Stranica 3 od 7 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 337

Tema: Maturalac

  1. #101
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Ma daj nemoj.posaljem ti probiotik
    Ja sam uz svu silu dečki iz razreda i škole,imala jednog iz škole sasvim suprotno od moje

  2. #102
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Mima ti si imala dva maturalca?

  3. #103
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Da

  4. #104
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    U 2. i 4. tom? zbog Šuvara? Ja mislim da smo mi išli samo jednom , odnosno dva puta ak se računa OŠ

  5. #105
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Mi smo išli na dva višednevna izleta, u 2. i u 4. razredu. Koliko je to bilo dana, i jesmo li to u drugom srednje baš zvali maturalac, to se ne sjećam. Ali bio je izlet od nekoliko dana, išli smo u Istru.

  6. #106
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Naš jedini izlet dulji je bio na početku četvrtog 3_4 dana opatija s vlakom,bili u tri palme

  7. #107

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo išli na dva višednevna izleta, u 2. i u 4. razredu. Koliko je to bilo dana, i jesmo li to u drugom srednje baš zvali maturalac, to se ne sjećam. Ali bio je izlet od nekoliko dana, išli smo u Istru.
    Pa da, kao maturalac u "Crno-bijelom svijetu" na kraju 2. srednje

  8. #108
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    to ti se poklapa - to su te godine - Šuvar u školstvu 80tih - pa tako ja više ne znam s kim sam sve išla u razred i kada.

    Dve godine jedni, dve drugi , a neki su mijenjali i škole

  9. #109

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Istina

  10. #110

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    da, i meni je ta Šuvarova srednja i dvije različite škole ostala u maglovitom sjećanju, slabo pamtim to razdoblje života, a još sam imala i teških obiteljskih situacija. Tako da mi je to bilo jedno od težih razdoblja u životu.
    Ako se dobro sjećam nakon prva dva razreda ( CUP u Mimari) nismo išli na višednevne izlete, nakon druga dva (Mioc) išli smo u Prag.
    Posljednje uređivanje od larmama : 30.08.2018. at 16:45

  11. #111
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Moje je maturalno putovanje bilo bez veze. Ni alkohola, ni seksa, ni droge

  12. #112
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    A zašto bi to morao biti pojam maturalca
    Mi smo jednu večer išli u pivnicu,samo par njih je pilo pivu više smo pjevali.
    Nama nitko nije trebao sa strane jer smo bili razred pol pol

  13. #113

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Moje je maturalno putovanje bilo bez veze. Ni alkohola, ni seksa, ni droge
    uf, kod nas su dečki već na pol autoputa Zagreb-Karlovac bili pijani ko zvijeri

    imali smo i alkohola i sexa i droge, ali i jako puno zafrkancije i fenomenalnog provoda!!!
    bila je još jedna škola s nama u hotelu, ali nismo imali niti jedan eksces, u principu smo se baš dobro s njima slagali.

  14. #114

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    S obzirom da je tema zašla u vlastita prisjećanja, da je malo vratim u sadašnjost - zanimaju me iskustva nakon osnovnoškolskih maturalaca? Problem s disciplinom, tulumarenje, ekscesi... je li ih bilo, ili su još premali ?

  15. #115
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    OŠ 4 dana Poreč (cijela istra), sve prošlo bez ikakvih problema. U našoj OŠ uvijek uz profesorice i ravnatelj ide na te maturalce, dobro pripremi djecu, nikakvih problema...

    veliki maturalac - grčka, 7 dana, dolje brod iz Venecije, povratak avionom - 4500 kn. Puno razgledavanja, nije cilj bio samo partijanje...Opet sve prošlo vrlooo uredno. I tu bi rekla da je najvažnija bila priprema djece: više roditeljskih sastanaka na temu, zajednički roditeljski djece i roditelja ja kojem ju jasno objašnejna očekivanja, pisane upute i pravila koje su potpisali i roditelj i djeca. Svima je sve jadno bilo Uz to, u našoj školi djeca često idu na dvodnevne izlete, nije im prvi puta i nikada nije bilo ekscesa. Ali to su prave terenske nastave, s puno učenja i polaganja testova nakon "izleta". Mozda su se bojali da ce im netko uvaliti test i nakon maturalca

  16. #116
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    S obzirom da je tema zašla u vlastita prisjećanja, da je malo vratim u sadašnjost - zanimaju me iskustva nakon osnovnoškolskih maturalaca? Problem s disciplinom, tulumarenje, ekscesi... je li ih bilo, ili su još premali ?
    Moji nisu išli, nijedan. Kod starijega sam ja sjedila u onoj komisiji i bilo je silno komplicirano to izvesti, na kraju je škola odustala (mislim da nastavnici nisu htjeli ići) i to je bilo to. Nije se radilo o tom razredu, nego je paralelni razred navodno bio problematičan, pa je sve skupa propalo.

    Mlađi isto, kod njega se nisu tražile ni ponude. U toj generaciji je njegov razred bio problematičan.
    Nekoliko godina kasnije, kad se promijenio ravnatelj, učenici normalno idu na putovanja (imamo susjede čija su djeca još uvijek u oš, ali ne znam detalje).

    Samo sam htjela reći ovo - gdje ima volje, nađe se i načina, ali moja djeca su išla u školu gdje nije bilo volje. Imam o tome podijeljene osjećaje - možda je tako i bolje. Bili su samo u Vukovaru 2 dana i na Plitvicama 1 dan (u 7. i 8. razredu) ali to se smatralo izvanučioničkom nastavom.

  17. #117

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    S obzirom da je tema zašla u vlastita prisjećanja, da je malo vratim u sadašnjost - zanimaju me iskustva nakon osnovnoškolskih maturalaca? Problem s disciplinom, tulumarenje, ekscesi... je li ih bilo, ili su još premali ?
    Kod nas je bilo jedno opijanje tj. dva jer su se dvije cure napile. 4 razreda su u generaciji i to je bio jedini ekces.

  18. #118
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Eh da - još o osnovnoškolskim ekscesima....

    Koliko god je naša škola slovila da je puna problematičnih učenika (sad više nisam sigurna da je to bilo točno) NIKAD nisam čula ni za jedno opijanje, ni na izletima ni inače. Nikad.

    Bilo je pušenja oko škole i na izletima, bilo je maltretiranja mlađih učenika i začikavanja, bilo je krađa i tučnjava, ali za opijanje ne znam. Ne kažem da nije toga bilo, ali nije doprlo do mene, pa vjerujem da nije toga bilo baš puno. Bilo je jedno trovanje hranom na dvodnevnom izletu (zapravo, trovanje nije prava riječ, jer radilo se o nekoliko ljudi s probavnim smetnjama, među kojima i profesori). Ne bih za to ni znala niti se sjećala, da nije moj sin izvukao iz torbe zalihu probiotika i liječio sve druge... Njemu nije bilo ništ.

    Još o piću - znam da sam se nemalo iznenadila kad je sin naših prijatelja eksperimentirao s pivom u osmom osnovne, a nisam trebala, jer sam i ja u to vrijeme eksperimentirala s pivom. Bome, naš maturalac u osnovnoj (putovima AVNOJ-a) je bio definitivno opakiji nego ovo sada. Nije se čak radilo o opijanju ili pušenju, nego nas nisu pustili noću van, pa se našla grupa ljudi koji su silazili preko balkona...ufff... E, tako se događaju nesreće.

  19. #119
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Vidi ti njih šta se prisjećaju, bude se lijepe uspomene ha

  20. #120
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj Bubica prvotno napisa Vidi poruku

    Puno razgledavanja, nije cilj bio samo partijanje...Opet sve prošlo vrlooo uredno. I tu bi rekla da je najvažnija bila priprema djece: više roditeljskih sastanaka na temu, zajednički roditeljski djece i roditelja ja kojem ju jasno objašnejna očekivanja, pisane upute i pravila koje su potpisali i roditelj i djeca. Svima je sve jadno bilo
    Da, maturalno putovanje je stvarno jadno, ako je samo turističko. Iako, vjerujem da je Bubica umjesto "jadno" htjela napisati "jasno" .
    Na roditeljskom nakon maturalnog putovanja mog prvog sina je razrednik rekao da je alkohol tekao u potocima, a sex je bio uzduž i poprijeko Vjerujem da ni moj nije bio izuzetak, iako mi je rekao da mu je bilo glupo napiti se prije nekih zanimljivih razgledavanja, i da je većina ostajala u busu i ništa od Španjolske nisu ni vidjeli.
    Seksistički priznajem da mi je lakše bilo da je na tom putovanju bio sin, a ne kćer.

  21. #121
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    U moje vrijeme nije bilo sexa na maturalca,a ni opijanja,ni droge,a opet pitam jel je svrha maturalca baš to ak je onda bolje da ne idu

  22. #122
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Mi smo se sasvim lijepo zabavljali, uživali, provodili bez opijanja i naravno ikakvih droga i sexa.
    Baš nam je bilo super

  23. #123

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    U moje vrijeme nije bilo sexa na maturalca,a ni opijanja,ni droge,a opet pitam jel je svrha maturalca baš to ak je onda bolje da ne idu
    naravno da nije svrha.

  24. #124
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Da, maturalno putovanje je stvarno jadno, ako je samo turističko. Iako, vjerujem da je Bubica umjesto "jadno" htjela napisati "jasno" .
    Na roditeljskom nakon maturalnog putovanja mog prvog sina je razrednik rekao da je alkohol tekao u potocima, a sex je bio uzduž i poprijeko Vjerujem da ni moj nije bio izuzetak, iako mi je rekao da mu je bilo glupo napiti se prije nekih zanimljivih razgledavanja, i da je većina ostajala u busu i ništa od Španjolske nisu ni vidjeli.
    Seksistički priznajem da mi je lakše bilo da je na tom putovanju bio sin, a ne kćer.
    haha, naravno da "jasno", a ne "jadno".

    i, nije im uopće bilo jadno, tulumarili su oni koliko god su željeli...zasto bi bilo jadno ako je turističko? ako je cilj samo napijati se, mogli su satore razapeti na Jarun, a meni bi brdo para ostalo u džepu.

  25. #125
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Baš tako i jeftinije ni prošli svi skup

  26. #126
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Moja kći se jučer vratila.
    Umorna i zadovoljna.
    Svašta su vidjeli.
    Hodali su satima i istraživali Prag, Dresden i Krakow.
    U restorane su išli na ručkove.
    Odlična i obilna hrane te vrlo povoljna.
    Nije bilo opijanja, gluposti, kao ni nesreća.
    Jednoj djevojci je pozlilo, ali ona je dijabetičar i skočio joj je šećer, a ona je to na putu očito malo zanemarila. Nakon dobivenog inzulina, odmah joj je bilo bolje.
    U disko jednoglasno nisu htjeli otići. Nitko iz razreda nije htio.
    Radije su satima hodali Pragom, a u hotel se vratili podzemnom željeznicom.
    Vidjela sam gomilu slika i zaključila da im je uistinu bilo lijepo.
    Moja kći je to sve izgurala bez ikakvih problema i poteškoća što mi je iznimno drago.
    Potrošila je 120 eura na ručkove, vodu, poklone meni, tati i Bobbyu te ulaznicu za zoo, kartu za podzemnu i tramvaj.

  27. #127
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    E da i kupila si je hudicu sa natpisom Prag, a veli da su si i svi kolege kupili istu
    Kao braća Daltoni

  28. #128
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Da li je nečije dijete išlo na maturalac sa Alga travel agencijom? Kakva su iskustva, što novija naravno.

  29. #129
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Na maturalac ne, ali mislim da je moj mlađi išao s njima na neki od izleta prošle ili pretprošle godine, Njemačka ili Mađarska, ne pamtim više... Niš posebno - agencija kao i sve druge. Baš nikakve razlike nisam primijetila (ne samo za tu nego i za bilo koju drugu putničku agenciju - isti čušpajz). Svi su oni udruženi u onu svoju strukovnu udrugu, neznamkakosezove ali njihov je logotip na svim ponudama, tako da baš i nemaju puno manevarskog prostora.

  30. #130
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Na maturalac ne, ali mislim da je moj mlađi išao s njima na neki od izleta prošle ili pretprošle godine, Njemačka ili Mađarska, ne pamtim više... Niš posebno - agencija kao i sve druge. Baš nikakve razlike nisam primijetila (ne samo za tu nego i za bilo koju drugu putničku agenciju - isti čušpajz). Svi su oni udruženi u onu svoju strukovnu udrugu, neznamkakosezove ali njihov je logotip na svim ponudama, tako da baš i nemaju puno manevarskog prostora.
    Hvala, baš me zanima jel ima još netko iskustva. Možda se javi i neki maturalac.

  31. #131
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala, baš me zanima jel ima još netko iskustva. Možda se javi i neki maturalac.
    Misliš maturant?

  32. #132
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Sad vidim da nisam prijavila oduševljenje maturalcem moje M...
    Vratila se, ima već dva tjedna, kaže - bilo prefenomenalno, spavala dva dana nakon povratka, onda ubola još malo mora i dalje sve po starom ...

  33. #133
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Misliš maturant?
    Može i tako, ali mislila sam "maturalac" kao izlet s obzirom da je Peterlin spomenula jednodnevne izlete.

  34. #134
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Da li je nečije dijete išlo na maturalac sa Alga travel agencijom? Kakva su iskustva, što novija naravno.
    ja znam ako će alga imati slučajno ponudu za naš razred, da to neće proći jer imamo jednu mamu koja to brani



    ali Cathy kakve ponude imaš?

  35. #135
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Sad vidim da nisam prijavila oduševljenje maturalcem moje M...
    Vratila se, ima već dva tjedna, kaže - bilo prefenomenalno, spavala dva dana nakon povratka, onda ubola još malo mora i dalje sve po starom ...
    jako rječito ajde daj malo još!"!!

  36. #136
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    ja vas ne kužim - pa kak na maturalcu može biti loše?

    Ok, ak se nekakve tehničke nezgode dogode - al sve ostalo - mladim ljudima je sve dobro, sam da im se maknut od doma

  37. #137
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    ja vas ne kužim - pa kak na maturalcu može biti loše?

    Ok, ak se nekakve tehničke nezgode dogode - al sve ostalo - mladim ljudima je sve dobro, sam da im se maknut od doma
    Kak ne, ako je organizacija traljava?

  38. #138
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    jučer je bio sastanak u školi za klinku, odlučeno je da se na maturalac ide za godinu dana, i da će tražiti ponude do 1500 kn, sjever i jug Hrvatske, više ponuda možda i Dubrovnik jer ih večina nije bila, mada szu svjesni da možda Dubrovnik dođe i više

  39. #139
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Kak ne, ako je organizacija traljava?
    ma daj, kaj klince briga za organizaciju.
    To brinu roditelji.

  40. #140
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    u moje vrijem,e nas su u okolici prag abili smjestili u toliko loš hotel da smo mi organizirali pobunu. preselilo nas.

  41. #141
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    I u moje, samo se mi nismo pobunili nego smo trpjeli. Tako da baš i ne bih rekla da klince nije briga za organizaciju, to je više fraza pod kojom se djeci svašta uvaljuje.

  42. #142
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    ja vas ne kužim - pa kak na maturalcu može biti loše?

    Ok, ak se nekakve tehničke nezgode dogode - al sve ostalo - mladim ljudima je sve dobro, sam da im se maknut od doma
    ja se slažem s Nano. Pa koliko se uopće boravi u hotelu na maturalcu, đira se, ide u obilaske, u hotelu se prespava.

  43. #143
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    ali to opet ne mora značit da budu u svinjcu, da se ne mogu oprati ili da nema klope kad napokon dođu

  44. #144
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa ako pokraj kreveta nađeš prljavu najlon čarapu onda ti se nekako više ne spava. Osim toga u hotelu se obično ide i na WC i tušira se, pa ako te dočeka prljava kupaonica, onda to baš i nije svejedno.

    Onda užasno loša hrana, nejestiva, nije to baš tako nebitno ako si danima gladan.

    Sve u svemu, kao što rekoh, ja se ne slažem da je djeci svuda dobro, meni nije bilo, a niti mojim prijateljicama. Nije da nam je to baš uništilo maturalac, ali prilično ga je pokvarilo.

  45. #145

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    I u moje, samo se mi nismo pobunili nego smo trpjeli. Tako da baš i ne bih rekla da klince nije briga za organizaciju, to je više fraza pod kojom se djeci svašta uvaljuje.
    Mi smo imali očajnu organizaciju na maturalcu prije 20+ godina, i nije bilo pritužbi na hotel, nego baš na organizaciju samog putovanja. Agencija nas je na kraju povrh svega i prevarila za jedan izlet koji je bio unaprijed plaćen, a novce nikad nismo dobili natrag.
    Srednjoškolci itekako mogu biti svjesni da ih se vara, i zapravo trebaju biti svjesni u toj dobi. Nije baš da maturalac služi samo provodu i da je dovoljno dovesti ih nekamo i pustiti s lanca.

  46. #146
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ako sam ja dobro shvatila rad agencija, oni ponekad unaprijed nit ne znaju koji hotel će dobiti, odnosno imaju nekakav deal s lokalnim turističkim agencijama.

    Ja sam zadnjih 5 godina bila 2 puta s agencijom (inače to izbjegavam). Jednom u Italiji - i zbog prijašnjih iskustava s talijanskim hotelima, svi smo išli kao na iglama. NNeki su nsili svoju posteljinu, a gotovo svi ručnike. Na kraju smo dobili predobar starinski, novobnovljeni hotel. ma divota. No drugi bus u istom aranžmanu su dobili nešto puno puno lošije.

    A da na djeci , odnosno roditeljima, zarađuju, zarađuju

  47. #147
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    OT - E da, nakon prvog poroda U Petrovoj, samo ću napisati da sam kod drugog odlučila ostat znmazana. Nisam se mogla natjerat u tu kupaonicu ponovno.

  48. #148
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ja stavim neko čudo na noge, neke papuče pa mogu tako pod svaki tuš ako trebam osvježenje. Zažmirim, niš ne diram i tuširam se
    Ja sam kampersko dijete, pa mi nije toliko strano korištenje zajedničkih WC-a i tuševa.

  49. #149
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    I ja sam kampersko dijete - al sam u međuvremenu ostarila i zaboravila na to. I sad se pitam, kako je to uopće izgledalo

  50. #150
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sam kampersko dijete - al sam u međuvremenu ostarila i zaboravila na to. I sad se pitam, kako je to uopće izgledalo
    kako sam starija to sam više fina guza, prije dok sam bila mlađa sam mogla spavat u vreći za spavanje na plaži, a danas bome jok. Jako fine smještaje si tražim kad putujem/mo.

Stranica 3 od 7 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •