Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 59 od 59

Tema: Sminkanje

  1. #51
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    ja volim lagane tekuce, odnosno sada te bb i cc kreme. samo sto to u mojoj izvedbi izgleda tako da se puder odnosno sminka ne vidi nego koza izgleda jako dobro.
    uz rijetke iznimke osoblja u ducanima, odnosno vizazista, oni po meni naginju tom nekom teskom "spahtlanju" da se i sam ne prepoznas.
    o ukusima se naravno ne raspravlja, ali ja i u zagrebu i drugdje vidim jako puno mladih cura i zena sa naprosto preteskom i naglasenom sminkom.

    ne gledam te instagrame i youtubove, ali sam par puta bacila pogled da se upoznam s tim fenomenom zaradivanja preko instagrama, influericama... zanimalo me kako izgleda ta poduka influerice koja je sakupila milijun sljedbenika u hrvata: nista necu reci, nego samo
    ocito pripadam izumirucoj generaciji.

  2. #52
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    hauschku volim i ja, ali mi taj koncept nocne njege ne pase sasvim, koza mi je suha.

    za sada moja cura sa sminkanjem (da li je nurture ili nature ) ima finu mjeru. nadam se da ce tako i ostati.

  3. #53
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    pa nije neuobicajeno da srednjoskolke stavljaju spatulom sminku, i ja sam bila takva. jednostavnomzelis isprobati, zelis biti odrasliji, a ako si imalo povodljiv onda ti nema druge
    no s godinama (vec na faksu) sam od sminke zadrzala malo pudera u prah da se ne sjajim, sjenilo u boji koze i maskaru. ponekad dodam tanki eyeliner, a ponekad ne.
    kremu stavljam samo ujutro i to obilno, nocu pustam kozu da dise.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ja imam masniju kožu tako da po noći ne stavljam ništa na lice.

  5. #55
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    magriz naravno. sto se ono kaze, sve zlo u tome.

  6. #56
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    I ja sam se sminkala u srednjoj.
    Tada se bez Markins sedmice nije moglo
    Ostala sam zaljubljenica u kozmetiku do danas.

  7. #57
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    moja cura je jos mala ali vec razocarana mojim nesminkanjem. ja sam pocela rano,krajem osnovne ali se nikad nisam redovno sminkala. sadse sminkam nekoliko puta mjesecno i imam jednako malo proizvoda kao 1984.kad sam pocela.
    nekako mi dođe zao sto joj necu moci dati nikakav pametan savjet oko tehnike ili proizvoda

  8. #58
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    meni nije žAO kaj joj neću moći prenijeti tehniku.

    inače ima par slika s mora na kojima tak super izgleda, bolje ne može, a prirodna

  9. #59
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Eh, možda dođete u priliku kao moja kolegica koja ima dvije kćeri, a one njoj biraju kozmetiku, boju za kosu, šminku...i šminkaju je za posebne prigode.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •