Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 337

Tema: Maturalac

  1. #51
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Portugal je skuplji za velike grupe.
    Pogotovo sad kad je sezona.
    Lakše i jeftinije je naći pojedinačnu avio kartu, nego 100 karata odjednom.
    Isto je i s hotelima.
    I zato je cijena grozna.
    Ova kalkulacija od 8000-9000 kn je uključivala let iz Budimpešte.
    Iz Zagreba bi bilo još skuplje.



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nama je bio predviđen let iz Zagreba, s otprilike istom cijenom...

    Što se tiče Portugala, osim ovoga što je Tanči napisala i što je točno, aranžman dodatno poskupljulje i let avionom u oba smjera.
    Osim toga, u vrijeme kad je išao naš tender za Portugal, taman su u Barceloni bili oni neredi i automatski se većina turista koja je htjela u Španjolsku prebacila na Portugal, Portugalci su to hitro iskoristili i digli cijene i tako je to ispalo kako je ispalo...

    Sad opet vidim skroz okej aranžmane za Portugal...
    No, bit će prilike, neće propasti svijet.
    Eno je, šalje divne fotke s ekipicom iz Grčke, šta fali :imamabisinko:

  2. #52
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    A kad ste onda bi to ugovorili,naša raska planira odmah prvi drugi tjedan roditeljski

  3. #53
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    A kad ste onda bi to ugovorili,naša raska planira odmah prvi drugi tjedan roditeljski
    Gledam papire, ugovor s agencijom potpisali smo 05.03.2018.

    Na prvom roditeljskom je bila ta tema, ali nisam sigurna da je bio baš u prvom tjednu. Bio je negdje krajem rujna ili početkom listopada, pa je ispalo s Portugalom isto kako je Forka napisala, a onda početkom 2.polugodišta je bio još jedan roditeljski, pa nakon toga dogovor o lokaciji (mislim da nije bilo sastqnka, samo materijali na e.mail). Tek kad je dogovorena lokacija, išla je prezentacija tri agencije i odabir. Nije bilo nešto komplicirano.

  4. #54
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Naravno da se tema dotakne i na prvom roditeljskom .
    No, zapravo, prava "akcija" počinje početkom drugog polugodišta.

    Što se mene tiče, bilo je dosta komplicirano, barem u onom dijelu kad je trebalo dolaziti na svaki sastanak vezan uz taj maturalac, jer sam, na nesreću, bila u svim povjerenstvima za raznorazne odabire, otvaranja ponuda i sl.
    Savjetujem vam da se, ukoliko ikako možete, izvučete iz toga, moja dobra volja me koštala dosta vlastitog slobodnog vremena, a i živaca.

  5. #55
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Nisam ja u povjerenstvima,samo sam znatiželjna s razlogom

  6. #56
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam ja u povjerenstvima,samo sam znatiželjna s razlogom
    Roditelj koji je u VR ima puno više posla s tim. Ja sam u osnovnoj školi to odgulila u razredu starijeg sina, a u srednjoj isto, ali za mlađeg sina. Ove godine me sastančenje mimoišlo, ali iduće nema šanse. Eh, netko mora i to....

  7. #57
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam ja u povjerenstvima,samo sam znatiželjna s razlogom
    Dobiju se informacije na vrijeme, imaš priliku reći svoje mišljenje i stav. Vjerojatno baš zato imate maturalac na dnevnom redu prvog roditeljskog sastanka. I nije to u kamen uklesano, mogu se tražiti i alternativne kombinacije, jer agencijama je u interesu da što više djece putuje i da budu zadovoljni i oni i roditelji. Svi nude različite modele plaćanja, rate, kartice, kako kome odgovara. Ne sjećam se da li je ovaj put bio popust za plaćanje odjednom, ali mogu provjeriti.

  8. #58
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Popusta za gotovinu nije bilo do sad za izlete bez obzira na cijenu

  9. #59

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,398

    Početno

    I kod mene je bila opcija Moskva, ali kolegice su htjele u Grčku zbog shoppinga ...

    Portugal je skup jer ima više lokacija u programu, da je samo Lisabon, Sintra i nešto oko grada, ne bi tako skupo bilo ...
    Ja sam bila prije 2 godine i grad nije ništa skuplji nego neki drugi europski...i karta povratna je bila 1500 kn (sada vidim da nema više takvih).

    Evo ideje - Ohrid. Sinko se vratio. Prekrasno, a jeftino.


    Inače, ja bih i da traje 9 dana maturalac, ali da novac ostave u Hrvatskoj i vide prvo što ima kod nas, a onda kad odrastu nek idu dalje sami.
    Mogu krenuti od Slavonije, preko Zagreba, Istre, do Dalmacije. Otoci i sl.

  10. #60
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Naši su u OŠ obilazili nacionalne parkove. Nisu stigli sve, ali su dobar dio i obišli.

    I meni je Ohrid prekrasan

  11. #61

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,398

    Početno

    U HR ima stvarno različitih zanimacija - od raftinga na cetini, luna parka kod Biograda, velebit s terencima, adrenalinskih parkova, lude, ali mirne zabave koliko se hoće ...

  12. #62
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    I ja volim Ohrid,po meni bi bila najljepša zemlja s Alpama i ohridom.

  13. #63

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    I ja volim Ohrid,po meni bi bila najljepša zemlja s Alpama i ohridom.
    Jugoslavija

  14. #64
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Jugoslavija

  15. #65
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Još fali i more, ali da, to je to.

  16. #66
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno


  17. #67
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Tak je.
    No ja volim Bled i Bohinj.
    Tamo sam bila na maturalcu.

  18. #68
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Moram pohvaliti Policiju, vozače autobusa i agenciju Speranza i to zato jer:
    Noćas u 1,00 sat je moja kći sa još pedesetak kolega krenula na maturalac.
    Policija je već u pola jedan bila na parkingu ispred Mioca i čekala bus.
    Zatim je došao bus, zagorski prijevoznik Slatina...nešto, nisam zapamtila.
    Bus čist, odličan, vozači isto.
    Onda je policajac pregledao bus, a zatim su vozači jedan pa drugi došli do policijskog vozila sa svojim dokumentima i obavili alkotest.
    Odlično!
    Predstavnik agencije Speranza je također bio prisutan i ispratio djecu i pratitelje na put.
    Autobus je krenuo točno u 1,00 sat po planu.
    Put je protekao super. Sretno su stigli na odredište i moja kći je prezadovoljna.
    Nadam se da će i ostatak putovanja proteći u najboljem redu.
    Za sada same pohvale svima i organizatoru i vozačima i policiji i profesorima i djeci.
    Svi su super

  19. #69
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Ček, to uvijek tako bude da dođe policija, ili je to nakon onog izleta gdje su im poslali strgani bus?

  20. #70
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Nano samo na zahtjev dolaze. Ili skole ili organizatora putovanja.
    Tako je nama objasnjeno.

  21. #71
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Onda je vjerojatno zato jer je na tom izletu u proljeće nastao problem.

  22. #72
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Navodno da Mioc to traži.
    I to je već duže vrijeme tako.

  23. #73
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Onda je vjerojatno zato jer je na tom izletu u proljeće nastao problem.
    U proljeće su bili, a sad pred polazak na maturalac ih mm nije vidio, što ne znači da nisu bili i odradili pregled prije nego je on stigao. Nek samo budu, dobro je to.

  24. #74
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Uvijek policija pregleda buseve i vozače prije polaska.
    Ovo vrijedi za Mioc, a kako je drugdje- ne znam.

  25. #75
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Nedugo (mislim da je bio dvodnevni izlet u Grdaland u pitanju) je došao bus s razbitom šajbom i policajac mu je skinuo tablice te su djeca morala čekati drugi, zamjenski bus.

  26. #76
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Čudno mi je da bi se ijedna turistička agencija spustila na taj nivo, da pošalje neispravan bus i/ili pijanog šofera.
    Više ih nitko ne bi angažirao. A rade zbog toga.
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 25.08.2018. at 18:35

  27. #77

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Čudno mi je da bi se ijedna turistička agencija spustila na taj nivo, da pošalje neispravan bus i/ili pijanog šofera.
    ne šalje agencija bus. agencija unajmi bus od autobusera i koliko god ti se autobuser kune da će ti dati najbolji bus koji ima, dok ne dođe na sam polazak ni sama agencija ne zna što će doći.

  28. #78
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Tako je.
    Rijetko koja agencija ima svoje autobuse.
    Speranza ih nema, nego unajmljuje.

  29. #79
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    4. srednje, Grčka, 6 dana, brod, povratak avionom, 5000 kn

  30. #80
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    eto kolegica ima klinca u Selskoj idu sa Spektrom 4230 7 dana , ,Atena, Mikena i još neki grad
    dole avion gore bus preko Ohrida i Skopja.

    3 različita hotela 3*, jedan puni pansion, ostalo polupansioni, dorućak ( bar tak piše na letku prvi dan) poklon agencije

  31. #81
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Možda bi roditelji djece koja su se vratila napisati par komentara

  32. #82
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    morat ćeš pričekati dok se deca naspavaju, ja ću svakak za dva tjedna tražiti raport od kolegice, nadam se da ću ga i dobiti

  33. #83
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Možda bi roditelji djece koja su se vratila napisati par komentara
    Moj se vratio u ponedjeljak u cik zore (04:00), došao doma, odspavao do 13:00.... NIŠTA nismo od njega doznali ,hehehe, valjda treba čekati da se dojmovi slegnu. MM je od razrednice i profesorice u pratnji čuo da je sve prošlo odlično, nitko nije izgubio dokumente, nitko se nije razbolio, nije bilo problema s organizacijom, sve je štimalo, nije bilo nikakvih ispada ni divljanja... sve super.

    Sve što sam čula je da su hranu dopunjavali u McDonaldsu i Burger Kingu (i da ne želi vidjeti te marke ni tiskane, a kamo li na tanjuru), da je sve bilo dobro.... Vidjela sam slovom i brojem dvije (2) slike, jednu s Azurne obale i jednu iz Barcelone, hehehe... Sin je u međuvremenu sa svojim društvom otputovao na drugu stranu i vratit će se u nedjelju, dan tj. par sati prije početka škg.

    Eh, da - nosio je 150 EUR, a doma je donio 55. Kupio si je jednu majicu kratkih rukava s motivom Barcelone, a nama ostalima jednu shopping torbu. Tradicionalno ne trošimo lovu na skupljače prašine. Zadovoljan je, a to je jedino bitno.

  34. #84
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Ok, on je možda u razredu s kćeri moje frendice, pa ću onda čuti od nje

  35. #85
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Ok, on je možda u razredu s kćeri moje frendice, pa ću onda čuti od nje
    Ako što doznaš, proslijedi (hehehe) jer male su šanse da ja doznam išta više prije roditeljskog.... Moj sin nije od dijeljenja informacija. Zapravo, oba su takva.

  36. #86
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Ni moj nije djelitelj,a u razredu je s frendičinim sinom koji je još darežljiviji,i dva susjeda koji su isti takvi
    Ali pošto njegova raska obožava ići na izlete s jednim razredom u koji ide forumaški sin,mada mama ne dolazi često tu,to će mi biti stvarno informacija koju ću skupljati okolo naokolo
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 29.08.2018. at 16:00

  37. #87
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Moja je još na putu, ali se čujemo i dopisujemo stalno.
    Za sad znam da im je super.
    Da su hoteli u Poljskoj i Češkoj ok.
    Budući da ručak nemaju organiziran, onda njih pet frendica istražuju restorane.
    Ručkovi su po cca 5-6 eura.
    Jedan dan je bila neka tjestenina, drugi dan pohani sir sa tri priloga...
    Kaže da je sve bilo jako fino i obilno da nisu mogle sve pojesti.
    Danas su u Dresdenu.
    Tamo su šopingirale u MAC-u.
    I meni je kupila ruž, ali neće otkriti koji, a kupila mi ga je jer, citiram :"...mama, želiš si to i treba ti, a znam da si sama nikad nećeš kupiti jer ti je preskupo pa sam kupila ja"
    U Pragu su bili u zoološkom i prekrasan je. Poslala mi je hrpu slika na Viber.
    Imali su prema programu putovanja u planu nekakav disco i nisu htjeli ići.
    Od dva razreda, cca pedesetak djece, nitko nije htio u disco.
    Radije su otišli u grad, vozili se tramvajem, šetali i razgledavali satima.
    Jednu večer su u njihovom apartmanu igrali društvene igre.
    Budući se moja kći mora odmarati i ne smije preforsirati, samo je otišla u sobu spavati kad je osjetila umor, a ostatak ekipe je nastavio igranje u boravku.
    Nema opijanja, divljanja, problema.
    Sutra planiraju povratak.
    Kad dođe slijedi detaljno izvješće i danima će prepričavati sve redom.

  38. #88

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Nemrem izdržati... Ja sam išla u mioc i MM je išao u mioc i naša sjećanja su ponešto drugačija. To je super škola, profesori poštuju djecu, djeca su uglavnom dobra, vrijedna, pametna.... Roditelji stvarno mogu biti ponosni.
    Ali nije bilo sve po špagi. Povremeno se je i izlazilo i pilo i sexalo...naravno ne svi i ne uvijek. Ja sam bila milo cvijeće ali MM ni približno. Sijećam se kako je jedna cura na norijadi okrenula bocu i popila pola votke odjednom. Na maturalcu se je i pilo i divljalo ali nismo prelazili granicu da postanemo slučaj. I kaj? Nikaj, danas su to sve krasni ljudi. Iz iskustva znam da je u toj grupaciji djece puno opasnije nešto drugo. Skrivena autodestrukcija. Nitko nije primjetio da dijete imaja ozbiljnih problema...i u mom i i njegovom razredu...

  39. #89
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj cipelica prvotno napisa Vidi poruku
    Nemrem izdržati... Ja sam išla u mioc i MM je išao u mioc i naša sjećanja su ponešto drugačija. To je super škola, profesori poštuju djecu, djeca su uglavnom dobra, vrijedna, pametna.... Roditelji stvarno mogu biti ponosni.
    Ali nije bilo sve po špagi. Povremeno se je i izlazilo i pilo i sexalo...naravno ne svi i ne uvijek. Ja sam bila milo cvijeće ali MM ni približno. Sijećam se kako je jedna cura na norijadi okrenula bocu i popila pola votke odjednom. Na maturalcu se je i pilo i divljalo ali nismo prelazili granicu da postanemo slučaj. I kaj? Nikaj, danas su to sve krasni ljudi. Iz iskustva znam da je u toj grupaciji djece puno opasnije nešto drugo. Skrivena autodestrukcija. Nitko nije primjetio da dijete imaja ozbiljnih problema...i u mom i i njegovom razredu...
    Joj Cipelica, ti očigledno kao i ja (zaključili dušebriznici na forumu) patiš od nedosanjanog sna upisa podmlatka u Mioc, inače sigurno ne bi mogla napisati ovako notorne laži o djeci iz te škole.

  40. #90

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Možda..

  41. #91

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    S obzirom da su mi i brat i sestra išli u mioc možda bi bilo pravedno da i drugi dobiju priliku..

  42. #92

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Recimo ja sam bila tip kao mala od Tanči. Nema šanse da bi napravila neku glupost. Škola, sport, kuća. MM kaže: Srećom pa se nismo poznavali iz škole.. ne bi me htjela

  43. #93
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ne bi on tebe htio

  44. #94
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    ne bi on tebe htio

  45. #95
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj cipelica prvotno napisa Vidi poruku
    Nemrem izdržati... Ja sam išla u mioc i MM je išao u mioc i naša sjećanja su ponešto drugačija. To je super škola, profesori poštuju djecu, djeca su uglavnom dobra, vrijedna, pametna.... Roditelji stvarno mogu biti ponosni.
    Ali nije bilo sve po špagi. Povremeno se je i izlazilo i pilo i sexalo...naravno ne svi i ne uvijek. Ja sam bila milo cvijeće ali MM ni približno. Sijećam se kako je jedna cura na norijadi okrenula bocu i popila pola votke odjednom. Na maturalcu se je i pilo i divljalo ali nismo prelazili granicu da postanemo slučaj. I kaj? Nikaj, danas su to sve krasni ljudi. Iz iskustva znam da je u toj grupaciji djece puno opasnije nešto drugo. Skrivena autodestrukcija. Nitko nije primjetio da dijete imaja ozbiljnih problema...i u mom i i njegovom razredu...
    Eh.... ja sam napisala na drugom topicu da sam u srednjoškolskoj dobi radila razne gluposti (skitala se i svašta, brrrr) a moja ekipa je isto znala svašta napraviti - prijatelj je maznuo tatin auto u dobi od 16 godina i otišao se provozati oko kvarta, što ne bi mogao učiniti da ga taj isti tata nije naučio voziti... Drugi prijatelj, malo stariji od mene, vozio je društvo po noći i imali su sudar, nije bio kriv (pijanac ga je pokupio) ali završio je u gipsu na dulje vrijeme... Treći prijatelj se razbio kad je pao s divljeg motora i imao je ludu sreću da je ostao živ. Nisam išla u zagrebački mioc nego u provincijski ekvivalent istog, ali mislim da to nema veze. Toga ima u SVAKOJ srednjoj školi (moj mlađi nije u miocu, ali uredno zna tko od učenika i tko od profesora voli koji kafić u blizini škole, a tamo se ne toči samo kava...)

    Alkohol, lumperaj i seks - pa ima toga svuda...

    Ozbiljni problemi tipa autodestrukcija i gore (imam i ja toga u široj obitelji pa nešto ofrlje znam o tome) isto nisu rezervirani samo za mioc, niti su učenici istog toga pošteđeni. Štoviše, ne mogu se oteti dojmu kako veći postotak tih pojava ima u težim i zahtjevnijim školama/fakultetima/radnim mjestima. Ali ne samo tamo.

  46. #96
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Kad sam ja išla u MIOC, bilo je svega kao i u drugim školama.

    Isto tako mogu reći da nije bio zahtjevna škola. A i nije ga se spominjalo u svakom razgovoru, kao što se provlači ovdje na forumu

  47. #97
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Kad sam ja išla u MIOC, bilo je svega kao i u drugim školama.

    Isto tako mogu reći da nije bio zahtjevna škola. A i nije ga se spominjalo u svakom razgovoru, kao što se provlači ovdje na forumu
    u moje doba nismo pričali o MIOC-u, vise smo spominjali one (decke ) iz Tesle.
    Posljednje uređivanje od sirius : 30.08.2018. at 13:29

  48. #98
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    u moje doba nismo pričali o MIOC-u, vise smo spominjali one (decke ) iz Tesle.
    Da ja definitivno u ono vrijeme ne bi bila "in" sa dečkom iz mioca, zato sam pričekala da upiše FER

  49. #99
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Sad će opet bakice o svojoj mladosti

    Dakle kad sam JA prvi dan došla u MIOC dobro pamtim da je naša razrednica rekla: nemojte da vas prestraši fama o MIOC-u. Dakle, fama o MIOC-u je postojala i tada.

    I ja se ne mogu složiti da škola nije bila zahtjevna, meni je definitivno bila.

    No, naravno da je bilo svega. Posebno u 1. i 2. srednje. moj razred nije bio nimalo štreberski niti pristojan, i na maturalcu se puno pilo tulumarilo i radilo svašta.

    KAsnije se razred malo promijenio, i maturalac u 4. srednje je bio dosta ovakav kako i Tanči opisuje. Uopće se ne sjećam nekog tulumarenja niti izlazaka, dapače izlazilo je nas par cura, samo, bez ikakve organizacije ?!

  50. #100
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Ja vec dobijem proljev kad se spomene mioc...

Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •