Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 104

Tema: hrana za put od 30 sati

  1. #51
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Citiraj dolega prvotno napisa Vidi poruku
    bilo je govora o rashladnoj torbi
    ne vidim problem
    ja sam shvatial da si ti pričala o svojoj rashladnoj torbi a ne Vrijeska šta ne a i pitanje jel bi je dijete htjelo nosit jer bi vjerojatno bilo jedino s takvom torbom u busu. no nema veze.

  2. #52
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Meni je slabo kad netko krene guliti mandarine u busu. Cijeli bus smrdi po eteričnom ulju iz kore. Kad se samo sjetim!
    A uvijek, baš uvijek netko guli vražje mandarine u busu!! Moram obavezno začepiti nos i disati kroz maramu ili slično.

    Smatram nepristojnim prema vozaču busa, jesti u busu. On to sve mora očistiti poslije. Jede se u stankama.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam shvatial da si ti pričala o svojoj rashladnoj torbi a ne Vrijeska šta ne a i pitanje jel bi je dijete htjelo nosit jer bi vjerojatno bilo jedino s takvom torbom u busu. no nema veze.
    Vrijeska je prva spomenula rashladnu torbu tj.ledeni ulozak i to u prvom postu.
    A dijete ce nositi ono sto mu roditelj da, kaj ne? A i po meni, svaki iole normalan roditelj ce svom djetetu tako nesto uvaliti za toliko dug put

  4. #54

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je slabo kad netko krene guliti mandarine u busu. Cijeli bus smrdi po eteričnom ulju iz kore. Kad se samo sjetim!
    A uvijek, baš uvijek netko guli vražje mandarine u busu!! Moram obavezno začepiti nos i disati kroz maramu ili slično.

    Smatram nepristojnim prema vozaču busa, jesti u busu. On to sve mora očistiti poslije. Jede se u stankama.
    Nepristojnim prema vozacu?!
    Boze sacuvaj!

    Jel vi, ljudi, uopce putujute kuda turisticki busom ili blebecete bezveze?

    Ja sam se stvarno naputovala i to do relacija koje podrazumijevaju preko 20 sati voznje u komadu.
    I u svakom od tih buseva je predvidjeno i najnormalnije da se jede unutra.
    Pauze su doslovno samo za wc i eventualno ako uspijes negdje srknuti kavu.

  5. #55
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Ne samo da putujem, nego sam i turistički pratitelj kada stignem. Naputovala sam se busom uzduž i popreko Evrope
    Ne jede se u busu. Dovoljno se često stane. Tako su nas naučili i na tečaju. Dva sata bez hrane može izdržati svaki zdrav čovjek.

  6. #56
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Kolko ja znam ni naši klinci kad idu sa školom ne smiju u busu jesti

  7. #57
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj dolega prvotno napisa Vidi poruku
    Vrijeska je prva spomenula rashladnu torbu tj.ledeni ulozak i to u prvom postu.
    A dijete ce nositi ono sto mu roditelj da, kaj ne? A i po meni, svaki iole normalan roditelj ce svom djetetu tako nesto uvaliti za toliko dug put
    Moja obično vrati, uredno.

  8. #58
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Inače ovo me podsjetilo na nedavni dogadjaj s putovanja. Uglavnom let od 2h s CA i ja prije leta pojela normalan ručak, sjela u avion oko 15h, poletjeli i tip pored mene izvadi sendvič... E kad je zamirisao i kad sam odjednom shvatila koliko sam gladna, ubila bi za pol tog sendviča. Da ne spominjem kad je stjuardesa donijela onu mini vrecicu s par sugavih uje keksica, nisu mi bili ni za bar mrvu smiriti želudac. Od tad ne ulazim u avion bez svoje hrane u torbi pa makar bio dvosatni let

  9. #59
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Ček pa kaj se smiju sendviči nositi u avion?

  10. #60
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ček pa kaj se smiju sendviči nositi u avion?
    zasto se ne bi smjeli?

  11. #61
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    A zakaj se ne smije na prekooceanske letove nositi?

  12. #62
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    jelena.o, ako kupis na aerodromu, smijes sve unijeti

  13. #63

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    A zakaj se ne smije na prekooceanske letove nositi?
    mi neki dan letili u Ameriku i normalno unjeli u avion sendvice koje smo napravili doma.

  14. #64
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Da, mozes ih unijeti u avion, ali ne u SAD.

  15. #65
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Ok do Amerike ga je pojela
    Ali puno ti ima kontraindikacije
    I kaj čovjek da pomisli osim APP
    I nek je taj čovjek na nekoj posebnoj hrani i zeme su nekaj pa mu uzmu,onda bi bil gorki od silly

  16. #66
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    A zakaj se ne smije na prekooceanske letove nositi?
    Može se nositi, ali ti otmu na izlazu iz aviona. Meni su oteli 2 jabuke i načetu kutiju keksa, ali ima tome već dosta godina. Znala sam da ne bih trebala nositi više nego što mogu u avionu pojesti, ali eto - nisam sve pojela. Pas je nanjušio da imam hranu u torbi (jedan zgodan bigl) i morala sam sve istrpati.

  17. #67

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne samo da putujem, nego sam i turistički pratitelj kada stignem. Naputovala sam se busom uzduž i popreko Evrope
    Ne jede se u busu. Dovoljno se često stane. Tako su nas naučili i na tečaju. Dva sata bez hrane može izdržati svaki zdrav čovjek.

    a vidiš, gotovo na svim turističkim turama su nas hranili i pojili baš turistički vodiči

    zadnji put nam je lik u busu rezao njegoški pršut i sir


    možda smo mi seljačine pa ne znamo pravila lijepog ponašanja i jedemo u busu, al očito i biramo isto takve seljačke agencije
    i baš mi je drago zbog toga

  18. #68

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Moja obično vrati, uredno.

    moji nikad nisu vraćali hranu
    proždrljivi si ko i roditelji

  19. #69
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Moja obično vrati, uredno.
    ovako i kod moje djece.

  20. #70
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Citiraj dolega prvotno napisa Vidi poruku
    možda smo mi seljačine pa ne znamo pravila lijepog ponašanja i jedemo u busu, al očito i biramo isto takve seljačke agencije
    i baš mi je drago zbog toga
    dolega šašava si skroz.


    a sad ozbiljno to fakat nije uobičajeno da vozač autobusa reže putnicima pršut i sir za po putu možda kad se krene prema istoku, toga ima više.

  21. #71
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Stvarno, zašto bi pravila za autobus i avion bila toliko drugačija?

  22. #72
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,088

    Početno

    Zato što se ne smiju unositi bočice s više od 100 ml pa su ljudi mislili: ako ne može boca vode, kako će sendvič
    Posljednje uređivanje od Jurana : 29.06.2018. at 11:55

  23. #73
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Stvarno, zašto bi pravila za autobus i avion bila toliko drugačija?
    Pa da. U avionu je predviđeno da jedeš u vožnji, a ne samo na aerodromu. Bez obzira što razumijem da je nekome loše i što je i meni čudno da netko jede riblji proizvod ili tirolsku, češnjak, crveni luk i sl. u busu, neobično mi je da baš ima toliko vas koji držite jelo u autobusu apriori neprostojnim, a u avionu je OK.

    Ja sam išla redovnom linijom u Njemačku jednom. Sjećam se kako sam poslije prve pauze bila šokirana na povratku u bus. Nekako se privikneš na smrad, al kad dođeš izvana - katastrofa.

  24. #74
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Stvarno, zašto bi pravila za autobus i avion bila toliko drugačija?
    Zato jer iz aviona ne možeš izaći do kraja puta, tako logično.
    Iz busa moraš izaći više puta, po zako nu bus mora zaključati vrata i šoferi i putmici izaći van pola sata, svakih određenih broj km.
    To se vidi na tahografu i vozači riskiraju velike kazne ako to ne učine.

  25. #75
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Zato što se ne smiju unositi bočice s više od 100 ml pa su ljudi mislili: ako ne može boca vode, kako će sendvič
    Nisam na to mislila, nego na činjenicu da u avionu ne samo da smiješ jesti, nego ti još i služe hranu. Čak i na putu od dva sata.
    Ne držim da je nepristojno jesti u autobusu, dapače, jelo mi je logičan ubijač vremena :D. Pauze shvaćam kao vrijeme za razgibavanje i wc, ako treba. Ali bih se složila da je uviđavno birati namirnice koje nemaju baš notorno težak miris.

  26. #76
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja ne smatram da je nepristojno jesti u autobusu, dapače i sama često jedem. Nekad jurim na bus s posla, ne stignem ništa jesti, pa si kupim neki sendvič i pojedem ga u busu. Ili si kupim kakve grickalice čisto za zabavu.

    Ali damn baš kebab . Doduše, možda i kebabdžiji smrdi moja salama.

  27. #77
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Zato jer iz aviona ne možeš izaći do kraja puta, tako logično.
    Pa nije baš TAKO logično, jer mnogi letovi traju onoliko koliko autobus vozi do prve pauze.

  28. #78
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Prije cca 15 god sam prvi put u americi dozivjela unosenje hrane u avion. Tad se kod nas jos na realciji ZG-ST dobivao bar sendvic i sokic. Ljudi su kupili hranu to go i jeli u avionu. Let je bio cca 2 sata. I sad se sjetim mirisa currya. To mi je bio bas šok. No od tad se puno toga promijenilo. Imamo low cost prijevoznike. I do ST je super ako dobijes vodu. A ako ides onim rano ujutro a nisi bas od jela u 5 ujutro onda bas ogladnis do STa.
    Jedem u busu. I zbilja mi je prvi glas da se to ne smije.
    Ne jedem pile, to mi je vise jelo za vlak ako skedim do prozora ali neki sendvic, muffin, grickalice rado uzmem.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 29.06.2018. at 21:39

  29. #79

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ako šofer nap..i EXTRA FM
    onda i ja mogu jest batak.

  30. #80
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Ma ne, pa nije glazbeni ukus pokazatelj nivoa šoferove ljubavi prema čistoći zraka i poda u autobusu.
    Nije ni bitno to što ljude koji naveliko jedu, gule mandarine i glasno mobitelom razgovaraju u busu, smatram nekulturnima.
    To je samo moj doživljaj i uglavnom neću učiniti ništa osim crno pogledati iste ili se okrenuti prema njima začepljenog nosa ili ušiju, što mi je već gore a može i oboje. Šofer uključen u takvim slučajevima (retrovizor).

  31. #81
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ne, pa nije glazbeni ukus pokazatelj nivoa šoferove ljubavi prema čistoći zraka i poda u autobusu.
    Nije ni bitno to što ljude koji naveliko jedu, gule mandarine i glasno mobitelom razgovaraju u busu, smatram nekulturnima.
    To je samo moj doživljaj i uglavnom neću učiniti ništa osim crno pogledati iste ili se okrenuti prema njima začepljenog nosa ili ušiju, što mi je već gore a može i oboje. Šofer uključen u takvim slučajevima (retrovizor).
    A u avionu Zagreb-Frankfurt? Vožnja 1,5 sata. Isto začepiš nos i okrećeš se? Zapravno ne znam što bi još mogla učiniti, nije to puno drugačiji efekt nego da nekom opsuješ njegov sendvič uz slasni verbalni dodatak.

    Sjećam se kad sam bila u hamburškoj operi, jedan gospodin meni u blizini je na svaki falš sopranistice "c-ktao" jezikom. Meni je to bilo puno iritantnije od tog falša.

    Zamišljam ipak da u busu punom vesele djece nema c-ktanja i "diskretnog" kritiziranja. Vjerojatno će se kratko nasmijati nekom komentaru nečije konzerve i ubrzo zaboraviti na to.

  32. #82
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Meni nikad u avionu nije smrdjela neka hrana zato što valjda takvu hranu ljudi ni ne konzumiraju u avionu kako gore netko reče hranu baš notornog mirisa.

    U busu je to puno češća pojava da se ne bira vrsta hrane koja se konzumira. Mislim pojest ću i ja u busu nešto na dužoj relaciji al brate mili neću neku namirnicu da zasmrdim sjedala oko sebe i dalje.

    Nisam nikad u avionu vidjela nekoga, a često sam u zraku, s posudicama u kojima su pečeni batci, pohanci, sendviči sa salamom i lukom i sl.

    Uz sve, imam osjećaj i da ta klima u avionu “raščisti“ sve mirise.

  33. #83
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Ja to govorim iz svog iskustva i naravno da ne vrijedi za sve.

    Al kao dijete sam previše puta ostala gladna u tim vožnjama busom jer nisam mogla jesti svoje jelo zbog “mirisa“ pomno biranih namirnica jakog mirisa (od druge djece). A ono ništa šutila sam i trpila, digne mi se želudac od tog smrada i iako gladna ne mogu jest.

    Zato mislim da treba imat barem malo obzira kod odabira namirnica koje se jede u zatv.prostoru (kao Beti3), al poštujem da svatko ima pravo jesti što mu se jede iako to ometa neke (npr.mene). Ko mi kriv kad mi smetaju takvi “mirisi“ nema druge nego gladovat ili se nadat da će mi se posrećit sa suputnicima

  34. #84

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Mene jednostavno nije briga. Jedem kad sam gladna, nisam u logoru.

  35. #85

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    https://www.index.hr/vijesti/clanak/...i/2007797.aspx

    zato jer je unijela komad pizze u autobus

  36. #86
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Na prekooceanskim letovima ima raznorazne hrane, raznoraznih mirisa. Sto pripremljene u avionu, a sto zapakirane s aerodroma, od fast fooda do restorana, ili cak od kuce.

  37. #87
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Mislim da je “tezak” minis individualna kategorija. Npr tuna u konzervi meni nema tezak miris. A parizer u sendvicu mi ima. Ili dinstana jetrica na luku No niti jedno me ne smeta ako netko jede pored mene dokle god nisam ja gladna a nemam sto svojeg za gricnut.

    Inace sto se tice prekooceanskih letova ne uzmu uvijek hranu na kraju, ima i drzava koje apsolutno nije briga koju hranu unosite. A kad vam susjed u avionu odabere neko indijsko jelo s menija to zna imati isto zanimljiv miris.
    Posljednje uređivanje od sillyme : 30.06.2018. at 08:58

  38. #88
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da je “tezak” minis individualna kategorija.
    definitivno
    obožavam češnjak i u malo koje jelo ga ne stavljam, ali kad je netko pored mene tko ga je jeo i osjeti mu se iz ustiju, nosa, kože... i to najčešće u tramvaju ili busu i to ujutro nije mi drag ni miris parizera, nisu ni tvrdo kuhana jaja
    a miris oguljenih mandarina ili naranči, općenito agruma mi je super

  39. #89
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    definitivno
    obožavam češnjak i u malo koje jelo ga ne stavljam, ali kad je netko pored mene tko ga je jeo i osjeti mu se iz ustiju, nosa, kože... i to najčešće u tramvaju ili busu i to ujutro
    ne pase ti kad osjetis druge kako smrde po cesnjaku? malo kontradiktorno, zar ne?

  40. #90
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    ne pase ti kad osjetis druge kako smrde po cesnjaku? malo kontradiktorno, zar ne?
    termički obrađen češnjak nema miris kao kad se najedeš friškog češnjaka

  41. #91
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    istina. ali ljudi smrde po njemu. ne tako jako kao kad jedu sirov, ali smrde

  42. #92

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    organizacija u tijeku ... dok sam ja objašnjavala što će i kako će jesti, sam mi je rekao da je najbolje da ja njemu to složim po obrocima ...
    i sad pakiram u vrećice (one iz ikee sa zatvaračima), različite boje i veličine, brojevi na njima

    ma najbolje da sebe spakiram i hranim ga putem

    bit će za prvi dan nekoliko komada tjestenine s narezanim pohancem, malo sira, paprike i zelene salate u kutijici;
    drugi dan pohanci i zapakirano hambi pecivo

    ima malo grožđa i borovnica, sendviči s pršutom, pločice corny, mali tekući jogurtić, jedno malo čokoladno mlijeko (prije spavanja prvi dan, ah, to mu je veselje), nekoliko boca vode, zapakirani kroasan, ima i nešto slanih i slatkih slatkiša ...

    većina ide u termo vrećicu, s jednom zamrznutom bocom vode (nadam se da neće puknuti), i u ruksak ...

    u koferu ima još slane krekere i dodatne vode

    ima lovu pa nek si kupi usput ako usfali ...

    MM kaže da može od sjevernog do južnog pola i nazad ...

  43. #93
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Sretan put dječarcu
    A ti da čim manje grizeš nokte
    Ovo jogurt je za kad cca,SK je drugi dan dodaj radije trajno mlijeko manje pakiranje

  44. #94
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    istina. ali ljudi smrde po njemu. ne tako jako kao kad jedu sirov, ali smrde
    A kaj ne smiju jesti sirovi,mi najčešće ga tak jedemo

  45. #95
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Vrijeska sretno djecarcu. Vidis da je pametan, sam sve zna

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    A kaj ne smiju jesti sirovi,mi najčešće ga tak jedemo
    zakoniti smije jesti ako mene nema >3 dana doma. i to samo prvi dan da se odsmrdi do povratka. za ostale ljude, bas me briga. njihovo je da jedu ili ne jedu. no to ne mijenja cinjenicu da mi smrde

  46. #96
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Kaj ti ja mogu,
    Sem zaliti zbog zakonitog

  47. #97
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Čekaj jelena jel tebi mirišu ljudi koji su se napucali češnjaka???

    Vrijeska super si mu sve spakirala neka mu je sretan put i dobru zabavu želim!!!!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 01.07.2018. at 17:03

  48. #98
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Ali mi ne smrde

  49. #99

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Krenuli i treneri im odmah podijelili smokije

    tek su prešli 10 posto puta ... neću spavati do sutra navečer od brige ...
    valjda je sve zapamtio ... čut ćemo kad se vrati ...

  50. #100
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    I nek se nađe neko s alergijom na kikiriki eto ti belaja
    A kaj trenira proljetnica?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 01.07.2018. at 17:38

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •