Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Kišobran kolica

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    174

    Početno Kišobran kolica

    Spremamo se na put i naravno uzimamo kolica. S obzirom da su naša dosta glomazna i zauzmu pola auta, zanima me jel za dijete od 6,5 mjeseci prerano koristiti kišobran kolica? Naravno ne sjedeci položaj nego ležeći? I dali bi ga već tada mogla malo podignuti ili još treba biti na ravnom?
    Ako nije prerano, imate li kakve preporuke ili savjete na sto treba paziti pri kupnji?
    Hvala

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    na postoji mogućnost da stavite ispred suvozačevog mjesta ili na krov svoja kolica, tako smo mi vozili u više navrata, s više djece
    djeca s 6.5 mjeseca u većini smiju biti u kišobran kolicima

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    174

    Početno

    Na krov ne možemo ništa staviti..put će nam dosta dugo trajati pa ne bi da se gužvamo zbog kolica koja ćemo možda i jako malo koristiti jer nije ljubitelj..pa ako može u ta manja, onda mi je to bolja opcija

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    174

    Početno

    Na suvozačevo mjesto stane samo košara, a ostalo ide u gepek u kojem je još i pas i njegove stvari
    Posljednje uređivanje od Mateaaa : 23.06.2018. at 18:16

  5. #5
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    A ta kolica moraju biti s košarom?većina kolica se da spustiti u nulti položaj

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    174

    Početno

    Da, jer se od košare napravi sjedalica

  7. #7
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Moja ima 5 i pol mjeseci. U kisobrankama se vozi vec preko mjesec dana. Imam ih u autu i kad negdje idemo, onda su ona u igri

    Ima ih hrpa koje idu u nulti polozaj, ne kuzim zasto te to muci

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    174

    Početno

    Da, jer se od košare napravi sjedalica

  9. #9
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Mi smo prošle godine išli na more s bebom starom 33 dana u autu u koji je, uz tri sjedalice, jedva stala moja guzica .
    Nosili smo kišobran kolica jer su mi druga bila preglomazna. Ne bi mi stala u auto, a ni u čamac/brodicu s kojom smo se vozili na otok na koji smo išli. Na otok na koji se ne može s autom.

    Nije mi naravno bio isti osjećaj sigurnosti kao u košari od velikih kolica, ali stavila sam ih u nulti položaj, zakopčala bebu i vozila ju.

    Ti tek sad kupuješ ta kišobran kolica? Nemam poseban savjet - čvrsta kad voziš, ali lagana za prenositi . Da se lako sklapaju i rastavljaju. Naravno, da se može ležati u njima, da nisu samo onaj tip u kojem se dijete može staviti samo u sjedaći ili polusjedaći položaj.

  10. #10
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Nije važno koja su kolica, glavno da imaju nultu položaj. Moja se od 3.mj. vozi u quinni zapp extra kolicima u nultom položaju. Sad ima 5 i podignem ju povremeno u onaj malo dignuti položaj. Preporucam ih, mala, lagana, udobna mogu se okrenuti prema tebi. .. ali samo za vožnju po asfaltu.

    Poslano sa mog SM-N920C koristeći Tapatalk

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Moji stariji su ljetna djeca, od rodjenja su bili u kisobran kolicima koja su isla u nulti polozaj. Tvoje vise ni ne mora biti u skroz ravnom.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    174

    Početno

    Još nisam kupila, malo gledam..ma glavno da on može već u ta kolica, puno je lakše s njima. A ionako pretpostavljam da neće dugo biti u njima pa da se ne tlacim s glomaznim.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    174

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Moja ima 5 i pol mjeseci. U kisobrankama se vozi vec preko mjesec dana. Imam ih u autu i kad negdje idemo, onda su ona u igri

    Ima ih hrpa koje idu u nulti polozaj, ne kuzim zasto te to muci
    Ma zato jer čitam svugdje da bebe moraju biti u košarama dok se ne posjednu i vidim uglavnom veću djecu u takvim kolicima pa nisam bila sigurna jel još prerano. Iako i meni je logično da može cim ima ležeći polozaj.

  14. #14
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Moja je košaru odavno prerasla (mala košara, što ćeš). Pa sam ju prebacila u sportski dio, ravni. I sad je sretnija jer vidi van, ima mjesta

    Znam puno mama čije bebe uopće nisu bile u košarama.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •