Stranica 3 od 29 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 1434

Tema: Kako preživljavate PROBLEMATIČAN pubertet?

  1. #101
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    Ja bas intenzivno razmisljam o svom pubertetu i pokusavam se sjetiti sto vise. Posebno jer sam primjetila da ismijavam filipovu brigu za ljepotu npr.

  2. #102
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    I ja ko Cubana.
    Pa je prijateljica ukrala svom decki kljuceve od garaze. Pa smo se provozale njegovim motorom. Bez vozacke i bez kaciga i bez znanja prometnih propisa i bez mozga jer smo bile u pubertetu. I nije nam to bilo mis cudno. Obje fine i odgojene i 5.0 u skoli...
    I sve to u dobi od 15 godina.
    Posljednje uređivanje od marta : 02.08.2018. at 20:52

  3. #103
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Joj to uredjivanje...
    Ja sam bila cijepljena od toga. Brze sam se spremala za van od svih deckiju s kojima sam bila, a bogami i od muza puno brze. Mislim da sam i danas brza.

  4. #104

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    81

    Početno

    Glupo je uopce ovako raspravljati bez da znamo kakav je decko, mozda je bio iz disfunkcionalne obitelji, mozda su mu roditelji cak i dali motor, mozda ga je ukrao i htio se dokazati. A sto se tice cura i hodanja magistralom, takodjer ne znamo cinjenice. Mozda roditelji nisu mogli doci po njih, mozda su mislili da ce starije cuvati mladje. Hocu reci, bezbroj je faktora koje ne znamo i djeca, tinejdzeri, rade glupe i nepromisljene stvari. To ne znaci da nemaju roditeljskog nadzora niti da roditelji s njima ne razgovaraju i upozoravaju ih. Takodjer sam se osjrtila prozvanom u vei mojih metoda odgajanja. Nisam joj lupila kaznu i oduzela ono sto voli bez razloga niti sam, nakon toga, prestala razgovarati s njom. Zna jako dobro zasto je dobila kaznu, ali nije bilo propovijedi nego smo imale otvoren razgovor (ne monolog nego dijalog) o svemu. Ona i dalje, otkako se to dogodilo, zeli razgovarati i zna da mi se moze povjeriti, ali isto tako zna da se kazne mora drzati. Hocu reci da ima svakakve, lako i teze odgojive djece, ali isto tako da ne vjerujem da je toliko zastranila da se ne moze popraviti kao sto ne vjerujem da ova gore prica ima samo jednu stranu.

  5. #105

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    81

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    I ja ko Cubana.
    Pa je prijateljica ukrala svom decki kljuceve od garaze. Pa smo se provozale njegovim motorom. Bez vozacke i bez kaciga i bez znanja prometnih propisa i bez mozga jer smo bile u pubertetu. I nije nam to bilo mis cudno. Obje fine i odgojene i 5.0 u skoli...
    I sve to u dobi od 15 godina.
    Bas sto, mladost ludost. U to vrijeme malo tko je razmisljao o posljedicama, a prijatelji su nam bili svetinja, a danas smo normalni. Svi dobri ucenici i dobro odgojena djeca.
    A sto se tice spremanja, ekstra sam brza, ali zato ova danasnja djeca....uf....

  6. #106
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    Poluluda, i ja kaznjavam kucanskim poslovima -moralno upitno, ali prakticno. Mene muci ucenje primjerom. Npr. Moj sin zna da ja dosta tajim svojim roditeljima a nekad im i lazem. Isto zna da volim alkohol i pijem ako moram peglati. Mogu se samo nadati da majke nisu idoli

  7. #107
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    Isto zna da volim alkohol i pijem ako moram peglati.
    Peglanje i alkohol u istoj rečenici? Ne kužim [emoji23]

  8. #108
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    Jednostavno je : ako sam pripita lakše se borim s vešom.

  9. #109
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Ja ne peglam, ni ne pijem a može i obratnim redom.
    Za uzročnu povezanost tih dvaju aktivnosti do sada nikad nisam čula

  10. #110
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    Ja isto ko beti ni peglanje ni kapljica

  11. #111
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    Dale ste mi sjajnu ideju za poucak o stetnosti alkohola. Da sam ja od 20 do 46 sve novce koje sam zapila ustedila danas ne bi ni filip ni ja morali vjesati ves, skidati ga, nositi u susilicu, ormar i sto li vec nego bi kamioncic dosao po njega i kad bi ga vratio, ljubazna profesionalna pomoc bi ga spremila u nase ormare. Nadam se da ce mi povjerovati, hvala vam cure

  12. #112
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    a kolko je to para?

    eto računice za pušaće tj. oni koji žele prestati i uštedjeti nešto

    ako puši cca malo manje od kutije dnevno sipada najmanje 500 kn, to je godišnje samo 6000 kn

    inače imam kolegu čiji otac je bio pušač i cijela familija uz njega, otac je htio noviji auto od onog kojeg je tad vozio, a usto imao problema s srcem i plučima, alergičar.....

    tad ga je žena posjela i izračunala koliko je zadnjih tada par godina popusšio, zračunala je kamate od sveg i dala mu nalog da prestane pušiti te dala odobrenje da kroz neko vrijeme kupi noviji auto. Na kraju su svi u familiji prestali pušii njih 4, i kroz određeno vrijeme obnovili vozni park s dva nova auta. Ocu se znatno popravilo zdrastveno stanje.


    ništ tebi mamitzi da se okaniš peglanja bar u ovo sparno doba
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 03.08.2018. at 07:22

  13. #113

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    81

    Početno

    Eto ideje kako da se i nasim tinejdzerima, izmedju ostalog, govori o stetnosti pusenja

  14. #114

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Joj to uredjivanje...
    Ja sam bila cijepljena od toga. Brze sam se spremala za van od svih deckiju s kojima sam bila, a bogami i od muza puno brze. Mislim da sam i danas brza.
    i ja sam bila brza, sjećam se nas tri frendice na moru i krene spremanje za van. Ja se spremim i onda zalegnem čitati knjigu, na kraju nekada i odspavam dok se ove dvije ostale spreme
    A proljetos kad smo bili na putu s tinejdžerkom kaže MM ja se ne sjećam da je tebi trebalo toliko vremena da se spremiš . Uglavnom prilagodili smo se da joj ostavimo vrijeme za spremanje.
    No može ona i bez toga kad njoj paše , evo je sad je dva tjedna na taboru s izviđačima samo s osnovnom kozmetikom .

  15. #115
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    Moja se počne spremati pa primi telac,pa voda,pišanje,onda se sjeti očešljati,pa tak dva tri kruga

  16. #116
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Moja s mobitelom ide u banju, raspali muziku, izađe nakon 1h. To je ako nije gužva za banju. Ako zna da se svi spremamo, onda ostaje pola sata. To uključuje pišanje, pranje ispod pazuha, čišćenje lica tonikom (10 min.) I gledanje u ogledalo (20 min.)

  17. #117
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Moja s mobitelom ide u banju, raspali muziku, izađe nakon 1h. To je ako nije gužva za banju. Ako zna da se svi spremamo, onda ostaje pola sata. To uključuje pišanje, pranje ispod pazuha, čišćenje lica tonikom (10 min.) I gledanje u ogledalo (20 min.)


    (zašto mi je ovo nekako poznato?)

  18. #118
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    čoksa

  19. #119

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    81

    Početno

    Najbolja mi je kada ponese male zvucnike u kupaonicu pa raspali muziku, pocne pjevati i sprema se, naravno sat/sat i pol nitko ne moze u kupaonicu

  20. #120
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Za utjehu majkama djevojaka, nisu ni dečki puno drugačiji.

  21. #121
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    moj se tusira 2 puta dnevno,pere kosu svaki dan po ljeti i mirisi u krugu kilometar. ja sam pet puta jrace u kupaoni od njega

  22. #122
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    moj se tusira 2 puta dnevno,pere kosu svaki dan po ljeti i mirisi u krugu kilometar. ja sam pet puta jrace u kupaoni od njega
    Kada ću ja to dočekati?:
    Ovog od 11 treba sa puškom u kupaonu, mijenjanje veša je SF isto kao i pranje zuba.
    Dok seke kampiraju u kupaoni sa zvučnicima.

  23. #123

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    81

    Početno

    Meni je lakse cim sam otvorila temu i vidjela da nisam jedina Sa starijom pubertet skoro nisam ni osjetila.
    @Cathy, ne brini, doci ce i to i onda ces ga tjerati iz kupaonice Ova moja provede unutra barem 45 minuta samo kada ide na plazu, kada ide van to se protegne na sat i pol.

  24. #124
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Pa eto.
    Nisu svi tinejdžeri divlji.
    Niti svi piju, puše, lutaju noćima po vani, kolutaju očima i svađaju se s roditeljima.
    Istoi tako nisu ni svi roditelji isti.
    Neki špijaju, uhode, ne vjeruju svojoj djeci...
    No ima i onih koji sve to ne rade već vjeruju svojoj djeci i poštuju ih.
    Ovo zvuči skroz bezveze Tanči. Pitala bi ja tebe da ti mala dođe nadimljena kući ili riga nakon tuluma, ili ti se ne pojavi kući ujutro pa je tražiš dva sata a ona ti mrtva hladna kaže kako je kod momka ostala spavati...koliko bi imala povjerenja. A nemoj se zavaravati i misliti da te tvoja neće jednog dana iznenaditi. I nemoj se zavaravati da si ti zaslužna za to što ti je mala dobra. Sve je stvar slučajnosti i okolnosti, vjeruj mi. Jer da je to tako kako ti kažeš, onda bi sva djeca istih roditelja bila ista. A nisu.

    Poluluda, ti si polu, ja sam skroz luda. Stariji će za pola godine postati punoljetan, sad će u četvrti srednje a od prvog mi je prouzročio toliko stresa, straha i nervoze da sad i od ostalih očekujem kaos. Kćer je godinu ipo mlađa i ona je ko Tančina. Samo što ja nemam povjerenja u nikoga jer se u djecu tih godina jednostavno ne smije imati povjerenja.

    Mada ja primjećujem na svom sinu da se strasti malo stišavaju. I onako generalno, on je dobar momak. Teška škola sa praksom svaki dan, prošao s 4, sad već treću sezonu radi i zarađuje za sebe, uvijek mi je tu za pomoći, uskočiti..odgovoran je i dobar. Samo nikad dosta tuluma.

  25. #125
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Trina, skroz te razumijem iako ih imam samo dvoje - ovi moji kao da nisu od istih roditelja

  26. #126

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    81

    Početno

    Istina, dvoje djece, isti odgoj, ali dva razlicita puberteta. Ne bih rekla da im se ne moze nikako vjerovati, ali itekako treba biti na oprezu jer ma kako imali dobar odnos i stalno razgovarali ne znas sto im moze pasti na pamet. I ovdje smo pisali da su superodlikasi se znali voziti na motoru i hodati magistralom. Sa starijom skoro nikakvih problema, mogu nabrojati na prste jedne ruke kada je zakasnila. S ovom mladjom nas je zateklo, a sada krece u srednju i priznajem da me strah. Razgovaramo mi koliko mozemo, u globalu je dobro dijete, ali zna biti povodljiva. Ova starija je tvrdoglava kao mazga i sto ona odluci da nece napraviti nema sanse da je drustvo moze natjerati.

  27. #127
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    A s druge strane...što nije neobično da teenageri budu ko bakice i didice? Bez izlazaka, zahebancije, gluposti koji im padaju napamet? Evo ja mogu reći da bi se zabrinula da moji teenageri ne žele ići vani. Ja bi odma pomislila da nemaju društvo, da su asocijalni ili depresivni.

  28. #128

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    81

    Početno

    Dok ne prolazi granice normale, dobro je i sretna sam. Bolje da sada prodje neke gluposti, a ne da je kasnije lupi. Tesko je i njoj i nama, ali proci ce i ovo. Valjda je to takvo razdoblje. Popodne me iznenadila da ima decka. Sok i nevjerica, ali uspjela sam se skulirati da ne vidi da sam iznenadjena. Znam da je sada u tim godinama, ali isto nisam ocekivala posebno jer je to tako lezerno rekla: znas onaj decko sto sam ti rekla da mi se svidja? E, pa, hmmm, znas, zvalili smo se. Moj izraz lica: Ali drago mi je da mi se povjerava, da zna da mi takve stvari moze reci. Mozda i nije sve tako lose. Jesu i vama ovakve stvari govorili?

  29. #129

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    A s druge strane...što nije neobično da teenageri budu ko bakice i didice? Bez izlazaka, zahebancije, gluposti koji im padaju napamet? Evo ja mogu reći da bi se zabrinula da moji teenageri ne žele ići vani. Ja bi odma pomislila da nemaju društvo, da su asocijalni ili depresivni.
    Gle, da pitas moju mater - rekla bi ti da sam takva ja bila. 5,0 , uvijek na vrijeme doma, odgovorna, nikakvih problema... A stvarnost je bila ponesto drukcija. Samo ona pol tog nije znala. Nekidan je bila u soku kad sam je pitala jel ona kad skuzila da sam dosla pripita doma

  30. #130
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    "Pristojne cure su u krevetu u 9...da bi došle doma do 11."
    Ovo je vic. Ali i nije.

  31. #131
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,372

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    A s druge strane...što nije neobično da teenageri budu ko bakice i didice? Bez izlazaka, zahebancije, gluposti koji im padaju napamet? Evo ja mogu reći da bi se zabrinula da moji teenageri ne žele ići vani. Ja bi odma pomislila da nemaju društvo, da su asocijalni ili depresivni.
    M.je ovo ljeto izasao dva put u kino. Van jedino ide na trenige , koji mu realno zbog putovanja oduzimaju pola dana. Mi smo ga natjerali na njih jer bi inace cijeli dan proveo pred racunalom. Cijelo ostalo vrijeme igra igrice s ekipom. I to s ekipom kojom trenira . On line, cijeli dan blebece s njima imajuci slusalice na usima. Skola ga inace ne zanima, i ocjene su takve. Izlasci ga ne zanimaju. Cure ga zanimaju tek toliko da ce izaci sa nekom koja ga doceka nakon treniga vjerojatno na njezinu inicijativu.
    Daleko od toga da je asocijalan, a nije niti depresivan, samo jednostavni ima druge interese. Za sad ( a tako je vec godinama).

  32. #132
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    M.je ovo ljeto izasao dva put u kino. Van jedino ide na trenige , koji mu realno zbog putovanja oduzimaju pola dana. Mi smo ga natjerali na njih jer bi inace cijeli dan proveo pred racunalom. Cijelo ostalo vrijeme igra igrice s ekipom. I to s ekipom kojom trenira . On line, cijeli dan blebece s njima imajuci slusalice na usima. Skola ga inace ne zanima, i ocjene su takve. Izlasci ga ne zanimaju. Cure ga zanimaju tek toliko da ce izaci sa nekom koja ga doceka nakon treniga vjerojatno na njezinu inicijativu.
    Daleko od toga da je asocijalan, a nije niti depresivan, samo jednostavni ima druge interese. Za sad ( a tako je vec godinama).
    Ima takvih dečkiju i među bivšim razrednim kolegama mog sina. Ali nikad ne bih rekla da imaju problem jer su pravi sportaši. Ovi dečki o kojima pričam su u sportu otkad su krenuli u osnovnu školu i već su postigli jako dobre rezultate u tome. Igrice ne, to mi je grozno. Mislim, to pretjerivanje.

  33. #133
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj Poluluda prvotno napisa Vidi poruku
    Dok ne prolazi granice normale, dobro je i sretna sam. Bolje da sada prodje neke gluposti, a ne da je kasnije lupi. Tesko je i njoj i nama, ali proci ce i ovo. Valjda je to takvo razdoblje. Popodne me iznenadila da ima decka. Sok i nevjerica, ali uspjela sam se skulirati da ne vidi da sam iznenadjena. Znam da je sada u tim godinama, ali isto nisam ocekivala posebno jer je to tako lezerno rekla: znas onaj decko sto sam ti rekla da mi se svidja? E, pa, hmmm, znas, zvalili smo se. Moj izraz lica: Ali drago mi je da mi se povjerava, da zna da mi takve stvari moze reci. Mozda i nije sve tako lose. Jesu i vama ovakve stvari govorili?
    Je, sin mi sve govori. Toliko da ga moram podsjetiti da sam mu mater i da neke stvari mora prešutiti. A kćer isto sve priča, svaki detalj moram znati u vezi svega. Ali kad su dečki u pitanju nula bodova. Mislim da neću znati ništa nikad dok god ne budem morala znati. T drži sve za sebe. Eventualno kaže ako joj neki momak dobro izgleda ali to je maksimum maksimuma.

  34. #134
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Da, sad ispada da cure koje ne lutaju noću i ne oblokavaju se nisu normalne ili uopće ne postoje.
    Ja vas kužim da na taj način opravdavate svoju djece i sebe kao roditelje, ali niste u pravu.
    Zašto bi svima djevojkama prioritet bio tulumarenje, dečki, cuga, droga pa i šminka i sl?
    Eto, mojoj nije.
    Ona je silno htjela ići na Aidu i Carminu buranu u pulsku arenu, ali nismo mogli to isfinancirati.
    Tugovala je zbog toga, ali razumije situaciju.
    Znaju li sva vaša djeca da je to bilo u areni?
    Sumnjam.
    Moja kći se sprema za maturu, za upis na faks dogodine i to su joj prioriteti.
    Sama kaže da joj nisu jasni njeni vršnjaci koji ne mare za školu do pred kraj i onda love profesore i kukuaju.
    Sama mi kaže da joj nisu jasni njeni vršnjaci pa i daleko mlađi koji osim alkohola i cajki ne znaju za drugu zabavu.
    To je njeno pravo, da tako misli.
    Što se tiče zabave, u četvrtak ide u Tuhelj s prijateljicom.
    To nije normalna zabava za tinejdžere?!?!
    Treba doći napušena ujutro da bi bila normalna tinejdžerka? Ma dajte, najte.
    Sve mi govori jer i ja njoj sve govorim i to je u našoj obitelji normalno.
    O seksu zna sve. Od zaštite, bolesti na dalje.
    Da ima dečka ne bih imala apsolutno ništa protiv.
    Da ima intimne odnose, isto.
    To je sve normalno i ne mora se skrivati i tajiti nešto što je apsolutno normalno.
    Izuzetno je odgovorna i zrela i ja uopće ne sumnjam da će takva biti i dalje.
    I da, vjerujemo joj, bavimo se s njom i ništa joj ne branimo.
    Recimo, vozački.
    Mislila sam da će htjeti sada, no rekla je da neće.
    Ona je isplanirala dogodine, nakon mature i upisa na faks ima do listopada vremena, do početka akademske godine, i tada namjerava to riješiti.
    I ok. Smatram da si je super to isplanirala.

  35. #135
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,372

    Početno

    Vjerujem da ima ponesto djece u rasponu izmedu Aide u pulskoj areni i bljuvanja uz magistralu u 4 ujutro nakon cajki u lokalnom klubu.

  36. #136
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Sirius ima.

    Iako ja doma imam dvije krajnosti.

  37. #137
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,372

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Sirius ima.

    Iako ja doma imam dvije krajnosti.
    To da ti ne bude dosadno.
    I tek toliko da potvrdi teoriju da nije sve u odgoju.

  38. #138
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Vjerujem da ima ponesto djece u rasponu izmedu Aide u pulskoj areni i bljuvanja uz magistralu u 4 ujutro nakon cajki u lokalnom klubu.
    Nadam se da ima.
    Iako po nekim upisima ovdje, ispada da nema i da svi tinejdžeri moraju cugati, drogirati se i sl.
    I još, evo, baš ovdje sam neki dan pročitala da se neke mame moraju nacugati da bi mogle peglati.
    (ipak se nadam da je to šala)

  39. #139
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    Ako postoje i tri krajnosti onda ja imam to
    Da tineđeri ko mi stariji ne trebaju cajkati,opijati se,fiksazi
    Postoje i druge zabave i razonode
    Recimo moj slaže novu maketu,vozi bicikl ,nogomet,kupanje s frendovima.a opet ima vremena pomoć pri farbanju stana ili čuvanja manjih klinaca

  40. #140
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Kada ću ja to dočekati?:
    Ovog od 11 treba sa puškom u kupaonu, mijenjanje veša je SF isto kao i pranje zuba.
    Dok seke kampiraju u kupaoni sa zvučnicima.

    imam ja i jednog takvog koji kad se treba tusirati vice da zasto,pa još prekjučer se prao.

  41. #141
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    imam ja i jednog takvog koji kad se treba tusirati vice da zasto,pa još prekjučer se prao.

  42. #142
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Vjerujem da ima ponesto djece u rasponu izmedu Aide u pulskoj areni i bljuvanja uz magistralu u 4 ujutro nakon cajki u lokalnom klubu.
    Pa naravno da ima.
    A znam čak i neke koji ujedinjuju i ove dvije krajnosti :nijemojačasnariječ:

  43. #143

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    81

    Početno

    Nije sve u odgoju, to najbolje pokazuju braca i sestre. Odgoj na isti nacin, a totalno drugacija djeca. Nece svi tinejdzeri ici u krajnosti i opijati se do besvijeti, fiksati se ili seksati uokolo. Ne pricamo ovdje o njima nego o normalnoj tinejdzerskoj fazi koju svo vise manje svi prosli. Sve dok je tinejdzer u kuci, ali zato jer je umoran od treninga, a vidimo da je raspolozen nema razloga za brigu. Isto kao sto nema razloga za brigu ako izlazi sve dok je u granicama normale. Odbijam vjerovati da je to zato sto su roditelji izgubili kontrolu nad njim. Pa ovdje raspravljamo o normalnim stvarima koje drzimo pod kontrolom najbolje kako znamo. Dobra djeca, vise manje poslusna, ali ispituju granice kao i velika vecina njihovih vrsnjaka.

  44. #144
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    U moje vrijeme najbolji tulumi (čitaj najbolja cuga i trava) su bili kod djece koja su išla u MIOC i V., a kasnije na teže smjerove PMF-a i Fer-a.
    Čisto sumnjam da je sada drukčije, a sve su bila djeca visokoobrazovanih intelektualaca.
    Roditelji naravno u ne znanju.

  45. #145
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    U moje vrijeme najbolji tulumi (čitaj najbolja cuga i trava) su bili kod djece koja su išla u MIOC i V., a kasnije na teže smjerove PMF-a i Fer-a.
    Čisto sumnjam da je sada drukčije, a sve su bila djeca visokoobrazovanih intelektualaca.
    Roditelji naravno u ne znanju.
    E da i djeca su pod obavezno završila osnovnu i srednju muzičku.

  46. #146
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    U moje vrijeme najbolji tulumi (čitaj najbolja cuga i trava) su bili kod djece koja su išla u MIOC i V., a kasnije na teže smjerove PMF-a i Fer-a.
    Čisto sumnjam da je sada drukčije, a sve su bila djeca visokoobrazovanih intelektualaca.
    Roditelji naravno u ne znanju.
    Je l' ti to možda, saklonibože, na nekoga ovdje aludiraš?

  47. #147
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Cathy, opet kvariš .

  48. #148
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Cathy, opet kvariš .


    Znaš da ona to voli...
    No, s obzirom da tek "čisto sumnja da je sada drukčije", brijem da nema pouzdanih informacija iz prve ruke, odnosno da joj kćeri ne idu na Mioc/Peta tulume

  49. #149
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Ma ja samo sa smješkom pratim...ko da su petaši i miočani neki kositreni vojnici pa ili su do 21h u svojim kutijicama ili ih bagerima vade s dna Save.

  50. #150
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Imali smo par ispumpavanja želudaca u muzičkoj, ali tko više pamti koja je škola bila .

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •