Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Trudnoca

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    1

    Početno Trudnoca

    Ja i muz smo imali odnos tocno na dam zavrsetka menstruacije. Od toga je proslo 7 dana. Jedino me stomak grci jer sam procitala da je to jedan od simptoma.. Da li bi mi test pokaza pozitivno ili negativno ako ga uradim sad?

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    vidi kaj pokaže pa postavi pitanje

  3. #3
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Prerano ti je za test, ali nije prerano za dobar obrok i kavu. Vidjet ćeš hoće li te i poslije toga grčiti želudac. Sretno.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Mene zanima kako se opustiti u nastojanju da dobiješ bebu, svi nešto kao ostali trudni kad su se opustili, a ja samo o tome razmišljam i samo to želim inače imam već 2 djece, ali želim treće intezivno. Prvo dvoje uopće nisam radila s tolikim isčekivanjem i primili se ali ovi hormoni koji me sad šoraju nisu normalni više...čim prođe M razmišljam o tome kako bi bio super da sljedeću ne dobijem...evo već 6 mjeseci ništa od trudnoće.

  5. #5
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    To uopće nema nikakve veze koliko si opuštena s tim hoće li se primiti.

  6. #6
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Nekome nema, ali nekome baš ima.
    Možda bi se to opuštanje dogodilo na ljetovanju, na nekom putovanju, negdje gdje se promijeni svakodnevica.

  7. #7
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Nema, inače gotovo ne bi bilo djece jer su danas mahom ljudi pod stresom i neopušteni.

  8. #8
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Lako pričati nama koje lako zanesemo.
    Ili vama kojima trudnoća znači dobiti dijete.
    (meni je trebalo 7 trudnoća i skoro dva desetljeća da dobijem dva sina i kćer).

    Avatarić, 7 dana nakon odnosa i 13 dana nakon prvog dana ciklusa nikako ne možeš znati da si trudna.
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 20.07.2018. at 09:33

  9. #9
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Ne znam za jedan relevantan podatak koji bi upućivao da stres utječe na plodnost. Prosvijetli me.

  10. #10
    mlada.majka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    94

    Početno

    Pozz...svima!
    Pitanje mozda glupo,ali sad me bas stalno kopka da se nesta desava... e ovako:ZM sam imala 7.7. vec neko vrijeme imamo odnose bez ikakve zastite,po svemu sudeci plodni dani su pocelli 17.7...najvise me muci to sto inace imam jako bolne ovulacije i tocno znam kada je,ali ova ovulacija je bila ekstra bolna,znaci nisam mogla 2-3 sata hodat uopce disat,bolio me jajnik,u maternici neka cudna bol vise kao zarenje...ovulacijska sluz se pojavila samo jedan dan(a inace traje 2-3 dana) sad je ta sluz neke vise kao zute boje(prvi put to vidim)
    Sta mislite dali je mozda doslo do oplodnje ili?
    Izvinite sto je ovako sve s brda,zdola ...
    U potpisu...nemogu docekati test

  11. #11
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Ne. Nešto drugo. Imala bi smećkasto krvarenje da je implantacija. Naruči se kod ginice.

  12. #12
    mlada.majka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    94

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ne. Nešto drugo. Imala bi smećkasto krvarenje da je implantacija. Naruči se kod ginice.

    Bila...prosli mj...sve super
    I inace idem cesto,svakih 5/6mj cisto iz straha(i inace sam veliki panicar) i zato sto moram sve imati pod kontrolom...bas zato sad i sizim...

  13. #13
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Kako je normalno da te toliko boli da ne možeš hodati i disati? Što je njen odgovor na to?

  14. #14
    mlada.majka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    94

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Kako je normalno da te toliko boli da ne možeš hodati i disati? Što je njen odgovor na to?

    Ovo mi se prvi puta desilo da me bas toliko bolilo...ali kazem i inace su bas bas bolne(jace nego menstruacija) rekla sam joj za to,a ona je rekla da je normalno...nikad nisam imala nikakve gin.probleme(3 uredne trudnoce i prirodna poroda)

  15. #15
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Moje menstruacije nisu bolne,ali zato ponekad kužim kad je ovulacija jer to zna bit bolno

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •