onda treba odmah na hitnu.

  30. #930
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Angie hvala na svim utjesnim rjecima. Stvarno mi je neopisivo zao sto si morala proci i definitivno mi je to gore od ab u 4/5 tt. Svaka cast na tome sto si se izvukla, puno zena na zalost ostane u tome do kraja svog zivota. Isto razumijem, ali definitivno si odlicno napravila za dalje.

    Nije me strah tog dogadjaja jer znam da se to dogadja cesto, vise me strah odlaska ginekologu u pon i prozivljavanju opet svega od prvi put.
    I naravno, postoji jos sansa, uvijek postoji sansa, al sam ja tip koji se voli pripremiti za obe opcije, manje se razocaram ako odmah prihvatim da postoji i druga opcija. Vidjeti cemo.

  31. #931

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Lista za 11.01.2019.

    (Ne) čekalice

    iva_777~~~~~~~~~~~~41.dc
    justme409~~~~~~~~~~ 29.dc
    chicha~~~~~~~~~~~~~27.dc

    Odbrojavalice

    PurpleLu~~~~~~~~~~~23.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~21.dc
    EmaG~~~~~~~~~~~~~6.dc
    angie_88~~~~~~~~~~~1.dc

  32. #932
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Justme draga, kako si??? Ako ti radila jos koji test, ubaci sliku???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  33. #933
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Probala jos jucer navečer, crta opet, mrvicu svjetlija od one najtamnije, ali malo tamnija od onih prije. Borim se da ne napravim jos koji ali nema smisla. Krvi za sad od sinoc nema, prsa bole jos uvijek. Jedna otecenija od druge hahahahahaa.

  34. #934
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Probala jos jucer navečer, crta opet, mrvicu svjetlija od one najtamnije, ali malo tamnija od onih prije. Borim se da ne napravim jos koji ali nema smisla. Krvi za sad od sinoc nema, prsa bole jos uvijek. Jedna otecenija od druge hahahahahaa.
    Ubaci sliku

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  35. #935
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Kada kuci dodjem. Otisla sam na kavu po suncu

  36. #936
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja cekam pon. Tad cu znati mozda malo vise.
    Opet je bilo par kapi te smedje krvi na ulosku. Znaci vec cetvrti dan.
    Moze biti svasta posto mi je posao jako aktivan, i inace sam jako aktivna... I taman sam u utorak nosila kutije neke. Mozda je povezano s time. Mozda nije. Viditi cemo.
    Bolova ni grceva nema sto mi se cini kao dobar znak. Tu i tamo malo nesto osjetim, ali ne znam vam to ni opisati. I cice stvarno bole na pritisak. Sto mi se isto cini ko dobar znak, ali ne mogu ga uzeti 100% posto zadnja 3 mj uvik me bole malo vise nego inace posto imam onaj iscjedak iz grudi (vadila sam prolaktin, on je uredan, stitnjaca savrsena, taman sam u srijedu pocela s citoloskim pregledom i pon 21.idem na pregled dojki sa svim nalazima za dalje). Ali svaki put mi dan, dva prije m one splasnu.... To se jos nije dogodilo. Cudim samu sebe koliko sam pozitivna i cak opustena. Mislila sam da cu biti skroz izvan sebe, ali nisam, sto je dobro naravno.

  37. #937

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    45

    Početno

    Justme jel mjeriš možda bazalnu temp.?
    (Poslala sam jedan post još jučer ali ga valjda još nisu odobrili)

  38. #938
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Tko je maher za ove lh? Hahahaahha
    Ja jos nikako da misec dana to pratim

  39. #939
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja sam mozda trebala i akciju nabaciti ba onu trakicu. Nikad ne znas

  40. #940
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam mozda trebala i akciju nabaciti ba onu trakicu. Nikad ne znas
    Ja u to ne kuzim...samo znam da pre M ne vjerujem da bi bila tako tamna posto ja znam kad je bila O

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  41. #941
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Samo cu reci sretno!!!

  42. #942
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Samo cu reci sretno!!!
    Jooj...ne nadam se ti ja bas ni cemu...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  43. #943
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Mislim da smo si svi ovdje nabili stres s plusicem... Trebamo napraviti natjecanje tko nece imati plus, mozda bi poceli stizati plusevi hahahaha

  44. #944
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da smo si svi ovdje nabili stres s plusicem... Trebamo napraviti natjecanje tko nece imati plus, mozda bi poceli stizati plusevi hahahaha
    [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  45. #945
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Obrisala sam postove koji krse pravila foruma.
    Molim sve forumasice da ih procitaju.

  46. #946

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Citiraj pearl 22 prvotno napisa Vidi poruku
    Puno pozdrava svima. Pratim vas već neko vrijeme pa sam se odlučila pridružiti.
    Prije svega justme čestitam na plusiću. Zapravo sam te htjela malo ohrabriti. Moja prva (zasad jos uvijek jedina) trudnoća počela je upravo tako. Smeđe brljavljenje na 28dc i 29dc. Spremna čekala da dođe. Ovulacija je bila 16dc (lh pozitivna 14dc). Kako mi je to bio 15 ciklus redovnog praćenja temperture, a temp. nije padala (inače taj 28dc napravila zadnji test s neta i pokazao je minus), postalo mi malo čudno. Tek 32.dc otišla u ljekarnu po test i odmah pokazao plus. Rodila skoro na termin (39+5)
    Tako da držim fige na najjače da sve bude ok.
    Dobrodošla, javi koji ti je dc pa te ubacim na listu da zajedno odbrojavamo!

  47. #947

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    cure vidim da je situacija napeta kod svih!!
    baš ništa ne može ovdje jednostavno!!!

    šaljem vam svima puno pozitivnih vibri!!
    opustite se i uživajte u vikendu

    i evo liste za danas

    Lista za 12.01.2019.

    (Ne) čekalice

    iva_777~~~~~~~~~~~~42.dc
    justme409~~~~~~~~~~ 30.dc
    chicha~~~~~~~~~~~~~28.dc

    Odbrojavalice

    PurpleLu~~~~~~~~~~~24.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~22.dc
    EmaG~~~~~~~~~~~~~7.dc
    angie_88~~~~~~~~~~~2.dc

  48. #948
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Pearl 22 hvala na utjesnom primjeru. Stvarno hvala!

    Vidjela sam tek sad ovaj post, a i pitanje dali mjerim bazalnu. Ne mjerim ju, mjerila sam si samo temp tijela jer sam se osjecala slabo nekako cijelo vrijeme i cijelo vrijeme je bila 37.1, 37,2, neki put i 37.3. Mislila sam cijelo vrijeme da su mi se hormoni zbrckali i da je to zato hahahaha, ni na kraj pameti mi nije bilo ovako nesto. U pon idem dr, iako bi cekala najradje jos malo razvoj situacije.

  49. #949
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Sigurna sam da je ovo jedno od duzih i najnapetijih odbrojavanja hahahahaha

  50. #950
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Sigurna sam da je ovo jedno od duzih i najnapetijih odbrojavanja hahahahaha
    Ja bas osjecam vrucinu i mjerim sada i imam 37.6..

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •