Stranica 2 od 10 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 487

Tema: Upisni teatar apsurda (srednja škola)

  1. #51

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    može mi netko pojasniti sljedeći apsurd vezan uz upis u dvojezičnu jezičnu, nastava na engleskom jeziku:

    imamo učenika a koji dolazi iz solidne osnovne, klasične škole u kojoj je (pišem ovako okvirno, ne znam točne bodove) sakupio sakupio recimo 75,5 bodova. jos je jedan bod dobio zbog zdravstvenog stanja, to je 76,5. pristupa prijemnom koji u stvari nije prijemni nego je PROVJERA poznavanja engleskog jezika da bi se utvrdilo može li nastavu pratiti na stranom jeziku. Od mogućih 5 bodova ostvaruje 3 (u propozicijama piše da to znači da je riješio točno 71-80% provjere). Time se njegov skor penje na 79,5 bodova.
    Kako je moguće da prednost nad njegovim upisom u jezičnu ima netko tko ima 80 bodova (sve 5,0), a na provjeri poznavanja jezika (koja bi trebala biti indikacija da li učenik može pratiti nastavu) je ostvario 0 bodova? Kako?

  2. #52
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Pitanje više kako netko s pet nula ima 0 bodova na ispitu,
    Ne znam kakvi su to ispiti,ali klinčev frend je pred dve upisao dvojezični njemački,mali se morao dobro pomučiti oko učenja,imala je jedno vrijeme instrukcije da bi mogao složiti ispit
    Usput te dvojezične škole su manjeg ranga nek naše škole ili je tak bilo tada

  3. #53

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Pa i dalje ima više bodova od ovog koji ima.bolje znanje.
    Možda nije pristupilo dijete prijemnom i ima 0 bodova

  4. #54
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ma da, zar se za te provjere jezika dobiju bodovi?

  5. #55
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    To sustav vjerojatno automatski rangira po broju bodova. Ako netko nije pristupio prijemnom ili nije zadovoljio maknut će ga se s liste do zaključavanja.

  6. #56
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa to nije prijemni zar ne nego provjera znanja jezika. Dobiju li se za to bodovi?

  7. #57

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    VG
    Postovi
    250

    Početno

    Citiraj anledo prvotno napisa Vidi poruku
    može mi netko pojasniti sljedeći apsurd vezan uz upis u dvojezičnu jezičnu, nastava na engleskom jeziku:

    imamo učenika a koji dolazi iz solidne osnovne, klasične škole u kojoj je (pišem ovako okvirno, ne znam točne bodove) sakupio sakupio recimo 75,5 bodova. jos je jedan bod dobio zbog zdravstvenog stanja, to je 76,5. pristupa prijemnom koji u stvari nije prijemni nego je PROVJERA poznavanja engleskog jezika da bi se utvrdilo može li nastavu pratiti na stranom jeziku. Od mogućih 5 bodova ostvaruje 3 (u propozicijama piše da to znači da je riješio točno 71-80% provjere). Time se njegov skor penje na 79,5 bodova.
    Kako je moguće da prednost nad njegovim upisom u jezičnu ima netko tko ima 80 bodova (sve 5,0), a na provjeri poznavanja jezika (koja bi trebala biti indikacija da li učenik može pratiti nastavu) je ostvario 0 bodova? Kako?
    Vjerojatno još nisu uneseni svi rezultati u sustav. Prati ažuriranje svakih sat vremena i vjerojatno će se pojaviti bodovi tom kandidatu.
    Posljednje uređivanje od VGmama : 05.07.2018. at 16:08

  8. #58

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    To sustav vjerojatno automatski rangira po broju bodova. Ako netko nije pristupio prijemnom ili nije zadovoljio maknut će ga se s liste do zaključavanja.
    ja se stvarno nadam da je ovako, medjutim ako zamislimo situaciju u kojoj je recimo to dijete ostvarilo jedan bod, a netko pet na testu razumijevanja engleskog - tu lezi moje pravo pitanje. pa valjda moraju preperfektno znati engleski da bi mogli pratiti nastavu na njemu, a vise ga zna onaj koji osvoji 3, od onoga koji osvoji 1 bod? znam naivna sam ko francuska sobarica

  9. #59

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Pitanje više kako netko s pet nula ima 0 bodova na ispitu,
    Ne znam kakvi su to ispiti,ali klinčev frend je pred dve upisao dvojezični njemački,mali se morao dobro pomučiti oko učenja,imala je jedno vrijeme instrukcije da bi mogao složiti ispit
    Usput te dvojezične škole su manjeg ranga nek naše škole ili je tak bilo tada
    mozda njemacki i francuski u 18. gimanziji jest manjeg ranga (kaj to uopce znaci, ali mislim da kuzim).
    ali 16. gimnazija, dojezični engleski je treća po elitnosti i broju potrebnih bodova za upis već godinama. (prosle godine uz bok miocu i ib miocu)

  10. #60

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    Citiraj VGmama prvotno napisa Vidi poruku
    Vjerojatno još nisu uneseni svi rezultati u sustav. Prati ažuriranje svakih sat vremena i vjerojatno će se pojaviti bodovi tom kandidatu.
    ma ne, svi su rezuldtati uneseni, prekjucer je bilo testiranje i to je to, bodovi su kako jesu, nista ne nedostaje (koliko negacije).
    nije moje dijete, od dobrih prijatelja je, ne mogu pratiti situaciju, odnosno mogu samo posredno. moje ludilo je tek iduce godine kad ce se kcer upisivati

  11. #61

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    provjere znanja, tipa jezika ne ulaze u sustav bodovanja za upis.
    Samo prijemni ispiti ( za sada ih imaju dvije škole , Mioc i Tituš) ulaze u sutav bodovanja za upis.S time da prijemni nisu eliminacijski nego samo mogućnost dodatnih bodova.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Pa to nije prijemni zar ne nego provjera znanja jezika. Dobiju li se za to bodovi?
    da, kao i u micou, dobiju se bodovi. ta provjera bi trebala biti vaznija od bodova, recimo da stave visok bodovni prag (kao titus hahahaha) a onda eliminacija upravo na toj provjeri. jer fuckas ti 5,0 iz jedne skole i 4,3 iz druge cesto nisu s iste planete (a ovdje i ne pricamo o 4,3 pricamo o 4,8) i ako ono dijete koje ima 5,0 pokaze losije znanje engleskog, bilo bi logicno da vise nema prednost...). ispravak, MENI bi bilo logicno

  13. #63

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    mene muci taj dvojezicni program. naime, kcer ga zeli iduce godine...
    mogu li djeca koja su samo engleski ucila u skoli i sastrane u skoli stranih jezika stvarno pratiti nastavu na engleskom ili je za to potrebno ipak da se ode van na neko vrijeme...zapravo zanima me kolika razina znanja se zahtjeva za taj program... i koliko je to zapravo zahtjevno recimo matematiku pratiti na engleskom (nije ljubitelj matematike ni na hrvatskom zato i hoce u jezicnu)

  14. #64

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj anledo prvotno napisa Vidi poruku
    da, kao i u micou, dobiju se bodovi. ta provjera bi trebala biti vaznija od bodova, recimo da stave visok bodovni prag (kao titus hahahaha) a onda eliminacija upravo na toj provjeri. jer fuckas ti 5,0 iz jedne skole i 4,3 iz druge cesto nisu s iste planete (a ovdje i ne pricamo o 4,3 pricamo o 4,8) i ako ono dijete koje ima 5,0 pokaze losije znanje engleskog, bilo bi logicno da vise nema prednost...). ispravak, MENI bi bilo logicno
    za provjere jezika samo možeš proći li ne. ne dodaju se ti bodovi na bodove za upis.
    Posljednje uređivanje od larmama : 05.07.2018. at 16:18

  15. #65

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    provjere znanja, tipa jezika ne ulaze u sustav bodovanja za upis.
    Samo prijemni ispiti ( za sada ih imaju dvije škole , Mioc i Tituš) ulaze u sutav bodovanja za upis.S time da prijemni nisu eliminacijski nego samo mogućnost dodatnih bodova.
    ??? onda ovo krivo tumačim:
    PRAVILNIK O PROVOĐENJU PROVJERE POSEBNIH ZNANJA KANDIDATA ZA UPIS U I. RAZRED PROGRAMA JEZIČNE GIMNAZIJE S IZVOĐENJEM DIJELA NASTAVNIH PREDMETA NA STRANOME JEZIKU: [pravilnik]
    Na temelju provjere posebnih znanja kandidat može ostvariti najviše 5 bodova, prema postotku
    51-60% - 1 bod,
    od 61-70%-2 boda,
    od 71-80% - 3 boda,
    od 81-90% -4 boda i
    od 91-100% - 5 bodova

    Bodovi ostvareni provjerom posebnih znanja iz predmeta Engleski jezik pridodaju se bodovima ostvarenima na temelju zajedničkog elementa vrednovanja kandidata iz članka 7. Pravilnika o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole.
    Posljednje uređivanje od anledo : 05.07.2018. at 16:19

  16. #66

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    za provjere jezika samo možeš proći li ne. ne dodaju se ti bodovi na bodove za upis.

    stavila sam iznad, pa ako znaš više, molim te pojasni.
    jer mislim da si to pobrkala s ostalim provjerama jezika u ostalim gimnazijama, ali tamo gdje se nastava odvija na tom stranom jeziku, po ovom pravilniku, rekla bih da je ipak ovako kako sam napisala?
    Posljednje uređivanje od anledo : 05.07.2018. at 16:22

  17. #67
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja sam sad malo pogledala, i nije isto u svim školama. U 16. je kao prijemni, kako anledo kaže, a u četvrtoj (dvojezični) se ne dobiju bodovi.

    Moram priznati da je ovo u 16. stvarno bezveze?! Pa morali bi definirati neki broj bodova koji se mora imati.
    Posljednje uređivanje od Mima : 05.07.2018. at 16:24

  18. #68

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj anledo prvotno napisa Vidi poruku
    ??? onda ovo krivo tumačim:
    PRAVILNIK O PROVOĐENJU PROVJERE POSEBNIH ZNANJA KANDIDATA ZA UPIS U I. RAZRED PROGRAMA JEZIČNE GIMNAZIJE S IZVOĐENJEM DIJELA NASTAVNIH PREDMETA NA STRANOME JEZIKU: [pravilnik]
    Na temelju provjere posebnih znanja kandidat može ostvariti najviše 5 bodova, prema postotku
    51-60% - 1 bod,
    od 61-70%-2 boda,
    od 71-80% - 3 boda,
    od 81-90% -4 boda i
    od 91-100% - 5 bodova

    Bodovi ostvareni provjerom posebnih znanja iz predmeta Engleski jezik pridodaju se bodovima ostvarenima na temelju zajedničkog elementa vrednovanja kandidata iz članka 7. Pravilnika o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole.
    ako je tako, onda se izgleda dodaju, nisam znala da je 16. specifična, onda je to u rangu mioca i tituša. jedino ne znam jel i eliminacijsko. U ovim dvjema nije.
    Posljednje uređivanje od larmama : 05.07.2018. at 16:26

  19. #69

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    ja mislim da se dobiju bodovi ako pises provjeru znanja jezika za upis u dvojezicni program
    ali se ne dobiju bodovi ako pises provjeru zanja jezika za jezik koji nisi učio kao prvi o OŠ a želiš ga upisati kao prvi u SŠ

  20. #70
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    • Rezultati dodatnih provjera, kao specifični uvjeti, bit će evidentirani u sustavu (isti dan ili najkasnije drugi) kao položeno ili nije položeno (bez dodatnih bodova).


    To piše na stranicama četvrte gimnazije pod Dodatne provjere za upis u dvojezični program

  21. #71

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    da, vidim da to pise za IV. nije mi jasno, moram priznati
    zar nije laumi prosle godine pisala da je njezina kcer pisala taj test za dvojezicnu i dobila dosta bodova i dosta ju je to podignulo na ljestvici ali ipak nedovoljno da upadne...upala je u jezičnu ali ne u dvojezični smjer
    tj. nekako sam podrazumijevala da je u svakoj jezičnoj (dvojezični smjer) isto.
    bezveze je da su u XVI dobivaju dodatni bodovi a u IV ne

    jel ima netko cije dijete ove godine upisuje IV?
    Posljednje uređivanje od nevena : 05.07.2018. at 16:41

  22. #72
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ne sjećam se, ali meni pak nije logično da se dobiju bodovi, odnosno ako se dobiju morao bi biti definiran nekakav prag, minimum. Pa kako će dijete koje ne položi zadovoljavajuće taj test uopće slušati nastavu?!

  23. #73

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    Citiraj nevena prvotno napisa Vidi poruku
    ja mislim da se dobiju bodovi ako pises provjeru znanja jezika za upis u dvojezicni program
    ali se ne dobiju bodovi ako pises provjeru zanja jezika za jezik koji nisi učio kao prvi o OŠ a želiš ga upisati kao prvi u SŠ

    mislim da je upravo ovako!

    nevezano uz quote, čini se da isto vrijedi i za X. dvojezičnu nastavu, jer se i provjera pisala istovremeno i na istom mjestu (mislim u Križanićevoj). Meni je posve logično da ako u matematičkoj gimnaziji provjeravaju znanje matematike i za to dobiju bodove, onda u jezičnoj provjeravaju jezik na kojem će slušati nastavu i za to, također, dobiti bodove. Problem vidim u tome što ta provjera nije eliminacijska, odnosno što se sama provjera osnovnog preduvjeta ne smatra važnijom od ranije stečenih bodova. Onak, zdravoseljački, što će dijete koje 'ne zna' engleski u gimnaziji na engleskome jeziku? :D

  24. #74

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    slažem se tu, i meni je logično da postoji neki prag tj. neki minimum koji mora zadovoljiti da uopce dodje u razmatranje za upis u dvojezičnu

  25. #75
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Na desetoj isto piše da se ne dobiju bodovi

    Provjera znanja engleskog jezika u trajanju od 45 min provodi se pisanim putem iz čitanja s razumijevanjem i uporabe jezika (vokabular i gramatika). Provjerom se ne ostvaruju dodatni bodovi, a u Nacionalnom informacijskom sustavu prijava i upisa u srednje školeevidentira se samo je li kandidat uspješno ili neuspješno položio provjeru. Rezultati će istog dana biti na oglasnoj ploči škole.

  26. #76

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Na desetoj isto piše da se ne dobiju bodovi

    Provjera znanja engleskog jezika u trajanju od 45 min provodi se pisanim putem iz čitanja s razumijevanjem i uporabe jezika (vokabular i gramatika). Provjerom se ne ostvaruju dodatni bodovi, a u Nacionalnom informacijskom sustavu prijava i upisa u srednje školeevidentira se samo je li kandidat uspješno ili neuspješno položio provjeru. Rezultati će istog dana biti na oglasnoj ploči škole.
    ovo najbolje govoru u prilog imena ovog topika

    btw, na stranicama 16. je test i odogovi od ove godine, mislim da je debelo premasio 45 minuta, ali ne znam točno. zna li netko?

  27. #77

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Meni je mozak eliminirao neke podatke... ali moja je polagala prošle godine u 4. I bilo je koliko se sjecam samo polozeno ili nije položeno.
    Rangirali su ove koji su prošli po bodovima iz OŠ.

  28. #78

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    da li to znači da u 16. možeš upasti i ako imaš 0 bodova na testu iz engleskog ? koliko vidim u ovim drugim školama ne, tu prolaze samo oni koji su prošli uspješno provjeru.

  29. #79

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Pa nula bi bilo - nije položeno...
    Ne znam...
    Možda nije trebalo polagati. Mozda ima direktan upis... ima raznih mogućnosti
    Ne vidi se sve u sustavu, ali ima nekih podataka tipa socijalno ugroženi,direktan upis i sl.

  30. #80

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    ma ne nisam mislila na te nego na one koji moraju pristupiti testu, a ne dobiju ni jedan bod.

    51-60% - 1 bod,
    od 61-70%-2 boda,
    od 71-80% - 3 boda,
    od 81-90% -4 boda i
    od 91-100% - 5 bodova

  31. #81
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj anledo prvotno napisa Vidi poruku
    mozda njemacki i francuski u 18. gimanziji jest manjeg ranga (kaj to uopce znaci, ali mislim da kuzim).
    ali 16. gimnazija, dojezični engleski je treća po elitnosti i broju potrebnih bodova za upis već godinama. (prosle godine uz bok miocu i ib miocu)
    U XVIII na njemački si se mogo upisati i s 64-70 bodova,što ne može ni u jednoj gimnaziji

  32. #82
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Pa nula bi bilo - nije položeno...
    Ne znam...
    Možda nije trebalo polagati. Mozda ima direktan upis... ima raznih mogućnosti
    Ne vidi se sve u sustavu, ali ima nekih podataka tipa socijalno ugroženi,direktan upis i sl.
    nema direktni upis ako ima zdravstveni bod,a i važno je položiti to što treba,a možda je tu o izmišljena priča
    Vjerujem da taj netko ako je stvarno da ipak ima razuma i da bira manje zlo

  33. #83
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je mozak eliminirao neke podatke... ali moja je polagala prošle godine u 4. I bilo je koliko se sjecam samo polozeno ili nije položeno.
    Rangirali su ove koji su prošli po bodovima iz OŠ.
    A jel se mogo upisati ovaj oko je imao nisi položio?

  34. #84

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Ne, zato jer je bilo manje mjesta od kandidata
    i oni koji su položili, a imali manje bodova , nisu se upisali

  35. #85

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    U XVIII na njemački si se mogo upisati i s 64-70 bodova,što ne može ni u jednoj g,2760imnaziji
    otkuda podatak?
    jer 2016. je najniže upisani imao 60, 27 bodova, ali vec 2017. je imao 72,52 - i struktura upisanih učenika se žestoko promijenila s time da su isto imali težak eliminacijski iz njemačkog

  36. #86
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Znači ti si u XVIII?
    Samo sam navela da je tada bilo puno niže nego za gimnazije na hrvatskom
    Profil klinaca se stalno mjenja i to je ok

  37. #87

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Znači ti si u XVIII?
    Samo sam navela da je tada bilo puno niže nego za gimnazije na hrvatskom
    Profil klinaca se stalno mjenja i to je ok
    nisam, anouk je zavrsila sedmi razred, u najbolje slucaju imat ce 76,23 boda za jezične škole i opće gimnazije, a za matematičke 75,23 pa njih ni ne gledamo.
    ona, zapravo, ne gleda nista i jos je normalna. ja nisam .) (ali imam tablicu s bodovima otkakao je zavrsila peti, napravila sam excelicu koja izracunava za svaku pojedinu vrstu gimnazija hahahhaa). monk, je l?

  38. #88

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj anledo prvotno napisa Vidi poruku
    nisam, anouk je zavrsila sedmi razred, u najbolje slucaju imat ce 76,23 boda za jezične škole i opće gimnazije, a za matematičke 75,23 pa njih ni ne gledamo.
    ona, zapravo, ne gleda nista i jos je normalna. ja nisam .) (ali imam tablicu s bodovima otkakao je zavrsila peti, napravila sam excelicu koja izracunava za svaku pojedinu vrstu gimnazija hahahhaa). monk, je l?
    i onda ja tebe idem ispravljati , a ti već sve imaš u mlaom prstu
    Posljednje uređivanje od larmama : 05.07.2018. at 19:08

  39. #89

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    i onda ja tebe idem ispravljati , a ti već sve imaš u mlaom prstu
    pa nemam
    vidis da me prenerazio nacin bodovanja u 16. za provjeru engleskog :D

  40. #90
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Osoba A (anledo): Ja sam Monk!
    Osoba B (kloklo): Ja sam Monk!
    Osoba C (još netko isto tako lud?): Ja sam Monk!
    Moramo se nać i usporedit Excelice da vidimo čija je najviše badass

  41. #91
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Pa lijepo ih stavite na drive i šerajte. Sigurna sam da ce vam se vecina
    Olaksajte drugim koji nisu Monk. Ili im dajte priliku da to postanu
    Posljednje uređivanje od spajalica : 05.07.2018. at 22:53

  42. #92
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    spajalice, kaj misliš da sad radim peglam je malo da izgleda bolje i stvarno ću je šerat, vjerujem da će nekome pomoći...
    We are the Monk...resistance is futile...you will be...freaked out as we are!!!

  43. #93
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Evo, mile moje, tko hoće može biti Monk dogodine kad krene novoupisno ludilo....
    Editirajte samo ono ljubičasto, znači ocjene u osnovnoj školi i eventualne dodatne bodove s natjecanja i slično. Sve ostalo bi se trebalo izračunavati samo. Upisane su već ocjene jedne vrlo optimistične projekcije za Juricu, bazirano na njegovim trenutačnim sklonostima i mojim pustim željama

    https://www.dropbox.com/sh/bxw8fk5cb...nYq0kEfva?dl=0

  44. #94

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Hahaha
    Mislim da nas puno ima/imalo je excelice...
    Jadna djeca... I projekcije im radimo..
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 05.07.2018. at 23:08

  45. #95
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Tablice? Ja sam na totalno drugoj strani vage od vas. Ne da nemam tablice, nego ne razumijem cemu vam sluze

  46. #96
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Da fakat, jadna djeca, jadni mi, ne znaš kome je gore
    Posljednje uređivanje od kloklo : 05.07.2018. at 23:17

  47. #97
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    LOL...magriz...tablice služe (meni) da kad imaš dijete koje je zbrljalo 5. i 6. ko ova moja mala luda, da pasionirano u njih upisuješ ocjene tijekom 8.og razreda i moliš boga da se konačni zboj bodova dovuče do praga bilo koje gimnazije...za početak

  48. #98

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    e monkica klo, tvoja je ljepša

    evo i moje, ključni podaci su po tabovima, u prvom unesite ocjene a onda u sljedećim vidite posebno po vrstama gimnazija kako će izbaciti bodove. imate i bodove od 2016. i 2017. koji su bili potrebni za upad, a na zadnjem tabu i rank.
    ono što još nemate su bodovi od ove godine jer mi dojavljivači slabo rade, a i nisu još konačni

    https://drive.google.com/open?id=1ag...UK0H7Wsq2Src9f

  49. #99
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Ideš Miško,ovo je odlično! Super si ih razvrstala i popisala koje su kakve za nas starce koji još uvijek ne znamo po brojevima gimnazije iako je, Tanja mislim, lijepo to davno objavila...
    Bravo!...Monk kipić ide tebi

  50. #100

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    Citiraj kloklo prvotno napisa Vidi poruku
    Ideš Miško,ovo je odlično! Super si ih razvrstala i popisala koje su kakve za nas starce koji još uvijek ne znamo po brojevima gimnazije iako je, Tanja mislim, lijepo to davno objavila...
    Bravo!...Monk kipić ide tebi
    hebo defektologiju, statističarka sam trebala biti

    evo nam jedan prijelazni, tebi za konciznost, meni za razradu

Stranica 2 od 10 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •