Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Dijete odbija ici ocu

Datum pristupanja
    Jul 2018

Početno Dijete odbija ici ocu

Pozdrav!
    Molim savjet-Dijete 5,5god vec nekoliko mjeseci odbija ici ocu u vrijeme susreta.Skriva se pod krevetom kada otac dode po njega, 2 puta smo bili na razgovoru kod psihologa-psiholog nista nije ustanovio.Centar optuzuje majku zbod djetetova odbijanja, a majka stalno potice dijete da ide ocu,cak ga je i sama vozila ocu samo kako bi se susreti nastavili.Molim savjet kako dalje postupiti.

rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008

Početno

zakonski ne znam, ali može li neko vrijeme majka ići s djetetom zajedno k ocu?

Datum pristupanja
    Jul 2018

Početno

Majka je trudna i trenutno na komplikacijama te strogom mirovanju zbog hematoma.

Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008

Početno

Citiraj Pepi12 prvotno napisa Vidi poruku
    Majka je trudna i trenutno na komplikacijama te strogom mirovanju zbog hematoma.
    A da li je majka pitala oca u čemu je problem? To bi odrasli prvo trebali riješiti među sobom, a tek onda vidjeti što s djetetom. Tko zna što tu sve ima... Možda se dijete boji ostaviti mamu ako je ona u takvoj situaciji. Treba s njim razgovarati. A možda može otac posjetiti dijete ili doći po dijete k majci... ne znam. Kako god bilo, odrasli trebaju naći razumijevanja i otkriti uzrok, a onda će se to sve riješiti. Ako su si odrasli u dobrim odnosima iako više nisu u braku, dijete će s vremenom prihvatiti situaciju.

Datum pristupanja
    Jul 2018

Početno

Otac ne zeli majci reci sto je problem, govori-znam ali ti necu reci.Govori majci da sama rijesi problem, otac nije za nikakav razgovor niti dogovor.

rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008

Početno

Može li se dijete družiti s ocem u majčinom prostoru za početak?

Datum pristupanja
    Jul 2018

Početno

Dijete se druzi sa ocem kod majke doma no ne zeli nikuda otici sa ocem.Na sam spomen odlaska sa ocem odbija razgovor i prestaje kontakt, povlaci se u sebe.Sto je najbolje uciniti?

Datum pristupanja
    Jul 2018

Početno

Majka je dozvolila ocu da se sa djetetom druzi u njenoj kuci, dijete se kratko poigra no na sam spomen odlaska k ocu se povlaci, ne zeli razgovarati i ne zeli ici nikud s ocem.

Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005

Početno

Da li je netko pitao dijete u cemu je problem?

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

Meni je to logično očito je dijete jako vezani uz majku.

tanja37 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013

Početno

Nikako ne siliti dijete da ide s ocem. Meni osobno je to jako čudno... Mislim, ja sam dijete rastavljenih roditelja od treće godine života...
    Pod hitno ustanoviti o čemu je riječ

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

Roditelj sam takve djece koji nisu htjeli nekim drugim osobama i u kasnijoj dobi,pa me ne čudi da dijete neće ići k ocu,ali možda produžiti igru kod majke ako se može,možda da povremeno majka skoči do dućana ili slično ako je to moguće.jel oni idu i u vanjski prostor,možda park i slično ne bi bila loša zamisao,djeca se drugačije ponašaju unutra i vani, bicikl,nogać?

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •