Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Alimentacija

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2023
    Postovi
    1

    Početno Alimentacija

    Prije godinu i pol mi je preminula nevjencana supruga i njezina majka je putem CZSR i suda oduzela mi sina(14) i moram placati 223eura alimentaciju baki koja ima 2 stana koja iznajmljuje, dionice CO, 100000eura, i jos svega sto je nasljedila od pokojnog muza. Moja placa je 720eura i placam stan 500 +rezije.CZSR je vidio stan, sin ima svoju sobu ja svoju dnevni boravak kuhinja. Sve sam napravio da zivimo sin i ja medutim sud je rekao da nadem drugi posao i placam alimentaciju baki(punici).
    Pravomocno je ali ja kada platim stan ostaje mi 220eura. Odvjetnik koji je zadnji pogledao slucaj rekao je da je su tu napravljene velike pogreske, namjerne ili slucajne to bi trebala rijesiti revizija slucaja.
    Ima li tko za pomoci posto punica mene krivi za smrt svoje kceri.

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Ako je baka dobila skrbnistvo nakon smrti majke, a ne otac ( s kojim je dijete pretpostavljam zivjelo)] tada je alimentacija najmanji problem. Uopce ne mogu zamisliti razlog zasto bi to sud ucinio ako je drugi roditelj podoban.

  3. #3
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ako je baka dobila skrbnistvo nakon smrti majke, a ne otac ( s kojim je dijete pretpostavljam zivjelo)] tada je alimentacija najmanji problem. Uopce ne mogu zamisliti razlog zasto bi to sud ucinio ako je drugi roditelj podoban.
    Upravo tako.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •