Stranica 5 od 7 PrviPrvi ... 34567 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 337

Tema: Maturalac

  1. #201

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da će manje nastavnika biti zainteresirano ...
    Vrijeska i larmama, hvala na odgovoru.

    Vrijeska, ako ti se da, zašto misliš da bi manje nastavnika moglo biti zainteresirano? Epidemiološki rizik?

    Iskreno, žao bi mi bilo da djeca to propuste. Kad završi školska godina, neće više biti prilike za reprizu ...

    Znam da je lani u to vrijeme bio kaos i sve na vrat na nos, a čini mi se da se uz dovoljno planiranja, zadovoljavajuće mjere ipak mogu ispoštovati...

    S obzirom da je trenutno samo preporuka na snazi, ovisi li i to (opet) o volji ravnatelja, zna li možda netko?

    Hvala...

  2. #202
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Citiraj lola_34 prvotno napisa Vidi poruku
    Kakva je trenutno situacija s maturalcima (u Hr bi se išlo)?

    Je li zabranjeno ili je 'preporuka' da se ne ide?

    Ako bi se išlo uz maksimalno poštivanje mjera (npr. svaki razred u svom busu), razredi odvojeni za vrijeme obroka, itd., je li moguć odlazak?

    Tko odlučuje - ministarstvo ili škola?

    Našla sam samo preporuku HZJZ-a od 21.08.2020. Ne zvuči kao zabrana .

    Hvala.
    U nasoj skoli nitko i ne spominje maturalac, niti djeca niti roditelji, a bome niti nastavnici. Nista od putovanja za ovu generaciju jer planiranje i organizacija maturalnog putovanja traje mjesecima unaprijed, sve da se sutra krene, nema vremena da se provede. Ali i kako? Tko moze ista garantirati? Do potresa nismo mogli iz zupanije u zupaniju, a u Europi su restrikcije po masu stvari jos i zesce nego kod nas.
    Da dovedemo djecu u hotel da bi tamo cubili?
    Ne rade restorani, disko-klubovi, muzeji...sto ostaje? Setnja po ulicama do policijskog sata?

    Mislim da je i sljedeca sk.god.upitna po pitanju maturalaca, gdje nece biti ova. Cudim se da je nekome u vrijeme pandemije to uopce tema.
    Posljednje uređivanje od rosa : 23.01.2021. at 18:23

  3. #203
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    U nasoj skoli nitko i ne spominje maturalac, niti djeca niti roditelji, a bome niti nastavnici. Nista od putovanja za ovu generaciju jer planiranje i organizacija maturalnog putovanja traje mjesecima unaprijed, sve da se sutra krene, nema vremena da se provede. Ali i kako? Tko moze ista garantirati? Do potresa nismo mogli iz zupanije u zupaniju, a u Europi su restrikcije po masu stvari jos i zesce nego kod nas.
    Da dovedemo djecu u hotel da bi tamo cubili?
    Ne rade restorani, disko-klubovi, muzeji...sto ostaje? Setnja po ulicama do policijskog sata?

    Mislim da je i sljedeca sk.god.upitna po pitanju maturalaca, gdje nece biti ova. Cudim se da je nekome u vrijeme pandemije to uopce tema.
    Bila je tema turistickoj agenciji koja nam.je nudila alternativu za propalu Spanjolsku.
    Nama roditeljima ta ideja je bila apsolutno nezamisliva. Tko bi lud slao djecu u nekakvim busevima pod maskama da u restoran ulaze u smjenama uz zabranu druzenja i bez izlazaka ? I onda jos da budu 10 dana u karanteni nakon povratka.
    Grupna putovanja ce jos dugo biti na cekanju.
    Posljednje uređivanje od sirius : 23.01.2021. at 18:45

  4. #204
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Nama su prolongirani erasmusi gdje su djeca trebala ici potpuno besplatno. Tko normalan bi pustio dijete preko granice sad i to jos masno platio??

  5. #205
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Nama su prolongirani erasmusi gdje su djeca trebala ici potpuno besplatno. Tko normalan bi pustio dijete preko granice sad i to jos masno platio??
    Ma ne bih dijete pustila niti u Hrvatsku.
    Ne bih ni da do Rijeke ode na grupno putovanje. Jednostavno to nije to. Okolnosti vise nisu iste, djeca vise nisu ista, profesori vise nisu isti. Tu opustenost i otvorenost za ucenje i zabavu na takvim putovanjima....toga vise nema. Bezbriznosti vise nema kad su djeca na hrpi. Komunikacije sa drugim grupama. Samo normalnih briga da se netko ne izgubi , ne polomi ili ne napije...sad je tu jos pritisak od epidemije, obavezne maske , drzanje razmaka , zatvoreni ugostiteljski objekti i nocni klubovi. Nista vise nije isto. I nema se smisla pretvarati da je. Nasa razrednica ostala je udovica u prvom zatvaranju. Kad su isli na dvodnevni izlet prije dvije godine vodila je muza i dijete sa razredom. Jasno je da zeni nije sad do nikakvih izleta , niti drugim profesorima, otvoreno je to rekla.

    Imali smo sastanak sa agencijom u dvorani pod maskama, svaki predstavnik razreda na 2 m razmaka.
    Meni jer razgovor o nekom potencijalnom izletu od 8 dana Mediterana u takvom okruzenju bio totalno bizaran.
    Slusala sam i nisam vjerovala.
    Posljednje uređivanje od sirius : 23.01.2021. at 19:13

  6. #206
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ne bih dijete pustila niti u Hrvatsku.
    Ne bih ni da do Rijeke ode na grupno putovanje. Jednostavno to nije to. Okolnosti vise nisu iste, djeca vise nisu ista, profesori vise nisu isti. Tu opustenost i otvorenost za ucenje i zabavu na takvim putovanjima....toga vise nema. Bezbriznosti vise nema kad su djeca na hrpi. Komunikacije sa drugim grupama. Samo normalnih briga da se netko ne izgubi , ne polomi ili ne napije...sad je tu jos pritisak od epidemije, obavezne maske , drzanje razmaka , zatvoreni ugostiteljski objekti i nocni klubovi. Nista vise nije isto. I nema se smisla pretvarati da je. Nasa razrednica ostala je udovica u prvom zatvaranju. Kad su isli na dvodnevni izlet prije dvije godine vodila je muza i dijete sa razredom. Jasno je da zeni nije sad do nikakvih izleta , niti drugim profesorima, otvoreno je to rekla.

    Imali smo sastanak sa agencijom u dvorani pod maskama, svaki predstavnik razreda na 2 m razmaka.
    Meni jer razgovor o nekom potencijalnom izletu od 8 dana Mediterana u takvom okruzenju bio totalno bizaran.
    Slusala sam i nisam vjerovala.
    Ček, zezas se? Vi ste actually imali predstavljanje agencija u ovoj ili prosloj sk.godini??

    Na ciju inicijativu?

  7. #207
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Ček, zezas se? Vi ste actually imali predstavljanje agencija u ovoj ili prosloj sk.godini??

    Na ciju inicijativu?
    Ove skolske godine. Mislim da je bio kraj 10 mj.
    Na incijativu agencije pretpostavljam. Da nam ponude alternativu za uplate za Spanjilsku proslu skolsku godinu.
    Kako sam predstavnik roditelja u svom razredu bila sam na sastanku. Zapravo sam mislila da ce nam ponuditi povrat. O povratu ni slova. Nego 8 dana Mediterana uz postivanje epidemioloskim mjera na proljece -ljeto 2021.
    Cak smo i tiskane planove puta dobili.
    I slom zivaca kad smo to culi.

    Na kraju smo prosli tjedan dobili aneks ugovora uz opcije za povrat ( uz smanjenje iznosa) ili vaucer ili povrat 180 nakon kraja epidemije.

    Uglavnom taj sastanak je bio prilicno bizaran. Nemam drugu rijec.

  8. #208
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Uff..da..agencijama su ovo zbilja crni dani, kuzim da se bore na sve nacine, ali forsanje maturalaca je zbilja van pameti.

  9. #209
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    U mene se ne spominju maturalci uopce, 8.r i 4.srednje.

  10. #210
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj malena beba prvotno napisa Vidi poruku
    U mene se ne spominju maturalci uopce, 8.r i 4.srednje.
    Prosle godine niste imali planirani put?

  11. #211
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Naravno da jesmo, sve propalo, o novom se ne prica...

  12. #212

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,414

    Početno

    Citiraj lola_34 prvotno napisa Vidi poruku
    Vrijeska i larmama, hvala na odgovoru.

    Vrijeska, ako ti se da, zašto misliš da bi manje nastavnika moglo biti zainteresirano? Epidemiološki rizik?

    Iskreno, žao bi mi bilo da djeca to propuste. Kad završi školska godina, neće više biti prilike za reprizu ...

    Znam da je lani u to vrijeme bio kaos i sve na vrat na nos, a čini mi se da se uz dovoljno planiranja, zadovoljavajuće mjere ipak mogu ispoštovati...

    S obzirom da je trenutno samo preporuka na snazi, ovisi li i to (opet) o volji ravnatelja, zna li možda netko?

    Hvala...

    da si nastavnik, tebi bi se dalo u ovoj situaciji organizirati putovanje i voditi grupu?
    mislim da se ljudima ne da, jer je sve nekako depresivno
    ne da im se ni paziti poštuju li djeca mjere ili ne, imaju li maske ili ne, hoće li netko dobiti tempraturu ili ne pa da svi moraju u samoizolaciju (i da su preboljeli, tko zna koliko će trajati antitijela, možda uvedu mjeru da i ako si prebolio prije nekoliko mjeseci isto moraš u samoizolaciju ) ... uostalom i dalje je sve zatvoreno.
    putovanje ako se organizira, mora se platiti unaprijed. mnogi su prošle godine izgubili novac, zašto riskirati opet ove godine?

    vjerujem da će biti nastavnika koji će htjeti voditi djecu, pa će možda neki i ići

    koliko djece razgovara o maturalcu? mislim da je i njima jasno da ne trebaju previše očekivati i da su to već preboljeli
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 23.01.2021. at 21:47

  13. #213

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    da si nastavnik, tebi bi se dalo u ovoj situaciji organizirati putovanje i voditi grupu?
    mislim da se ljudima ne da, jer je sve nekako depresivno
    ne da im se ni paziti poštuju li djeca mjere ili ne, imaju li maske ili ne, hoće li netko dobiti tempraturu ili ne pa da svi moraju u samoizolaciju (i da su preboljeli, tko zna koliko će trajati antitijela, možda uvedu mjeru da i ako si prebolio prije nekoliko mjeseci isto moraš u samoizolaciju ) ... uostalom i dalje je sve zatvoreno.
    putovanje ako se organizira, mora se platiti unaprijed. mnogi su prošle godine izgubili novac, zašto riskirati opet ove godine?

    vjerujem da će biti nastavnika koji će htjeti voditi djecu, pa će možda neki i ići

    koliko djece razgovara o maturalcu? mislim da je i njima jasno da ne trebaju previše očekivati i da su to već preboljeli
    Da, ne znam nastavničku stranu, znam samo roditeljsku.

    Neka djeca se još uvijek nadaju da će ići, a moram priznati i ja skupa s njima. Maturalac još uvijek nije formalno otkazan, mada shvaćam da su šanse minimalne.

    S jedne strane se to treba puno unaprijed isplanirati, a s druge strane nitko ne može znati kakva će situacija tada biti. Možemo samo pretpostaviti.

    Ne znam, mislila sam da s obzirom da se radi o kasnom proljeću, o Hrvatskoj, dakle ne o putovanju u inozemstvo, da imaju više šansi ići. Dobar dio programa se odvija na otvorenom (odlazak brodom na otok, kupanje na vanjskim bazenima, itd.).

    Ako sjede u razredu skupa, onda mi se ne čini tako rizično da idu...

    Druže se već osam godina i maturalac je nekako kruna svega, nešto čemu se svi skupa vesele, pa mi žao da se ne dogodi (znam da su lanjski osmaši jako loše prošli po tom pitanju).

    Pogotovo kad znam da su neke škole vodile svoje osmaše unatoč preporuci da se ne ide (ne zamjeram im, drago mi je zbog njih).

    Što se tiče večernjih izlazaka, to su osnovnoškolska djeca koja još ne landraju sami po vani, još se ne napijaju ...

    Ako ne odu, što s ta 4 dana predviđena za terensku nastavu, jesu li onda djeca tada prisilno na praznicima... Ili će im nastava završiti ranije za ta 4 dana...

    Ajme, baš su puno toga propustili ove godine (ne samo moji, svi)...

    Što se tiče toga da nekome pada na pamet maturalac u doba pandemije, pa, eto, raspravljalo se o svakakvim problemima, svakog nešto muči, ima nas raznih... A neki su čak i putovali ...
    Posljednje uređivanje od lola_34 : 23.01.2021. at 23:06

  14. #214
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Mi smo ljetos putovali. Obiteljski u privatni smjestaj. Ali to je potpuno druga prica od grupnog putovanja djece u hotel koje se planira mjesecima prije.

  15. #215
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Ajme lola..kakve veze ima maturalac s privatnim obiteljskim putovanjima?

  16. #216
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Mislim da nastavnici ne zele prihvatit tu odgovornost i u pravu su, nebi ni ja...

  17. #217
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme lola..kakve veze ima maturalac s privatnim obiteljskim putovanjima?
    Ovo je trebalo ići na siriusin post
    Ukoliko je planiran maturalac u vrijeme dok bi trebala biti nastava,ići će se na nastavu ukoliko neće nešto drugo organizirati.
    Moja klinka pred dva ljeta je bila na maturalcu u duboko ljeto ,jer je nastava pomaknuta,ko i veliki koji je ipak na maturalac 2-3 tjedna prije njih. I svi su normalni išli na nastavu bez poštede kojeg dana

  18. #218
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Ne, jelena.O, trebalo je ici na ono na sto je i islo, na lolin post.
    Ostatak necu komentirati jer ne mogu, ne razumijem 99% tvojih upisa, semanticki ne ide pa ne ide, a ja nemam volje 3x citati i tumaciti sto je netko mozda htio reci.

  19. #219

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Moja klinka pred dva ljeta je bila na maturalcu u duboko ljeto ,jer je nastava pomaknuta,ko i veliki koji je ipak na maturalac 2-3 tjedna prije njih. I svi su normalni išli na nastavu bez poštede kojeg dana
    Nakon kojeg razreda su ti djeca išla na maturalac? Sedmog ili osmog?

  20. #220
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Sedmog

  21. #221

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    383

    Početno

    Naši su trebali ići u devetom pa je to odgođeno za proljeće.
    Međutim, ne vjerujem da će ići. Nitko to ni ne spominje.

  22. #222
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Nastava nije problem. Mogli su dobiti slobodno od skole ( iako ne znam kad bi to bilo obzirom da su maturanti).
    Mi kao roditelji i oni sami nismo zeljeli da idu u ovim okolnostima na grupna putovanja u proljece/ljeto 2021
    Niti je svijet isti kao prije 2020 niti su oni ista djeca. Forsiranje bilo kakvog putovanja da glumimo normalnost koja jos ne postoji nije nesto sto nas privlaci.

  23. #223
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    lola_34 ja te razumijem da ne ostaneš potpuno neshvaćena od cijelog foruma

  24. #224

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    lola_34 ja te razumijem da ne ostaneš potpuno neshvaćena od cijelog foruma
    Ajme, lili, hvala puno na podršci!

    Ma navikla sam već da sam neshvaćena , ali nema veze.

    Svatko piše o onome što ga muči, pa tako i ja.

    Raspravljalo se i o bezazlenijim stvarima, pa što ne bi o ovome...

    Ma shvaćam ja da je sve skupa nezgodno i da se ne može sa sigurnošću reći što će biti u 5. mjesecu...

    Ali mi je malo bezveze da nas otfikare s objašnjenjem da je sad loše pa se zato u 5. mjesecu neće moći ići...

    Još je gore da to ovisi od ravnatelja do ravnatelja i da se sve bazira na preporuci.

    Da je zabrana maturalaca - bilo bi lakše.

    Mislim brojke možda budu super niske, a djeca ipak ne odu...

    Vjerujem da bi se uz odgovarajuće mjere, a mislim da bi i agencija to uzela u obzir, nekakav prilagođeni maturalac ipak dao složiti. Sad se s koronom ipak borimo već godinu dana...

    Ali - očito sam ja u manjini. Ili se barem ovdje nitko ne javlja.

    Ništa, čekamo prvi roditeljski da čujemo presudu.

    Lili, hvala ti još jednom .

  25. #225
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    lola_34 uzmi u obzir da vam bude najvjerojatnije ponuđena samo Hrvatska.
    A mi smo ju platili više nego da su išli u Crnu goru, i to kraći maturalac.

  26. #226

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Pa u osnovnoj školi se na maturalac i ide unutar Hrvatske.
    Ili je u nekim školama bilo drugačije? Ako jest, prvi put čujem za to.

  27. #227
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Lola

    Da tanja_b koliko shvacam samo se i prica o maturalcu u RH.

  28. #228
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Nasa skola je imala maturalac u trajanju od 2 dana ( jedno nocenje) tura : crkve po kvarneru i otocima.
    Cisti gubitak vremena i novaca. Takva je tura jedino prilicni zgodna sad za covid jer su crkve otvorene i tamo nema virusa.

  29. #229

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Da, da, Hrvatska je u pitanju...
    Posljednje uređivanje od lola_34 : 24.01.2021. at 22:02

  30. #230
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Dižem temu, 8. razred. Kakve su vam ponude i za koliko novaca?
    Nama dva dana, jedno noćenje 800kn.

  31. #231
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Naši idu u Istru još koliko znam nije ponuda došla
    3 dana 2 noći, planira se za Dan državnosti,
    Curka je išla slično 1 noćenje 700 kn početkom travnja, srednja škola
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 28.04.2022. at 11:04

  32. #232
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Nije maturalac već 2-dnevni izlet Istra u 1. srednje 890kn.

  33. #233
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj MBee prvotno napisa Vidi poruku
    Nije maturalac već 2-dnevni izlet Istra u 1. srednje 890kn.
    A, onda je to izgleda uobičajena cijena ovih dana.

  34. #234
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Kaj su oni dobili više za tih 200 kod moje srednjoškolke?

  35. #235
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Eventualno ako je ručak prvu dan organiziran ručak
    kod moje :
    Je bilo bufe večera, drugi dan bufe doručak i ručak
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 28.04.2022. at 11:34

  36. #236
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Prvi dan organizirani ručak i večera, drugi dan samo doručak + ulaznice za Motovun, Eufrazijevu baziliku, jamu Beredine + osiguranje od nezgode i otkaza. Nismo dobili opcije, ovo je bilo uzmi ili ostavi. Idu slijedeći tjedan.

  37. #237
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj MBee prvotno napisa Vidi poruku
    Prvi dan organizirani ručak i večera, drugi dan samo doručak + ulaznice za Motovun, Eufrazijevu baziliku, jamu Beredine + osiguranje od nezgode i otkaza. Nismo dobili opcije, ovo je bilo uzmi ili ostavi. Idu slijedeći tjedan.
    I kod nas samo jedna ponuda, tako da je bilo uzmi ili ostavi.
    Očigledno agencijama ide super kada se niti ne trude na natječajima.

  38. #238
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    I kod nas jedna ponuda ! Čudno ali istinito

    Jama je lijepa!

  39. #239
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    U kaj pakirate stvari za jedno noćenje? Mali kofer mi je prevelik? Ili nije? Dečko je u pitanju.

  40. #240
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Moja je imala malu sportsku torbu i ruksak sa klopom za put

    Torba cca https://www.google.com/search?q=poll...Cdf1t8qE4bDWVM
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 28.04.2022. at 12:26

  41. #241
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Dižem temu, 8. razred. Kakve su vam ponude i za koliko novaca?
    Nama dva dana, jedno noćenje 800kn.
    Kćerka je 7. razred al su već krenule najave za rujan.

    3 dana 1.500kn
    a ako bude 4 dana, onda 2.000kn

  42. #242
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Moja je imala malu sportsku torbu i ruksak sa klopom za put

    Torba cca https://www.google.com/search?q=poll...Cdf1t8qE4bDWVM
    Hvala.

  43. #243
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    U kaj pakirate stvari za jedno noćenje? Mali kofer mi je prevelik? Ili nije? Dečko je u pitanju.
    Ovo je i mene "mučilo" Ali si mislim da je svejedno jer će staviti dolje u bus, a u koferu (onaj mali za avion) će se stvari manje zgužvati. Ionako će ga samo odvući do sobe.

  44. #244

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    I kod nas samo jedna ponuda, tako da je bilo uzmi ili ostavi.
    Očigledno agencijama ide super kada se niti ne trude na natječajima.

    Vjeruj mi, ne ide im super. Neke su se i zatvorile u pandemiji. One koje su opstale, godinu i pol nisu skoro ništa radile.
    Zašto je samo jedna ponuda? Zato što nema autobusa (tj. autobusa ima, ali nema ih tko voziti), zato što nedostaje vodiča...
    Sve škole su sada u istom periodu navalile na izlete/maturalce i kronični je nedostatak gore navedenih osoba. Pa se agencije ne javljaju na puno natječaja jer nemaju što ponuditi.

  45. #245
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Dvodnevne (1 noćenje), srednja Dalmacija 1180 i 1260 kn.

  46. #246
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Koje cijene za 1 nocenje covjece...i to jos na veci broj djece,pa bi valjda trebao biti popust
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 28.04.2022. at 16:52

  47. #247
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Noćenje je tu najmanja stavka.

  48. #248

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,414

    Početno

    I kod nas jedna ponuda
    1 noćenje - Zadar,Šibenik - od 1000 do 1500kn (ovisno o hotelu)

  49. #249
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Noćenje je tu najmanja stavka.
    Ma znam coksa, al opet sve te ulaznice se dobivaju na grupni popust, nabrijali su oni te cijene fino.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 28.04.2022. at 17:40

  50. #250
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Isprika, krivo sam napisala, imamo ponudu za 1 noćenje 1180 kn, i za 2 noćenja 1260 kn.

    Gledala sam na stranicama jednog od tih hotela - polupansion u 3-krevetnoj sobi košta 700 kn.
    Znači po osobi 230 kn.
    Naravno da u cijeni izleta plaćamo i za nastavnike i nekoliko gratis aranžmana za učenike, i bus, i ulaznice (koje su za učeničke skupine mizerne), i lokalne vodiče i 1 ručak. Ali mi opet mije jasno kako dođemo do stavke od 1180 kn za 1 noć.

Stranica 5 od 7 PrviPrvi ... 34567 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •