Pokazuje rezultate 1 do 39 od 39

Tema: Školska torba na kotačiće

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    191

    Početno Školska torba na kotačiće

    Pozdrav! Spremam se kupiti školsku torbu na kotačiće za 3. razred. Ako imate dobra ili loša iskustva sa nekom markom ili modelom molila bih da napišete. Ili na što treba pripaziti prilikom kupovine. Hvala!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Meni je bilo vazno da su kotacici odvojivi od torbe da moze nositi i na ledjima ako zeli u slucaju snijega i kise. Ali to nisam nasla za muske modele samo zenske. Jedino kupiti odvojeno kotacice i torbu.
    Preporuku za marku nemam, na kraju se svaka izdere

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Mi smo isto u trećem razredu trebali kotačiće pa sam kupila GoEasy kolica za postojeću školsku torbu http://goeasy.com.hr/ Bilo ih je Mulleru. Odlična su i drndala ih je po svakakvom vremenu.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    191

    Početno

    Citiraj nevena prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je bilo vazno da su kotacici odvojivi od torbe da moze nositi i na ledjima ako zeli u slucaju snijega i kise. Ali to nisam nasla za muske modele samo zenske. Jedino kupiti odvojeno kotacice i torbu.
    Preporuku za marku nemam, na kraju se svaka izdere
    Ovo je odlična opaska, uopce mi nije palo na pamet kako će potezati po snijegu i kisi. Hvala!

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    191

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo isto u trećem razredu trebali kotačiće pa sam kupila GoEasy kolica za postojeću školsku torbu http://goeasy.com.hr/ Bilo ih je Mulleru. Odlična su i drndala ih je po svakakvom vremenu.
    Kupovina kolica za torbu nam nije opcija. TReba nam i nova torba pa želimo da ima i kotačiće. Jeli ima itko kakva dobra/loša iskustva?

  6. #6
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj PikiViki prvotno napisa Vidi poruku
    Kupovina kolica za torbu nam nije opcija. TReba nam i nova torba pa želimo da ima i kotačiće. Jeli ima itko kakva dobra/loša iskustva?
    Od sutra su ti u Lidlu.
    Mi smo imali kad sam bila trudna, onda je vukao po lijepom vremenu a ako je bilo jako loše vrijeme onda ju je nosio na leđima.
    Mi smo bili zadovoljni.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    191

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Od sutra su ti u Lidlu.
    Mi smo imali kad sam bila trudna, onda je vukao po lijepom vremenu a ako je bilo jako loše vrijeme onda ju je nosio na leđima.
    Mi smo bili zadovoljni.
    Hvala! Nisam ni znala da tamo ima. Pogledala sam i dobro izgledaju. Poci cu sutra provjeriti uzivo.

  8. #8
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Moja je imala Target ruksak na kotacice i zadovoljna sam kako je izdržao. Sinu sam sad za prvi razred isto kupila njihov.

    Što se kiše tiče najbolje kupiti onu na vlaku za kišu, makar ja sam svoju po kiši vozila u školu (ionak u to doba moram na posao)

  9. #9
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    Vezano za torbu na kotače iz Lidla, kupljena prošle godine (ista kao što je trenutno u letku), kotač se raspao pri prvoj vožnji.

  10. #10
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Superman prvotno napisa Vidi poruku
    Vezano za torbu na kotače iz Lidla, kupljena prošle godine (ista kao što je trenutno u letku), kotač se raspao pri prvoj vožnji.
    I jesu uvažili reklamaciju? Pretpostavljam da kao i sve njihovo i na ovo ima garancija.

  11. #11
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    Naravno, vratili su novac. Što se toga tiče, vrlo su korektni.

  12. #12
    štrumpf avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ...kud Neretva hladna teče...
    Postovi
    451

    Početno

    Mi imamo NIKIDOM Roller. Kupljena je prije 4 godine i u odličnom je stanju. Plaćena je oko 500 kn na Profilovoj stranici
    (vidim sad da je na jednoj stravici 830 kn ???). Također sam tražila da se može nosit i na leđima,
    ali takvu za dječaka nisam pronašla. Torbom smo zadovoljni. Imali smo problemas ručkom. Unutra ispadne neki feder,ali se lako popravi.
    Nedostatak joj je što se samo vuče pa je nezgodna za kišu, a u posljednje vrijeme ide u školu biciklom pa je skoro i ne koristi.

  13. #13
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Ja sam svojem u Grafocentrovoj knjižari kupila Realovu torbu na kotačiće. Još je uvijek u super stanju nakon dvije godine. Bila je oko 300 kn.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    191

    Početno

    Evo da vam se jos jednom zahvalim na komentarima. Kupili smo Street ruksak na kotacice, sa ruckama za nositi na ramenima i pokrivalom za kotacice. I za sada smo zadovljni.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    191

    Početno

    Evo update nakon godinu dana. Izderao nam se cijeli ruksak od potezanja i sad smo evo kupili novi nakon godinu dana Treba pripaziti da se donji dio ruksaka ne povlači po podu.

  16. #16
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    baš jucer pitala neka mama za kotaćice

    navodno ima kupiti samo kotačice da se montiraju na torbu kao bilo ih je u mulleru

    ja sam joj dala predlog kolica za plac,

  17. #17
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    baš jucer pitala neka mama za kotaćice

    navodno ima kupiti samo kotačice da se montiraju na torbu kao bilo ih je u mulleru

    ja sam joj dala predlog kolica za plac,
    Taj voziček nije loše rješenje, ali treba dooobro paziti da se ne kupi neko plastično smeće. Evo, ovaj sam prvi našla: https://maras.hr/skolski-pribor-proizvod-36400/ (i čini mi se da taj ne valja, jer ne vidim dobar način da se torba učvrsti).

    Mi imamo na poslu neki mali voziček od rostfraja, taj je odličan. S tim vozimo prospekte i slično iz tiskare, da ne moramo nositi na ruke. Ovako nešto, ali ima elastične vrpce s kojima se torba ili što već može fino učvrstiti: https://www.ebay.de/itm/Koffer-Troll...-/152159581356

  18. #18
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    koliko sam skužila to se montira na torbu da se torba vozi ko kofer. sva sreća da nam takva pomagala ne trebaju. ovo tvoje zadnje je jako tesko teško da bi bilo koje dejte moglo to nositi uz stepenice, a i nezgradno je.

  19. #19
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Jelena što ruksak za plac?
    Da to vozi u školu?
    Posljednje uređivanje od flopica : 02.09.2019. at 21:55

  20. #20
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Me moj muz je montiral moj stari planinarski ruksak na kotace da moze voziti sup dasku do odredista 12 kg tesko
    Meni do skole je pljunuti
    Cak ni da stanujem tak gdi jesam i idem u svoju skolu nebi tak nekaj nosila a skola mi nije bila na pljucometru i jos brdo.. ...

  21. #21
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    Jelena što ruksak za plac?
    Da to vozi u školu?

  22. #22
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    A ta mama sto je iz razreda pitala kao nasla nesto sto bi se ko samo kotaci montiralo na torbu kak izgleda ne znam

  23. #23
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Pa ima u Mulleru toga (malo skuplji sport), al opcenito smatram takve torbe na kotacice neprakticnima iz vise razloga da sad ne idem u detalje.

  24. #24
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa ima u Mulleru toga (malo skuplji sport), al opcenito smatram takve torbe na kotacice neprakticnima iz vise razloga da sad ne idem u detalje.
    Meni je ruksak sa kotačima bio super za sina kada sam bila trudna. On nije mogao toliko teško nositi, pa sam ga ja vukla po potrebi. A po stepenicama smo ga nosili zajedno. Sada će na burzu, s obzirom da sumnjam da bu kćer strastveni nogometni navijač.

  25. #25
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Moj sin vuče 2x dnevno 10 minuta tih 5-6kg. I onda ih nosi 10 sekundi na prvi kat ili u prizemlje. Da nema ruksak na kotače morao bi nositi tu tezinu 10 minuta na ledjima pa onda opet uz ili niz stepenice....Uglavnom - spas. Sad će i u drugom koristiti isti ruksak. U trećem ako poželi može dobiti na ledja, valjda će do tad imati 30kg pa će nositi do 20% svoje težine (koliko je to, 2x više od max preporucene koliko se sjecam?)

    Target ima tvrdu plastiku odozada iznad kotača, tamo gdje vuku torbu preko rubnika, tako da nije poderana...

  26. #26
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Sad to vuce bas on?

  27. #27
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Sad to vuce bas on?
    Naravno. Njegova škola, njegova torba, njegove knjige...

  28. #28
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Jučer je sin imao 4 predmeta s udzbenicima, citankom i rb, kad je podignuo torbu na sekundu rekao mi je hvala mama što mi nisi uzela onu na rame. Bila je grozno teška, baš mi je žao što je nisam izvagala...

  29. #29
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ja pak mislim da je dobar anatomski ruksak s težinom knjiga odličan za vježbanje leđnih mišića
    Moja kćerka je visoka, vitka djevojčica i nikad mi se ne žali na težinu ruksaka (otkako nose knjige svaki dan od 3. razreda).

    Hoću reć ne osporavam da je to nekome teško, al onako 4 predmeta ne mogu zamislit da je to tako teško, pogotovo u laganom anatomskom ruksaku.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 26.09.2019. at 11:04

  30. #30
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja pak mislim da je dobar anatomski ruksak s težinom knjiga odličan za vježbanje leđnih mišića
    Moja kćerka je visoka, vitka djevojčica i nikad mi se ne žali na težinu ruksaka (otkako nose knjige svaki dan od 3. razreda).

    Hoću reć ne osporavam da je to nekome teško, al onako 4 predmeta ne mogu zamislit da je to tako teško, pogotovo u laganom anatomskom ruksaku.
    Ovisi o gabaritima djeteta. Nije isto jel dijete 140 ili 150, ili 25 ili 40 kg.

  31. #31
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Ovisi o gabaritima djeteta. Nije isto jel dijete 140 ili 150, ili 25 ili 40 kg.
    Kojih 25kg ili 140cm? Nema moj još toliko, ma nema ni 130cm Da ne spominjem da su u torbi bile još pernica, biljeznica, informativka, njemački, jabuka, boca vode (obično prazna da je lakše no ponekad zaboravi pa ostane vode) i naravno golmanske rukavice

    Ne pada mi na pamet zbog "vježbanja misica" da dobije skoliozu. Mišiće vježba bez utega na leđima.

  32. #32
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Ovisi o gabaritima djeteta. Nije isto jel dijete 140 ili 150, ili 25 ili 40 kg.
    Tocno.
    Zato sam i navela da je moja mrsavica.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Moja je bila niska, sitna, pero laka kategorija. Kotačići su ju spasili kad je u trećem razredu krenula sama doma. Imala je one iz Mullera i odlični su bili, izdržali su i stepenice do trećeg kata.

  34. #34
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ne sjecam se tocno prije 2 god koliko je bila teska, visoka.

    Najmladja je u razredu (prijevremeni upis) tako da ...

  35. #35

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    moja je bila minijutarna, percentile prema 0

  36. #36
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Moja je isto bila i sitna i mršava (i još uvijek je), ali viđala sam i viđam i brojnu ne sitnu i nemršavu djecu koja voze torbe na kotačiće po kvartu.

    Torbe na kotačiće su fantastičan izum, ne znam koji bi bio argument protiv njih.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ja sam bila u velikoj dilemi zbog položaja tijela prilikom vučenja. No kad je došlo stani pani morala sam joj olakšati jer je na njenu kilažu to bilo katastrofa. Čak sam si mislila da ju s vrećicom pošaljem

  38. #38
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Moji nisu ni sitni ni mršavi, imaju torbe na kotačiće. Mišiće leđa vježbaju na treninzima.
    Torbe su čvrste, izdržljive, mogu se nositi i na ramenu, naramenice se mogu uvući u torbu da se ne vuku po podu, nisam zažalila ni jedne jedine sekunde što sam ih kupila.
    Uostalom, kada petkom uzimamo torbu doma, najčešće imam i ja svoj laptop u ruksaku i onda mi je lakše ako ne moram nositi i njen. I kada prestane boravak, svejedno treba nositi jednu torbu za šlape, jednu za tjelesni, baš imaju puno toga za nakititi se. Kasnije će vjerojatno uzeti neki turbolagani ruksak, ali će tada biti i veći i nošenje takve torbe neće biti vježbanje.

  39. #39

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Torbe na kotačiće su fantastičan izum, ne znam koji bi bio argument protiv njih.
    ovo potpisujem. Moji ih imaju. jedva se odlučila na ruksak u srednjoj

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •