Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Majke - pomozite mi!

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    27

    Početno Majke - pomozite mi!

    Drage mame,
    od jucer lezim u bolnici dok je moje sunce kod kuce. Vidjela sam je jucer predvecer, i danas evo vec dvaput, ali mi svejedno nenormalno nedostaje. Rekli su mi pustiti me sutra, najkasnije preksutra, ali s obzirom na mali napredak od jucer - morat cu ostati i preko vikenda. Ne moram vam pricati kroz koje sam vec drame prosla sama sa sobom jer je vise ne mogu dojiti (za deset dana ce 7 mjeseci), a ova razdvojenost me jednostavno tjera na suze. Koliko to moze ugroziti nas odnos, i prije svega koliko to moze na nju utjecati, na njezin osjecaj sigurnosti, pouzdanja i samopouzdanja? Ona je inace jako vesela beba, vec puze, penje se, sjedi, ima je svugdje po stanu i ovo vrijeme koje provodi sa tatom i njegovom sestrom (s kojom je kliknula od prve) ne djeluje tuzno, igra se kao i kada sam ja doma, pa se pitam i je li to normalno? Mozda ima povjerenja u mene da cu se vratiti, ako je to ikako moguce u tako maloj dobi. Ima li netko iskustva, koja su vasa misljenja koliko ce to promijeniti nase zivote i trebam li se uopce brinuti?

    Tuzna mama
    Posljednje uređivanje od Frafi : 16.08.2018. at 19:20

  2. #2
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Ne trebaš se uopće brinuti.
    Samo lijepo ozdravi.

  3. #3
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Mila, pa dijete ti je s ljudima s kojima je sigurna, gdje ima i ljubav i sigurnost. Nista vas dvije necete izgubiti jer si ti trenutno hospitalizirana. A da se osjecas tako kako se osjecas - to je potpuno razumljivo. Separacije nam svima tesko padaju, no bitno je da tebi bude dobro i da se zdrava vratis kuci svojoj obitelji. [emoji173]

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    27

    Početno

    Hvala, jednostavno to trebam cuti.

  5. #5
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ne brini, dijete neće imati baš nikakvih posljedica. Malo si sad pod stresom, zato tako razmišljaš.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •