Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: smanjena proizvodnja mlijeka

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    2

    Početno smanjena proizvodnja mlijeka

    Pozdrav,beba od dva mjeseca do sad uredno dojen, zadnjih nekoliko dana jako nemiran dok doji, a kad se umiri onda zaspe na dojci.
    doji po 15min svakih dva sata, i svaki put za vrijeme dijenje ima stolicu( zelenu).
    a ja imam osjećaj da se smanjila proizvodnja mlijeka,poslje hranjna stavlja ruke u usta,a kad mu ponudim da sisa povuče dva puta i pođe plakati...
    dali je to skok u razvoju i kako da povećam proizvodnju mlijeka?

  2. #2
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Dok ne navrati savjetnica samo da te umirim. Postoje takve faze.
    Prvo vani je vruce pa je moguce da je beba zedna. Pa zato kratko nacicavnje.
    Moguce da je skok.
    A odgovor na pitanje kako povecati kolicinu mlijeka je tako da stavljs bebu na prsa sto cesce. Naravno na zahtjev.
    Sretno.

  3. #3
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Količinu mlijeka u pravilu povećavaš sa češćim podojima, odnosno na svaki kme nudiš cicu. Ovo da odbija, plače i žvače se zna događati kod skoka ili kada bebi ne odgovara položaj za dojenje. Zelene stolice su ok. Savjetnica će te sigurno pitati koliko ima mokrih i pokakanih pelena u 24 sata. Dok ne dođe možeš pokušati nazvati

    SOS - telefon za dojenje 091 22 77 220 i 01 61 77 520
    radnim danom (i praznicima koji padaju na inače radni dan) od 17 do 20 h,
    vikendom od 15 do 20 h.
    SOS Roda Facebook
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 11.06.2018. at 11:41

  4. #4

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    367

    Početno

    Imali smo i mi takvih perioda, ja sam napokon otkrila ležanje za dojenje (starija curka nije htjela), curki je više to odgovaralo očito... Sad skoro 7mj, Cikimo još uvijek, dojenje na krevetu u ležećem položaju spas kod ovih vrućina, stavim tetra pelenu između nas i nema da se ulijepimo od znoja

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •