Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 62 od 62

Tema: Zagi ili neka asocijacija na 1988

  1. #51
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    joj, rossa, ak trebaš rinčice koje barbi spominje, gotovo sam ziher da ih imam doma
    pitat ću ju, ali ne znam treba li. ona bi trebala biti dijete, a ni onda 9-godišnje curice nisu nosile taj treš. to je bilo za malo starije (ja u to doba imala 12 i bile su mi suuuuper)
    ali možda joj se svidi ideja.

  2. #52
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Samo ću napisati da moja tinejđerica nosi jedno moju majicu i jednu maramu koje sam kupila 1985. g

  3. #53
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Nano, pa JA još nosim neke stvari koje sam kupila u to vrijeme

  4. #54
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Samo ću napisati da moja tinejđerica nosi jedno moju majicu i jednu maramu koje sam kupila 1985. g
    ja sam ljeto 88. provela u americi i donila treša koliko voliš. sve pobacala s godinama, iako sad kad razmišljam mislim da još imam jedne naušnice. i rep sa strane joj zavežem.

  5. #55
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Samo ću napisati da moja tinejđerica nosi jedno moju majicu i jednu maramu koje sam kupila 1985. g
    osamdesete su trenutno vrlo IN medju mladjarijom
    moja kcer se oblaci kao ja, u ono doba
    samo sto ona kupuje novo


    nevjerojatno mi je da cuvate svoju odjecu iz teen razdoblja

  6. #56
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Nano, pa JA još nosim neke stvari koje sam kupila u to vrijeme

    i ja. Nije u tom fora neg o tom kaj je se sad sviđa i ovim mladima. Nosim ja i stariju odjeću a bome i cipele


    Ja sam hrčak - bolje da ne znate koliko stvari u ormarima imam. Nemam ni pojma šta je sve unutra
    Posljednje uređivanje od NanoiBeba : 30.05.2018. at 14:01

  7. #57

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Tako je, ogromne naušnice, kako sam to zaboravila! Ali to je bilo isto više za tinejdžerke. I asimetrične majice, golo jedno rame. Čak i dečja odeća je često imala taj asimetrični ili široki kroj. I obično je išla kombinacija dve boje na isti komad odeće, što drečavije to bolje, često dijagonalno uklopljeno.
    Kad bolje razmislim, i kod nas od ove godine dečja odeća izgleda kao u doba mog detinjstva, stvarno su osamdesete vrlo IN, ne samo među tinejdžerkama.

    Ja sam do drugog porođaja još mogla da stanem u neke svoje stare majice sa kraja osamdesetih . Ali većinu toga odavno ne čuvam, mama mi je svojevremeno ponosno donela nešto moje stare dečje odeće, pa sam se šokirala kako mi je sve to ružno izgledalo nakon tolikih godina, neke trenerke u kombinaciji boja kao kineska reprezentacija na olimpijadi , pa neka široka suknja-pantalone sa nekim kopčama i nitnama, i sto našivenih džepića, uz obavezan široki kaiš, po mogućnosti žuti ili rozi, pa majice sa umecima od onog mrežastog materijala, sličnog tilu ali grubljeg...)

  8. #58
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    je je, taman sam izvukla šos hlače kupljene krajem 80tih i ponosno ih povremeno obučem

  9. #59
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    A šišmiš rukavi?
    Ja imam jedne hlače iz osmog razreda, to je dakle bila '89.-a. Mogu ih obući ali ih trenutno ne mogu baš zakopčati.

  10. #60
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Mene je mater natjerala na jedno vencanje u majici s tim sismis rukavima. Plakala sam pol veceri jer je meni tada, ta moda bila uzasna. Plakala sam satima. Negdje 7. razred...

  11. #61
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Totalno mi je u skladu s ovom temom, maloprije odem u dućan po sladoled a u Ledo škrinji Superkornet. Odmah sam ga kupila da se okusom vratim u djetinjstvo.

  12. #62
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Ma neeee, ja sam rođena '75 a sigurno sam bila starija od četiri godine kad sam ih koristila.

    Vidiš Nano, mene sad više uopće ne privlače disco role. Otkad postoje inline.
    Oooo, inline su postojale prije disco rola. Izvor podataka mi je časopis Tina (iz sedamdesetih i to ranih) koji je kupovala moja najmlađa teta, a ja čitala kao 10godišnjakinja. Ufff, to mi je bilo tak odraslo u usporedbi s Modrom lastom, h3hehe...

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •