Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Krvarenje iz dojki u trudnoći

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    5

    Početno Krvarenje iz dojki u trudnoći

    Pozdrav mame, vidjela sam na forumu jednu jaako staru temu koja se ovime bavila (iz 2006.) ali ju nažalost nisam uspjela aktivirati.
    Uglavnom, prije cca 3 tjedna primjetila sam krvav trag na grudnjaku iz obje dojke (iz vece vise, iz manje manje), isla sam na citoloske pretrage (brisevi tijekom 3 dana) gdje stoji misljenje da se radi o "papilarnoj proliferaciji stanica duktalnog epitela" sto mi je citologinja objasnila kao upalu, preporucila uzv i kontrolu nakon sanacije upale. Zena je bila jako utjesna, govorila mi je da nisam prvi takav slucaj itd. Radiolog koji je radio uzv nije nasao nista sto bi trebalo punktirati izuzev dva fibroadenoma u dd koje pratim vec godinama, uz komentar da je sada slaba vidljivost i da se ne brinem, to nije nista, ako pocne crvenjeti i jako boljeti da se javim svojoj dok ili gin za antibiotike i kontrola za 6 mj... Nikakav konkretan odgovor od nikog nisam dobila, radiolog je bio cak vrlo nonsalantan uz komentare prema sestri da jel da da ce to mene proci, to se sire mlijecni kanalici?! U dogovoru sa svojom dok odlucila sam jos se konzultirati sa kirurgom za dojke kod kojeg idem na godisnje kontrole sa nalazima koje imam. Kirurg je doslovno rekao da ne zna što bi mi rekao, on misli da to nije ni bakterijski, već da su mi se zbrčkali hormoni?! Trudna sam 23 +5, zadnji gin uzv je bio 23.04., sve je bilo OK, a iduci idem 29.05. odnosno sutra i nosim sve te nalaze sa sobom. Bebu osjetim svaki dan, bojim se da joj ovo sve skupa nekako skodi. Još me zadnjih par dana počelo nešto ''žigati'' u toj lijevoj, većoj dojci u blizini bradavica, ali brzo popusti i tako nekoliko puta na dan. Molim vas da se javite sa iskustvima ako je neka od vas ovo prošla. Hvala vam unaprijed i unaprijed sorry na dugackom postu.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    5

    Početno

    Pa zar je moguce da nitko nije imao ovakvih problema?!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •