Ovako, imamo jedan problem i naisli smo na nerazumijevanje ravnateljice. Naime, grupu djece ( od 3.5 do 4.5 godina) ravnateljica je odlucila podijeliti na dva dijela, a tete bi bile dodijeljenje starijoj grupi, dok bi mlada dobila nove tete. O tome smo bilo obavjesteni tako da je ravnateljica tetama dala kuverte u kojima pise da radi organizacije mora postupiti tako. Nakon brojnih poziva ravnateljici u kojima nije objasnjavala postupke osim da je to radi organizacije, kada sam ju uzivo pitala mozemo li mi nju zamoliti da organizira roditeljski, rekla je da nema vremena. Ipak, poslala je mail da slobodno dodemo na razgovor za dva tjedana jer prije opet nema vremena. Roditelji su sokirani takvim ponasanjem, a i nemogucnoscu da se manjoj djeci ostave njima poznate tete(barem jedna) jer su svi prosli kroz dosta tesku adaptaciju, sto ce vrlo vjerojatno ponovno morati u rujnu. Zanima me postoji li neka zakonska odredba kojom ona ne moze odbiti nas zahtjev za roditeljskim i ima li neki pravilnik prema kojemu mi mozemo traziti da ili ne razdvaja grupu ili da mladima ostavi barem jednu tetu?