Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Školska torba na kotačiće

Datum pristupanja
    Mar 2010

Početno Školska torba na kotačiće

Pozdrav! Spremam se kupiti školsku torbu na kotačiće za 3. razred. Ako imate dobra ili loša iskustva sa nekom markom ili modelom molila bih da napišete. Ili na što treba pripaziti prilikom kupovine. Hvala!

Datum pristupanja
    Nov 2003

Početno

Meni je bilo vazno da su kotacici odvojivi od torbe da moze nositi i na ledjima ako zeli u slucaju snijega i kise. Ali to nisam nasla za muske modele samo zenske. Jedino kupiti odvojeno kotacice i torbu.
    Preporuku za marku nemam, na kraju se svaka izdere

Datum pristupanja
    Nov 2003

Početno

Mi smo isto u trećem razredu trebali kotačiće pa sam kupila GoEasy kolica za postojeću školsku torbu http://goeasy.com.hr/ Bilo ih je Mulleru. Odlična su i drndala ih je po svakakvom vremenu.

Datum pristupanja
    Mar 2010

Početno

Citiraj nevena prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je bilo vazno da su kotacici odvojivi od torbe da moze nositi i na ledjima ako zeli u slucaju snijega i kise. Ali to nisam nasla za muske modele samo zenske. Jedino kupiti odvojeno kotacice i torbu.
    Preporuku za marku nemam, na kraju se svaka izdere
    Ovo je odlična opaska, uopce mi nije palo na pamet kako će potezati po snijegu i kisi. Hvala!

Datum pristupanja
    Mar 2010

Početno

Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo isto u trećem razredu trebali kotačiće pa sam kupila GoEasy kolica za postojeću školsku torbu http://goeasy.com.hr/ Bilo ih je Mulleru. Odlična su i drndala ih je po svakakvom vremenu.
    Kupovina kolica za torbu nam nije opcija. TReba nam i nova torba pa želimo da ima i kotačiće. Jeli ima itko kakva dobra/loša iskustva?

Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007

Početno

Citiraj PikiViki prvotno napisa Vidi poruku
    Kupovina kolica za torbu nam nije opcija. TReba nam i nova torba pa želimo da ima i kotačiće. Jeli ima itko kakva dobra/loša iskustva?
    Od sutra su ti u Lidlu.
    Mi smo imali kad sam bila trudna, onda je vukao po lijepom vremenu a ako je bilo jako loše vrijeme onda ju je nosio na leđima.
    Mi smo bili zadovoljni.

Datum pristupanja
    Mar 2010

Početno

Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Od sutra su ti u Lidlu.
    Mi smo imali kad sam bila trudna, onda je vukao po lijepom vremenu a ako je bilo jako loše vrijeme onda ju je nosio na leđima.
    Mi smo bili zadovoljni.
    Hvala! Nisam ni znala da tamo ima. Pogledala sam i dobro izgledaju. Poci cu sutra provjeriti uzivo.

sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009

Početno

Moja je imala Target ruksak na kotacice i zadovoljna sam kako je izdržao. Sinu sam sad za prvi razred isto kupila njihov.

Što se kiše tiče najbolje kupiti onu na vlaku za kišu, makar ja sam svoju po kiši vozila u školu (ionak u to doba moram na posao)

Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007

Početno

Vezano za torbu na kotače iz Lidla, kupljena prošle godine (ista kao što je trenutno u letku), kotač se raspao pri prvoj vožnji.

Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007

Početno

Citiraj Superman prvotno napisa Vidi poruku
    Vezano za torbu na kotače iz Lidla, kupljena prošle godine (ista kao što je trenutno u letku), kotač se raspao pri prvoj vožnji.
    I jesu uvažili reklamaciju? Pretpostavljam da kao i sve njihovo i na ovo ima garancija.

Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007

Početno

Naravno, vratili su novac. Što se toga tiče, vrlo su korektni.

štrumpf avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008

Početno

Mi imamo NIKIDOM Roller. Kupljena je prije 4 godine i u odličnom je stanju. Plaćena je oko 500 kn na Profilovoj stranici
    (vidim sad da je na jednoj stravici 830 kn ???). Također sam tražila da se može nosit i na leđima,
    ali takvu za dječaka nisam pronašla. Torbom smo zadovoljni. Imali smo problemas ručkom. Unutra ispadne neki feder,ali se lako popravi.
    Nedostatak joj je što se samo vuče pa je nezgodna za kišu, a u posljednje vrijeme ide u školu biciklom pa je skoro i ne koristi.

Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007

Početno

Ja sam svojem u Grafocentrovoj knjižari kupila Realovu torbu na kotačiće. Još je uvijek u super stanju nakon dvije godine. Bila je oko 300 kn.

Datum pristupanja
    Mar 2010

Početno

Evo da vam se jos jednom zahvalim na komentarima. Kupili smo Street ruksak na kotacice, sa ruckama za nositi na ramenima i pokrivalom za kotacice. I za sada smo zadovljni.

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •