Pokazuje rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Papilom bradavice

  1. #1
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno Papilom bradavice

    Ima li načina kaj daih se riješi,imam ih dosta,imao ih je i moj otac,sad vidim da par komada ima i klinka

  2. #2
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Je li to ono o čemu pjeva TBF?

  3. #3
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Virusne?

    Probaj tinkturu rosopasa, nije skupo a dj3luje: https://www.terra-organica.hr/rosopa...ti-cijena.html

    Ima toga u skoro svakoj ljekarni.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 23.08.2018. at 10:19

  4. #4
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Sad ne znam tu pjesmu,ali to je ono kaj ide sim tam ispod pazuha ili na vratu
    Probat ću risopas,s tim sam velikim sredila jedinu bradavicu pred puno godina,ali je bila dosadna
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 23.08.2018. at 10:22

  5. #5
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Imam ja taj rosopas. Namazala sam dva puta i nemam dovoljno samodiscipline da se sjetim svaki dan mazati. Ako hoćeš mogu ti ga poslati da ne završi u smeću.

  6. #6
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Ako misliš na fibrome, uklanja ih dermatolog, a kažu da se mogu odstraniti tako da se stegne konćićem vrat bradavice, blizu kože i ostavi zavezano pa nakon par dana sama otpadne. Meni nije upalilo

  7. #7
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Imam ja taj rosopas. Namazala sam dva puta i nemam dovoljno samodiscipline da se sjetim svaki dan mazati. Ako hoćeš mogu ti ga poslati da ne završi u smeću.
    Fuck. Isteklo u drugom.

  8. #8
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Preporuke za rosopas! Meni je teta u ljekarni htjela uvaliti neku kemiju koja spaljuje bradavicu i košta +100kn...i ja rekoh ne ne hvala probat ću s rosopasom.

    Uglavnom riješila sam se bradavice na palcu ruke koju sam imala godinama, mazala tjedan dana svaki dan, nekad jednom, nekad 2,3 puta...i ode nema je već sigurno godinu dana...

  9. #9
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Preporuke za rosopas! Meni je teta u ljekarni htjela uvaliti neku kemiju koja spaljuje bradavicu i košta +100kn...i ja rekoh ne ne hvala probat ću s rosopasom.
    Malo sam istražila i ta kemija je trikloroctena kiselina. Za biljku rosopas kaže na wiki da je cijela otrovna, a onda taj otrov (desetak kemijskih spojeva) u pravoj dozi suzbije virus. Jeftiniji je rosopas, ali treba se svaki dan sjetiti kapati.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Ta kemija je izvrsna, ali ne za vrat. Tu je koza tanja i mogu ostati fleke. Bolje je da vrat rjesava dermatolog.

  11. #11
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Rosopas može na vrat,ili da čekam zimu?

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Mislim da rosopas moze. Probaj najprije samo jednu tretirati dok ne vidis ima li reakcije.

  13. #13
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Najbolje je ubrati svježi rosopas i kapnuti na bradavicu njegov narančasti sok. Po svuda raste, kao student u Zg sam ga brala putem do Jagodnjaka.
    Lako ga je prepoznati. I besplatno. Naravno, zimi ga nema. Djelotvoran je. Isprobano.
    Djeluje i sok od smokve, ako imate koju smokvu blizu. Dovoljno je otkinuti list ili plod i bijeli sok staviti na bradavice. No, poprilično peče. Zato i djeluje

  14. #14
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Za smokvi znam ali za obične bradavice

  15. #15
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Moji su oboje (vjerojatno zbog bazena) dobili te virusne bradavice na nogama. Starijoj smo 2x namazali acetopenom i prošlo za mjesec dana a mladji je imao točno na tabanu i njemu smo namazali samo 1x i sad nakon 3 mjeseca je napokon prošlo (od samo jednog mazanja, no cijelo vrijeme je imao krasticu na tom mjestu nakon prvog mazanja)

    Kome se neda svakodnevno mazati svakako preporučam pen..
    Posljednje uređivanje od sillyme : 19.09.2018. at 22:37

  16. #16
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Potpisujem Beti.
    Moj je imao na kaziprstu 3.Koristili rosopas kapi iz ljekarne,verumal,bili ju sastrugat i stalno se vracala.
    I onda bake krenuli sa svjezim rosopasom.Otisla.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •