Stranica 16 od 39 PrviPrvi ... 6141516171826 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 751 do 800 od 1935

Tema: Odbrojavanje 5/2018 by sarasvati

  1. #751

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Pišite 2dc nažalost....
    Cili tjedan sam bila u drugom filmu i daleko od kompa...
    Ovaj sam ciklus mislila da je to to 100%...bas sam imala nadu da sam T...i jucer sam totalno potonula kad je stigla vještica...

  2. #752

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Kakvo je stanje kod drugih cura?jel se spremate za Božić?ljube555 hoćeš radit test?

  3. #753
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj chicha prvotno napisa Vidi poruku
    Kakvo je stanje kod drugih cura?jel se spremate za Božić?ljube555 hoćeš radit test?
    Ne...ovaj mjesec cekam M posto nije mi MM bio doma vec pet tjedana na putu je i tek dolazi 21.12 a i ovaj mjesec nisam imala O... Cekam M i ko namjerno nema njej...trebala danas doci i svakih sat vremena sam u iscekivanju...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  4. #754
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj chicha prvotno napisa Vidi poruku
    Pišite 2dc nažalost....
    Cili tjedan sam bila u drugom filmu i daleko od kompa...
    Ovaj sam ciklus mislila da je to to 100%...bas sam imala nadu da sam T...i jucer sam totalno potonula kad je stigla vještica...
    Sta imate dalje u planu???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  5. #755
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj angie_88 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam 1 dc. Prekinula sam u pon s Provera tabl za izazivanje M, i napokon jutros procurila. Od sutra pocinjem s Letrozol, a 9.dc folikulom. Eh sad, to je iduci petak, i sad sam sigurna da ce plodni dan pasti oko Bozica taman-onaj dan za inseminaciju. Bas sam racunala. Pa mozda ipak ovaj mjesec budemo samo tempirani odnos.. vidjet cu sto ginek kaze. Purple Lu, ti si bila na inseminaciji ovaj mjesec, jel da? Kazi mi please, da li je potrebno uzimati u toj fazi jos koje tablete?
    Draga, kako napreduje???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  6. #756

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Sta imate dalje u planu???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Poslje nove godine cemo na kontrole,da vidimo sta i kako dalje....

  7. #757

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Lista za 18.12.2018.

    (Ne) čekalice

    ljube555~~~~~~~~~~~ 28.dc


    Odbrojavalice

    iva_777~~~~~~~~~~~~17.dc
    EmaG~~~~~~~~~~~~~ 13.dc
    justme409~~~~~~~~~~ 5.dc
    chicha~~~~~~~~~~~~~3.dc

  8. #758
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Pozdrav svima!!![emoji3][emoji3][emoji3]
    Sada dok cekam M njoj nema...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  9. #759

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Ja sam upravo popila zadnju tabletu za poticanje O, u petak mi je prva folikulometrija. Vjerujte mi da ne znam sto bih; tempirani odnos ili inseminaciju. Ginekolog preporucava ovo drugo, a ja se bojim da ne bude uzaludno, s mojim prevelikim ocekivanjima- jer poznajem sebe, vjecni optimist da ce uvik biti sve dobro... u svakom slucaju, znam da mi slijede dani iscekivanja sto god da odlucim. Trenutno me reže nisko u stomaku, pocela sam lagano se napuhivati, ne znam da li je to ginekoloski i znak da su tablete pocele nesto izazivati u mome tijelu-mojim jajnicima, ili je znak mog vjecnog problema napuhnutosti. Ali boli put jajnika... vidjet cemo u petak u svakom slucaju.

  10. #760
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj angie_88 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam upravo popila zadnju tabletu za poticanje O, u petak mi je prva folikulometrija. Vjerujte mi da ne znam sto bih; tempirani odnos ili inseminaciju. Ginekolog preporucava ovo drugo, a ja se bojim da ne bude uzaludno, s mojim prevelikim ocekivanjima- jer poznajem sebe, vjecni optimist da ce uvik biti sve dobro... u svakom slucaju, znam da mi slijede dani iscekivanja sto god da odlucim. Trenutno me reže nisko u stomaku, pocela sam lagano se napuhivati, ne znam da li je to ginekoloski i znak da su tablete pocele nesto izazivati u mome tijelu-mojim jajnicima, ili je znak mog vjecnog problema napuhnutosti. Ali boli put jajnika... vidjet cemo u petak u svakom slucaju.
    Sretno draga!!!!

    Ja sam jos nisam dobila M i vec me to malo izluduje...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  11. #761

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno draga!!!!

    Ja sam jos nisam dobila M i vec me to malo izluduje...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Ljube doci ce, probaj misli okupirati necime.Tada uvijek dođu Koliko stete same sebi nacinimo konstantnim udaranjem po mozgu, nismo cesto ni same svjesne. ❤

  12. #762
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj angie_88 prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube doci ce, probaj misli okupirati necime.Tada uvijek dođu Koliko stete same sebi nacinimo konstantnim udaranjem po mozgu, nismo cesto ni same svjesne. [emoji173]
    Bas sam zalosna...dok trebam krenutii sa klomifenom onda kasni M... I na uzv trebam ici 11dc i sada ili ce to pasti za vikend ili za neradni dane... Uzas...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  13. #763

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Ma otici ces u bolnicu u ambulantu ako treba, neka ti ginek napise uputnicu. Sve ima rjesenje, i sve ce biti dobro. Meni je sad 9dc folikulom, i koliko sam razumjela, taman bi mi I trebala biti na Bozic; nije me briga, koliko placam ginekologe ima da to nekako nastima dan prije, poslije, i da bude tu i odradi svoj posao.

  14. #764

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Lista za 19.12.2018.

    (Ne) čekalice

    ljube555~~~~~~~~~~~ 29.dc


    Odbrojavalice

    iva_777~~~~~~~~~~~~18.dc
    EmaG~~~~~~~~~~~~~ 14.dc
    justme409~~~~~~~~~~ 6.dc
    chicha~~~~~~~~~~~~~4.dc

  15. #765

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Citiraj angie_88 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam upravo popila zadnju tabletu za poticanje O, u petak mi je prva folikulometrija. Vjerujte mi da ne znam sto bih; tempirani odnos ili inseminaciju. Ginekolog preporucava ovo drugo, a ja se bojim da ne bude uzaludno, s mojim prevelikim ocekivanjima- jer poznajem sebe, vjecni optimist da ce uvik biti sve dobro... u svakom slucaju, znam da mi slijede dani iscekivanja sto god da odlucim. Trenutno me reže nisko u stomaku, pocela sam lagano se napuhivati, ne znam da li je to ginekoloski i znak da su tablete pocele nesto izazivati u mome tijelu-mojim jajnicima, ili je znak mog vjecnog problema napuhnutosti. Ali boli put jajnika... vidjet cemo u petak u svakom slucaju.
    angie odi na inseminaciju, pa veća ti je šansa nego kod tempiranih, znam da je teško čekati ali brzo će ti proći, i šta fali što si optimist? i trebaš biti!

  16. #766

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Bas sam zalosna...dok trebam krenutii sa klomifenom onda kasni M... I na uzv trebam ici 11dc i sada ili ce to pasti za vikend ili za neradni dane... Uzas...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    ljube pa onda još bolje što ti ne dolazi! Taman da ti za par dana dođe i izbjeći ćeš sve neradne dane

    Uvijek je tako kad čekaš nikad dočekati!!!
    Ja od subote čekam da dođe m pa da možemo ponovo krenuti sa inseminacijama, a nikako da dođe!
    Uvijek je tako, kad želiš da dođe nema je, kad ne želiš evo je!
    Tako da sam se prestala zamarati!
    Božić je i želim uživati i ne razmišljati, kad bude bit će i nemogu na to utjecati, ne zamaram se i baš se dobro osjećam zbog toga!!!!

  17. #767

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Lista za 20.12.2018.

    (Ne) čekalice

    ljube555~~~~~~~~~~~ 30.dc



    Odbrojavalice

    iva_777~~~~~~~~~~~~19.dc
    EmaG~~~~~~~~~~~~~ 15.dc
    justme409~~~~~~~~~~ 7.dc
    chicha~~~~~~~~~~~~~5.dc

  18. #768
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Koje odbrojavanje hahahahaha svi na kraju cekaju tu m kad ce vise hahahaha
    I svi skoro probleme s ovulacijom hahahaa
    Ajmo Bozic je, veselje i radost i to sve, hrana, pice posli nove cemo se opet brinuti

  19. #769
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Koje odbrojavanje hahahahaha svi na kraju cekaju tu m kad ce vise hahahaha
    I svi skoro probleme s ovulacijom hahahaa
    Ajmo Bozic je, veselje i radost i to sve, hrana, pice posli nove cemo se opet brinuti
    Upravu si[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

    Ali opet me to izluduje vec pomalo[emoji35][emoji35][emoji35]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  20. #770

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Moram pitati, nešto mi nije jasno, a nisam ulovila info o tome na prvim stranicama :D
    Nisam do sad obraćala pozornost, ali u kojem trenu netko pređe iz odbrojavalica u (ne)čekalice?
    Nakon ovulacije?

  21. #771

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Ženice drage, danas sam imala folikulometriju-9dc. Dva dominantna folikula jedan 16 drugi 17mm, ostali manji. Ginekolog mi je rekao moguci blizanci? Sutra si navecer moram dati injekciju koju je nazvao "štoperica", a na Badnjak inseminacija. Kaze, prosli Badnjak inseminacija uspjesna, nadam se i ovaj. Eto, ipak sam se odlucila slusati doktora, bez ikakvog suvisnog razmisljanja i vaganja. Pa cemo vidjeti..

  22. #772
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj angie_88 prvotno napisa Vidi poruku
    Ženice drage, danas sam imala folikulometriju-9dc. Dva dominantna folikula jedan 16 drugi 17mm, ostali manji. Ginekolog mi je rekao moguci blizanci? Sutra si navecer moram dati injekciju koju je nazvao "štoperica", a na Badnjak inseminacija. Kaze, prosli Badnjak inseminacija uspjesna, nadam se i ovaj. Eto, ipak sam se odlucila slusati doktora, bez ikakvog suvisnog razmisljanja i vaganja. Pa cemo vidjeti..
    Sretno draga od svega srca

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  23. #773
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Cure, danas krenulo oko deset ujutro smedi iscjedak a pri brisanju crveno na papiru ali ne u velikoj kolicine, dal ja racunam od sutra 1dc dok krene jace krvarenje ili da racunam danas 1dc???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  24. #774

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Meni je rekao ginekolog cim je krvarenje, pa i slabije, to se racuna 1DC. Jedino ako je smedji iscjedak i sukrvica pri brisanju, to jos nije.

  25. #775

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Ja evo imam pitanje, ne znam ima li koja za dati savjet da je to vec prosla. Sada u 21h dajem si stopericu, a u pon u 9h inseminacija zakazana. Maloprije krenuli jaki bolovi u jajnicima, i ja napravila LH test trakicom, skoro pa iste jacine obje crtice. E sada, strah me da nije O krenula, koliko nakon trakica krece? Jucer sam bila na folikulom, valjda vi to ginek vidio. Mislim se samo zbog zakazanog termina, jer me strah sada da ne prodju ti najplodniji sati, a ne smijemo imati odnose do tada hahahaa

  26. #776
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj angie_88 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja evo imam pitanje, ne znam ima li koja za dati savjet da je to vec prosla. Sada u 21h dajem si stopericu, a u pon u 9h inseminacija zakazana. Maloprije krenuli jaki bolovi u jajnicima, i ja napravila LH test trakicom, skoro pa iste jacine obje crtice. E sada, strah me da nije O krenula, koliko nakon trakica krece? Jucer sam bila na folikulom, valjda vi to ginek vidio. Mislim se samo zbog zakazanog termina, jer me strah sada da ne prodju ti najplodniji sati, a ne smijemo imati odnose do tada hahahaa
    Netko kaze da nastupa od 12 do 24 sata netko opet od 24 do 48sati...a sada ti znaj...

    Znaci oko sest popoldne krenula bas krv onda ja mogu racunati danas prvi dan ciklusa???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  27. #777
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj angie_88 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja evo imam pitanje, ne znam ima li koja za dati savjet da je to vec prosla. Sada u 21h dajem si stopericu, a u pon u 9h inseminacija zakazana. Maloprije krenuli jaki bolovi u jajnicima, i ja napravila LH test trakicom, skoro pa iste jacine obje crtice. E sada, strah me da nije O krenula, koliko nakon trakica krece? Jucer sam bila na folikulom, valjda vi to ginek vidio. Mislim se samo zbog zakazanog termina, jer me strah sada da ne prodju ti najplodniji sati, a ne smijemo imati odnose do tada hahahaa
    Ali ako nije isti jos onda ne krenula O... Napravili jos sutra trakicu..

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  28. #778

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Netko kaze da nastupa od 12 do 24 sata netko opet od 24 do 48sati...a sada ti znaj...

    Znaci oko sest popoldne krenula bas krv onda ja mogu racunati danas prvi dan ciklusa???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Da, danas ti je 1dc. Provjereno, izludila sam s tim pitanjima svog ginekologa.

  29. #779

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Štoperica primljena, dala mi je prijateljica babica Kaze da nije moguce da danas je vec O dosla sama od sebe jer su jucer folikuli bili 17mm, a to je rano za pucanje. Ali od ovog sto sam sad primila ce puknuti kroz 24-36h. Eto, jos malo, brojim u satima )) A jajnici vec rade kao malo postrojenje, iako u mene cijeli ciklus nesto mucka doli

  30. #780

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Moram pitati, nešto mi nije jasno, a nisam ulovila info o tome na prvim stranicama :D
    Nisam do sad obraćala pozornost, ali u kojem trenu netko pređe iz odbrojavalica u (ne)čekalice?
    Nakon ovulacije?
    25 dc i ides u nečekalice

  31. #781

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Angie bas sam ti to htjela napisati, dobro je sve to, držim fige da uspije iz prve
    Posljednje uređivanje od Purple Lu : 22.12.2018. at 22:50

  32. #782

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno


    Lista za 22.12.2018.

    (Ne) čekalice

    Odbrojavalice

    iva_777~~~~~~~~~~~~21.dc
    EmaG~~~~~~~~~~~~~17.dc
    justme409~~~~~~~~~~ 9.dc
    chicha~~~~~~~~~~~~~7.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~1.dc

  33. #783

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Ljube ne znam jel ti ostaješ na listi? To sam se pitala kad smo mi sa inseminacijama krenuli, jel mogu biti na listi ili ne??
    Ne znam koja su pravila, ali mi se čini da bi se mi (angie, ti i ja) trebali "preseliti" na mpo teme...

  34. #784
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Purple Lu prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube ne znam jel ti ostaješ na listi? To sam se pitala kad smo mi sa inseminacijama krenuli, jel mogu biti na listi ili ne??
    Ne znam koja su pravila, ali mi se čini da bi se mi (angie, ti i ja) trebali "preseliti" na mpo teme...
    Nemam ja inseminaciju...samo klomifen da izazovim O...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  35. #785

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Pa jel možemo onda angie i ja biti isto na listi ili ne?

  36. #786
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Purple Lu prvotno napisa Vidi poruku
    Pa jel možemo onda angie i ja biti isto na listi ili ne?
    Ja mislim da mozete

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  37. #787

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Inseminacija obavljena. Sada cekamo da vidimo sto ce biti. Boli me dosta donji dio stomaka, ali vjerujem da je to normalno. Držite fige da bude uspjesno

  38. #788

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Angie, baš sam u pauzi od gužve doletila na forum samo da ti zaželim sreću danas, da sve dobro prođe i da sljedeće godine ovaj dan uživaš sa svojim bebolincem

  39. #789

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Angie, baš sam u pauzi od gužve doletila na forum samo da ti zaželim sreću danas, da sve dobro prođe i da sljedeće godine ovaj dan uživaš sa svojim bebolincem
    Hvala draga! Nemam ocekivanja, i srecom pa dolazi Bozic i blagdani, a u cetv idem na put, tako da se nadam da cu zaokupiti misli i vrijeme ce brze proletjeti dok ne dodje vrijeme za test. Imam pripremljenih 20ak hcg test trakica hahhaa to sam na prije mjesec dana jos kupila, i nadam se da ce donijeti srecu! Citala sam da se ne testirati ranije zbog injekcije koju sam primila, jer sadrzi hcg i moze pokazati lazno pozitivan test. Tako da cu nastojat izdrzati 2 tjedna bez testiranja... ma koga ja lazem, ajde barem 10dana hahahaha

  40. #790
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj angie_88 prvotno napisa Vidi poruku
    Inseminacija obavljena. Sada cekamo da vidimo sto ce biti. Boli me dosta donji dio stomaka, ali vjerujem da je to normalno. Držite fige da bude uspjesno
    Sretna draga od svega srca i bude uspjesno...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  41. #791

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Drage moje majke, one koje to jesu, koje jos nisu, ali cvrsto vjerujem da nam je zajednicka poveznica svima- da cemo u buducnosti biti majke! Zelim vam sretan Bozic, puno plusica, ali i prihvacanja minusica i vjere u Bozju volju. Nekada, ustvari vrlo cesto je tesko prihvatiti, ali kada se vjeruje u nesto, sve dobiva veci smisao i nadu. Ja vjerujem u nas i nasu ljubav prema nasoj djeci; neke od nas imaju srecu pokraj sebe da ih grle, neke od nas ih samo grle u snovima i mislima, neke jos nisu osjetile koja je to radost dati zivot i gledati ga pored sebe... Kaze moja baba uvik:"Dite moje, dat ce Bog!", i ja u to virujen. Na danasnji dan posebno, dan kada slavimo rodjenje malog Isusa, ali i mastamo o rodjenju nasih dugica. Žene moje, jos jednom sretno vam svima i zelim vam da se danas puno grlite, ljubite, smijete, slavite život u punom smislu! ❤

  42. #792
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Drage cure i majke!!!! Sretan i Blagoslovljen Bozic svima!!! I neka nam svima iduca godina bude uspjesna i da dobijemo malenog andela!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  43. #793

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Curke svima sretan Božić od srca!!!!

  44. #794

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Lista za 26.12.2018.

    (Ne) čekalice

    iva_777~~~~~~~~~~~~25.dc


    Odbrojavalice

    EmaG~~~~~~~~~~~~~21.dc
    justme409~~~~~~~~~~13.dc
    chicha~~~~~~~~~~~~~11.dc
    PurpleLu~~~~~~~~~~~~7.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~5.dc

  45. #795

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Mi smo ovaj ciklus ipak preskočili pa ćemo sljedeći probati sa inseminacijom opet...
    angie držim fige da uspje iz prve!!!

  46. #796
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ja sam danas pocela sa klomifenom..

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  47. #797

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Citiraj Purple Lu prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo ovaj ciklus ipak preskočili pa ćemo sljedeći probati sa inseminacijom opet...
    angie držim fige da uspje iz prve!!!
    Hvalaaa ❤ Ja sam od inseminacije radila LH i HCG testove svaki dan, mislim, od pon, iz razloga sto sam cula da od štoperice budu lazno pozitivni, posto je to injekcija hcg-a. I da, napokon su bili pozitivni svi testovi

  48. #798

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno


  49. #799

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    i jucer navecer negativan i jedan i drugi. Eh sad sam mirna, sad sam sigurna da nema vise tih hormona od injekcije i ako za 10 dana dobijem plus, nije lazan.

  50. #800

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam danas pocela sa klomifenom..

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Ljube sretno! Ja ti savjetujem stopericu da trazis ako ti je ne da ginek, i poprati sve s LH trakicama ako ti ne napravi uzv-kao sto meni nije, da vidis da je doslo do O.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •